Jump to content

רשמים מההפסד לחיפה בסמי עופר | הפסד שני בקרב הישיר על האליפות מול היריבה שלנו, לא זכרתי איך זה מרגיש בכלל. לא טוב.

Sawyer

Recommended Posts

אחרי ההפסד בבלומפילד לחיפה ואחרי איבוד הפער אנחנו יוצאים לטייק 2 למשחק העונה, הפעם בסמי עופר. ב"ש עשה עבורנו את העבודה ועם לחץ המשחקים שיש למכבי חיפה בשבועות הקרובים, ניצחון פה יכול להיות מה שיכריע את העונה, אף תוצאה אחרת לא מתקבלת וגם אם אנחנו לא חזקים צריכים לוודא שלא חוזרים על הטעויות של המשחק הקודם ועושים הכל אבל הכל כדי לנצח את המשחק.

קין דווקא לא.. לא יודע, לא הרגיש כמוני? עלה במערך הלא נכון לדעתי ועם ההוראות הלא נכונות להגנה, כאילו כלום לא נלמד מהמשחק הקודם. אך בואו נקווה לטוב.

שופט: סביר (כן היה יד בגול השני שלהם, אבל לא משהו שצריך להפסל בואר וכן ויתר להם 2 צהובים חובה והמציא להם פאול וחצי. כל זה מבחינתי היה יכול עדיין לקבל ציון טוב אבל הבזיון שהוא נתן להם מדקה 60 בבזבוזי זמן זה פשוט מביך ואנטי כדורגל ונגד המוצר וזה גועל נפש. מבין שקל לו כי הקהל/שחקנים לא מגיבים אבל בזבוזי זמן הזויים של דקות ארוכות הוא מצביע על השעון וזה לא שהוסיף 20 דקות, לא הכריע את המשחק, לא היינו מנצחים גם עוד שעתיים אבל כן עיצבן מאוד בסוף)

שחקנים: משפתי לא רושם לו אשמה ישירה באף אחד מהשערים, רשם שתי הצלות גדולות ומשחק לא רע מבחינתי לפחות. רביבו מחצית ראשונה דווקא היה בסדר גמור, מהיחידים שעשה משהו בהתקפה והושפל רק פעם אחתמול חלאיילי, מחצית שניה כבר דאג להיות גרוע בשני צידי המגרש. בלטקסה טעויות בלתי נסלחות שלא ניתן לההתעלם מהן או להסתכל על דברים אחרים, קשה מאוד. שלמה למי שמחפש נקודת אור בכוח, היה פחות חלש ומוכר שמשחשבתי, לא שופט אותו לרעה על היום ונראה אותו במשחק הקרוב בתקווה שיהיה הפתרון. איכשהו.. לוקאסן בכושר נורא, אין מה להגיד. נתן להם את החופשית שהובילה לראשון, מכר גם בנייח עצמו. גם בשני היה מעורב ישירות ובכלל, לא יודע מה להגיד על הבחור מאז הפנדל שכבש בגמר טוטו. אבישי כהן לא היה טוב, לא חושב שהיה כזה גרוע הוא ניסה וזה, אבל פשוט לא מספיק איכותי בשני צידי המגרש. יוריס לא משחק טוב שלו, לא הצליח לשחרר אותנו קדימה, איבד כמה כדורים אבל נתן תרומה מסוימת מה שלא ניתן להגיד על יותר מדי שחקנים ב11 היום, פרץ מבחינתי היה הכי גרוע, הגול השני עליו 100%, מה שווה התנועה לעומק (הבאמת.. מדהימה, אי אפשר להתעלם) אם הוא מחרבן 100% מהמצבים שמקבל בזכותה? הזוי. לא יודע מה יש לו. גבי מהיותר חיוביים, ניסה מאוד, הצליח לתת כמה מהלכי כמעט כדורגל. לא שום דבר לרשום עליו הביתה אבל כן ניסה מה אני אגיד. תורג'מן לדעתי הכי "טוב" במכבי היום, רץ ונלחם והרביץ והשיג כדורים וצרח על השופט ורב עם השחקנים ואפילו עשה כדורגל לפרקים וכמעט כבש גול איזה פעמיים (איזה גלישה של שון, ואוו). לא נכנס, לא הבריק, לא הספיק. היה הכי קרוב? ערן קיבל מעט מאוד כדורים, עשה איתם מעט. לא חד כבר תקופה וזה פוגע בקבוצה מאוד, אין לי ספק שיחזור עוד העונה להרשית ולהצעיד אותנו קדימה ואת טבלת מלכות השערים.

