Jump to content

רשמים מהניצחון על הפועל ים בבלומפילד | הלך קשה אבל 3 נקודות חשובות לקראת משחק העונה!

Sawyer

Recommended Posts

3 דקות לפני, doroh said:

שיפוט טוב מאוד היום. הכי טוב שזכור לי העונה. הצהובים כולם מוצדקים לדעתי.

משחק מחפיר. אדישות בלתי נסבלת של כולם אולי חוץ מגבי זאדה ודור. לא מצליח להבין איך עולים למשחק בצורה כזאת. איך לא טורפים את הדשא מההתחלה, ממש שיחקו בהליכה ה20 דקות הראשונות התעצבנתי כמו שלא התעצבנתי הרבה זמן.

שיפוט של אפס.

היו רגעים שאהבתי את המשחק של קיקו היום. רואים שהוא עדיין לא 100%.

מאוד מדוייק, חכם במשחק שלו, סולידי. הוקי אסיסט נהדר בגול הראשון. 

חבל שלא הבקיע במצב שלו.

צריך להיות יותר מעורב וחוצפן.

1 דקה לפני, DanMTA said:

מסכים העיקר והכי חשוב זה ה-3 נקודות.

אבל אנשים דואגים שזה לא יחזיק מים.

חובת ההוכחה על כל המערכת שחקנים ומאמן, מאיזה חומר הם עשויים.

זה מתחיל בסמי.

מה זה לא יחזיק מים? מה הסיבות לזה?

לכולם יושב בראש האיבוד 9 נק' פור שהפך ל6 היום לקהל לשחקנים, זה קשה וכולם עובדים קשה מאוד עם 3 נצחונות רצופים בכל המסגרות כולל הגמר טוטו כדי לחזור לרצף שלנו, אז מהלחץ קיקו מחמיץ ממטר ודוידזאדה מוריד משני מטר ציפור ועוד ועוד.. הרגיעה תגיע בזכות נצחונות כאלה.

אני היום לא יכולתי לסבול את הלחץ של הקהל וחזרתי חולה גמור.

יודעים שצריך רכש וכולם על זה, בואו תגיעו ותתנו את הגב לשחקנים. מה זה עוזר כל הקללות והשריקות בוז האלה?

אני חושב שאנחנו כל הזמן מחכים שהקבוצה תתפוצץ ותראה את מה שהיא שווה לתפיסתנו 

זו הסיבה שיש כל כך הרבה תסכול אצל כולנו.

בפועל? הכל דיי בינוני

לא חושב שהמלך הוא עירום אבל רובי לא מוציא מהקבוצה הזו את המיטב.

ניהול סגל, מערך שמסרס את האיכויות של הרבה שחקנים טובים וחוסר יכולת לייצב את ההגנה. 

אני לא רואה למידה והסקת מסקנות או fine tuning מכבי לא משחקת כדורגל של אלופה אבל למזלה גם היריבות שלה לא מבריקות במיוחד.

ובאשר למשחק היום

דוידה חייב לקבל יותר דקות 

קיקו לא רע צריך לשחק על חשבון ביטון 

דוידזאדה מעולה , חייב להיות מגן פותח באנקר ( עד שרוי יתעשט)

וגבי - גבי 

דבט צריך לרדת לספסל

2 דקות לפני, מאור ט said:

אני חושב שאנחנו כל הזמן מחכים שהקבוצה תתפוצץ ותראה את מה שהיא שווה לתפיסתנו 

זו הסיבה שיש כל כך הרבה תסכול אצל כולנו.

בפועל? הכל דיי בינוני

לא חושב שהמלך הוא עירום אבל רובי לא מוציא מהקבוצה הזו את המיטב.

ניהול סגל, מערך שמסרס את האיכויות של הרבה שחקנים טובים וחוסר יכולת לייצב את ההגנה. 

אני לא רואה למידה והסקת מסקנות או fine tuning מכבי לא משחקת כדורגל של אלופה אבל למזלה גם היריבות שלה לא מבריקות במיוחד.

ובאשר למשחק היום

דוידה חייב לקבל יותר דקות 

קיקו לא רע צריך לשחק על חשבון ביטון 

דוידזאדה מעולה , חייב להיות מגן פותח באנקר ( עד שרוי יתעשט)

וגבי - גבי 

דבט צריך לרדת לספסל

יהיו מעברים בסמי כי חיפה תלחץ.

פותח עם קיקו ודוידה בכנפיים.

