Jump to content

עוד עונה שהלכה לפח

קמחי

Recommended Posts

Just now, erantheking21 said:

ב2003 נדמה לי לחיפה היה פער יחסית רציני בטבלה עד שהצלחנו לצמצם והשאר ידוע.

כתבו פה 9, שזה הפער העונה אם לא מחשיבים את הנקודה.

אני חושב שהנפילה היא לא בהכרח על המאמן. המאמן אשם נקודתית בניהול משחק כזה או אחר, אבל הבעיה גדולה יותר - אני מאשים יותר את ניהול הסגל, בסוף כדורגל בטווח הארוך מנצחים מחוץ למגרש. היה לנו את גויאגון, גלוך, דניאל פרץ, יובנוביץ'. אם השלושה הראשונים היום על המגרש, אנחנו נראים אחרת. להבדיל, תראו איך חיפה יודעים לשמור על חלאיילי, שאני ממש מחזיק ממנו. לא הגיוני שגלוך עובר את כל מחלקות הנוער של מכבי ונותן חצי עונה ועוזב. זה כישלון עצום והכל מתחיל משם.

סדר בבלגן:

זהבי- לא אשם. מלכתחילה הוא זה ששם 11 גולים והיה  לו חלק ענק בריצה היפה שלנו עד כה. היכולת ירודה בגלל קין ששוחק אותו. תנחומיי על ערן שמבזבז את השלוש שנים האחרונות שלו עם מאמנים שלא יודעים להוציא ממנו 10%. במקום שנרווח עם מגנים שמכניסים עומק בקו רחבה, במקום שערן יגור ברחבה ויעשה רק את התנועה החוצה לבעוט הוא כבר שנתיים דופק ספרינטים.

קין- אשם, מאמן מקובע, עצם זה שגילינו את הבלוף ואנחנו עוד איכשהוא תחרותיים עד כה מעיד על התרומה של זהבי.

מיץ- לא עייף ולא נעליים, 3 מיליון אירו בשבוע זה לא עייפות.

הנהלה - הזיונים בבית הדין והרפיסות מול השופטים- אשמתם, העיכוב ברכש- אשמת גק.

אין אשם אחד, אבל זה בטח לא ערן.

1 דקה לפני, lobster said:

אני חושב שהנפילה היא לא בהכרח על המאמן. המאמן אשם נקודתית בניהול משחק כזה או אחר, אבל הבעיה גדולה יותר - אני מאשים יותר את ניהול הסגל, בסוף כדורגל בטווח הארוך מנצחים מחוץ למגרש. היה לנו את גויאגון, גלוך, דניאל פרץ, יובנוביץ'. אם השלושה הראשונים היום על המגרש, אנחנו נראים אחרת. להבדיל, תראו איך חיפה יודעים לשמור על חלאיילי, שאני ממש מחזיק ממנו. לא הגיוני שגלוך עובר את כל מחלקות הנוער של מכבי ונותן חצי עונה ועוזב. זה כישלון עצום והכל מתחיל משם.

נכון שלא היו צריכים לשחרר את גלוך באמצע העונה, אבל כשאבא שלו לחץ מכל הכיוונים למכור, אם היית משאיר אותו, הוא היה נהיה ממורמר.

1 דקה לפני, lobster said:

חלאיילי יעשה עונת בוגרים בחיפה. לא יותר. בדיוק כמו אוסקר. הביאו את ערן, היה לזה מחיר. 

לפטר את המאמן הכושל הזה והכל עוד פתוח.

גם מישהו חושב שקין לא האשם המרכזי והשחקנים מפשלים, אי אפשר לא להרגיש שפשוט יש קארמה רעה על הקבוצה הזאת, הכדורים לא נכנסים ופשוט לא הולך.

הדבר כמעט הכי מיידי בשביל לשנות מומנטום של קבוצה זה להחליף מאמן, נכון לטווח הארוך זה לא תמיד הולך? אבל איזה עוד אופציה יש לנו?

7 דקות לפני, John Florence said:

הנהלה (בן גק מאירי וכו)- הזיונים בבית הדין והרפיסות מול השופטים- אשמתם, העיכוב ברכש- אשמת גק.

זה נעלם מתחת לרדאר לאחרונה, אבל זה כנראה סיבה מספר 1 שירדנו למקום השני.

