Jump to content

נושא חלון העברות חורף 23/24 ע"ש שבוע אחרון לחלון

Raumdeuter

Recommended Posts

12 דקות לפני, המכבייה said:

לא היתה ממש סיבה להביא שחקן הרכב מלבד להגנה(וזה מה שקרה). היינו זקוקים לעומק וזה מה שקיבלנו. 

אין לך צד ימין…

5 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

לא בטוח, אנחנו מגיעים להרבה מצבים ולא מבקיעים, אנחנו לא מספיק טובים מהאגפים, חסרה איכות בקבוצה. לא מדבר על ההגנה כי ציינת זאת.

מילסון שיחזור, מלדה, אולי יחזקאל, זהו. אנחנו מקום ראשון, אנחנו לא צריכים שישה שחקני הרכב חדשים. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

קשה לתקן הכל בחלון אחד. בכל זאת יש כאן גרעין שהביא אותנו עד לכאן, למאבק אליפות. 

בצורה בה אנחנו משחקים זו העמדה הכי חשובה שיש. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

מילסון שיחזור, מלדה, אולי יחזקאל, זהו. אנחנו מקום ראשון, אנחנו לא צריכים שישה שחקני הרכב חדשים. 

לא התכוונתי לשישה, אבל שניים התקפיים להרכב מאוד יעזרו ( לא כולל מילסון} למשל יחזקאל וזר כמגן ימין או בתפקיד של דביטון.

23 דקות לפני, Double said:

וולקאם

MTA_20240202043419700ade7ef371bf703a848c

יש כאן הרבה, אבל הרבה, משתמשים שצריכים להתבייש בהודעות שהם כתבו ובספקות שהעלו לגבי מיטשענק וההנהלה שלנו.

אגב, נראה שמכבי לא התכוננו לסרטון וולקאם מושקע על רז שלמה. 

בסך הכל, מנספורד ממשיך בנוסחה שיורדי הטמיע - אקס הפועל (בקיץ ובחורף), אתיופי, החזרת ליגיונרים לעמדות שחסר לנו בהן עומק או שחקן הרכב ומאמן אירופי שהיה שחקן די בכיר. 

מקווה מאוד שרז שלמה יהפוך לבלם הרכב ולעוגן שייצב את ההגנה שלנו. אנחנו משוועים לזה והוא יכול להיות ההבדל בין אליפות למקום שני. 

אחלה מנספורד. אחלה מיטשענק. אחלה מכבי. עכשיו לנצח בסמי עופר בבקשה.

1 hour ago, מנג'ר יונייטד said:

יש כאן הרבה, אבל הרבה, משתמשים שצריכים להתבייש בהודעות שהם כתבו ובספקות שהעלו לגבי מיטשענק וההנהלה שלנו.

בסך הכל, מנספורד ממשיך בנוסחה שיורדי הטמיע - אקס הפועל (בקיץ ובחורף), אתיופי, החזרת ליגיונרים לעמדות שחסר לנו בהן עומק או שחקן הרכב ומאמן אירופי שהיה שחקן די בכיר. 

מקווה מאוד שרז שלמה יהפוך לבלם הרכב ולעוגן שייצב את ההגנה שלנו. אנחנו משוועים לזה והוא יכול להיות ההבדל בין אליפות למקום שני. 

עוד בהקשר הגזעני, יונס עד כמה שאני יודע זה מוסלמי, אז גם את פינת הראדי/דאבור הוא סגר ברכש אחד.

לפני6 שעות , דרור שווץ said:

מהטוויטר של רז:

יחזקאל. 

‏בואו נתחיל מהדבר הכי משמעותי: מכבי ת"א יודעת את מסגרת השכר של שגיב בטורקיה ואין לה בעיה לשלם לו את מה שקיבל שם. 

‏עכשיו לכל מה שצריך לקרות ולא קשור בשום צורה למכבי ת"א: 
‏1. שגיב יחזקאל בכלל לא פנה לפיפ"א. 
‏2. ⁠נציגיו של שגיב מנסים להגיע לסדר עם הטורקים כי מחייבים אותם לנסות לפתור את המחלוקת לפני הליכה לפיפ"א.
‏3. ⁠אם אנטליהספור לא תגיע איתו להסדר מוסכם, הם יפנו לפיפ"א להליך חד צדדי. זה עוד לא קרה
‏4. ⁠אם יהיה הסדר עם הטורקים,  אז הם יכולים לפנות לפיפ"א כדי לבקש רישום לקבוצה שלישית (קרי מכבי ת"א או כל אחת אחרת לצורך העניין שהיא לא ב"ש)
‏5. ⁠אם פיפא מאשרת רישום לקבוצה שלישית  הוא לא צריך חלון פתוח
‏6. המקום היחיד שיכול לשחרר אותו למכבי ת"א זה פיפ"א, אבל ההליך שם לא החל בכלל. 
‏7. סבלנות, החגיגות מוקדמות מדי.  יש כיוון, אבל הוא מאוד לא שלם נכון להיום.

אמרתי פה כמה פעמים באשכול את השם מורן מאירי כי סביר מאוד להניח שהוא זה שמוביל את האסטרטגיה של מכבי בטיפול בנושא יחזקאל.

זה לא מבטיח שבסוף זה יצליח, זה כן מבטיח שהאיש הכי טוב שיש בארץ ואחד הטובים באירופה נמצא כל כולו בתוך העסקה. 

