Jump to content

מכבי - סכנין | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

תודה לאל שהוא נתן רק דקה תוספת זמן, אי אפשר כבר לראות את זה, לא שאני מאמין אבל נקווה לשינוי מסוים במחצית כי ככה באמת שאי אפשר

מבחינת ההרכב זה פלוס מינוס השחקנים הטובים ביותר שיש לנו כרגע, ועדיין נראים כמו שנראים. קבוצה שלא ראויה אפילו לפלייאוף עליון בכושרה הנוכחי.  אגב,  הייתי מצפה מקין לנהוג כמו דראפיץ' במקום לשבת כמו דג קפוא על הספסל, מקווה שייגמר איך שייגמר היום המאמן יאמר שמיצה את תפקידו ויחזור לשתות בירות איכותיות רחוק מאיתנו.. 

עוד גול על סבוריט. אחלה.

למה מתעקשים להכניס כדורים בכוח דרך 700 שחקנים דרך האמצע. כל איבוד שם זה חצי מתפרצת.

זהבי, פרץ וקניקובסקי החוצה

דוידה, קיקו ושחר בפנים.

1 דקה לפני, כהן said:

מבחינת ההרכב זה פלוס מינוס השחקנים הטובים ביותר שיש לנו כרגע, ועדיין נראים כמו שנראים. קבוצה שלא ראויה אפילו לפלייאוף עליון בכושרה הנוכחי.  אגב,  הייתי מצפה מקין לנהוג כמו דראפיץ' במקום לשבת כמו דג קפוא על הספסל, מקווה שייגמר איך שייגמר היום המאמן יאמר שמיצה את תפקידו ויחזור לשתות בירות איכותיות רחוק מאיתנו.. 

תגיד לי אתה שפוי

קיקו דוידה וקארצב יותר טובים מכל אחד בהרכב הזה על מה אתה מדבר

מילסון משחק כמו הקבוצה שהוא עזב וכל השאר נוראיים. זה מדהים כמה הוא מייצר מהאגף כמעט לבד. צריך בכוח לקחת את זה ולייצר רצף, השחקנים בלי בטחון.

חייבים לשים בקו שני שחקנים שבועטים, מחצית שלמה עם בעיטה אחת לשער לדעתי.

לא יהיה שום חילוף במחצית, לדעתי הוא חושב שאנחנו גברים ומשחקים טוב.

מה לעזאזל הוא אומר להם במחצית? אנרגיות? רצון? 

2 דקות לפני, כהן said:

אם זה לא יקרה בשבועיים הקרובים אז אפשר להתחיל לתכנן את העונה הבאה ולהלחם על מקום שני עם ב"ש. לא ייאמן איך נעלמה האימפריה.

מאז שקיקו הגיע יש לו איזה 20 דקות בעמדה החזקה שלו (כנף ימין) שבה הוא נראה טוב ונתן בישול יפה. 

בכללי לא חושב שראינו משחק אחד העונה שבה בשולשת העמדות הקדמיות מאחורי החלוץ (כנפיים ו10) שבה כל השלושה משחקים בעמדה החזקה שלהם 

קבוצה בתקופה רעה צריכה לדעת לחזור ליסודות- לשחק קשוח, לתת את הכל בהגנה ובלחץ, לקחת כל בעיטה חופשית כאילו זה פנדל מכריע ולהתקדם משם. לזה צריך מאמן. לנו אין.

הביתה והיום. גם אם יצא משהו מהעונה הזאת זה למרות קין ולא בזכותו. אין לו מושג מה לעשות.

Just now, ראש הזהב said:

תגיד לי אתה שפוי

קיקו דוידה וקארצב יותר טובים מכל אחד בהרכב הזה על מה אתה מדבר

אם תחזור לארכיון תגלה שלגמרי הייתי עולה עם השמות שציינת לאור יכולת האחרים, אבל להגיד לך שמעדן וקיקו ראינו דברים מדהימים עד כה וישנו את הקבוצה מקצה לקצה? אז לא ממש, ומודה לגמרי למיעוט דקות המשחק.  אני גם הייתי מעדיף לשפשף את אבו פרחי בחוד,  האמן לי שאני הרבה יותר מהפכן ממך בנוגע לבחירת הסגל וההרכב,  אבל למרבה הצער אין לנו לא  פה ולא שם שחקנים שוברי שיוויון אפילו בשביל רמת הליגה המקומית. הלוואי וכל הבעיה היתה בעמדה כזו או אחרת.. 

2 דקות לפני, itanar said:

הייתי רק מוציא תורג'מן ומכניס ווינגר. 

היתר אין מה לשנות, צריך להירגע ולפרוץ הבונקר.

הייתי מוציא את זהבי ומסיט את תורג'מן למרכז וקיקו או דוידה בימין. אבל קין פחדן ולא יוציא את זהבי אלא את יוריס ויכניס את קארצב, ואולי יוציא את תורג'י ויכניס את דוידה.

ניכר מהתגובות שהוא כמאמן כבר איבד אמון בקהל.

מה שקורה פה בפורום, מן הסתם מתגלגל כבר ליציעים. מאמין שבקרוב נשמע קריאות תתפטר.

Just now, ebibo said:

איך כל הזמן יוריס יוצא לפני דור ואז צריך אלתורים, שיוציא את פרץ פעם אחת

זה הדבר הכי הזוי שהוא עושה, יוריס השחקן הכי יציב ומתפקד כל העונה, פרץ כבר תקופה לא מצליח לעשות פעולה אחת חיובית, והוא מעדיף להוציא את יוריס, באמת שאני לא יכול להבין את זה