נקודת האור שלי היום זה זאדה. מדהים, שחקן מאוד אמין בעיניי. כיף לראות אותו על המגרש.

זה מוביל אותי לזה שבחיפה אני פותח 3 בלמים ( עם כמה שאני לא מת על השיטה הזאת) כשבלטקסה בלם מרכזי, לוקאסן בימין (אחלה לוקאסן למרות הטעויות) ודוידזאדה בשמאל משתי סיבות:

א'. כי צריך לעזור לרביבו בשמאל ולאבישי כהן בימין (וואו איזה חלש הוא יאללה)

ב'. ב3 בלמים כנראה דן ביטון לא יפתח וזה בונוס גדול. אין לי מושג למה הוא ממוסמר להרכב ועוד יותר אין לי מושג למה הוא משחק 90 דקות. מה קין רואה בו? הוא כל כך קשה לצפייה. 

תן לי שלושה בלמים עם יוריס, פרץ וקניקובסקי בקישור וזהבי ותורג'מן חלוצים ואפשר להשתלט שם על המשחק.

יחד עם כל הביקורות והשליליות צריך לשמוח היום. מחזור קודם בפתח תקווה שיחקנו הרבה יותר טוב והכדור הבן זונה לא רצה להיכנס. היום תיקו היה משקף וגירדנו 2-1. בתקופה הזאת זה חשוב מאוד.

כן, יש מצב שנצטרך 3 בלמים בסמי. עבד טוב מולם בטוטו.

אין לנו 2 בלמים להגנה נורמלית כרגע.

רק חבל שאין סבוריט שהמערך הזה תפור עליו.

14 דקות לפני, itanar said:

יהיו מעברים בסמי כי חיפה תלחץ.

פותח עם קיקו ודוידה בכנפיים.

אל תפסול את מילסון, אם יודח מטוס פרטי של מיטש והוא יוכל לשחק בסמי.

שמח מהניצחון אבל אני משתגע שאין לנו בלם אחד יציב ונורמלי בכל הסגל.

לוקאסן היה היום במשחק שכולו זוועת עולם 90 דקות. לקראת דקה 80 ומשהו מצאתי את עצמי כמה שורות למטה צורח לו "תיקח את הכדור, תעיף את כדור"

הטריף אותי

9 דקות לפני, car.garsia said:

נקודת האור שלי היום זה זאדה. מדהים, שחקן מאוד אמין בעיניי. כיף לראות אותו על המגרש.

זה מוביל אותי לזה שבחיפה אני פותח 3 בלמים ( עם כמה שאני לא מת על השיטה הזאת) כשבלטקסה בלם מרכזי, לוקאסן בימין (אחלה לוקאסן למרות הטעויות) ודוידזאדה בשמאל משתי סיבות:

א'. כי צריך לעזור לרביבו בשמאל ולאבישי כהן בימין (וואו איזה חלש הוא יאללה)

ב'. ב3 בלמים כנראה דן ביטון לא יפתח וזה בונוס גדול. אין לי מושג למה הוא ממוסמר להרכב ועוד יותר אין לי מושג למה הוא משחק 90 דקות. מה קין רואה בו? הוא כל כך קשה לצפייה. 

תן לי שלושה בלמים עם יוריס, פרץ וקניקובסקי בקישור וזהבי ותורג'מן חלוצים ואפשר להשתלט שם על המשחק.

יחד עם כל הביקורות והשליליות צריך לשמוח היום. מחזור קודם בפתח תקווה שיחקנו הרבה יותר טוב והכדור הבן זונה לא רצה להיכנס. היום תיקו היה משקף וגירדנו 2-1. בתקופה הזאת זה חשוב מאוד.

מצחיק שאתה לא שואל למה דור פרץ. ממוסמר להרכב? 

הקישור שלנו אחד הנוראים שיש מבחינת התקפה ויצירתיות ודיוק במסירה. 

דן ביטון שהוא הקשר היצירתי היחיד והוא זוועת עולם, בכלל הקישור שלנו איטי להחריד, כדורים לרוחב, אחורה, אין אחד עם תעוזה ומצד שני כל הקישור זה שחקנים של כדור לרגל ושוב אני אחזור על ההודעות מהמשחקים הקודמים, במשחק צפוף כזה, דור פרץ. לא צריך לשחק, אין לו שום יתרון על עידו שחר למשל(שוב במשחק כזה). 

