Jump to content

נושא חלון העברות חורף 23/24 ע"ש שבוע אחרון לחלון

Raumdeuter

Recommended Posts

18 דקות לפני, Afrojack said:

שישחק עם קיקו ב-10 

שיצא כבר מהשבלוניות

האמת שהוא ניסה אותו שם וקיקו לא היה טוב  הוא הרבה יותר טוב באגף בינתיים

כולם בונים על שחקן שלא שיחק חודש וחצי ועדיין לא התאושש ממסיבת קוק עם הנשיא שלו.

מזכיר שגם אחרי הפגרה הכפויה של המלחמה מילסון חזר לא טוב. לקח לו חודש להיכנס לכושר.

1 hour ago, snufkin said:

האמת שהוא ניסה אותו שם וקיקו לא היה טוב  הוא הרבה יותר טוב באגף בינתיים

הוא לא השלים 2 משחקים רצוף בליגה עד כה, ביחס לזרים אחרים שמכרו אותנו מספר רב של פעמים העונה ועדיין קיבלו הזדמנויות.

לא ברור.

עד כדי כך גרוע באימונים ?

15 דקות לפני, פנחס שוף said:

יש מקום ל-4 זרים בקיץ: בלם, מגן ימני, חלוץ 9(כן כן) ו-10.

הסגל לעונה הבאה במידה וזהבי פורש, יחזקאל מגיע ותורג׳מן נשאר. יש הרבה עבודה, בקיץ צריכה להיות מהפכת הזרים.

IMG-6276.jpg

5 דקות לפני, קובי השועל said:

עזוב שטויות, דניאל פרץ צריך לחזור בכל דרך.

גם במקרה של השאלה לעונה ?

לא סגור על זה.

טיפש שלא נשאר בהשאלה העונה.

4 דקות לפני, MTA For Ever said:

גם במקרה של השאלה לעונה ?

לא סגור על זה.

טיפש שלא נשאר בהשאלה העונה.

אם לא מוצאים שוער יהודי או משהו כזה? בוודאי.

אני עדיין כועס על החלון הזה. 

השקיעו המון משאבים, זה החלון ינואר עם הכי הרבה החתמות שאני זוכר ממכבי ואני עדיין בתחושה שכקבוצה לא התחזקנו בכלל. קצת לרוחב ודווקא כשעוברים ללו"ז נוח.

אפס פתרונות איכותיים לבעיות בסגל  

2 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אני עדיין כועס על החלון הזה. 

השקיעו המון משאבים, זה החלון ינואר עם הגי הרבה החתמות שאני זוכר ממכבי ואני עדיין בתחושה שכקבוצה לא התחזקנו בכלל. קצת לרוחב ודווקא כשעוברים ללו"ז נוח.

אפס פתרונות איכותיים לבעיות בסגל  

היינו צריכים קצת רוחב. פחות חושש מזה כמו מהחתמת רז שלמה בסכום שנותן לך להבין שהוא יהיה מאלה שבונים עליו.  

לפני1 שעה , המכבייה said:

היינו צריכים קצת רוחב. פחות חושש מזה כמו מהחתמת רז שלמה בסכום שנותן לך להבין שהוא יהיה מאלה שבונים עליו.  

יש על מה לבנות לדעתי. כמו כל בלם ישראלי, תלוי בבלם הזר שלצידו.

אני פשוט בהלם שאבישי כהן נשאר מגן פותח ויחידי(!!!).

מקווה לראות כנפיים קלאסיות ולא יצורי כלאיים כמו וייד פליימייקר כדי למצוא לביטון מקום בהרכב. לפחות הרכש שהגיע אמור לדחוף לזה.

למה לא לנסות את דוידה מגן ימני כמו שעשו עם טבח.    מהיר יותר מאבישי התקפתית טוב את אבישי דריבל טוב את אבישי מסירות יותר מדויק הגנתית כנראה שגם טוב את אבישי אז למה לא בעצם?

לפני7 שעות , המכבייה said:

צריך גם להביא את המצב בחשבון כששופטים את ינואר. אי אפשר היה להנחית כאן זרים עם רזומה, גם חיפה בפעם הראשונה נשארה עם זר פחות.

אפשר היה להביא רק יהודים עם זיקה (לסובוי), ישראלים או זרים מליגות פחות נחשבות (אדו).

בהתחשב בכך, החלון לא רע. עדין הזוי שלא הביאו מגן ימני אבל אם יחזקאל יחתום זה גיימצ'נג'ר. החשד שלי הוא המאמן ועבודת האימון כי הסגל הזה מיל היריבה הנוכחית צריך להספיק

ברור שהוא לא יקבל אזרחות, גם אם סבוריט יהיה פה 20 שנה , יחגוג מימונה, יצום ביום כיפור, יעלה סרטונים של קוסקוס בשבת ליד החמין ויעלה טרנד של קראנץ' פסטוק, הוא עדין לא יעמוד ברפורמרת הקריטריונים, למה? כי דון יעקב שולט פה בכל המערכות האפשריות ומבחינת החוק רק לו מותר לאזרח זרים שהוא מוצא, הוא לא מעל החוק, הוא החוק..

בעקבות רפורמת המתאזרחים בספורט: מכבי ת"א לא תאריך את חוזהו של סבוריט (ynet.co.il)

34 דקות לפני, erantheking21 said:

ברור שהוא לא יקבל אזרחות, גם אם סבוריט יהיה פה 20 שנה , יחגוג מימונה, יצום ביום כיפור, יעלה סרטונים של קוסקוס בשבת ליד החמין ויעלה טרנד של קראנץ' פסטוק, הוא עדין לא יעמוד ברפורמרת הקריטריונים, למה? כי דון יעקב שולט פה בכל המערכות האפשריות ומבחינת החוק רק לו מותר לאזרח זרים שהוא מוצא, הוא לא מעל החוק, הוא החוק..

בעקבות רפורמת המתאזרחים בספורט: מכבי ת"א לא תאריך את חוזהו של סבוריט (ynet.co.il)

זו "אמת דיברתי".

9 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

לא הבנתי מאיזו סיבה מאזרחים את קרינגטון מהפועל ירושלים ואת סבוריט לא, מה הקשר שלו ליהדות?

הוא עובד של הבן של שלדון אדלסון(שהיה בעל קשרים קרובים לגורם פוליטי בכיר שנפסקו רק בגלל מותו של שלדון).

בינתיים וואלה מצטטים כתבה מטורקיה שאומרים שהמעבר של יחזקאל למכבי נמנע ברגע האחרון בגלל סירוב של פיפ״א שיחזקאל יעבור לקבוצה שלישית אחרי שהושג סיכום בין מכבי לטורקים

https://sports.walla.co.il/item/3642362

נגמר ינואר, אי אפשר לתקן עוד.

מפה אנחנו צריכים גם פה להפוך את השיח מתלונות לתמיכה ועידוד בכל הכח כי זאת עונה שהאליפות חייבת להיות שלנו.

חייב להביא אווירה אחרת ליציע ולהעיר את הקבוצה, גם לנו יש חלק.