אני מזכיר, בתחילת העונה במיוחד, השיפוט נתן לחיפה במתנה לפחות שני משחקים, לפחות.

היינו היום במקום הראשון ובפער של יותר ממשחק, גם עם השלשול הזה, עם שיפוט שהוא לא טוב אלא פשוט לא מכור.

בנוגע לנושא, הכיוון לא חיובי, מביך מה שקרה פה בחודש האחרון.

אבל עוד יותר מביך זה להכריז שתמה העומה כשהיא רחוקה מאוד מלהיגמר.

אפשר לצאת מתקופות כאלה מחוזקים.

8 דקות לפני, John Florence said:

סדר בבלגן:

זהבי- לא אשם. מלכתחילה הוא זה ששם 11 גולים והיה  לו חלק ענק בריצה היפה שלנו עד כה. היכולת ירודה בגלל קין ששוחק אותו. תנחומיי על ערן שמבזבז את השלוש שנים האחרונות שלו עם מאמנים שלא יודעים להוציא ממנו 10%. במקום שנרווח עם מגנים שמכניסים עומק בקו רחבה, במקום שערן יגור ברחבה ויעשה רק את התנועה החוצה לבעוט הוא כבר שנתיים דופק ספרינטים.

קין- אשם, מאמן מקובע, עצם זה שגילינו את הבלוף ואנחנו עוד איכשהוא תחרותיים עד כה מעיד על התרומה של זהבי.

מיץ- לא עייף ולא נעליים, 3 מיליון אירו בשבוע זה לא עייפות.

הנהלה (בן גק מאירי וכו)- הזיונים בבית הדין והרפיסות מול השופטים- אשמתם, העיכוב ברכש- אשמת גק.

אין אשם אחד, אבל זה בטח לא ערן.

סבבה. אתה ממשיך עוד עונה עם ערן (מזכיר שעלות השכר שלו מעל 2 מיליון אירו לעונה)?

2 דקות לפני, PLASTOMAN said:

סבבה. אתה ממשיך עוד עונה עם ערן (מזכיר שעלות השכר שלו מעל 2 מיליון אירו לעונה)?

אם בשנתיים האחרונות הוא נתן לך כמות יפה של גולים + ביצים עם מאמנים שלא הוציאו ממנו 100% (כולל איביץ) מה יקרה או היה קורה עם מאמן כמו בכר שיודע להבליט חוזקות?

ברור שכן.

ערן לא אשם שההגנה שלך בדיחה, שהמגנים שלך חלשים ולא תורמים למשחק, שהמאמן שלך שוחק את השחקנים, שאתה משחק עם 2 זרים או שהביאו שוער זר. תשפר את זה לפני ערן

12 דקות לפני, lobster said:

ינואר הזה הראה סימנים מעודדים עם חתימת מדמון והניסיונות על יונה אבל מצד שני נראה שהכל בסוף מכוונן לרווח עתידי ואם אין כזה לא חושבים בכיוון (קינדה לדוגמא). רווח עתידי זה דבר מאוד חשוב, הישגים ספורטיביים חייבים להיות מעל הכל במועדון כדורגל ובטח במכבי

אתם מנתחים יותר מדי.

הבעיה המרכזית והגדולה ביותר היא המאמן, החלפה של מאמן למאמן נורמלי תפיח חיים בקבוצה הזאת. הסגל טוב מבעונה שעברה והפער לא גדול גם שחיפה תנצח. כל עוד נחליף מאמן עכשיו יש סיכוי, כל דבר אחר לא יעשה פה כלום. זה אך ורק מאמן וצוות אימון.

הליכלוכים על ערן זה גועל נפש ברמה הכי גבוהה שיש יא חבורת כפויי טובה 

בתחילת העונה שלקח אותנו על הגב קראתם לו אל עכשיו כשהוא לא בכושר אז הוא הבעיה של הקבוצה אה  

תתביישו 

*אני גם חושב שהוא בכושר גרוע מאוד וזו לא בושה להוריד אותו לספסל למשחק אחד או שניים אבל מכאן ועד להפוך אותו לבעיה של הקבוצה זו כפיות טובה ברמה הכי גבוהה שיש ! 

24 דקות לפני, Kenji.09 said:

נכון שלא היו צריכים לשחרר את גלוך באמצע העונה, אבל כשאבא שלו לחץ מכל הכיוונים למכור, אם היית משאיר אותו, הוא היה נהיה ממורמר.

