Jump to content

עוד עונה שהלכה לפח

קמחי

Recommended Posts

לפני7 שעות , חומץ בלסמי said:

טוב, זה לא נכון. אין פה סגל מצויין. רחוק מזה. זה היה רחוק מזה בקיץ וזה רחוק מזה גם עכשיו עם כל ההחתמות שעשו. חלק ניכר מהן מיותרות. אם לא יהיו הפתעות גדולות - יש פה סגל בינוני פלוס. הוא לא הכי גרוע שהיה כאן, והוא גם לא בין הטובים.

ועם כל הבעיות, למכבי יש את הסגל הטוב בארץ, אמנם לא בפער, אבל כן. זה היה נכון עוד לפני ששרי עזב את חיפה, וזה נכון גם עכשיו. כמונו, גם הם עשו החתמות רוחב. זה לא מה ששינה את הסיטוציה.

ההבדל הוא במאמן וזה כשדגו לא מאמן מרשים גם כן.

ואם המנכ"ל והמאמן של הקבוצה משלימים עם בינוניות של הקבוצה בגלל זהבי (ואני לא יודע עד כמה זה מה שהיה ובכל מקרה זה רק חלק מהסיפור), אז הם לא מתאימים לתפקיד שלהם.

מחזק.

אין משו שיותר מטריד אותי מהתנהלות הרכש של מנספורד.

התחיל ממוסקרה ודוידה והמשיך בבלטקסה, רז שלמה ויונס מלדה .

העמיס את הסגל בשחקנים בינוניים פלוס שיקח לנו שנים להשתחרר מהחוזים שלהם.

אלו שחקנים נחמדים להיות שחקן 15-16 בסגל ותו לא. 

20 דקות לפני, KIMHI said:

מחזק.

אין משו שיותר מטריד אותי מהתנהלות הרכש של מנספורד.

התחיל ממוסקרה ודוידה והמשיך בבלטקסה, רז שלמה ויונס מלדה .

העמיס את הסגל בשחקנים בינוניים פלוס שיקח לנו שנים להשתחרר מהחוזים שלהם.

אלו שחקנים נחמדים להיות שחקן 15-16 בסגל ותו לא. 

לא היו ישראלים בשוק, המבחן של מנספורד זה הזרים בקיץ יתפנו 3-4 מקומות, גם עניין שועה מעניין קורץ לקהל של מכבי.  

IMG-6289.jpg

לגבי בכר,

לצ׳לסי הוא כבר לא יגיע.

כדי להיזכר כמאמן הכי גדול שהיה פה הוא צריך עוד שושלת אליפויות או עליה עם הנבחרת למונדיאל/יורו. 

לדעתי הוא צעיר מדי ולא ילך לקבור את הקריירה שלו כרגע בנבחרת. 

זה משאיר אותו עם 2 אפשרויות - לבוא למכבי או לחזור לחיפה.

לדעתי חיפה מינתה את דגו ולא מאמן בכיר כדי שתוכל להעיף אותו ולהחזיר את בכר אחרי הפיטורים הצפויים מהכוכב. 

בגישה של ״מקסימום דגו יצליח״.

לצערנו הוא אכן מצליח. 

מבחינת בכר עצמו לדעתי הוא היה מעדיף לחזור לחיפה. 

הוא סמל שם, אם חס וחלילה יקחו אליפות העונה תהיה לו הזדמנות להשוות את השיא המיתולוגי של הפועל פ״ת ולקחת אליפות חמישית ש4 מהן רשומות על שמו, וכמובן לנסות להעפיל שוב לצמפיונס- עונה שלישית רצופה מבחינתו (ולהשוות את השיא של שום שעשה 3 רצוף אחת עם חיפה ו2 עם פאו). 

לבוא אלינו זה להסתכסך עם אוהדי חיפה, לבנות קבוצה חדשה אחרי עידן זהבי ולהגיע כאנדרדוג אחרי שושלת מטורפת של חיפה.

אני לא יודע איך תסתיים העונה, אם חיפה יקחו אליפות יהיה להם קשה להעיף את דגו. 

