Jump to content

עוד עונה שהלכה לפח

קמחי

Recommended Posts

1 hour ago, car.garsia said:

לרב"ש יש סיכוי להצליח פה, גם לזיו אריה (*זורק פצצה והולך*).

בכל אופן, אף מאמן ישראלי נורמלי לא יבוא לפה באמצע העונה. לא בכר, לא רב"ש לא זיו אריה. 

אם אתם בעניין של קובי רפואה או בני לם, אז כן, בוא נחליף את קין. הם יבואו למכבי גם ליומיים.

זיו אריה מאמן שיכול להצליח בליגת העל רק בקבוצה כמו קטמון שלא רוצים כלום מעבר ללהישאר בליגה, לשחק כדורגל נחמד ושיהיו הרבה ערבים ושחורים (ובעזרת השם גם איזה הומו מתישהו)

18 דקות לפני, YoniC said:

זיו אריה מאמן שיכול להצליח בליגת העל רק בקבוצה כמו קטמון שלא רוצים כלום מעבר ללהישאר בליגה, לשחק כדורגל נחמד ושיהיו הרבה ערבים ושחורים (ובעזרת השם גם איזה הומו מתישהו)

זיו דווקא שונה מהמנטליות הקטמונית, משחק חיובי ומתבאס שהוא לא מנצח.

אם לא הוא, עם הסגל בשקל תשעים שהם בונים לו כל שנה הם כבר ממזמן חוזרים לידיים של פרימו ופלטקה ביום שישי.

לפני1 שעה , דקסטר said:

האוהדים יכולים להגיד מה שהם רוצים (היי, גם אני חושב שהעונה הלכה לפח) מה שחשוב זה השחקנים וצוות האימון והם בנתיים משלשלים את החיים.

האוהדים משפיעים על דעת הקהל והאווירה וזה מניפסטינג. 

זה מתחיל בנו.

25 דקות לפני, YoniC said:

מתי דני עמוס חותם שם?(כן,אני יודע שאח שלו הוא ההומו המוצהר אבל לך תדע אם לעמוס בעצמו אין לו גריינדר פעיל).

לפני1 שעה , YoniC said:

מסכים, הוא מאמן מוכשר אבל לא יעמוד בלחץ של מועדון גדול וגם אין לו את הכריזמה לזה. אולי כעוזר מאמן במכבי יצליח.

רואה את הפחים נגד ביתר 3 שערים ורשת נקיה נגד ביתר בטדי.

בש נגד נתניה 2 שערים ורשת נקיה.

איך נגיע לרמת הגנה כזאת כדי להתחרות? יש לכם ספק אם נספוג נגד נתניה?

זה אבוד עם רובי

2 דקות לפני, silentyogi said:

רואה את הפחים נגד ביתר 3 שערים ורשת נקיה נגד ביתר בטדי.

בש נגד נתניה 2 שערים ורשת נקיה.

איך נגיע לרמת הגנה כזאת כדי להתחרות? יש לכם ספק אם נספוג נגד נתניה?

זה אבוד עם רובי

לא מדוייק.

ב"ש משחקת הרבה יותר נסוג מאיתנו.

היום ב"ש בנס לא ספגו את ה1-1 וגם מול סכנין דקה לפני הפנדל שקיבלו היו צריכים לספוג ולהפסיד.

לא אומר שההגנה שלנו טובה, היא חלשה וצריך לשפר אותה אבל לא צריך להגזים עם היריבות.

הכתובת על הקיר כבר הרבה זמן:

ב"ש 4 נקודות מאיתנו. משחק הבא הם מנחים בקלות את מכבי פ"ת. אנחנו נגד נתניה, הפסד נקודות צפוי שלנו ומגיעים למשחק מולם עם 2 פור.... העיקר שיש לו אנגלית משובחת

23 דקות לפני, קובי השועל said:

תסתכלו קדימה, העתיד ורוד.

הביאו כאן שלד לרוץ איתו כמה שנים יחד עם צעירים נוספים שיצטרפו.

תסתכלו רחב, אני מרוצה ממה שבן מביא לנו.

אתה יכול לישון בלילה עם זה שפחיפה תאבד את בכר, שרי, אצילי, אבו פאני, בטובינסיקה, חזיזה ןעדיין תיקח את האליפות עם מסאי דגו?

מצטער לא יכול להשלים עם ההווה הזה.

בן עשה טעויות ענקיות עם עמדת ה10, המגן הימני ומוסקרה.

Just now, silentyogi said:

אתה יכול לישון בלילה עם זה שפחיפה תאבד את בכר, שרי, אצילי, אבו פאני, בטובינסיקה, חזיזה ןעדיין תיקח את האליפות עם מסאי דגו?

מצטער לא יכול להשלים עם ההווה הזה

אליפות רביעית ברצף. טרגדיה ספורטיבית מבחינתנו אבל בכדורגל תמיד יש עוד עונה. מקווה שהרביעית שלהם לא תקבע פה הגמוניה להרבה זמן

11 דקות לפני, silentyogi said:

מצטער לא יכול להשלים עם ההווה הזה.

