Jump to content

רשמים מהניצחון על הפועל ים בבלומפילד | הלך קשה אבל 3 נקודות חשובות לקראת משחק העונה!

Sawyer

Recommended Posts

14 דקות לפני, המכבייה said:

מאד בעד קיקו. בחיים אני לא מוציא אותו ומשאיר את דביטון במשחק. 

אני משתגע מניהול הסגל של קין. מתחרפן.

לא מבין איך אפשר להיות כל כך עצבני אחרי הגדלת פער וניצחון.

מה הוא רואה אצל ביטון? מה הוא רואה אצל אבישי? למה שחר לא נספר בזמן שגולסה חוזר מהמתים לדקות אינטנסיביות?

אף אחד מצוות האימון לא רואה את זה?

39 דקות לפני, המכבייה said:

סיבה עיקרית שעלינו בכמות המצבים המסוכנים במשחקים האחרונים, להבדיל מהרצף ההוא מול חדרה, ריינה וכו'. 

הדברים עוד לא נדבקים לו, אבל כל הזמן עושה תנועה, מחפש לשחק הרבה לעומק. היום גם קצת היה יותר ביטחון לדחוף את הכדור קדימה. 

הדברים הם פשוטים יותר כשמבינים כדורגל. הבנת המשחק שלו ביחס לשאר השחקנים (למעט ואן אובריים) זה שמיים וארץ. 

6 דקות לפני, Brandon Roy said:

סיבה עיקרית שעלינו בכמות המצבים המסוכנים במשחקים האחרונים, להבדיל הרצף ההוא מול חדרה, ריינה וכו'. 

הדברים עוד לא נדבקים לו, אבל כל הזמן עושה תנועה, מחפש לשחק הרבה לעומק. היום גם קצת היה יותר ביטחון לדחוף את הכדור קדימה. 

הדברים הם פשוט פשוטים יותר כשמבינים כדורגל. הבנת המשחק שלו ביחס לשאר השחקנים (למעט ואן אובריים) זה שמיים וארץ. 

ממש. הוא גם סופר קבוצתי. פס אנד גו ותנועה. הוא ויוריס. שניהם שחקנים צנועים שכל הזמן רוצים לקדם, בלי נגיעות מיותרות. מינימליסטים במובן הטוב של המילה. צריך לחזק את זה.

12 דקות לפני, קמחי said:

אני משתגע מניהול הסגל של קין. מתחרפן.

לא מבין איך אפשר להיות כל כך עצבני אחרי הגדלת פער וניצחון.

מה הוא רואה אצל ביטון? מה הוא רואה אצל אבישי? למה שחר לא נספר בזמן שגולסה חוזר מהמתים לדקות אינטנסיביות?

אף אחד מצוות האימון לא רואה את זה?

בדיוק השיחה בדרך לאוטו עם הבן שלי. 

43 דקות לפני, המכבייה said:

הסיבה היחידה להוציא את קיקו זה עייפות. קיקו מייצר הרבה מאוד פעולות חיובית והתקפיות. בישול ההוקי שלו היה נפלא אבל לא רק זה. התנועה, המשחק עם הפנים לשער של היריבה, הטיפול בכדור ועוד. אני מקווה מאוד שנזכה לראות אותו ואת מילסון פותחים ביחד באגפים. 

אגב, תורג'מן כוכב כדורגל. זה מדהים ששחקן צעיר בעונה מלאה ראשונה בבוגרים שלנו משחק ככה. כל כך הרבה ביטחון ותרומה למירוץ שלנו בכל המסגרות. החודשיים שבזבז בליקוט דקות באגפים עשו לו עוול. הוא חלוץ. 

קיקו מתחיל להיכנס לעניינים, אופיר היה מצוין, גבי כרגיל מנייה בטוחה. אבל מישהו חייב להתייחס לדבר הזה שנקרא דור פרץ. הוא לא היה קיים היום למעט כמה דקות במחצית השניה. פשוט נורא.

כדאי שהוא וערן ינוחו איזה שבועיים. 

מוזר לי שדוידה לא מקבל יותר דקות, בטח כשמילסון לא פה, קיקו יכול לשחק ב-10 במשחקים שדן ביטון מאבד את עצמו (שזה כל 3 משחקים).

לפני6 שעות , קובי השועל said:

מה זה לא יחזיק מים? מה הסיבות לזה?

לכולם יושב בראש האיבוד 9 נק' פור שהפך ל6 היום לקהל לשחקנים, זה קשה וכולם עובדים קשה מאוד עם 3 נצחונות רצופים בכל המסגרות כולל הגמר טוטו כדי לחזור לרצף שלנו, אז מהלחץ קיקו מחמיץ ממטר ודוידזאדה מוריד משני מטר ציפור ועוד ועוד.. הרגיעה תגיע בזכות נצחונות כאלה.

