Jump to content

יונס מלדה סיכם

Recommended Posts

לפני1 שעה , שי123 said:

גם אני יכול

קארצב

בלטקסה

יוריס

כל אלה היו מועמדים להגיע לחיפה והגיעו למכבי.

אפשר גם להסתלבט, אבל ברגע שזה מצטבר, יש תמונה שקשה להתעלם ממנה. מכבי כמועדון רוצה יותר

תשווה סכומי העברה ומשכורות ותחזור אליי (רוצה קצה חוט להתחיל איתו? כל השחקנים שכתבת הגיעו למכבי בחינם. יאללה, תמשיך מכאן)

58 דקות לפני, אלמוג מלול said:

אני באמת לא מצליח להבין את זה. שחקן מהפועל חיפה לא מתלהב להגיע למכבי שעל העמדה שלו אין גם תחרות קשה.

משפט לא נתפס בעיני

הזמנים השתנו. היום שחקנים יוצאים בקלות יותר לאירופה מקבוצות כמו מכבי נתניה עם פחות תחרות על ההרכב, פחות לחץ ויותר סבלנות.

בנוסף, מכבי בשנים האחרונות התנהלה לא טוב עם שחקנים צעירים, בעיקר מכיוון ההשאלות. מכבי הייתה יוצאת עם המון שחקנים צעירים שהיה ברור שלא ימשיכו לסגל, למחנה האימונים ואז משאילה חלק רק בסוף אוגוסט או חלק אפילו רק בינואר. השחקנים האלה היו מפספסים כמעט עונה כשגם אלה שהיו משוחררים בשלב מוקדם, היו מגיעים לקבוצות האחרות בתור מושאלים (כבר נחיתות מבחינת המועדון) וגם אחרי שהקבוצה עשתה מחנה אימון ואין להם שום חיבור עם שאר השחקנים. שחקנים, בעיקר צעירים, מאוד מפחדים מזה. אומרים במקסימום נעשה עוד תחנה וההיצע הישראלי הדליל יגרום למכבי או חיפה לקנות אותי ממכבי נתניה או אשדוד או שאצא משם לאירופה וברגע שארצה לחזור אחרי חצי עונה, כבר תהיה מי שתיקח אותי. 

סתם תחשוב על סיטואציה שבה בן הרוש מגיע, פותח את הקדנציה במכבי לא כל-כך טוב, בכל זאת, שחקן צעיר, בלי ניסיון. מכבי מחליטים שנה הבאה להביא מגן זר ואז מסיטואציה שבה הוא עושה 30 משחקי ליגה בהפועל חיפה (בסיטואציה הנוכחית גם פלייאוף עליון) הוא יהיה מחליף לשחקן זר שאנחנו יודעים שמנספורד יודע להביא. החששות שלו יותר מסבירים. עם כל הכבוד, שחקנים כמו בן הרוש, כמו דזנט אמורים להגיע מהנוער שלנו. 

38 דקות לפני, הילד משער 8 said:

תשווה סכומי העברה ומשכורות ותחזור אליי (רוצה קצה חוט להתחיל איתו? כל השחקנים שכתבת הגיעו למכבי בחינם. יאללה, תמשיך מכאן)

כנראה רק בהיגיון המעוות שלי עדיף "לנצח" בהחתמת שחקנים כשאתה גם משלם על זה פחות כסף...

13 דקות לפני, Brandon Roy said:

הזמנים השתנו. היום שחקנים יוצאים בקלות יותר לאירופה מקבוצות כמו מכבי נתניה עם פחות תחרות על ההרכב, פחות לחץ ויותר סבלנות.

בנוסף, מכבי בשנים האחרונות התנהלה לא טוב עם שחקנים צעירים, בעיקר מכיוון ההשאלות. מכבי הייתה יוצאת עם המון שחקנים צעירים שהיה ברור שלא ימשיכו לסגל, למחנה האימונים ואז משאילה חלק רק בסוף אוגוסט או חלק אפילו רק בינואר. השחקנים האלה היו מפספסים כמעט עונה כשגם אלה שהיו משוחררים בשלב מוקדם, היו מגיעים לקבוצות האחרות בתור מושאלים (כבר נחיתות מבחינת המועדון) וגם אחרי שהקבוצה עשתה מחנה אימון ואין להם שום חיבור עם שאר השחקנים. שחקנים, בעיקר צעירים, מאוד מפחדים מזה. אומרים במקסימום נעשה עוד תחנה וההיצע הישראלי הדליל יגרום למכבי או חיפה לקנות אותי ממכבי נתניה או אשדוד או שאצא משם לאירופה וברגע שארצה לחזור אחרי חצי עונה, כבר תהיה מי שתיקח אותי. 