מעבר לזה, אני די מיואש מקין, הרכבים לא נכונים, כדורגל איטי ומרדים, חילופים מאוחרים, אולי עכשיו כשיהיה לו יותר אימונים בין משחקים הוא יצליח להמציא את עצמו מחדש. 

קר למות, לא כמו ראשון בגביע אבל קר.

מבול עם מופע ברקים בחימום, במשחק נאדה.

מהפך קשה לצפייה, אין לנו הגנה, בקושי התקפה אבל מנצחים.

קיקו היה חיייבבבבבבב לשים את זה ולהרגיע אותנו עוד לפני המחצית, גם תורג׳מן בחצי השני.

הפער עולה ל4 (בפועל 3 תורידו לנו נקודה). 

הלאה לסמי.

טקלההההה

4 דקות לפני, Brandon Roy said:

היום היה קר יותר מראשון חוץ, לא? 

בהרגשה שלי לא קרוב אבל כל הקטע בראשון היה שבאנו לא מוכנים לזה. היום הגעתי כאילו אני נוסע לאלסקה

משחק לא רע בכלל שלנו. ההתקפה סוף סוף נראתה חיונית וגם בהגנה אנחנו סוחבים כבר כמה משחקים עם מעט מאוד ספיגות.

קיקו נהדר, תורג'מן משתפר, דוידזאדה מדהים.

דן ביטון מבאס ממש. לא שחקן כנף ואי אפשר לשחק בלי צד ימין, כי גם אבישי וגם הוא מפחדים ללכת לעומק.

לא ברור לי למה כולם פה בדכאון. משחק רביעי בחמישה האחרונים שנצחנו.

למה אתם מצפים? לא יוצאים מתקופות רעות עם שישיות. שחקנים עייפים מאוד, הבטחון לא כמו שהיה וטבעי שצריך לגרד.

בכלל, ציפיות גבוהות כשמשחקים כל 3-4 ימים זה ממש מיותר בעיניי. 

6 דקות לפני, דקסטר said:

בהרגשה שלי לא קרוב אבל כל הקטע בראשון היה שבאנו לא מוכנים לזה. היום הגעתי כאילו אני נוסע לאלסקה

כן האמת שזה נכון. גם בראשון המאחורה פתוח לגמרי בחולות שם. אכלנו את הרוחות לראש 120 דקות. 

18 דקות לפני, Brandon Roy said:

היום היה קר יותר מראשון חוץ, לא? 

לא בטופ קרים שהיו לי.

גשם שובר את הקור. 

ראשון היה הכי נורא (ועוד עם הארכה, איזה סיוט), היה איזה משחק נגד עכו בעונה של בוס שנתן פייט.

מהעבר היותר קרוב, ה2-2 בטדי שנה שעברה היה קפוא בצורה קיצונית.

הרגע הזה שדן ביטון עומד מול שחקן באגף ימין עם הכדור דבוק לרגל שמאל... וכל העולם יודע שהוא אף פעם לא יילך לימין, זה הופך את המשחק שלו לחד גוני וצפוי. הוא מסתובב סביב עצמו כדי לסדר לו לשמאל לפחות שלוש פעמים במשחק ותוקע אותנו במסירות על שחקנים ממטר או פסים סתמיים לבלמים ברוב הנגיעות שלו בכדור. הוא גם די מזייף בהגנה ואיכשהו תמיד עומד טקטית במקום הלא נכון וזו אחת הסיבות לחוסר האיזון במשחק ההגנה שלנו(בין היתר, הרוב זה הצבה לא נכונה של שחקנים. למשל, מישהו יכול לומר איפה גבי ושור אמורים להיות ממוקמים על המגרש? פיזית כאילו, במערך. גבי בכל מקום וזה לאו דווקא דבר טוב ושור חצי משחק ברחבה של היריב, זה משאיר את יוריס לבד לגמרי באמצע ולוקח מאיתנו את העוצמות ששור נותן באמצע. במקום כניסות מאחור הוא עושה כניסות לאחור כמו חלוץ רוב המשחק, בא מלמעלה למטה ולא להפך)

דן ביטון  בחור טוב ומותק של בנאדם אבל לא ברמה של הרכב ובטח לא ברמת הבאנקר ואם כבר הרכב, רק באמצע כעשר קלאסי מתחת לחלוץ. די עם הגאג הזה על האגף, יש ארבעה ווינגרים בסגל עכשיו, דוידה, יוני, מאלדה וקיקו(וכמובן מילסון כשיחזור)- שיבחר שניים וייתן בהם אמון . די עם החארטות של תורג'מן ודביטון באגפים.