אבל כרגע בוודאות הם לא יכולים להחתים את בכר על הראש שלו ולזיין לעצמם את העונה. 

זה הרגע שלנו לסגור איתו לפני שתהיה לו גם הצעה לחזור לחיפה.

לעכשיו או לקיץ זה לא משנה. 

לתת לו משכורת כמו של קין או איביץ׳, צ׳ק פתוח לרכש ולסגור אותו פה ל3 שנים.

אם לא נעשה את זה עכשיו ובקיץ תהיה לו בחירה הוא יבחר בחיפה. 

אסור שזה יקרה.

לפני5 שעות , Sixto Rodriguez said:

לגבי בכר,

לצ׳לסי הוא כבר לא יגיע.

כדי להיזכר כמאמן הכי גדול שהיה פה הוא צריך עוד שושלת אליפויות או עליה עם הנבחרת למונדיאל/יורו. 

לדעתי הוא צעיר מדי ולא ילך לקבור את הקריירה שלו כרגע בנבחרת. 

זה משאיר אותו עם 2 אפשרויות - לבוא למכבי או לחזור לחיפה.

לדעתי חיפה מינתה את דגו ולא מאמן בכיר כדי שתוכל להעיף אותו ולהחזיר את בכר אחרי הפיטורים הצפויים מהכוכב. 

בגישה של ״מקסימום דגו יצליח״.

לצערנו הוא אכן מצליח. 

מבחינת בכר עצמו לדעתי הוא היה מעדיף לחזור לחיפה. 

הוא סמל שם, אם חס וחלילה יקחו אליפות העונה תהיה לו הזדמנות להשוות את השיא המיתולוגי של הפועל פ״ת ולקחת אליפות חמישית ש4 מהן רשומות על שמו, וכמובן לנסות להעפיל שוב לצמפיונס- עונה שלישית רצופה מבחינתו (ולהשוות את השיא של שום שעשה 3 רצוף אחת עם חיפה ו2 עם פאו). 

לבוא אלינו זה להסתכסך עם אוהדי חיפה, לבנות קבוצה חדשה אחרי עידן זהבי ולהגיע כאנדרדוג אחרי שושלת מטורפת של חיפה.

אני לא יודע איך תסתיים העונה, אם חיפה יקחו אליפות יהיה להם קשה להעיף את דגו. 

אבל כרגע בוודאות הם לא יכולים להחתים את בכר על הראש שלו ולזיין לעצמם את העונה. 

זה הרגע שלנו לסגור איתו לפני שתהיה לו גם הצעה לחזור לחיפה.

לעכשיו או לקיץ זה לא משנה. 

לתת לו משכורת כמו של קין או איביץ׳, צ׳ק פתוח לרכש ולסגור אותו פה ל3 שנים.

אם לא נעשה את זה עכשיו ובקיץ תהיה לו בחירה הוא יבחר בחיפה. 

אסור שזה יקרה.

אתה חושב שאחרי שדגו לוקח כאן אליפות ואולי דאבל הם יחליפו אותו בבכר?! זה קשטן-גרנט על סטרואידים

1 hour ago, snufkin said:

אתה חושב שאחרי שדגו לוקח כאן אליפות ואולי דאבל הם יחליפו אותו בבכר?! זה קשטן-גרנט על סטרואידים

אני חושב שדגו ממשיך שם גם בלי אליפות. ובצדק רב.. יש חיים גם בלי ברק בכר. 

זה עדיין מגניב לצעוק האליפות שלנו אחרי 4 שנים? 

אנחנו כרגע פייבוריטים למקום שלישי ואנשים מעיזים לדבר. הקבוצה מתה, לכו תראו את המשחקים האחרונים, הזכרון שלכם קצר. 

קין מאמן פחות גרוע מקראנקה, אבל הקבוצה בחודש האחרון עם קצב צבירת נקודות של הפועל פתח תקווה. 