אני היום לא יכולתי לסבול את הלחץ של הקהל וחזרתי חולה גמור.

יודעים שצריך רכש וכולם על זה, בואו תגיעו ותתנו את הגב לשחקנים. מה זה עוזר כל הקללות והשריקות בוז האלה?

האמון התערער בגלל שהפסדת במשחק מול היריבה הישירה שלך בבית אחרי 12 שנה כשאתה בעונה הכי קריטית בעשור האחרון שבה אתה צריך לעצור קטסטרופה בדמות הגמוניה ירוקה מוחלטת של 4 אליפיות ברצף כשהם בלי בכר,אצילי,חזיזה,לוי,סק וקשיש אחד שהכריע אותך. זה יריקה לפנים ושלשול שאסור שיקרה כי גם כשהיינו רעים במשחק כזה לא הפסדנו ואסור להפסיד.

אבל ניתן להם הנחת דעת שזה יכול ועלול לקרות והלוואי שהזמן ילמד שזו הייתה מכה קלה בכנף.

המשחק בסמי לכאן או לכאן יהיה הצהרת כוונות לאן ממשיכים.

לפני7 שעות , Brandon Roy said:

היום היה קר יותר מראשון חוץ, לא? 

לפני7 שעות , דקסטר said:

בהרגשה שלי לא קרוב אבל כל הקטע בראשון היה שבאנו לא מוכנים לזה. היום הגעתי כאילו אני נוסע לאלסקה

לפני6 שעות , Brandon Roy said:

כן האמת שזה נכון. גם בראשון המאחורה פתוח לגמרי בחולות שם. אכלנו את הרוחות לראש 120 דקות. 

לפני6 שעות , car.garsia said:

לא בטופ קרים שהיו לי.

גשם שובר את הקור. 

ראשון היה הכי נורא (ועוד עם הארכה, איזה סיוט), היה איזה משחק נגד עכו בעונה של בוס שנתן פייט.

מהעבר היותר קרוב, ה2-2 בטדי שנה שעברה היה קפוא בצורה קיצונית.

בראשון בגביע המשחק הסתיים עם 4 מעלות (בדוק ומדוד) ולזה תוסיפו רוח של ליד הים. אתמול היו כמה מעלות יותר.

גשם אגב לא תמיד שובר את הקור אלא לפעמים אפילו מוסיף לו

הבעיה העיקרית היא שהשחקן הכי חשוב בקבוצה, הברומטר שלה, יצא לחופשה לפני חודש. ביכולת היום של דור פרץ זה לשחק עם 10 שחקנים.

כבר לא מדברים על ההחמצות שלו, למה? כי הוא לא מגיע יותר למצבים.

בימים טובים הוא כמו חור שחור שבולע הכל במרכז המגרש, היום הוא לא יכול לעצור מונית. לא פלא שליוריס וגבי קשה והמרכז שלנו נראה כמו טיילת.

בכושר הנוכחי שלו גם הרבה יותר קל לסגור את ביטון שכידוע משחק על רגל אחת כאילו היה קפטן הוק (ניחא היה מהיר כמו דוידה).

משהו חייב להשתנות, או דור פרץ או חשיבה מחדש על חילוף או מערך.

לפני9 שעות , doroh said:

שיפוט טוב מאוד היום. הכי טוב שזכור לי העונה. הצהובים כולם מוצדקים לדעתי.

משחק מחפיר. אדישות בלתי נסבלת של כולם אולי חוץ מגבי זאדה ודור. לא מצליח להבין איך עולים למשחק בצורה כזאת. איך לא טורפים את הדשא מההתחלה, ממש שיחקו בהליכה ה20 דקות הראשונות התעצבנתי כמו שלא התעצבנתי הרבה זמן.

באמת? וואו כנראה שראינו משחק אחר של שופט אחר, אולי הצהובים לנו היו מוצדקים (וגם לא כולם זכור לי פאול רגיל לגמרי באמצע המגרש מקדימה ולא מסוכן שלא הגיע צהוב) אבל ככ הרבה פאולים שלהם ממש דומים לשלנו ופתאום הוא לא השולף המהיר במערב והמשחק ממשיך כאילו כלום, פשוט הזיה

לפני9 שעות , doroh said:

שיפוט טוב מאוד היום. הכי טוב שזכור לי העונה. הצהובים כולם מוצדקים לדעתי.

משחק מחפיר. אדישות בלתי נסבלת של כולם אולי חוץ מגבי זאדה ודור. לא מצליח להבין איך עולים למשחק בצורה כזאת. איך לא טורפים את הדשא מההתחלה, ממש שיחקו בהליכה ה20 דקות הראשונות התעצבנתי כמו שלא התעצבנתי הרבה זמן.