למחפשים בכוח, דוידה היה חיובי בדקות ששיחק, מלדה נראה טוב פיזית. לא לוקח מזה הרבה באמת.

פיקנטריה:

- הזיית כרטיסים יום לפני המשחק, בלאגנים, אנשים בלי כרטיסים.

- בכורה לרז שלמה, יומיים אחרי שמגיע פותח בהרכב

- בכורה למלדה במכבי

- מופע אבוקות די מרשים למען האמת, הכל נשאר ביציע ואם לא היינו מקבלים גול בטוח היה נותן יותר תנופה

- לא מבקיעים מול חיפה, 6 מחציות רצופות. 3 משחקים. מטורף.

חייב למות:

חיפה - פשוט מועדון בזוי, באמת הכל שם מגעיל. קאסה עם הקשירת שרוכים, כל העפת כדור, כל זלזול, הכל הכי מגעיל נמוך שיש. עוד נקבור אותם.

קהל:

הרגיש שהם היו הרבה יותר מ13,000 בסמי עופר היום (מבחינת מספרים, עיניים, אנשים אנערף) ואנחנו קיבלנו את המכה שלנו כבר מהתחלה, ניסינו להגיב וכל הכבוד לארגון שהצליח להמשיך עידוד במשחק המת הזה, אבל וואלה, התרומה החשובה בבוז לחיפה שמבזבזת זמן או לשופט שנותן להם לא קיימת. לא שזה משנה או היה באמת עוזר אבל כן. למי אכפת תכלס.

הקבוצה נראת רע מאוד כבר הרבה זמן ולולא ינואר פעיל מאוד הייתי אומר שהיום נגמרה העונה, היא לא נגמרה כי אולי 2-3 מהשחקנים שבאים בינואר יהיו פגיעה ואז יש לנו סיכוי להלחם עד הסוף, באמת לא יודע. מקווה לטוב, אין הרבה מה לעשות חוץ מזה. יומיים לחשוב מה קרה ומה עושים קדימה, קבלת פנים חמה למילסון ומתחילים מסע חדש ופחות רצחני (מבחינת לו"ז) עד לרגע האחרון.

שבת, 15:00, בלומפילד.

חדש. חייבים לחזור לעצמנו מול סכנין. 

הלוואי שקין יפתיע פעם אחת ויפתח עם קראצב, יוריס, שחר, מילסון, דוידה ותורג׳מן(ערן?)

האליפות עוד לא אבודה

רובי כנראה לא רואה מה שכולם רואים 

רביבו ופרץ היו צריכים לצאת עוד לפני המחצית. 

ובשביל מה לשים את קארצב ועידו שחר בגביע ואז לשכוח מהם. 

חילופים לא טובים בכלל, מי מוצא את ואן אובריים בשביל לשים את ביטון האנמי במשחק כזה 

פעם שניה נגד חיפה שאתה מוציא את יוריס חילוף ראשון והורס את כל המשחק ההתקפי של הקבוצה. לא היה שום שחקן שיעביר כדור מהקישור להתקפה. 

מדאיג מאוד מאוד הקיפאון של רובי וחוסר התגובה למה שקורה במגרש.

אבישי הוא בול עץ. מהגרועים שהיו לנו בעמדה הזאת בשנים האחרונות. 

אין לנו הגנה לאליפות.

זה כל כך לא מכבי שדביטון עולה חילוף בסמי כדי לשנות. זה עד כמה הסטנדרטים שלנו(או של רובי) נמוכים.

דבפרץ נמצא כרגע בשלב המזיק. 

ערן בכלל לא בקצב של המשחק.

רובי משחק עם שמות, דגו משחק הרוויח את רוב שחקני ההרכב שלו מחדש. 

דור פרץ לא כדורגלן, לא יודע איך להגדיר אותו. ספורטאי? רץ למרחק? שילך להתמודד בתחרות סיבולת לב ריאה. הוא בלתי נסבל ואי אפשר לצפות בו באמת. שיתאפס על עצמו בספסל עד הפלייאוף מצידי.

על לוקאסן אני כבר לא סומך סופית, בקיץ להביא בלם אחר. 

לא מצליח להירדם, קשה לחשוב ששוב הפסדנו בכזאת קלות.