אנחנו צריכים נס בשביל לקחת אליפות. קין איבד את זה ואף אחד לא יפטר אותו. לצערי גם אם היו אמיצים אצלנו ומחליטים כן לפטר אותו אני בספק אם נמצא מאמן זר נורמאלי שיסכים לבוא לפה. 

לגבי בכר, אין מצב שהוא יסכים לחתום עכשיו ולדעתי הוא לא ימהר לחתום גם בקיץ. לא הייתי מסתמך עליו.

מרגיש לי שהאופטימיות הנאיבית שלי תימחק אחרי המשחק מול נתניה.

מה שהכי מבאס בכל הדבר הזה, זה שהריצה שלנו היא פשוט תוצר של כלום מלבד עליונות טבעית שלנו על קבוצות חצי מקצועניות, אין פה שום תוכנית על, אלא רק מקריות שמקבלת יציבות סטטיסטית מהבדלים טבעיים בין קניקובסקי לבין דן אייבינדר לא מעבר.

בכר זה הסיכוי הכי טוב שלנו לתוכנית על אחרי שנים של חרא, מרגיש לי שזה לא יותר מקונספירציה.

איך יודעים שהקבוצה הזאת גמורה ?

מילסון שלא היה פה עכשיו חודש ורקד על אוטובוסים באפריקה, הוא היחידי מההרכב שפתח שרב עם לייבוביץ' הכלב ועם סכנין השרמוטות על כל שריקה, כל שאר השחקנים אדישים ועושים טובה, חלשים מאוד.

5 דקות לפני, Almogl said:

מרגיש לי שהאופטימיות הנאיבית שלי תימחק אחרי המשחק מול נתניה.

מה שהכי מבאס בכל הדבר הזה, זה שהריצה שלנו היא פשוט תוצר של כלום מלבד עליונות טבעית שלנו על קבוצות חצי מקצועניות, אין פה שום תוכנית על, אלא רק מקריות שמקבלת יציבות סטטיסטית מהבדלים טבעיים בין קניקובסקי לבין דן אייבינדר לא מעבר.

בכר זה הסיכוי הכי טוב שלנו לתוכנית על אחרי שנים של חרא, מרגיש לי שזה לא יותר מקונספירציה.

יש בזה משהו. אבל גם העליונות שלנו באליפויות היתה כסף גדול שהביא שחקנים שטובים יותר מהיריבות שלהם. כמה אתה יכול לתכנן קדימה כשטאלנטים נמכרים לפני גיל 21(בצדק, שרשרת המזון)? כשהנחת העבודה הבסיסית שהמאמן הזר שהצליח כאן, ממשיך בדרכו? 

או שנצא מלופ הזרים ונלך אול אין על ישראלי לחוזה ארוך(זה לא חייב להיות בכר לשם העניין כי גם הוא כבר בלופ אחר). לא החלטה פשוטה. 

כן זאת ההרגשה לצערי.

הרי קין לא יפוטר אלא אם כן תהיה קטסטרופה כמו הפסדים ברצף לנתניה וב"ש מה שכנראה לא יקרה.

מקסימום הפסד אחד משניהם, סביר להניח שגם ננצח אחת מהן ויגידו זהו נגמר הנה יצאנו לדרך חדשה.

לא באמת נצא לדרך חדשה, אבל תיכף המשחקים בקונפרנס שלא יעיפו מאמן בזמן כזה והופ נכנסנו לפלייאוף, אנחנו כנראה עדיין נהיה במרחק סביר של 5-6 נקודות מחיפה ויגידו בפלייאוף כולן מפסידות נקודות ויש עוד 2 משחקים מולם והכל תלוי בנוי בפועל ובלה בלה בלה ..

כן גם העונה הזו לפח.

לפני2 שעות , snufkin said:

למדנו שאם יש קבוצה שחסינה מקללות וקארמה זה הכלבים הירוקים.

לא ימונה שום מאמן גם במקרה שנגיע לפלייאוף עם מינוס 10.

אם יהיו קטסטרופות לא יגיע לכאן פתאום מאמן איכותי ״כדי להכין את הקבוצה לשנה הבאה״.

אם זה יקרה פשוט נאכל את הצינור פעמיים.