אני נגנב איך שחקן שמשחק כדורגל מגיל צעיר לא מסוגל לעשות משהו עם הרגל החלשה שלו. אני לא מדבר על לתת הקשתות או מסובבות אלא על פס או איזו הולכת כדור והרמה סולידית, שירוויח את ההטעייה מול המגן.אפילו האריס ידע לתת פס עם ימין.

האריס...איזה פיגורה. הקדנציה השנייה שלו הייתה מנחוס בקטע קבוצתי אבל עדיין, איזה שחקן כיפי לצפייה.

6 דקות לפני, Brandon Roy said:

כן האמת שזה נכון. גם בראשון המאחורה פתוח לגמרי בחולות שם. אכלנו את הרוחות לראש 120 דקות. 

בעייני בכלל הכי קר היה במשחק בקש עם 90 דקות מבול וקור של החרמון, לא זוכר כבר באיזה עונה, לדעתי של אוסקר או סוזה.

19 דקות לפני, maynard_prica said:

הרגע הזה שדן ביטון עומד מול שחקן באגף ימין עם הכדור דבוק לרגל שמאל... וכל העולם יודע שהוא אף פעם לא יילך לימין, זה הופך את המשחק שלו לחד גוני וצפוי. הוא מסתובב סביב עצמו כדי לסדר לו לשמאל לפחות שלוש פעמים במשחק ותוקע אותנו במסירות על שחקנים ממטר או פסים סתמיים לבלמים ברוב הנגיעות שלו בכדור. הוא גם די מזייף בהגנה ואיכשהו תמיד עומד טקטית במקום הלא נכון וזו אחת הסיבות לחוסר האיזון במשחק ההגנה שלנו(בין היתר, הרוב זה הצבה לא נכונה של שחקנים. למשל, מישהו יכול לומר איפה גבי ושור אמורים להיות ממוקמים על המגרש? פיזית כאילו, במערך. גבי בכל מקום וזה לאו דווקא דבר טוב ושור חצי משחק ברחבה של היריב, זה משאיר את יוריס לבד לגמרי באמצע ולוקח מאיתנו את העוצמות ששור נותן באמצע. במקום כניסות מאחור הוא עושה כניסות לאחור כמו חלוץ רוב המשחק, בא מלמעלה למטה ולא להפך)

דן ביטון  בחור טוב ומותק של בנאדם אבל לא ברמה של הרכב ובטח לא ברמת הבאנקר ואם כבר הרכב, רק באמצע כעשר קלאסי מתחת לחלוץ. די עם הגאג הזה על האגף, יש ארבעה ווינגרים בסגל עכשיו, דוידה, יוני, מאלדה וקיקו(וכמובן מילסון כשיחזור)- שיבחר שניים וייתן בהם אמון . די עם החארטות של תורג'מן ודביטון באגפים.

אני נגנב איך שחקן שמשחק כדורגל מגיל צעיר לא מסוגל לעשות משהו עם הרגל החלשה שלו. אני לא מדבר על לתת הקשתות או מסובבות אלא על פס או איזו הולכת כדור והרמה סולידית, שירוויח את ההטעייה מול המגן.אפילו האריס ידע לתת פס עם ימין.

האריס...איזה פיגורה. הקדנציה השנייה שלו הייתה מנחוס בקטע קבוצתי אבל עדיין, איזה שחקן כיפי לצפייה.

מסכים.

אני חושב שרק ברגע שיהיה לנו מספר 10 שוב, כמו ראדי ההוא, אנשים יבינו כמה אנחנו יכולים להיות טובים יותר.

ביטון מביא מספרים יחסית, אבל אחוזי ההצלחה שלו בצד ההתקפי, שזה הטיקט שלו הם מאוד נמוכים. על כדור אחד כמו שנתן לדוידזאדה היום, יש 7-8 שלא עובדים. מכבי יכולה וצריכה לשאוף שאם כבר יש שחקן שהוא פעיל כמעט ורק בצד ההתקפי, אז שהוא יידע להיות הרבה יותר קילר כשההזדמנויות מגיעות אליו. 

ראשון בשלישייה.  

טדי מול הפועל ירושלים בגביע היה אחד הזוועות. 

אבל מקום ראשון זה סטוק בחוץ. לא היה קור כזה