לא נכנס לדיונים האינסופיים להאם היה צריך למכור או לא,  אבל הגיע הזמן להפטר מכל הססמאות כמו "השחקן ממורמר". מה הוא היה עושה?  מבקיע גולים עצמיים?  לא מגיע לאימונים?  מאשים את הבעלים התעללות מינית?  בסוף כולם היו מתיישרים לשביעות רצון כל הצדדים( מקסימום היה מחכה עוד עונה). קבוצת ספורט זה עסק, לא קולחוז' סובייטי משנות העשרים.. 

שוב חזרנו לגלוך? 

אבל דיברנו על זה

אף אחד לא שאל אותנו ולא היה לנו קייס

ברגע שזלצבורג הפעילה את סעיף השחרור שלו, למכבי אין סיי חוץ מלשחקן עצמו.

תחת איביץ לא היה כזה כדורגל רופס,

אולי לא היה מבריק וסקסי, אבל היה משמעת וסדר בהגנה.

לא מבין מדוע מכבי מתעקשים להביא כל מיני מציאות מהבאזר כמו קין וקארנקה.

חלק מהחיזוקים זה דרישות של קין (הוא רצה שוער זר ולא 10).

בכר על המדף; זה מאמן לטווח ארוך שיכול לסדר את הכישלון המקצועי.

לפני1 שעה , Omer said:

היו אז כבר 3 נק' לניצחון בארץ?

כן. זה החל עונה לפני (82-83)

1 hour ago, erantheking21 said:

ב2003 נדמה לי לחיפה היה פער יחסית רציני בטבלה עד שהצלחנו לצמצם והשאר ידוע.

9

אחלה מכבי.

אחרי תצוגה כזאת המאמן שואל את השחקנים אם הם רוצים חופש כאילו הוא לא הבוס. ושנייה אחרי שביזו אותנו (כבר חודש שלם הם עושים את זה) הם עוד עונים לו כן בלי לחשוב פעמיים. 

כל עוד הקנדי הנחמד משלם כל השאר על האלף זין שלהם. 

21 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אחלה מכבי.

אחרי תצוגה כזאת המאמן שואל את השחקנים אם הם רוצים חופש כאילו הוא לא הבוס. ושנייה אחרי שביזו אותנו (כבר חודש שלם הם עושים את זה) הם עוד עונים לו כן בלי לחשוב פעמיים. 

כל עוד הקנדי הנחמד משלם כל השאר על האלף זין שלהם. 

גם אם היו מנצחים 3-0 היום עדין לא מצליח להבין על מה ולמה 4 ימי חופש...מה הם במקום ה1 ולא ידעתי? רובי קין באמת איבד את זה לגמרי, מקווה שמנספורד כבר סוגר עם בכר את הפרטים האחרונים.

לפני1 שעה , John Florence said:

ערן לא אשם שההגנה שלך בדיחה, שהמגנים שלך חלשים ולא תורמים למשחק, שהמאמן שלך שוחק את השחקנים, שאתה משחק עם 2 זרים או שהביאו שוער זר. תשפר את זה לפני ערן

ערן לא הבעיה היחידה, אבל הוא בעיה.  חלוץ שלא מסוגל להבקיע, לא מסוגל להגיע לשער אפילו (כל הבעיטות שלו נבלמות בשחקן ההגנה הראשון), שלא לדבר על העצבים שכולנו מכירים, אז כן הוא בעיה.  הלוואי ויחזור לכושר סביר, אבל בנקודת הזמן המדוברת, לא צריך להפוך אותו לאויב, ובטח שלא לדרייפוס המודרני.. 

6 דקות לפני, GoldenAxe said:

לא הבנתי, השחקנים יוצאים עכשיו לחופש של 4 ימים?

כן מגיע להם לנוח, עבדו קשה בחודש האחרון.

שלשלנו לחלוטין בסיבוב הזה עד כה, אבל העונה ממש לא נגמרה.

עוד יכול להתהפך מומנטום, והאמת שחופש של כמה ימים יכול לעשות טוב לשחקנים. די להגזים כבר.

אפשר לחשוב שאם יתאמנו יום יום מבוקר ועד אחריתו של לילה תחת הגאון קין, משהו ישתפר.  מבחינתי שילכו לעשות סמים, זונות, שוד בנקים, רק שיחזרו עם רעב כלשהו לשם שינוי..