אחרי 3 עונות בהן הקפדנו להחליף מאמנים כל חצי עונה מיטש בוודאות לא יעשה זאת שוב.

2 דקות לפני, MTA For Ever said:

לא ימונה שום מאמן גם במקרה שנגיע לפלייאוף עם מינוס 10.

אם יהיו קטסטרופות לא יגיע לכאן פתאום מאמן איכותי ״כדי להכין את הקבוצה לשנה הבאה״.

אם זה יקרה פשוט נאכל את הצינור פעמיים.

אחרי 3 עונות בהן הקפדנו להחליף מאמנים כל חצי עונה מיטש בוודאות לא יעשה זאת שוב.

אם הרע מכל יקרה, הם התאבדו על בכר לקיץ. 

4 דקות לפני, המכבייה said:

אם הרע מכל יקרה, הם התאבדו על בכר לקיץ. 

עם זה אין לאף אחד בעיה, רק השיח על כך שאולי יגיע מאמן אחר העונה הוא מנותק.

גם אם נזכה בע״ה באליפות הייתי שמח לראות את רובי ממשיך למחוזות אחרים ואת בכר חותם במכבי.

47 דקות לפני, המכבייה said:

יש בזה משהו. אבל גם העליונות שלנו באליפויות היתה כסף גדול שהביא שחקנים שטובים יותר מהיריבות שלהם. כמה אתה יכול לתכנן קדימה כשטאלנטים נמכרים לפני גיל 21(בצדק, שרשרת המזון)? כשהנחת העבודה הבסיסית שהמאמן הזר שהצליח כאן, ממשיך בדרכו? 

או שנצא מלופ הזרים ונלך אול אין על ישראלי לחוזה ארוך(זה לא חייב להיות בכר לשם העניין כי גם הוא כבר בלופ אחר). לא החלטה פשוטה. 

אני לא מדבר על דקויות של לסגור קיצוני שמאלי ל5 שנים קדימה, עולם הכדורגל דינאמי מדי בטח כשאתה נחות מלחתחילה.

אני רק רוצה לראות במיקרו קבוצת כדורגל שיודעת מה היא עושה על הדשא ובמאקרו מועדון שמסתכל על יותר מאוחר מאשר עוד חודשיים, שמבסס רכש על איזשהו חזון מקצועי, מרגיש לי שזה בייסיק שלנו אין.

אנחנו בסחרור כאוטי מאז שג׳ורדי ירד לעמדת המאמן ואם לא מגיע איש מקצוע ברמה של איביץ ומחזיק אותך קצר כמו בטירונות שנתיים אנחנו עם בין אליפות אחת לכלום ב8 שנים.

אני מחזיק אופטימיות זהירה בגלל מיץ׳ ובן, אפילו לגבי העונה הזו, אבל בשורה התחתונה בכר זה כל מה שאנחנו צריכים כדי להגיע למה שאני מאמין שמיץ שואף אליו, הוא מוכח ברמה מדעית.

31 דקות לפני, MTA For Ever said:

עם זה אין לאף אחד בעיה, רק השיח על כך שאולי יגיע מאמן אחר העונה הוא מנותק.

גם אם נזכה בע״ה באליפות הייתי שמח לראות את רובי ממשיך למחוזות אחרים ואת בכר חותם במכבי.

מסכים איתך. לא יקרה. 

20 דקות לפני, Almogl said:

אני לא מדבר על דקויות של לסגור קיצוני שמאלי ל5 שנים קדימה, עולם הכדורגל דינאמי מדי בטח כשאתה נחות מלחתחילה.

אני רק רוצה לראות במיקרו קבוצת כדורגל שיודעת מה היא עושה על הדשא ובמאקרו מועדון שמסתכל על יותר מאוחר מאשר עוד חודשיים, שמבסס רכש על איזשהו חזון מקצועי, מרגיש לי שזה בייסיק שלנו אין.

אנחנו בסחרור כאוטי מאז שג׳ורדי ירד לעמדת המאמן ואם לא מגיע איש מקצוע ברמה של איביץ ומחזיק אותך קצר כמו בטירונות שנתיים אנחנו עם בין אליפות אחת לכלום ב8 שנים.