סיכמת הכל יפה וכמעט בהכל אני מסכים חוץ מתורג'מן שמה שווה המהומות שהוא עושה אם יש לו קבל החלטות של נעל והחמצות שאתה יכול להשתגע מהם.

מבחינתי המחצית הראשונה היה מאכזבת מאוד. לא חושב שהיינו בה כאלה איומים אבל פשוט אי אפשר יותר עם המכירות האלה בתחילת משחק. 

איבודי כדור של ילדים א', נמאס כבר כל משחק להתחיל בפיגור, מחלה לא נורמלית.

הגענו להרבה חצאי מצבים בחצי הראשון ששימיץ' וגולדברג הצילו בהם גולים בטוחים ומצד שני שחקני "ההגנה" שלנו (למעט רז שלמה שהיה נראה אומלל) בישלו להם איזה 2-3 גולים בטוחים.

אבל אם המחצית הראשונה הייתה מאכזבת אבל נסבלת איכשהו, המחצית השנייה הייתה גם מבזה. אני אהיה כנה וגם אני חשבתי כמו רובי קין, 3 בלמים במשחק שאתה אומר להוציא בו תיקו זה לא רעיון רע בכלל. גם תכלס הרעיון לא באמת נמדד כי גול מטומטם כמו הגול הראשון אחרי 2 דקות אפשר לקבל בכל מערך.

אבל כוס אמק? עולים למחצית ואתה לא עושה חילופים, זה שבר אותי. ואז דקה 60 שאתה כן עושה חילופים אתה שולח את דן ביטון הפרווה להציל את המולדת? לא סופר את קיקו? זה שבר אותי באמת. כל כך ביאס אותי, ברגע שעלינו למחצית השנייה בלי חילופים, ידעתי שנפסיד את המשחק. שנסתובב סביב עצמינו וסביב הרחבה שלהם עם הכדור עד שנאבד אותו. איך פרץ משלים 90 דקות? זה ביאס אותי כי זה משחק שני שאנחנו הופכים חיפה לא גדולה לקבוצת כדורגל שגדולה עלינו, וזה יותר עלינו מאשר עליהם.

יחד עם זאת, אני לא מאמין בשינויים במהלך העונה. ואני עדיין מאמין במה שיש פה. במרבית השחקנים, בערן זהבי, ברענון הסגל שמנסים לעשות פה, בכדורגל ששיחקנו ברוב העונה שאני מאמין שמסוגל לחזור ובעיקר במילסון. אפילו ברובי קין אני מאמין למרות שהוא מקשה עליי מאוד לפעמים.

צריך להרים את הראש, קיבלנו עוד מכה כואבת בקרב אבל המערכה רחוקה מלהסתיים. וזה חייב להיות קשה וכואב כנראה.

מבואס, מאוכזב, עצוב. לא יודע להגדיר את זה.

איכשהו תמיד נשארת בי אופטימיות, טוב או לא זה מה יש. 

מקווה שאיכשהו קין יתעורר ויתחיל לבצע שינויים קצת ושנראה קבוצה יותר שמחה כי כשזה יגיע גם השאר יגיע. 

Just now, GoldenAxe said:

כל השחקנים המעורבים בטעויות של ליגה א׳ בגולים צריכים לשבת כמה משחקים ביציע.

זה היה צריך לקרות כבר מזמן. קין לא מנהל שום סיטואציה. 

אין לי כוח לנתח מקצועית או להגיב בכלל. 

ערב מביש לכולנו.

מזל שהפורום קיים כדי לפרוק כי עוד שנייה אני נכנס בקיר. 

יש שחקנים שחייבים לראות ספסל קצת.

רביבו - זאדה היה מעולה נגד י"ם ובכושר טוב ממנו, קיוותי שיפתח היום.

דור פרץ - הבעיה שאין לנו קשר אמצע איכותי אחר.

אבישי כהן - בעיה שאין לנו מגן אחר בסגל

בלטקסה וגם לוקאסן - הכי פחות גרוע היה דווקא רז שלמה שהיה סביר בעיניי.

תגלה קצת אומץ רובי קין, תצא מהקופסא והמחשבה המקובעת שלך.

לא אוהב את כל הניסיונות האלה עם המערכים. מה הבעיה לשחק 4-4-3 פשוט??

1 דקה לפני, daniel1 said:

אין לי כוח לנתח מקצועית או להגיב בכלל. 

