Jump to content

רשמים מהניצחון על הפועל ים בבלומפילד | הלך קשה אבל 3 נקודות חשובות לקראת משחק העונה!

Sawyer

Recommended Posts

3 דקות לפני, אלק נילאש said:

לא מאמין שאמרת את שניהם באותו משפט. בטח לא אצילי של חיפה שהיה חתיכת בד אס שלא ראה אף אחד בעיניים.

אמרתי אצילי של מכבי, בעיקר בעידן ג'ורדי.

27 דקות לפני, ששון הצהוב said:

@החתול הצהוב חחח השמאות קור על הגביע בראשון זו מניה יותר בטוחה מזריחת השמש.

אני מצולק מזה עד היום

לפני1 שעה , המכבייה said:

ממש לא. אצילי היה בן זונה קשוח שהרוויח את הלחם שלו אצל איביץ קודם כל בלחץ מטורף והגנה טובה. לדביטון אין את הקראקטר הזה . הוא תרמית של מספרים, כמו שבחון. 

יואב אתה חתום על ההודעה הכי מדויקת בנושא.

אשכרה תואם שבחון.

לפני2 שעות , המכבייה said:

ממש לא. אצילי היה בן זונה קשוח שהרוויח את הלחם שלו אצל איביץ קודם כל בלחץ מטורף והגנה טובה. לדביטון אין את הקראקטר הזה . הוא תרמית של מספרים, כמו שבחון. 

מדויק. אצילי היה חוטף מלא כדורים. הייתה לו סגירה אלכסונית טובה על הקו כשהשחקן באגף שלו היה מקבל את הכדור. ותזמון מצוין במשחק הלחץ. 

לביטון אין אף אחד מאלה. ומבחינה התקפית כמובן שאין מה להשוות בין השחקנים. 

50 דקות לפני, Michael Scofield said:

יותר קר וגשום מבורדו בבית, לא היה.

קר- היה הכי קר בראשון.

גשום ורוחות- סטוק בית. נפל על אוהד שלנו עץ בגן כרונינגן (לאוהד שלום).

1 hour ago, Michael Scofield said:

יותר קר וגשום מבורדו בבית, לא היה.

גשום כן יש מצב. 

אם כי, דרבי ברד וזה..

קר? אפילו לא קרוב. 

סטוק חוץ

ראשון

הפועל ירושלים בגביע בטדי

לפני4 שעות , המכבייה said:

מגיע לנו טוב יותר, בטח כשחקן אגף, בוודאי כ10 דומיננטי. 

נו ברור, לא חושב שביטון הוא כנף, ממש לא דומה וממש לא בכוון, הוא, גבי וקיקו ביחד זה טו מאץ', בטח מול הגנה צפופה, לא עלית עם איזון בכלל ולמזלנו לא נראנו רע בהרבה דקות בזכות קיקו וגבי

48 דקות לפני, danielone said:

קור כלבים - הופעת הבכורה של אורלנדו סה בראשון

גשם בלי הפסקה - רדיוס לביתר באצטדיון ר"ג

הברפלד המחורבן, זוכר טוב תמשחק כולי רטוב בגשם

4 דקות לפני, erantheking21 said:

נו ברור, לא חושב שביטון הוא כנף, ממש לא דומה וממש לא בכוון, הוא, גבי וקיקו ביחד זה טו מאץ', בטח מול הגנה צפופה, לא עלית עם איזון בכלל ולמזלנו לא נראנו רע בהרבה דקות בזכות קיקו וגבי

קין מאוהב בביטון, בעיה לספסל אותו.

58 דקות לפני, danielone said:

קור כלבים - הופעת הבכורה של אורלנדו סה בראשון

גשם בלי הפסקה - רדיוס לביתר באצטדיון ר"ג

בכורה שבה כבש ונפצע. 

קלאסי אנחנו. 

53 דקות לפני, עמית ר said:

גשום כן יש מצב. 

אם כי, דרבי ברד וזה..

קר? אפילו לא קרוב. 

סטוק חוץ

ראשון

הפועל ירושלים בגביע בטדי

זה. 

57 דקות לפני, עמית ר said:

גשום כן יש מצב. 

אם כי, דרבי ברד וזה..

קר? אפילו לא קרוב. 

סטוק חוץ

ראשון

הפועל ירושלים בגביע בטדי

הייתי מוסיף לזה את ההמתנה לאוטובוסים אחרי ניקוסיה בחוץ

לא יודע אם היה כ''כ קר כמו ששם באמת לא היינו ערוכים לקור, כמעט כולם היו עם חולצות קצרות

לפני2 שעות , עמית ר said:

גשום כן יש מצב. 

אם כי, דרבי ברד וזה..

קר? אפילו לא קרוב. 

סטוק חוץ

ראשון

הפועל ירושלים בגביע בטדי

אני חושב שמבחינת גשם במשחק הכי הכי אי פעם זה ה-2:1 של מכבי באצטדיון רמת גן נגד חיפה בעונת האליפות 91/92, עמדתי עם אחי בשער 11, הוא אומר לי אתה תחזיק את המטריה במחצית הראשונה ואני בשניה, קיצר עבד עלי, חזרנו הבייתה ספוגים לגמרי. אני זוכר את הכותרת של ספורט ידיעות למחרת : "התבהרות חלקית"

אחרי זה ביתר ברמת גן ב-1:1 כמו שרשמו כאן. 

מבחינת קור, ראשון גביע אבל היה גם את ביתר בטדי, ב-2:1 עם פריצה ויצחקי שבאנו 8000 לצפוני בעידוד החוץ הכי טוב שאני זוכר אי פעם. 