אני מחזיק אופטימיות זהירה בגלל מיץ׳ ובן, אפילו לגבי העונה הזו, אבל בשורה התחתונה בכר זה כל מה שאנחנו צריכים כדי להגיע למה שאני מאמין שמיץ שואף אליו, הוא מוכח ברמה מדעית.

לא מתווכח. מסכים עם הרוב. אבל עניין אצילי(שאני תומך במיטש ללא סייג) לא היה צפוי. סיכוי טוב שאתה משייט לעוד שתי אליפויות רק מהאינרציה. 

אם מכבי לא סוגרים עם בכר לפני סיום העונה על עונה הבאה אז להתקדם הלאה.

אסור שבכר ימשוך אותנו כל הקיץ בזמן שהוא ממתין להצעה מחו"ל.

21 דקות לפני, המכבייה said:

לא מתווכח. מסכים עם הרוב. אבל עניין אצילי(שאני תומך במיטש ללא סייג) לא היה צפוי. סיכוי טוב שאתה משייט לעוד שתי אליפויות רק מהאינרציה. 

נוטה להסכים עם זה, אני חושב שזה בעיקר היה נובע

מהעמדה שאיביץ׳ שם אותנו בה בסוף השנתיים האלו, ככה הוא היה גדול.

13 דקות לפני, PLASTOMAN said:

אסור שבכר ימשוך אותנו כל הקיץ בזמן שהוא ממתין להצעה מחו"ל.

לא יקרה, בכר מקצוען ירצה לעשות את ההכנות מוקדם כולל רכש בזמן.

4 דקות לפני, Double said:

לא יקרה, בכר מקצוען ירצה לעשות את ההכנות מוקדם כולל רכש בזמן.

מקווה. שיחתך לכאן או לכאן. הכי גרוע שיקרה לנו דוניס. מאמן שמגיע בסוף אוגוסט.

כדי להחשב המאמן הישראלי הטוב ביותר ברק צריך עוד קבוצה אחת ליצור בה שושלת להוריד סופית ורשמית את קשטן ז"ל מהמקום הזה, אני צעקתי לצערי אחרי המשחק מול חיפה שזה היום להחליף מאמן , כי לא יתכן שקבוצה שרצה במירוץ לאליפות מול קבוצה אחרת לא רק שתפסיד לה פעמיים בקרבות הראשיים,

אלא תחטוף שחמט קל מול יריבתה, בלי חס ושלום להשוות אותנו אליהם אבל ג'ירונה עשתה עונה גדולה השנה, אבל הגיעה למאני טיים מול היריבה הישירה לכתר וחטפה נוקאוט עצבני , אז ברור שאנחנו לא ג'ירונה בישראל אלא דווקא ריאל מדריד וזה מה שכואב, כבר כמה שנים שהמשחק שמ2014 עד 2019 שהתקופה הזאת מכבי הפכה את

חיפה לעוד יריבה זניחה נתנה לה את השרביט והפכה אותנו לאנדרדוג מולה, מ5 המשחקים האחרונים בליגה הפסדנו ב4.

ברק בכר האיש הנכון, שבנוי מהחומר הנכון ומכיר את דגו טוב יכול להחזיר אותנו חזרה למסלול מולם ולגרום לדגו לחשוש, קין פשוט איבד בחודש הכל וגם ככה לא ישאר פה מעבר לעונה, אז למה אנחנו מושכים את החבל ? לא ברור לי, גם מאמן כמו קין שעשה אחוזי הצלחה חריגים ואיזן עם אחוזי כשלון חריגים צריכים לדעת מתי לשחרר יפה וכולם יודעים שזה הרבה יותר מזה. אגב ברק בכר יכול להחזיר את אפקט הישראלים ולנצח שוב בקרבות שהפסדנו בהם, יש לו כח שכנוע והוא יודע לדרוש.. כי הוא שילוב של כמה אנשים , כמו שכטר שכולם שונאים אותו שהוא נגדך ואוהבים שאצלך למשל.