ערב מביש לכולנו.

מזל שהפורום קיים כדי לפרוק כי עוד שנייה אני נכנס בקיר. 

בול מה שאני מרגיש.

לא יודע מה הייתי עושה בל הפורום

מדאיג אותי שאנחנו במאני טיים ובקרוב אפילו יותר ושיש שחקנים וגם מאמן שלא בנויים לזה כרגע וללחץ.

ככה יהיה לנו פלייאוף ביזיוני.

13 דקות לפני, הישראלי היפה said:

יש שחקנים שחייבים לראות ספסל קצת.

רביבו - זאדה היה מעולה נגד י"ם ובכושר טוב ממנו, קיוותי שיפתח היום.

דור פרץ - הבעיה שאין לנו קשר אמצע איכותי אחר.

אבישי כהן - בעיה שאין לנו מגן אחר בסגל

בלטקסה וגם לוקאסן - הכי פחות גרוע היה דווקא רז שלמה שהיה סביר בעיניי.

תגלה קצת אומץ רובי קין, תצא מהקופסא והמחשבה המקובעת שלך.

לא אוהב את כל הניסיונות האלה עם המערכים. מה הבעיה לשחק 4-4-3 פשוט??

שחר. למה שלא ישחק? מה פרץ נותן? 

שרן ב4 דרגות טוב מאבישי גם היום. 

רובי משתעבד לשמות. גם ערן צריך לראות ספסל.

רובי מאמן את מה שהיה טוב לפני חודשיים. 

זה ממש מעציב. 

בשורה התחתונה לא משנה מי נביא, כל עוד קין ישאר המאמן לא ניקח את זה. מאמן חלש, רע מאוד בהרכב ועוד יותר רע בתגובה, איך אפשר לעלות עם שלושה בלמים ושני מגנים פשוט גרועים. דגו פשוט עשה מאיתנו צחוק ועלה לשחק בלי שני מגנים. רע מאוד בניהול הסגל ושימוש בכלים שיש לו. 

תשנה משהו, קצת מחוץ לקופסה, תוציא את אבישי שים את דווידה חילוף ראשון, תוציא בלם, תוציא את רביבו, תוציא את דור פרץ ותוציא את זהבי, כן זהבי, הוא תוקע את כל המשחק וזה שמחפשים רק אותו מחר התקפות, למה רביבו במצב של גול מוסר דווקא לזהבי שמכוסה לגמרי, מה מצפים שיקרה שמרימים לו כדורים בין שלושה בלמים? 

אני עוד,אוסיף. דור פרץ. צריך לעלות ליציע, לא לספסל, רביבו ספסל פשוט אין בו כלום כבר היה עדיף שיונתן כהן ישחק את התפקיד הזה. 

איזה תסכול, איזה ייאוש. 

3 דקות לפני, קובי השועל said:

טננבאום

זאדה סאבו שלמה זר

קארצב

קיקו      שחר

מילסון תורג'מן דוידה

מהמר שיקח למילסון זמן לחזור להיות אפקטיבי. מצב לא פשוט. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

שחר. למה שלא ישחק? מה פרץ נותן? 

שרן ב4 דרגות טוב מאבישי גם היום. 

רובי משתעבד לשמות. גם ערן צריך לראות ספסל.

רובי מאמן את מה שהיה טוב לפני חודשיים. 

זה ממש מעציב. 

מסכים איתך על הכל.

שכחתי את שחר... לא מאמין עליי ואני אחד המאמינים הגדולים שלו.

אפשר להזיז את פרץ מדרגה אחורה ולא לשחק ב10 כי הוא מחריד שם לאחרונה.

העיקר לא להיות מקובע.

6 דקות לפני, קובי השועל said:

טננבאום

זאדה סאבו שלמה זר

קארצב

קיקו      שחר

מילסון תורג'מן דוידה

תורג'מן לא רואה אצלי דשא הרבה זמן

ולדעתי גם אצל רובי

5 דקות לפני, הישראלי היפה said:

מסכים איתך על הכל.

שכחתי את שחר... לא מאמין עליי ואני אחד המאמינים הגדולים שלו.

אפשר להזיז את פרץ מדרגה אחורה ולא לשחק ב10 כי הוא מחריד שם לאחרונה.

העיקר לא להיות מקובע.

אפשר להזיז את פרץ שתי מדרגות ליציע. די enough is enough