הביקורת על ביטון מוצדקת. אתמול השתגעתי ממנו במשחק. 

מצד שני הביקורת לא לגמרי הוגנת בדומה לביקורת שהייתה על תורג׳מן כשהוא שיחק באגף. שניהם שחקנים שהזיזו אותם מהעמדה המקורית שלהם ומצפים מהם לדברים שהם לא יכולים לספק. 

אז כן לשניהם היו הבלחות באגף, אבל היכולת הכללית שלהם בעמדה הזאת לא מספיק טובה בשביל לבנות עליהם לעמדות האלה. תראו איך תורג׳מן נראה כשהוא סוף סוף משחק בעמדה הטבעית שלו. 

בלי קשר לזה ביטון נמצא בכושר מזעזע. במהלך הריצה שלנו הוא היה בטופ 3 של השחקנים הכי חשובים שלנו (ביחד עם פרץ וזהבי). בתקופה האחרונה שלושתם נראים הכי רע במכבי. אולי זו עייפות, אולי זו תקופה חלשה, אולי התקופה הטובה לא הייתה מייצגת. עובדתית שלושתם לא טובים כבר תקופה וזה מתבטא בתוצאות וביכולת של הקבוצה. 

קין צריך לזהות את זה ולדעת מתי להרכיב אותם ומתי לא. מתי להחליף אותם ומתי לא. אתמול גם פרץ וגם ביטון היו חייבים לצאת ראשונים וזה לא קרה. 

לפני4 שעות , מכביסט לעד said:

הביקורת על ביטון מוצדקת. אתמול השתגעתי ממנו במשחק. 

מצד שני הביקורת לא לגמרי הוגנת בדומה לביקורת שהייתה על תורג׳מן כשהוא שיחק באגף. שניהם שחקנים שהזיזו אותם מהעמדה המקורית שלהם ומצפים מהם לדברים שהם לא יכולים לספק. 

אז כן לשניהם היו הבלחות באגף, אבל היכולת הכללית שלהם בעמדה הזאת לא מספיק טובה בשביל לבנות עליהם לעמדות האלה. תראו איך תורג׳מן נראה כשהוא סוף סוף משחק בעמדה הטבעית שלו. 

בלי קשר לזה ביטון נמצא בכושר מזעזע. במהלך הריצה שלנו הוא היה בטופ 3 של השחקנים הכי חשובים שלנו (ביחד עם פרץ וזהבי). בתקופה האחרונה שלושתם נראים הכי רע במכבי. אולי זו עייפות, אולי זו תקופה חלשה, אולי התקופה הטובה לא הייתה מייצגת. עובדתית שלושתם לא טובים כבר תקופה וזה מתבטא בתוצאות וביכולת של הקבוצה. 

קין צריך לזהות את זה ולדעת מתי להרכיב אותם ומתי לא. מתי להחליף אותם ומתי לא. אתמול גם פרץ וגם ביטון היו חייבים לצאת ראשונים וזה לא קרה. 

אין לדן ביטון עמדה אמיתית בכדורגל, אם כבר נכנסים לזה.

כ-10 הוא לא מספיק מובהק, מתמזמז מידי עם הכדור ולא מספיק טוב בתנועה לרחבה. באגף הוא חותך מידי למרכז. כ-8 הוא רך הרבה יותר מידי למרות שמסוגל למסור טוב לעומק.

למעשה, במערך סטנדרטי הציוות האידאלי שלו הוא זה, כי מול רוב הקבוצות הוא לא מתאים במשולש הקישור. זה לא דומה לתורג'מן שהוא אכבר חלוץ מרכזי.

בעיני ביטון תוקע את השטף של משחק ההתקפה.  

המזמוזים עם הכדור, השתי שניות אקסטרה בשחרור הכדור ( או יותר נכון ״אני אתחיל בדריבל ואז נראה מה אני עושה״) 

מרגיש שהוא לא מפספס הזדמנות לקחת החלטה גרועה 

חייב לרדת לספסל, קיקו יכול לתרום פי שלוש

לפני7 שעות , עמית ר said:

גשום כן יש מצב. 

אם כי, דרבי ברד וזה..

קר? אפילו לא קרוב. 

סטוק חוץ

ראשון

הפועל ירושלים בגביע בטדי

בורדו היה קיפאון, אבל בראשון הרבה יותר בגלל הרוחות ששרקו. 

נגד בית"ר בר"ג, איך שהתחיל המשחק התחיל מבול מטורף ורוחות וכל המטריות ביציע עפו או נשברו. בשריקה למחצית הגשם פסק ואיך שהתחילה המחצית השניה התחיל מבול עוד יותר מטורף מחדש, עד סוף המשחק 

הייתי עולה מול חיפה עם עוד מוביל כדור שחושב קדימה במקום דור פרץ. חושב מחוץ לקופסה ושם שם את קיקו במקומו )שביחד עם יוריס ישגעו את חיפה במסירות ותנועה( ומקבל מישהו אחר מקדימה (דודה, מלדה, אחר..)

לפני3 שעות , robertod said:

הייתי עולה מול חיפה עם עוד מוביל כדור שחושב קדימה במקום דור פרץ. חושב מחוץ לקופסה ושם שם את קיקו במקומו )שביחד עם יוריס ישגעו את חיפה במסירות ותנועה( ומקבל מישהו אחר מקדימה (דודה, מלדה, אחר..)

אי אפשר לוותר על דור פרץ במשחק כזה.

יוריס גבי וקיקו זה רך מדי.