בן עשה טעויות ענקיות עם עמדת ה10, המגן הימני ומוסקרה.

תשמע אני דוגרי, לא הולך מהצדדים.

לפעמים הרעיונות בצד השני טובים יותר.

בן קיבל את מכבי של זהבי, מה ציפית שהוא יעשה עם זה? מכבי היא של ערן היום לטוב ולרע. זה התחיל טוב וממשיך ממש רע כרגע.

לפעמים אתה צריך להשמע להוראות הצוות המקצועי ואם הם רצו שוער זר לא מוכח בעליל ואת דביטון כ10 שלך אז זה שלהם. אתה לא יכול להחליט הכל בעצמך.

אני מדבר על הסתכלות רחבה, תשים לב איזה החתמות עשינו ולקראת מה אנחנו הולכים. יש פה סגל מצוין עם תוספת חיזוק נכון שרק צריך למצוא את הנוסחה.

32 דקות לפני, קובי השועל said:

מוסיף, תחשוב בעונה הבאה על התקפה כמו מילסון, אדו ומדמון/תורג'מן.

מאיפה לך איך אדו ישחק?

בסוף יהיה כמו גררו

41 דקות לפני, קובי השועל said:

תשמע אני דוגרי, לא הולך מהצדדים.

לפעמים הרעיונות בצד השני טובים יותר.

בן קיבל את מכבי של זהבי, מה ציפית שהוא יעשה עם זה? מכבי היא של ערן היום לטוב ולרע. זה התחיל טוב וממשיך ממש רע כרגע.

לפעמים אתה צריך להשמע להוראות הצוות המקצועי ואם הם רצו שוער זר לא מוכח בעליל ואת דביטון כ10 שלך אז זה שלהם. אתה לא יכול להחליט הכל בעצמך.

אני מדבר על הסתכלות רחבה, תשים לב איזה החתמות עשינו ולקראת מה אנחנו הולכים. יש פה סגל מצוין עם תוספת חיזוק נכון שרק צריך למצוא את הנוסחה.

טוב, זה לא נכון. אין פה סגל מצויין. רחוק מזה. זה היה רחוק מזה בקיץ וזה רחוק מזה גם עכשיו עם כל ההחתמות שעשו. חלק ניכר מהן מיותרות. אם לא יהיו הפתעות גדולות - יש פה סגל בינוני פלוס. הוא לא הכי גרוע שהיה כאן, והוא גם לא בין הטובים.

ועם כל הבעיות, למכבי יש את הסגל הטוב בארץ, אמנם לא בפער, אבל כן. זה היה נכון עוד לפני ששרי עזב את חיפה, וזה נכון גם עכשיו. כמונו, גם הם עשו החתמות רוחב. זה לא מה ששינה את הסיטוציה.

ההבדל הוא במאמן וזה כשדגו לא מאמן מרשים גם כן.

ואם המנכ"ל והמאמן של הקבוצה משלימים עם בינוניות של הקבוצה בגלל זהבי (ואני לא יודע עד כמה זה מה שהיה ובכל מקרה זה רק חלק מהסיפור), אז הם לא מתאימים לתפקיד שלהם.

42 דקות לפני, YallaMaccabi said:

מאיפה לך איך אדו ישחק?

בסוף יהיה כמו גררו

אז לא אדו. יש לך את דוידה, קיקו, מלדה. תבחר. ממה שאני מבין אבל אדו לא הולך ליפול ממילסון.

לא מספיק טוב? מה בדיוק האלטרנטיבות של חיפה בכנפיים? פודגורנו וסייף?

הסגל שיהיה פה בעונה הבאה נבנה במחשבה הנכונה לעונות הבאות אבל בואו קודם ניקח אליפות העונב ונדבר בקיץ..

43 דקות לפני, car.garsia said:

דעתנו על שועה ביד אליהו היום? רמז כלשהו או סתם נהנה לראות את הפועל מפסידים?

אבי זהבי דוחף אותו חזק אלינו בלי שום קשר לדרבי שהיה וכנראה ההגעה להיכל היא חלק מטקטיקת מו"מ והפעלת לחץ עקיף על פרייס או מנספורד להיכנס למו"מ על הבחור.

לפני7 שעות , קובי השועל said:

מוסיף, תחשוב בעונה הבאה על התקפה כמו מילסון, אדו ומדמון/תורג'מן.

אתה צודק...לא יכול להתווכח.

ועדיין, קשה ברמה שבא לי למות

לפני8 שעות , snufkin said:

אליפות רביעית ברצף. טרגדיה ספורטיבית מבחינתנו אבל בכדורגל תמיד יש עוד עונה. מקווה שהרביעית שלהם לא תקבע פה הגמוניה להרבה זמן

לא רוצה לבאס, אבל ההגמוניה שלהם כבר כאן