אני היחיד פה שמודאג מזה מעמדת השוער ? משחק אצלנו השוער המחליף של מכבי חיפה בעונה שעברה וזה נראה לכם מספיק טוב ?
שוער זה חצי קבוצה, תחשבו רגע על העונה הזאת עם דניאל בשער ותבינו שחייבים פה איזה אניימה/ראיקוביץ אסור להמשיך ליפול בעמדה הזאת. 

"הצבר"

* אני מכיר את הביקורת על רייקוביץ, אני לא חושב שיש מישהו פה שמעדיף את מה שיש לנו על הטוב לגילו 

11 דקות לפני, הצבר said:

אני היחיד פה שמודאג מזה מעמדת השוער ? משחק אצלנו השוער המחליף של מכבי חיפה בעונה שעברה וזה נראה לכם מספיק טוב ?
שוער זה חצי קבוצה, תחשבו רגע על העונה הזאת עם דניאל בשער ותבינו שחייבים פה איזה אניימה/ראיקוביץ אסור להמשיך ליפול בעמדה הזאת. 

"הצבר"

* אני מכיר את הביקורת על רייקוביץ, אני לא חושב שיש מישהו פה שמעדיף את מה שיש לנו על הטוב לגילו 

המצב לא וואו אבל אנחנו לפחות לא בפער מול היריבות המשמעותיות. חיפה עם כיוף נטול כל ניסיון.

בקיץ צריך להביא זר.

30 דקות לפני, הצבר said:

"הצבר"

מאיפה הבאת את זה ששוער זה חצי קבוצה?

19 דקות לפני, אלמוג מלול said:

מאיפה הבאת את זה ששוער זה חצי קבוצה?

שוער מביא נקודות, לא יודע אם זה חצי או רבע קבוצה. מוסקרה עם כמה שהוא שוער מוגבל הביא נקודות העונה. משפתי לא יעשה את זה בעיניי, אני מסכים עם הצבר. הייתי מנסה להשאיל את מוסקרה לאחת הקבוצות בליגה ומביא שוער זר ברמה עם משחק רגל פסיכי, ככה מקדמים סגל ומשתפרים מחלון לחלון.

אז לאחר נהרות הבכי שהיו פה, יש לי רק 3 מילים בשביל כולנו: מיטשל פאקינג גולדהאר!

גם אם הוא לא מביא אף שחקן לפה, אני רוצה אותו כאן עד המוות.

לפני7 שעות , קובי השועל said:

שוער מביא נקודות, לא יודע אם זה חצי או רבע קבוצה. מוסקרה עם כמה שהוא שוער מוגבל הביא נקודות העונה. משפתי לא יעשה את זה בעיניי, אני מסכים עם הצבר. הייתי מנסה להשאיל את מוסקרה לאחת הקבוצות בליגה ומביא שוער זר ברמה עם משחק רגל פסיכי, ככה מקדמים סגל ומשתפרים מחלון לחלון.

דודו גורש מוסר דש!

לפני10 שעות , Matanbiton said:

עוד בהקשר הגזעני, יונס עד כמה שאני יודע זה מוסלמי, אז גם את פינת הראדי/דאבור הוא סגר ברכש אחד.

יהודי יוצא אתיופיה.

לפני14 שעות , מנג'ר יונייטד said:

מותר להעביר ביקורת. תקבל את זה. 

גל של יוזרים שתפסו את קלף מגיני האימפריה ולא מסוגלים לנהל דיון.

לפני12 שעות , קובי השועל said:

יש אחד דניאל פרץ שיחק 90 דק בחצי עונה.

מכרנו אותו ב 5 מיליון, הבאנו 3 תחליפים שביחד לא מגרדים לו את האשך.

יצאנו פראיירים פעמיים.

12 דקות לפני, MTA For Ever said:

יש אחד דניאל פרץ שיחק 90 דק בחצי עונה.

מכרנו אותו ב 5 מיליון, הבאנו 3 תחליפים שביחד לא מגרדים לו את האשך.

יצאנו פראיירים פעמיים.

החלטה דבילית שלו בעיקר. באיירן לא באיירן בלי דקות משחק את מי זה מעניין?

לפני21 שעות , צהובעולה said:

אשמח לתזכורת באשר לרזומה של יחזקאל .

היה אצלנו בגיל עוברים,עבר לנוער של הפועל וחילטר שם עד שג'ורדי קנה אותו כהטרלה,חצי עונה באשדוד ואחר כך עבר לב"ש בעסקת קומבינה קלאסית ונמכר לטורקיה עד מצבו הלא ברור נכון לעכשיו.

לא ברור איך לא משאילים את פרץ עד סוף העונה.

הוא יקבל דקות, מכיר את הסגל ואפילו קצת את רובי.

החתמה טובה לשני הצדדים.

הרכב ראשון פוטנציאלי:

מוסקרה

רביבו, סבוריט, לוקאסן, אבישי כהן

יוריס, פרץ, קניקובסקי

מילסון, זהבי, דן ביטון

מחליפים לפי צורך:

תורג'מן, רז שלמה, קארצ'ב, מלדה, בנדוסו, בלטסקה, דוידזאדה, גולסה,  עידו שחר, ייני, אבו פרחי.

שנה הבאה, מדמון, פרץ, זר אכזר.

לפני18 שעות , מנג'ר יונייטד said:

בלי המודגש הנ״ל כל מה שהנ״ל לפניו לא מרשים אותי. צריכים למחוק החרפה מבלומפילד ולהחזיר את האמונה כולל בשחקנים עצמם שהולכים עד הסוף.