סתם תחשוב על סיטואציה שבה בן הרוש מגיע, פותח את הקדנציה במכבי לא כל-כך טוב, בכל זאת, שחקן צעיר, בלי ניסיון. מכבי מחליטים שנה הבאה להביא מגן זר ואז מסיטואציה שבה הוא עושה 30 משחקי ליגה בהפועל חיפה (בסיטואציה הנוכחית גם פלייאוף עליון) הוא יהיה מחליף לשחקן זר שאנחנו יודעים שמנספורד יודע להביא. החששות שלו יותר מסבירים. עם כל הכבוד, שחקנים כמו בן הרוש, כמו דזנט אמורים להגיע מהנוער שלנו. 

יש גם אופציה שהוא טיפש..

5 דקות לפני, שי123 said:

כנראה רק בהיגיון המעוות שלי עדיף "לנצח" בהחתמת שחקנים כשאתה גם משלם על זה פחות כסף...

אתה מפספס לגמרי את הנקודה, אותי ייאשת

לפני2 שעות , snufkin said:

לא אמרו שיש פערים בעסקת בן הרוש? שהצענו חצי וכץ דרש כפול? על איזה סכום זה מתכנס?

כץ לא הצד היחידי בעניין.

הזכויות בעניין בן הרוש שייכות למישהו בשם צחי נקש.

12 דקות לפני, הילד משער 8 said:

אתה מפספס לגמרי את הנקודה, אותי ייאשת

לא מפספס שום נקודה, פשוט רואה את הדברים אחרת.

לא חושב שמדיניות ההשקעה הכספית של מכבי לעומת חיפה היא מה שעשה את ההבדל ב3 השנים האחרונות.

כמו בדרך כלל, שושלת היא משהו שנבנה באופן די מקרי כשיש הזדמנות להביא את השחקנים הנכונים ברגע הנכון שמשלימים את הפאזל.

בדיוק כמו שהיה עם מכבי כשהחתימו את זהבי ופריצה.

לפני3 שעות , הילד משער 8 said:

איזה פאנץ' הורס, שיחקת אותה

ולעניין, מוזמן להמשיך לטמון ראש בחול

סבע

רפאלוב

קינדה

קאסה

כל אלה היו מועמדים להגיע למכבי והגיעו לחיפה. אפשר לנתח כל אחד מהם בנפרד, אפשר גם להסתלבט, אבל ברגע שזה מצטבר, יש תמונה שקשה להתעלם ממנה. חיפה כמועדון רוצה יותר

רפאלוב לא היה בא למכבי .

סבע וואלה צריך להגיד את האמת, אנחנו קהל גזען ובגלל זה הוא ידע שאין לו מה לחפש פה. 

קינדה לא שמעתי שמכבי רצו אותו אי פעם .

קאסה מכבי הציעה את אותו סכום כמו חיפה והטיפש בחר ללכת לשם(ממש לא רואה את זה השפלה כמו 90 אחוז פה) 

הבאנו בחלון הזה את בלטקסה וקארצב שאם היו חותמים שם אנשים פה היו מתאבדים.

מנספורד היה באימון של חדרה כמה פעמים לדבר על מדמון, הציעו לכאורה על בן הרוש הצעה וכרגע נראה שהוא רוצה הבטחה לשחק מה שבמכבי הוא לא יקבל. 

עכשיו מדברים על מלאדה ועוד יגיע לפחות שחקן אחד תזכור מה אני אומר.

תוסיף לכל זה מקום ראשון 

זוכה גביע טוטו 

שמינית קונפרנס 

מה אתם בוכים פה מה חשבתם שננצח עד המוות חיפה נפלו בהתחלה אנחנו באמצע הכל בסדר מכבי רוצים ורוצים מאוד וזה יהיה שלנו !

אני רואה שהמסר שלי התפספס ולכן אשתדל לחדד כמיטב יכולתי

ברגע שמועדון מכניס יד עמוק לכיס ומשכיב סכומים כדי להעמיד סגל רחב ואיכותי, ועושה את זה פעם אחר פעם (בלי שום קשר לאיזה קבוצה הצליחה למשוך/לנצח בקרב על שחקן כזה או אחר)

זה מראה שהיא רוצה

וברגע שיש בארץ 2 מועדונים שהם חוד חנית, והם אלה שמתחרים על האליפות, ומועדון אחד באופן מובהק שופך סכומי כסף רציניים ולוקח הימורים כלכליים, זה מראה שהוא רוצה יותר

זה לא אומר כלום על האם הצעדים האלה נכונים, האם השחקנים שהוא הביא טובים יותר והאם הם באמת ייקחו תואר

זה אומר דבר אחד מבחינתי - חיפה משדרת שהיא רוצה יותר ממכבי

עם זה אי אפשר להתווכח

3 דקות לפני, הילד משער 8 said:

עם זה אי אפשר להתווכח

בול

11 דקות לפני, הישראלי היפה said:

לי נראה שהוא מגיע כחלוץ שלישי וזה בסדר גמור.

היה כישרון, לפני שיצא לבלגיה נתן פה חצי עונה מהסרטים.

