Jump to content

רשמים מההפסד לחיפה בסמי עופר | הפסד שני בקרב הישיר על האליפות מול היריבה שלנו, לא זכרתי איך זה מרגיש בכלל. לא טוב.

Sawyer

Recommended Posts

לפני7 שעות , המכבייה said:

שחר. למה שלא ישחק? מה פרץ נותן? 

שרן ב4 דרגות טוב מאבישי גם היום. 

רובי משתעבד לשמות. גם ערן צריך לראות ספסל.

רובי מאמן את מה שהיה טוב לפני חודשיים. 

זה ממש מעציב. 

אפשר כבר להגיד שערן כרגע מזיק לעצמו ולקבוצה?

ושזה לא יוריד מכבודו לרדת לספסל למשחק שניים?

זה היה ממש עצוב לראות אתמול.

קניקובסקי פרווה בעיניי 

גם אם הוא שם איזה גול פעם בכמה זמן

מדן ביטון מזמן אמרתי שאין ממה לצפות

אדיש ומתמזמז עם הכדור, גמר אותנו 

13 דקות לפני, KIMHI said:

אפשר כבר להגיד שערן כרגע מזיק לעצמו ולקבוצה?

ושזה לא יוריד מכבודו לרדת לספסל למשחק שניים?

זה היה ממש עצוב לראות אתמול.

שעולים במערך הגנתי כמו זה פשוט מיותר לשחק עם זהבי 

אם עולים 4-3-3 הוא חייב לפתוח 

דן ביטון מגיע אתמול למצב של בעיטה אחד על אחד מול שוער, אבל בימין, לא משחרר אפילו בעיטה עד שהוא עושה את הסבסוב הקבוע לשמאל והכל כבר נסגר.

זה הרגע מבחינתי שסיכם אתמול את המשחק.

פשוט עלוב.

1 דקה לפני, אקיטה said:

דן ביטון מגיע אתמול למצב של בעיטה אחד על אחד מול שוער, אבל בימין, לא משחרר אפילו בעיטה עד שהוא עושה את הסבסוב הקבוע לשמאל והכל כבר נסגר.

פשוט עלוב.

זה היה קטע מגוחך הקטע הזה

המערך היה טוב, חומר השחקנים והאיכות שלהם לא 

עובדתית הגענו למצבים וחיפה לא עשתה הרבה 

ההפסד היום הוא קודם כל על השחקנים

אלה שספגו 2 גולים מנערים ב ואלה שלא הבקיעו 5 פעמים מול השער או לא מסרו 

החלק של רובי: להעלות עם 3 בלמים שלא שיחקו בעבר יחד

האם הייתה לא אפשרות אחרת? לא בטוח 

2 בלמים לא הביא אותנו לשום מצב (לראייה מחצית שנייה) ולא היה לו עוד בלם על הספסל 

זהבי לא צריך לראות דשא במשחק הבא, אם הוא חזר למכבי אז הוא תחרותי, ותחרותי תורגמן עדיף כרגע בהרכב לטובת מכבי אין מה לעשות וכן הרכב של חלוץ בודד 

אבישי כהן השחקן הכי חלש שראיתי במכבי בעשור האחרון, התחיל 3 משחקים מרסלו והדרדר בצורה פסיכית 

אין לנו עוד מגן אבל הייתי עושה בכר ועולה שם עם דוידה, לפחות יעשה התקפה על ההגנה כבר ויתרתי 

נקודות אור: 

רביבו סוף סוף שיחק טוב וחכם (קשה מאוד מול חלאיילי אבל הוא צלח בעייני את האתגר)

יוריס לא יכול לצאת מהמגרש, הכי חשוב שלנו 

דור תורגמן התחיל לקחת אחריות סוף סוף הגיע הזמן 

וזהו, אין לנו משחק הגנה, לא קצת ולא בערך 

הייתי עולה עם קארצב במקום דור פרץ או גבי (שאני חושב שלא אשם בזה) כדי למנוע התקפות עוד לפני הבלמים 

לצערי לא רואה אופציה אחרת כרגע 

2 דקות לפני, אקיטה said:

פשוט עלוב.

מביך, ובלייב הייתי בטוח שלא יבעט כי ראיתי שזה הוא, גם עם הזין היה צריך להבקיע משם 

11 דקות לפני, אקיטה said:

פשוט עלוב.

היוזר שקרא לו מיקרוגל.. כל כך דייק בהגדרה שלו,

שבכל נגיעה שלו בכדור אני נזכר בזה.

כל שנה השחקן הזה מצליח להתל בצוות המקצועי כל פעם מחדש במשחקי קדם עונה,

השלמתי עם זה שאיפה שהוא דורך לא יצמח דשא.

22 דקות לפני, אקיטה said:

פשוט עלוב.

גם בסוף המשחק הוא גם מגיע למצב נוח לבעיטה, מעביר לימין, מעביר לשמאל

הוא רוצה להכנס לתוך השער אני מבין

עזוב יותר מדי שחקנים חלביים, ביטון תן לו לשחק מול קבוצות בינוניות אמור להיות משלים בסגל ותו לא, כנל קניקובסקי.

