Jump to content

לקראת מכבי חיפה בחוץ

דקסטר

Recommended Posts

אמן והדגובול יעלה עם קישור של מוחמד רפאלוב וקינדה, אנחנו שוברים אותם במעברים. לא צריך גם להתאמץ יותר מידי זה פשוט יהיה לנו קל, בכלל אני חושב שברגע שנסגור את חלאילי עם רביבו ובלטקסה כמו בגמר טוטו הם מחוסלים.

4 דקות לפני, דקסטר said:

סבוריט נחמיאס וגולסה לא בסגל. מלדה  צפוי לפתוח על הספסל

הכי חשוב העונה זה אנדרסטייטמנט.

אפעם לא הבנתי את המשפט "צפוי לפתוח על הספסל"

לפני8 שעות , קובי השועל said:

אמן והדגובול יעלה עם קישור של מוחמד רפאלוב וקינדה, אנחנו שוברים אותם במעברים. לא צריך גם להתאמץ יותר מידי זה פשוט יהיה לנו קל, בכלל אני חושב שברגע שנסגור את חלאילי עם רביבו ובלטקסה כמו בגמר טוטו הם מחוסלים.

מעברים? אנחנו? מי למעט תורג'מן מסוגל לנוע במעברים?

ניצחון מאוד מאוד מאוד מאוד חשוב במשחק הזה.

אם אנשים חושבים שתיקו גומר את הסיפור אז הם טועים בגדול - יש לנו עוד סיבוב קשה מאוד לפנינו (ב״ש בבלומפילד, דרבי בית, בית״ר בטדי) וכמובן שיש פלייאוף.

אנחנו חייבים להוכיח להם (ולעצמנו) שאנחנו יכולים לנצח אותם, ולא פחות חשוב מזה - שאנחנו יכולים לנצח אותם בסמי עופר, מגרש שעד לא מזמן היינו מנצחים אותם שם באהלן אהלן.

מת שניתן הצגה היום.

2 דקות לפני, elad5050 said:

אם אנשים חושבים שתיקו גומר את הסיפור אז הם טועים בגדול - יש לנו עוד סיבוב קשה מאוד לפנינו (ב״ש בבלומפילד, דרבי בית, בית״ר בטדי) וכמובן שיש פלייאוף.

מסכים אבל ניצחנו 4-2 בדרבי בית. מה שכן מלבד ב"ש וטדי, יש עוד משחק מול הפועל חיפה בבלומפילד שהיא קבוצה מצויינת. 

12 דקות לפני, דקסטר said:

מסכים אבל ניצחנו 4-2 בדרבי בית. מה שכן מלבד ב"ש וטדי, יש עוד משחק מול הפועל חיפה בבלומפילד שהיא קבוצה מצויינת. 

סעמק שכחתי. זה היה ביום שיצאתי מחאן יונס חחחחח אני זוכר שלפני הטלפון לאשתי בדקתי קודם כל כמה נגמר.

לפני23 שעות , nirnir20 said:

רק כדי לסיים את הסאגה : 
https://www.football.co.il/game/253293
זה נתוני משחק, 65% החזקה בכדור לנו, אותה כמות בעיטות לשער, הרבה פחות למסגרת (היינו לא מדוייקים ברמה פלילית).

שאר הנתונים שיוויוניים לגמרי עם נטייה קלה לטובתנו (בולט לרעה כמות האיבודים שלנו, לא יודע מה עבר על הקבוצה באותו יום).

זה לא קרקס ולא נעליים, מצטער.

הייתי בקרקסים, זה לא אחד מהם. 

רוצה לראות מה זה קרקס ? קח דוגמה (לא לבעלי לב חלש).

מסכים שקין כנראה לא מאמן טקטי גדול, לפחות לא כרגע, הוא יותר מרגיש לי כמו אחד שיודע להחזיק חדר הלבשה מורכב כמו זה של מכבי, זה יכול להספיק לאליפות, ברור שאנחנו צריכים לשאוף למוצר מוגמר יותר בתור מאמן למכבי. 

אני לא אוהב את המילה קרקס אבל אתה כותב שבולט לרעה כמות איבודי הכדור, יש סיבה שאיבדנו ככ הרבה כדורים (הוא קורא לזה קרקס אקרא לזה נחישות) הם פשוט באו נחושים יותר ועשו מה שבא להם, לזה הוא קרא קרקס.

״בחיפה משוכנעים שקינדה ורפאלוב אמורים לחפות על החיסרון הגדול שהשאיר צ'ירון שרי, שעליו היו אומרים בקבוצה לאורך השנים במפגשים מול מכבי ת"א: "שחקנים גדולים מגיעים למשחקים גדולים". אבל שרי לא נמצא יותר ובחיפה משוכנעים שרפאלוב הוא האיש המרכזי שאמור בלב ובנפש, כמו גם בזכות הכישרון שטמון ברגליו, לסחוף את הקבוצה לניצחון.״

12 דקות לפני, idan8 said:

״בחיפה משוכנעים שקינדה ורפאלוב אמורים לחפות על החיסרון הגדול שהשאיר צ'ירון שרי, שעליו היו אומרים בקבוצה לאורך השנים במפגשים מול מכבי ת"א: "שחקנים גדולים מגיעים למשחקים גדולים". אבל שרי לא נמצא יותר ובחיפה משוכנעים שרפאלוב הוא האיש המרכזי שאמור בלב ובנפש, כמו גם בזכות הכישרון שטמון ברגליו, לסחוף את הקבוצה לניצחון.״

חחחחחח בלב ובנפש אני מת.

16 דקות לפני, idan8 said:

אין מצב שזה לא מומצא סטייל חתול צהוב