פעמיים*

לפני7 שעות , המכבייה said:

אני כבר רואה איך ביטון ממשיך להיות בהרכב חרף היכולת המחפירה וקיקו שוב ייזרק לספסל ויאבד את הביטחון. 

לא מצליח להבין את הראש של קין.

מדכא שזה המצב.

6 דקות לפני, MTA For Ever said:

אני כבר רואה איך ביטון ממשיך להיות בהרכב חרף היכולת המחפירה וקיקו שוב ייזרק לספסל ויאבד את הביטחון. 

לא מצליח להבין את הראש של קין.

מדכא שזה המצב.

אני מקווה שכשמילסון יחזור נשחק עם מילסון משמאל וקיקו מימין

20 דקות לפני, קובי החולוני said:

אני מקווה שכשמילסון יחזור נשחק עם מילסון משמאל וקיקו מימין

הוא לא ישחרר מהביטון בכנף ימין לא משנה מה.

קיקו וביטון לא הולכים ביחד, קיקו זה ביטון משודרג מבחינת יכולת, אבל לביטון יש את המספרים ולכן קשה מאוד להגיד ביטון לא וקיקו כן, בוא נקווה שמשהו יפתח שם

קשה לי קצת עם קיקו. כל מה שאמרו נכון, משחק פשוט, קבוצתי. אבל הסיומת הרעה והנטייה להיעלם ולברוח לאיזורים בהם קשה למסור לו בהתקפות רבות בעייתיים בעיני.

עדיף על ביטון, אבל משהו מהותי חסר.

כל חילוף ראשון שהוא לא להוציא את דן ביטון זה לצחוק על האינטליגנציה של האוהדים.

אחד השחקנים האפורים שיש כאן - כל כך צפוי וכל כך איטי.

ומה יהיה עם ההנעת כדור בהליכה כאילו מסתובבים מחוץ לקשת בכדורסל??

יש דקות שהשחקנים נראים כל כך אפתיים שזה הזייה

לפני3 שעות , YoniC said:

נידם שיחק כאילו הוא מושאל מחיפה ולא ממכבי. מה זה באגרסיביות יתר הזאת

חייב להירגע עם התלונות לשופט כל מהלך. מי אתה בכלל? 

לפני3 שעות , erantheking21 said:

קיקו וביטון לא הולכים ביחד, קיקו זה ביטון משודרג מבחינת יכולת, אבל לביטון יש את המספרים ולכן קשה מאוד להגיד ביטון לא וקיקו כן, בוא נקווה שמשהו יפתח שם

על הנייר, לביטון יש מספרים של שרי. בפועל הוא שחקן קטרגל שבכלל לא משפיע על הקבוצה או על המשחק. שקר המספרים. לא יכול לראות אותו. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

על הנייר, לביטון יש מספרים של שרי. בפועל הוא שחקן קטרגל שבכלל לא משפיע על הקבוצה או על המשחק. שקר המספרים. לא יכול לראות אותו. 

על עידן אצילי במכבי אפשר היה להגיד דברים דומים

לא יודע מה אתם רוצים מדן ביטון, רז אמיר כותב שהיה לו משחק טוב מאוד (עוד אחד שהרשים אתמול...) חחחחחח

הוא ודור פרץ זה שני שחקנים פחות בקישור, רק שדור פרץ מעולם לא היה המוסר הכי טובבשלון המעטה, וכאן דן ביטון לא עושה את מה שהוא אמור להות הכי טוב בו בקבוצה.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

על עידן אצילי במכבי אפשר היה להגיד דברים דומים

ממש לא. אצילי היה בן זונה קשוח שהרוויח את הלחם שלו אצל איביץ קודם כל בלחץ מטורף והגנה טובה. לדביטון אין את הקראקטר הזה . הוא תרמית של מספרים, כמו שבחון. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

ממש לא. אצילי היה בן זונה קשוח שהרוויח את הלחם שלו אצל איביץ קודם כל בלחץ מטורף והגנה טובה. לדביטון אין את הקראקטר הזה . הוא תרמית של מספרים, כמו שבחון. 

אצל איביץ' כן, הוא שיפר אותו בפאן של הלחץ והגנה מהחלק ההתקפי.

יחד עם זאת בהרבה משחקים מבחינת כדורגל הוא הסריח את הדשא בלא מעט משחקים ובכל זאת היה פתאום מסיים עם מספרים

11 דקות לפני, erantheking21 said:

אצל איביץ' כן, הוא שיפר אותו בפאן של הלחץ והגנה מהחלק ההתקפי.

יחד עם זאת בהרבה משחקים מבחינת כדורגל הוא הסריח את הדשא בלא מעט משחקים ובכל זאת היה פתאום מסיים עם מספרים

לא מאמין שאמרת את שניהם באותו משפט. בטח לא אצילי של חיפה שהיה חתיכת בד אס שלא ראה אף אחד בעיניים.