עם כל הכבוד והאהבה זהבי צריך לראות את הספסל, ההתעקשות הזו פוגעת בנו;

הקבוצה משחקת עליו והוא לא שם או פשוט לא מספיק טוב, כן בסופו של דבר הוא ייתן את הגולים שלו אבל אנחנו כבר נהיה במקומות 3-4.

וקניקובסקי לא יכול להיות קשר 50-50 בקבוצה שרוצה פה אליפות, כדאי שתפנימו.

גם את תורג'מן הייתי שולח ליציע אם היה לנו חלוץ אחר.

לוקאסן עלה שיכור לשני המשחקים האחרונים, אין לזה הסבר אחר, משחק מכירה.

דור פרץ מאוד אכזב אתמול, עדיין מאמין בו.

נראה מאד לא טוב הדיבור של ערן עם דור ושרן בסוף המשחק, מקווה בשביל ערן שהוא לא עושה מחנה נגד המאמן.

מילא קין חסר ניסיון ועושה מלא טעויות - למה הבאנו עוזרי מאמן מארצות הברית או ליברפול? למה אף אחד לא אומר לו דקה 30 קדימה זה לא עובד בוא נשנה.

לא מבין את השיטה המסריחה הזאת של לעמוד ולהתמסר לרוחב ולעמוד שוב.

קין אשם שהוא לא מצליח להעיר את השחקנם האפטים שלו.

כשדן ביטון נכנס ב2-0 אפשר לקפל את העונה.

איזה שחקן מביש. איטי וכל כך צפוי.

אני באמת חושב שהעיסוק בשחקן לפה או לשם מפספס את התמונה הגדולה. 2 הקבוצות, גם אנחנו וגם חיפה הן קבוצות עם הרבה בעיות ואף אחת מהן לא אלופה קלאסית כמו מכבי של סוזה/איביץ' או חיפה/ב"ש של בכר בשנים הגדולות. בסוף, ההבדל הוא באימון וכמה שהזוי להגיד את זה - דגו עושה בית ספר לקין ומגיע לו כל הכבוד על זה. לקחת קבוצה אחרי 3 אליפויות זה כמעט בלתי אפשרי (לא סתם משנות ה 60 לא לקחו כאן 4 ברצף) ועוד אחרי שרוקנו אותו מרוב השחקנים המשמעותיים של השנים האחרונות ועדין להעמיד את הקבוה הכי רעבה לאליפות,  וכנראה גם הכי מאומנת מבין הטוענות לכתר, להוביל את הטבלה - זה לא פחות ממדהים. בטח בהתחשב בכך שאף אחד לא באמת ספר אותו וכולם היו בטוחים שהוא בים בנובמבר. הלוואי עלינו משהו כזה. כל ההבדל זה באימון ובמאמן

4 דקות לפני, snufkin said:

אני באמת חושב שהעיסוק בשחקן לפה או לשם מפספס את התמונה הגדולה. 2 הקבוצות, גם אנחנו וגם חיפה הן קבוצות עם הרבה בעיות ואף אחת מהן לא אלופה קלאסית כמו מכבי של סוזה/איביץ' או חיפה/ב"ש של בכר בשנים הגדולות. בסוף, ההבדל הוא באימון וכמה שהזוי להגיד את זה - דגו עושה בית ספר לקין ומגיע לו כל הכבוד על זה. לקחת קבוצה אחרי 3 אליפויות זה כמעט בלתי אפשרי (לא סתם משנות ה 60 לא לקחו כאן 4 ברצף) ועוד אחרי שרוקנו אותו מרוב השחקנים המשמעותיים של השנים האחרונות ועדין להעמיד את הקבוה הכי רעבה לאליפות,  וכנראה גם הכי מאומנת מבין הטוענות לכתר, להוביל את הטבלה - זה לא פחות ממדהים. בטח בהתחשב בכך שאף אחד לא באמת ספר אותו וכולם היו בטוחים שהוא בים בנובמבר. הלוואי עלינו משהו כזה. כל ההבדל זה באימון ובמאמן

51 דקות לפני, קובי החולוני said:

מביך, ובלייב הייתי בטוח שלא יבעט כי ראיתי שזה הוא, גם עם הזין היה צריך להבקיע משם 

מעניין אם בנהיגה כשהוא רוצה לפנות ימינה הוא עושה פנייה של 270 מעלות לצד שמאל בשביל זה.

זה פשוט מביך.

1 hour ago, אקיטה said:

פשוט עלוב.

הסיבסוב על המקום הבלתי הכרחי.

ממש קשה לי איתו, לדעתי הכי קשה לי איתו מכל השחקנים שיש לנו וזה חתיכת הישג.

הוא בטופ מבאסים בהיסטוריה וזה גם כבוד.

1 hour ago, אקיטה said:

פשוט עלוב.

