Jump to content

נושא חלון העברות חורף 23/24 ע"ש שבוע אחרון לחלון

Raumdeuter

Recommended Posts

5 דקות לפני, snufkin said:

אחרי אדו, צריך עדין מגן ימני + 10.

אם הכוכבים יסתדרו עם מוסקרה אולי עוד יגיע 10. ד"א מוסקרה עם חוזה של 120 א' יורו לעונה כשנשארה חצי עונה. אם מוצאים 10, אפשר גם לתת לו את יתרת החוזה ולשחרר כדי שימצא קבוצה בנחת אחרי סגירת החלון

מגן ימני יחזקאל סוגר לנו תפינה, אוהדי בש טוענים שהוא יותר טוב כמגן ולא כנף.

10 תותח חייב להביא בקיץ.

1 דקה לפני, Double said:

מגן ימני יחזקאל סוגר לנו תפינה, אוהדי בש טוענים שהוא יותר טוב כמגן ולא כנף.

10 תותח חייב להביא בקיץ.

נראה אם יחזקאל יגיע.. 

4 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

נראה לי שבונים על מכירה של תורגמן (די סביר) ואולי פרישה של ערן

פרישה בעונה הבאה? הבן אדם תופר דו ספרתי של שערים גם העונה ויש מצב גדול שיסיים כמלך השערים. איפה הוא ואיפה פרישה.

7 דקות לפני, Wade said:

פרישה בעונה הבאה? הבן אדם תופר דו ספרתי של שערים גם העונה ויש מצב גדול שיסיים כמלך השערים. איפה הוא ואיפה פרישה.

מסכים איתך לגמרי, וגם ברמה האישית אני חושב שיש לו עוד המון מה לתרום אבל יש את כל הקונספירציה הזאת שהוא מצלם סרט בגלל שזאת העונה האחרונה לו וזה

10 דקות לפני, Wade said:

אני מעריך שהוא מתכנן לפרוש בשיא כי הוא לא רוצה לסיים כגופה כמו שנמני,ברקו ועוד רבים סיימו את הקריירות שלהם בישראל.

3 דקות לפני, Raumdeuter said:

אני מעריך שהוא מתכנן לפרוש בשיא כי הוא לא רוצה לסיים כגופה כמו שנמני,ברקו ועוד רבים סיימו את הקריירות שלהם בישראל.

ערן הוא אדם של הישגים ושיאים, אני לא רואה אותו פורש לפני שהוא ממצה את כל כמות השערים שהוא מסוגל לכבוש, אם לא להגיע לאלון מזרחי לפחות לעלות עוד כמה קומות למעלה. בנוסף, לדעתי הוא יעשה עונה בארה״ב. בקיצור, יפתיע אותי בטירוף אם יחליט לפרוש בעונה הבאה. זה פשוט לא הבן אדם. 

11 דקות לפני, Wade said:

ערן הוא אדם של הישגים ושיאים, אני לא רואה אותו פורש לפני שהוא ממצה את כל כמות השערים שהוא מסוגל לכבוש, אם לא להגיע לאלון מזרחי לפחות לעלות עוד כמה קומות למעלה. בנוסף, לדעתי הוא יעשה עונה בארה״ב. בקיצור, יפתיע אותי בטירוף אם יחליט לפרוש בעונה הבאה. זה פשוט לא הבן אדם. 

נכון שערן הוא ע"ז(Goat מקומי),אבל אני מנסה לחשוב איזו קבוצת MLS תיקח אותו בתור שחקן משמעותי(והוא לא ירצה ללכת לאיזו עיר מתה או קבוצה חלשה ובשביל הקבוצות בערים הסקסיות יש להן כבר כוכבים עולמיים או לפחות שמות שמוכרים בכל בית באירופה חתומים עכשיו או לעתיד הקרוב).

מה שכן,יהיה משעשע לראות אותו חותם בטורונטו FC(מרחק יריקה מהמשרדים של מיטש במונחים קנדיים).

3 דקות לפני, ofirhen96 said:

בלם לא יהיה? 

מסתדרים עם סאבו לוקאסן ורז שלמה ? שברוטציה רחבה יש את בלטקסה ונחמיאס ? 

תקוע במכס יחד עם השוער

56 דקות לפני, Wade said:

לדעתי אם לוקחים אליפות הוא יפרוש

12 דקות לפני, snufkin said:

מוזר הקטע עם אדו. אולי מחכים אחרי המשחק אבל מוזר אם הוא בארץ ואין איזו הדלפה

העסקה סגורה. 900 אלף אירו פלוס בונוסים.

ירוויח משכורת נמוכה יחסית(140 אלף אירו).