Jump to content

אחריות אישית לקראת המשך העונה

Recommended Posts

הרבה עברנו העונה, עליות וירידות, מלחמה שעוד מתנהלת ואחים ליציע שבעומק האוייב וחברים שכבר לא איתנו. מפה לשם ייצרנו קמפיין אירופי יוצא מן הכלל שעוד מתנהל, פתיחת עונה מהטובות שייצרה קבוצה ישראלית, צעירים מבטיחים שמקבלים דקות מרגשות ואת הניצחון על היריבה מהכרמל בגמר הטוטו. מפה לשם רובי קין מאמן אותנו, כן רובי קין שרובנו הערצנו בתור ילדים והיינו רצים אחרי גול בשכונה ועושים את חגיגת החיץ וקשת עם שתי האצבעות מפוסקות. רובי שהוביל אותנו אותנו לאליפות בטוחה אבל אז משהו כבה בקבוצה, הקהל והשחקנים נכנסו ללחץ והנה איבדנו את פער ה10 נק' היקרות כל כך.

בשבת זה חוזר, אם כל אחד ואחד מכם יקח אחריות על עצמו ועל החברים שמסביבו אנחנו נעשה את זה, אנחנו נחזיר את האליפות היקרה הביתה. כבר בשבת, עם חזרת כלל האצטדיון אנחנו צריכים להבהיר לכולם ולנו בעיקר שהנה אנחנו חוזרים רעבים מתמיד. אני מצפה מכל אחד מאיתנו לתת את הכל עד הניצחון המיוחל. תשאגו, תשרקו בוז ליריבה ולשופט. תבהירו שאנחנו פה העונה לא הולכים לים בלי הצלחת. בלי בוז וקללות לשחקנים ולצוות, סבלנות ואיפוק.

זה שלנו, של מכבי תל אביב!

אחריות זה גם ובמיוחד במשחק בית נגד סכנין בתקופה כזאת, אחריות על מה שיוצא לאנשים מהפה ומהיד. כי ברור שעוד פעם ישירו לזיין תערבים, אין לי ספק בכלל וכמה זה קשה לשיר לזיין את המחבלים? ועוד פעם יזרקו דברים אם אנחנו לא נוביל והשוער יתחיל לבזבז זמן. 

ואני גם חושב שבקרוב מאוד, יהיה כאן על תנאי (ואז הורדה) על גזענות. 

6 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אחריות זה גם ובמיוחד במשחק בית נגד סכנין בתקופה כזאת, אחריות על מה שיוצא לאנשים מהפה ומהיד. כי ברור שעוד פעם ישירו לזיין תערבים, אין לי ספק בכלל וכמה זה קשה לשיר לזיין את המחבלים? ועוד פעם יזרקו דברים אם אנחנו לא נוביל והשוער יתחיל לבזבז זמן. 

לגמרי, הערה חשובה. 

32 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

גם אם תשיר לזיין תצ'רקסים יעמידו אותך לדין.

43 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

תמחבלים אחי תמחבלים, זה לא קשה. 

אני איתך, אבל אני מוכן להתערב שיעמידו אותך לדין גם אם תשיר את זה ככה.

1 דקה לפני, yello said:

אני איתך, אבל אני מוכן להתערב שיעמידו אותך לדין גם אם תשיר את זה ככה.

אין לי שום ספק שאף אחד לא יעניש או יעמיד לדין אם ישירו לזיין ת'מחבלים או לזיין ת'חמאס

לפני2 שעות , אליהו_הנביא said:

לגמרי.

מבקש מחבריי בפאנטיקס שאני יודע עד כמה הקבוצה חשובה להם. הדגשים הקטנים האלו יביאו איתם קארמה טובה!

• 4 weeks later...

מה דעתכם על לתרום קצת מהיציע לאווירה? אני יודע שקשה לשיר אבל לפתוח את הפה ולפרשן כל המשחק שטויות.. בזה אתם אלופים.

קהל מפונק ואנמי!!!

36 דקות לפני, קובי השועל said:

מה דעתכם על לתרום קצת מהיציע לאווירה? אני יודע שקשה לשיר אבל לפתוח את הפה ולפרשן כל המשחק שטויות.. בזה אתם אלופים.

קהל מפונק ואנמי!!!

היו אנרגיות טובות היום מהפתיחה. נהניתי גם מהקהל כל המשחק.

הקהל היה סבבה היום. 

ההחלטה לא לפתוח עם אני מודה ולהפוך אותו לשיר שני היא מעולה. הלוואי ותהיה קבועה. 

השיר החדש לא ממש מתרומם.

51 דקות לפני, Raumdeuter said:

לחברה של שער 8:מה קשה לא לזרוק ניילון לדשא?

לא ברור, קהל מפגר

14 דקות לפני, duduha said:

לא ברור, קהל מפגר

אני יודע שקרישי נמצא בגוש של 8 עליון רוב הזמן,אז שינסה לדבר עם הילדודס שם להפסיק את השטות הזו כי זה מזיין את מכבי.

המטומטם שניסה לזרוק ניילון על הקוון (והיה סנטימטרים מלפגוע) אמא שלך זונה תפסיק להיות מטומטם.

הרי מה היה קורה אם זה היה נוחת לו על הראש? במקרה הטוב היו תופסים אותך ומזיינים אותך בקנס פלוס הרחקה לשנים מהמגרשים ובמקרה הרע לא היו תופסים אותך והיו נותנים לנו קנסות ומפעילים כל מיני על תנאי וחרא כזה.

לא מבין את הטמטום.

לצאת גבר? לדפוק את הקבוצה שלך זה הדבר הכי קוקסינלי שיכול להיות.

עצבים? שלוט בעצמך אתה לא ילד בן 4.