אני מבטיח לך שגם אם זה היה לשמאל הוא לא מייצר שער. זה דביטון. כמו שאמרתי פה בדיון שהשוו אותו לאצילי - לא זוכר משחק גדול אחד שהוא התעלה בו. שהכל יעבוד טוב הוא יכול להיות חלק מהמכונה, כשלא - אל תבנה עליו כי רק תתאכזב. מי שיוצא איתו למלחמת הישרדות סביר להניח שיסיים מת. זו הסחורה ורובי כנראה עוד לא הבין את זה כי הוא חי את פתיחת העונה שבה הוא היה נראה מעולה.

זה אגב, למה אני כל כך לא בעד לשנות מאמן.

שוב, דן ביטון וגבי קניקובסקי הם לא שחקנים לאליפות. 

לא עכשיו, לא לפני שנה ולא בעוד 5 שנים.

כל פעם שהם על המגרש וצריך גול (והיו כל כך הרבה מקרים כאלה בשנים האחרונות) זה פשוט לא קרה ולא היה קרוב

הם אחלה לקבוצות כמו נתניה או בית״ר(וגם זה בספק) אבל לא מעבר

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

אני מבטיח לך שגם אם זה היה לשמאל הוא לא מייצר שער. זה דביטון. כמו שאמרתי פה בדיון שהשוו אותו לאצילי - לא זוכר משחק גדול אחד שהוא התעלה בו. שהכל יעבוד טוב הוא יכול להיות חלק מהמכונה, כשלא - אל תבנה עליו כי רק תתאכזב. מי שיוצא איתו למלחמת הישרדות סביר להניח שיסיים מת. זו הסחורה ורובי כנראה עוד לא הבין את זה כי הוא חי את פתיחת העונה שבה הוא היה נראה מעולה.

זה אגב, למה אני כל כך לא בעד לשנות מאמן.

לא עדיף להמר ולהביא מאמן לחצי שנה מאשר בוודאות לא לקחת עם הבן שרמוטה

Just now, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

לא עדיף להמר ולהביא מאמן לחצי שנה מאשר בוודאות לא לקחת עם הבן שרמוטה

לא זוכר כמה פעמים החלפנו מאמן במהלך העונה בתקופת גולדהאר, להוציא את פאקו שהגיע ממש בתחילת העונה וגם לקח קבוצה שרצה 2 אליפויות ברצף, אף אחד לא סיים עם צלחת. בין אם היו להם קבוצות טובות ובין אם לא, בין אם זה היה קראנקה או אם זה היה בוס. חלק הצליחו למשוך למאבק אליפות צמיד והרוב התרסקו לדו ספרתי. קח את הנתון הזה + זה שייקח כמה שבועות לסגור עם מאמן חדש ואין יצחקי שירד לקווים + אנחנו עדיין מקום ראשון ומה זה משדר לשחקנים + ראינו מה אחוזי הפגיעה שלנו במאמנים = תקבל את תשובה. זה מה יש. צריך להתפלל חזק. ושוב, זה לא שהיריבות מדהימות. אפשר חד משמעית לעשות את זה, ובניגוד לאחרים אני חושב שהסיכוי שלנו דיי גבוה, גם עם קין נשאר וזה הסגל עד סוף העונה.

5 דקות לפני, אלק נילאש said:

לא זוכר כמה פעמים החלפנו מאמן במהלך העונה בתקופת גולדהאר, להוציא את פאקו שהגיע ממש בתחילת העונה וגם לקח קבוצה שרצה 2 אליפויות ברצף, אף אחד לא סיים עם צלחת. בין אם היו להם קבוצות טובות ובין אם לא, בין אם זה היה קראנקה או אם זה היה בוס. חלק הצליחו למשוך למאבק אליפות צמיד והרוב התרסקו לדו ספרתי. קח את הנתון הזה + זה שייקח כמה שבועות לסגור עם מאמן חדש ואין יצחקי שירד לקווים + אנחנו עדיין מקום ראשון ומה זה משדר לשחקנים + ראינו מה אחוזי הפגיעה שלנו במאמנים = תקבל את תשובה. זה מה יש. צריך להתפלל חזק. ושוב, זה לא שהיריבות מדהימות. אפשר חד משמעית לעשות את זה, ובניגוד לאחרים אני חושב שהסיכוי שלנו דיי גבוה, גם עם קין נשאר וזה הסגל עד סוף העונה.

אם קין לא ידע לתקן את הדברים הבסיסיים, לא נסיים גם מקום 2. מבחינת הסגל, מאמן סביר, לא עקשן, שיודע להעמיד הגנה בתיאום נורמלי, תבניות התקפה בסיסיות - לוקח כאן אליפות עם הסגל הזה. קין לא נראה כזה

10 דקות לפני, אלק נילאש said:

צודק.

9 דקות לפני, אלק נילאש said:

גם לא חושב שהיה מאמן שהפסיד 10 פער והפסיד אליפות,אני באמת עם אפס אמונה בו ואם איכשהו נקח אליפות זה למרות רובי קין ולא בגללו.

לצערי כרגע ירדנו באופן רשמי למקום שני.