אגב אין לי שום דבר נגד רובי קין, ההפך הוא בן אדם חביב מאוד ומאוד היתי בעדו והיו משחקים שנראנו כאילו אנחנו מעל הליגה בפער, אבל במשחקים אחרים גם בתקופות כאלה היו המון ליקוים בולטים שדוברו עליהם רבות, רובי דיבר רבות בכל משחק על חלק גדול מהליקוים האלה ואמר שלא היינו צריכים לעשות אותם ונתקן ונשאל למשל למה מגינים נכנסים לאמצע במקום לרווח ענה שזה לא הוראות שקיבלו זה החלטה שלהם, לצערי הרב הדברים האלה פשוט חזרו משחק אחרי משחק והייתה הרגשה שרובי לא מצליח לתקן למרות שהוא טוען שכן עובדים ומנסים לתקן, הרגשתי כמו מכשיר חשמלי שיצא מהמפעל עם פגם רציניוכל פעם מנסים להחליף לו חלק מסביב לפגם אבל בסופו של דבר הפגם הוא פגם משמעותי שאתה לא מצליח לתקן אותו ולא משנה כמה תחליף, המכונה לא טובה וצריך לזרוק לזבל, בסופו של דבר בסופו של יום עמדנו מעל תהום עמוקה מוסתרת ששקענו בה מאוד מאוד לאט שפשוט הכוכבים שהסתדרנו לנו, לצד כושר מצוין של המנהיגים, יכולת אישית ועוד דברים שעבדנו לנו בצורה מושלמת הסתירו אותם, אך לצערי הרב ששמנו לב שאנחנו עמוק בתוך אותה תהום זה היה מאוחר מדי, כל הדברים קרסו לרובי בשניה והליקוים הבולטים שהיו בתחילת השנה התחילו לצוף כמו חרא באופן בולט, לצערי הרב רובי לא יוכל לתקן אותם כבר, אם היה לו נסיון של אימון ולקיחת תארים היתי שותק, נכון שדגו הוא מאמן צעיר וגם לא מנוסה, אבל לדגו היה את בכר במקום שעבד והוא שאב ממנו הרבה שלקח תארים בנוער של חיפה, הוא גם אימן שנים והכיר שחקנים מסוימים וידע בסוף להפיק מהם את היכולת כמו חלאילי ופיינגולד למשל. בכל אופן אני חושב שעם כל האהבה והרצון, זה הזמן להפרד מקין ועדיף שזה יהיה עכשיו ולא מאוחר!

23 דקות לפני, erantheking21 said:

כדי להחשב המאמן הישראלי הטוב ביותר ברק צריך עוד קבוצה אחת ליצור בה שושלת להוריד סופית ורשמית את קשטן ז"ל מהמקום הזה, אני צעקתי לצערי אחרי המשחק מול חיפה שזה היום להחליף מאמן , כי לא יתכן שקבוצה שרצה במירוץ לאליפות מול קבוצה אחרת לא רק שתפסיד לה פעמיים בקרבות הראשיים, אלא תחטוף שחמט קל מול יריבתה, בלי חס ושלום להשוות אותנו אליהם אבל ג'ירונה עשתה עונה גדולה השנה, אבל הגיעה למאני טיים מול היריבה הישירה לכתר וחטפה נוקאוט עצבני , אז ברור שאנחנו לא ג'ירונה בישראל אלא דווקא ריאל מדריד וזה מה שכואב, כבר כמה שנים שהמשחק שמ2014 עד 2019 שהתקופה הזאת מכבי הפכה את חיפה לעוד יריבה זניחה נתנה לה את השרביט והפכה אותנו לאנדרדוג מולה, מ5 המשחקים האחרונים בליגה הפסדנו ב4, ברק בכר האיש הנכון, שבנוי מהחומר הנכון ומכיר את דגו טוב יכול להחזיר אותנו חזרה למסלול מולם ולגרום לדגו לחשוש, קין פשוט איבד בחודש הכל וגם ככה לא ישאר פה מעבר לעונה, אז למה אנחנו מושכים את החבל ? לא ברור לי, גם מאמן כמו קין שעשה אחוזי הצלחה חריגים ואיזן עם אחוזי כשלון חריגים צריכים לדעת מתי לשחרר יפה וכולם יודעים שזה הרבה יותר מזה. אגב ברק בכר יכול להחזיר את אפקט הישראלים ולנצח שוב בקרבות שהפסדנו בהם, יש לו כח שכנוע והוא יודע לדרוש.. כי הוא שילוב של כמה אנשים , כמו שכטר שכולם שונאים אותו שהוא נגדך ואוהבים שאצלך למשל. אגב אין לי שום דבר נגד רובי קין, ההפך הוא בן אדם חביב מאוד ומאוד היתי בעדו והיו משחקים שנראנו כאילו אנחנו מעל הליגה בפער, אבל במשחקים אחרים גם בתקופות כאלה היו המון ליקוים בולטים שדוברו עליהם רבות, רובי דיבר רבות בכל משחק על חלק גדול מהליקוים האלה ואמר שלא היינו צריכים לעשות אותם ונתקן ונשאל למשל למה מגינים נכנסים לאמצע במקום לרווח ענה שזה לא הוראות שקיבלו זה החלטה שלהם, לצערי הרב הדברים האלה פשוט חזרו משחק אחרי משחק והייתה הרגשה שרובי לא מצליח לתקן למרות שהוא טוען שכן עובדים ומנסים לתקן, הרגשתי כמו מכשיר חשמלי שיצא מהמפעל עם פגם רציניוכל פעם מנסים להחליף לו חלק מסביב לפגם אבל בסופו של דבר הפגם הוא פגם משמעותי שאתה לא מצליח לתקן אותו ולא משנה כמה תחליף, המכונה לא טובה וצריך לזרוק לזבל, בסופו של דבר בסופו של יום עמדנו מעל תהום עמוקה מוסתרת ששקענו בה מאוד מאוד לאט שפשוט הכוכבים שהסתדרנו לנו, לצד כושר מצוין של המנהיגים, יכולת אישית ועוד דברים שעבדנו לנו בצורה מושלמת הסתירו אותם, אך לצערי הרב ששמנו לב שאנחנו עמוק בתוך אותה תהום זה היה מאוחר מדי, כל הדברים קרסו לרובי בשניה והליקוים הבולטים שהיו בתחילת השנה התחילו לצוף כמו חרא באופן בולט, לצערי הרב רובי לא יוכל לתקן אותם כבר, אם היה לו נסיון של אימון ולקיחת תארים היתי שותק, נכון שדגו הוא מאמן צעיר וגם לא מנוסה, אבל לדגו היה את בכר במקום שעבד והוא שאב ממנו הרבה שלקח תארים בנוער של חיפה, הוא גם אימן שנים והכיר שחקנים מסוימים וידע בסוף להפיק מהם את היכולת כמו חלאילי ופיינגולד למשל. בכל אופן אני חושב שעם כל האהבה והרצון, זה הזמן להפרד מקין ועדיף שזה יהיה עכשיו ולא מאוחר!

אבויה אתה חייב לעשות מעברי שורה.

זה מאתגר ויזואלית לקרוא את זה :)

18 דקות לפני, erantheking21 said:

כדי להחשב המאמן הישראלי הטוב ביותר ברק צריך עוד קבוצה אחת ליצור בה שושלת להוריד סופית ורשמית את קשטן ז"ל מהמקום הזה, אני צעקתי לצערי אחרי המשחק מול חיפה שזה היום להחליף מאמן , כי לא יתכן שקבוצה שרצה במירוץ לאליפות מול קבוצה אחרת לא רק שתפסיד לה פעמיים בקרבות הראשיים, אלא תחטוף שחמט קל מול יריבתה, בלי חס ושלום להשוות אותנו אליהם אבל ג'ירונה עשתה עונה גדולה השנה, אבל הגיעה למאני טיים מול היריבה הישירה לכתר וחטפה נוקאוט עצבני , אז ברור שאנחנו לא ג'ירונה בישראל אלא דווקא ריאל מדריד וזה מה שכואב, כבר כמה שנים שהמשחק שמ2014 עד 2019 שהתקופה הזאת מכבי הפכה את חיפה לעוד יריבה זניחה נתנה לה את השרביט והפכה אותנו לאנדרדוג מולה, מ5 המשחקים האחרונים בליגה הפסדנו ב4, ברק בכר האיש הנכון, שבנוי מהחומר הנכון ומכיר את דגו טוב יכול להחזיר אותנו חזרה למסלול מולם ולגרום לדגו לחשוש, קין פשוט איבד בחודש הכל וגם ככה לא ישאר פה מעבר לעונה, אז למה אנחנו מושכים את החבל ? לא ברור לי, גם מאמן כמו קין שעשה אחוזי הצלחה חריגים ואיזן עם אחוזי כשלון חריגים צריכים לדעת מתי לשחרר יפה וכולם יודעים שזה הרבה יותר מזה. אגב ברק בכר יכול להחזיר את אפקט הישראלים ולנצח שוב בקרבות שהפסדנו בהם, יש לו כח שכנוע והוא יודע לדרוש.. כי הוא שילוב של כמה אנשים , כמו שכטר שכולם שונאים אותו שהוא נגדך ואוהבים שאצלך למשל. אגב אין לי שום דבר נגד רובי קין, ההפך הוא בן אדם חביב מאוד ומאוד היתי בעדו והיו משחקים שנראנו כאילו אנחנו מעל הליגה בפער, אבל במשחקים אחרים גם בתקופות כאלה היו המון ליקוים בולטים שדוברו עליהם רבות, עמדנו מעל תהום עמוקה מוסתרת ששקענו בה מאוד מאוד לאט שפשוט הכוכבים שהסתדרנו לנו, לצד כושר מצוין של המנהיגים, יכולת אישית ועוד דברים שעבדנו לנו בצורה מושלמת הסתירו אותם, אך לצערי הרב ששמנו לב שאנחנו עמוק בתוך אותה תהום זה היה מאוחר מדי, כל הדברים קרסו לרובי בשניה והליקוים הבולטים שהיו בתחילת השנה התחילו לצוף כמו חרא באופן בולט, לצערי הרב רובי לא יוכל לתקן אותם כבר, אם היה לו נסיון של אימון ולקיחת תארים היתי שותק, נכון שדגו הוא מאמן צעיר וגם לא מנוסה, אבל לדגו היה את בכר במקום שעבד והוא שאב ממנו הרבה שלקח תארים בנוער של חיפה, הוא גם אימן שנים והכיר שחקנים מסוימים וידע בסוף להפיק מהם את היכולת כמו חלאילי ופיינגולד למשל. בכל אופן אני חושב שעם כל האהבה והרצון, זה הזמן להפרד מקין ועדיף שזה יהיה עכשיו ולא מאוחר!

זה לא יקרה עכשיו. לא מבחינת מכבי ולא מבחינת בכר. אם אין פתרונות מבית למערכת של מכבי העכשווית אז העסק רעוע. ואם הוא רעוע, בכר לא יתקן את זה בשלושה חודשים כשחיפה בזון ורוקדת. הוא לא יכנס לזה ואין לנו אינטרס שהוא יכנס לזה. 

אם סאבוריט, ערן, פרץ וכל עמוד השדרה של הקבוצה הזאת לא יתאפס על עצמו ויתחיל לנצח משחקים, נדע מה לעשות בקיץ. אתה כותב כמו מהמר ששם את הבית שלו על הבט האחרון. זה לא הבט האחרון. באגוסט שוב נשחק כדורגל. 

לא רואה אופציה נורמלית לבכר חוץ ממכבי בקיץ. חיפה ובש תפוסות חזק ולאירופה הוא לא ימהר ללכת אחרי ההתבזות בכוכב.

יהיה ממש דבילי לא להחתים אותו בחוזה עם מענקי הישגיות ל3 עונות.