לא יודע מה איתו עכשיו

חצי מהשערים שלו באותה עונה מול הנוער של סכנין

IMG-6199.jpg

8 דקות לפני, הילד משער 8 said:

אני רואה שהמסר שלי התפספס ולכן אשתדל לחדד כמיטב יכולתי

ברגע שמועדון מכניס יד עמוק לכיס ומשכיב סכומים כדי להעמיד סגל רחב ואיכותי, ועושה את זה פעם אחר פעם (בלי שום קשר לאיזה קבוצה הצליחה למשוך/לנצח בקרב על שחקן כזה או אחר)

זה מראה שהיא רוצה

וברגע שיש בארץ 2 מועדונים שהם חוד חנית, והם אלה שמתחרים על האליפות, ומועדון אחד באופן מובהק שופך סכומי כסף רציניים ולוקח הימורים כלכליים, זה מראה שהוא רוצה יותר

זה לא אומר כלום על האם הצעדים האלה נכונים, האם השחקנים שהוא הביא טובים יותר והאם הם באמת ייקחו תואר

עם זה אי אפשר להתווכח

מה שרשמת פה זאת הרגשה אישית שלך, לא עובדות.

כמות הכסף ששילמו על שחקנים במקרים ספציפיים לא אומרת כלום, בטח כשלא מדובר בסכומים שמכבי לא משלמת.

לכל שחקן ברשימה שנרשמה פה יש סיבה שהוא חתם בחיפה ולא במכבי, ובאף אחד מהם זה לא היה בגלל חוסר נכונות של מכבי להוציא כסף.

העובדה היחידה היא שבסופו של דבר התקציב של מכבי יותר גבוה מהתקציב של חיפה.

4 דקות לפני, Double said:

חצי מהשערים שלו באותה עונה מול הנוער של סכנין

IMG-6199.jpg

בהינתן זהבי, אנחנו צריכים תפקיד. אם היינו צריכים יותר, לא היינו מוכרים את יובא. 

5 דקות לפני, שי123 said:

מה שרשמת פה זאת הרגשה אישית שלך, לא עובדות.

כמות הכסף ששילמו על שחקנים במקרים ספציפיים לא אומרת כלום, בטח כשלא מדובר בסכומים שמכבי לא משלמת.

לכל שחקן ברשימה שנרשמה פה יש סיבה שהוא חתם בחיפה ולא במכבי, ובאף אחד מהם זה לא היה בגלל חוסר נכונות של מכבי להוציא כסף.

העובדה היחידה היא שבסופו של דבר התקציב של מכבי יותר גבוה מהתקציב של חיפה.

מסמך שצריך לצרף לכל תגובה שעוסקת בתקציב והשקעה

57 מיליון לסגור גרעון, מעניין אם נספר ככסף שמיטש מוציא או רק כסף לרכש זה נחשב. 

20240130_163551.jpg

2 דקות לפני, המכבייה said:

מסמך שצריך לצרף לכל תגובה שעוסקת בתקציב והשקעה

57 מיליון לסגור גרעון, מעניין אם נספר ככסף שמיטש מוציא או רק כסף לרכש זה נחשב. 

אין קבוצה אחת בעולם שאין לה גירעון 

לפני3 שעות , הילד משער 8 said:

איזה פאנץ' הורס, שיחקת אותה

ולעניין, מוזמן להמשיך לטמון ראש בחול

סבע

רפאלוב

קינדה

קאסה

כל אלה היו מועמדים להגיע למכבי והגיעו לחיפה. אפשר לנתח כל אחד מהם בנפרד, אפשר גם להסתלבט, אבל ברגע שזה מצטבר, יש תמונה שקשה להתעלם ממנה. חיפה כמועדון רוצה יותר

איזה קטע, הייתי בטוח ש - !In Mitch you trust

6 דקות לפני, הנדון said:

אין קבוצה אחת בעולם שאין לה גירעון 

אוקיי, זה 60 מיליון זה תקציב המשכורות שלך. אם לא היה מיטש, תקציב המשכורות היה 20. גרעון, רכש או משכורות, זה כסף חיצוני שהופך אותך לתחרותי. 

1 דקה לפני, הילד משער 8 said:

זה אומר שאי אפשר להעביר ביקורת? למה ההתעקשות לגרור את השיח לרמת גנון?

זה קצת מוזר כי אתה מעביר ביקורת במצב שבו אנחנו מקום ראשון בליגה והעפלנו לשמינית גמר קונפרנס מהמקום הראשון.

תעביר ביקורת בסוף העונה לא באמצע שהכל הולך.

10 דקות לפני, הילד משער 8 said:

זה אומר שאי אפשר להעביר ביקורת? למה ההתעקשות לגרור את השיח לרמת גנון?

אפשר תמיד להעביר ביקורת.

מותר לנו גם לא להסכים עם הביקורת, בטח כשהיא מבוססת על תחושות ודיווחים בתקשורת הספורט ולא על עובדות.