Jump to content

רשמים מהניצחון על חדרה בחוץ בסיבוב ח' בגביע | עוברים שלב עם 2-0 נקי בבוץ הנתיינתי

Sawyer

Recommended Posts

חוזרים למסלול הנצחונות (בערך) והפעם יש לנו משחק גביע, נוקאאוט, שאין שום דרך לתקן. משחק שרק חייבים לעבור וכל דבר אחר לא משנה, קין מבין את זה ונותן מנוחה רק למספר שחקנים מועט בטח מול חדרה שאמנם לא הקבוצה החזקה בליגה אבל כבר לקחה לנו נקודות ועלתה היום בהרכב הכי חזק (שלא נאמר מוטס)

שופט: סביר- (בטח שלא היה טוב, לא נתן להם צהובים ללא דיון בהתחלה ואז לנו נתן סתם כמה, טעה בכמה שריקות קלות (קלות מאוד כשאתה מטר מהארוע), בשלב כלשהו הפסיק לשרוק רק להם ונתן לנו גם כמה שריקות מה שהיה חביב אבל בטח לא איזן, לא המציא סיבות לקחת לנו גולים וכנראה היה נבדל של אבישי מהיציע אז יאללה, יכל להיות הרבה יותר גרוע)

שחקנים: משפתי בעטו לו מעט, היה שם מלבד איזה עצירה מוזרה (שאפשר לקבל), מראה קו השתפרות קל. רביבו אי אפשר להתעלם מהאיכויות שלו בהתקפה, חכם מאוד, יודע ליצור בהתקפה ולראיה השער הראשון והחשוב. יש לו ליקויים במשחק והיו גם היום אבל לאט לאט. סבוריט מתפלל להחלמתו המהירה של אחד מגדולי הזרים שנחתו פה, אוהב אותך ומקווה שתחזור אלינו עוד העונה במהרה אמן. לוקאסן היה בסדר סה"כ, משחק סולידי שלו עם מיעוט בטעויות בתנאי מגרש כזה. גם כן בגרף שיפור. שרן לדעתי היה במחצית גדולה, שיחק מאוד חכם, ניצל את תנאי המגרש, הכניס כדורים מאוד מסוכנים, לא פחד לתקוף. עצר התקפות עוד בחצי שלהם. היה אחלה מקווה שהכל טוב | אבישי שנכנס היה בסדר סה"כ, נתן את הקטנות משני הצדדים עדיין מקווה שיקבל עוד חבר לעמדה.  קארצב יש לו הבלחות של כדורגל, כדורי עומק מהירים וחכמים (גם היום), השתחררויות גדולות באמצע (קצת בערך היום) ובעיטות אדירות (לא היום), אבל הוא שחקן מאוד לא חכם, מאוד לא בעייתי ולא אחראי וקשה איתו מאוד. שחר אני אפתיע ואגיד שאני רואה גרף שיפור אצל הג'ינג'י שלנו, יותר אחראי, יותר חכם, פחות שטויות, נלחם כל הזמן, לא נראה כמו ילד בהגנה, אפילו בישל. לא היה גדול אבל מתחיל לעשות קולות של שחקן רוטציה לגיטימי במכבי. ביטון חשוב מאוד הגול, חוץ מזה היה לדעתי שוב פעם במשחק לא טוב ולא חכם, אולי זה כבר אני אבל קשה מאוד. יוני רצה והיה מחוייב, עשה כמה מהלכי כדורגל סבירים, נתן את הטעויות הקלאסיות שלו, נתן 2 ספרינטים גדולים להגנה. באסה אבל זה מה יש. יכל להיות גרוע בהרבה. קיקו עשה לא רע במסירה של שרן (חבל שלא כבש), רשם עוד כמה מהלכי כדורגל נחמדים אבל עדיין הרגיש קצת פרווה למרות הדינמיות. זהבי קיבל את הכמה חצאי מצבים שלו, לא הצליח להתחבר טוב עם הכדור בתנאי מגרש הנוראיים האלו, שוב לא כבש אבל הכל טוב. יחזור לכבוש בגדול ולסתום פיות, אין עוד מלבדו.

פיקנטריה:

- חשבתי שכר הדשא היה גרוע בגמר טוטו, היום היה כמעט בלתי שחיק. בושה.

- כובשים אחרי 7 מחציות רצופות ללא כיבוש

- כמויות גשם כמעט לא סבירות על כר הדשא במשך 90 דק'

- עידוד (מוצדק ומכובד) למנשה זלקה הלוחם הגבר המלך.

- קארצב פותח במכבי לראשונה מאז פעם אחרונה שפתח (אנערף)

- הפוך מרביעי, משחק גשום דרך לאוטו יבשה. 

קהל:

מעט מאוד קהל שרד את הנסיעה הנוראית בגמר גביע הטוטו לנתניה ועינה את עצמו שוב לאצטדיון הנורא הזה בדרך הנוראית הזאת (היום עברה יותר בקלות), מי ששרד בא לעשות שמח, לדחוף את הקבוצה ולעודד. היה בסה"כ בסדר בהתחשב בכמות בקור ובסביבה. שמח מאוד שידענו לנצח (ב90 דק! חשוב בלוז הנוכחי) ולהתקדם לשלב הבא עם מנוחה לכמה שחקנים על הדרך (אולי עוד כמה מול קטמון לקראת סמי?), ינואר עוד לא נגמר והמועדון חייב עוד שני שחקני חיזוק (בלי קשר לפציעה של סבוריט) כדי שזה יהיה אפשרי, מקווה שזה יקרה. כמובן שאין זמן לנשום כי עוד 3 ימים חוזרים לליגה.

רביעי, 20:00, בלומפילד.

מאיר לוי הוא בן זונה גדול, עשרים דחיפות על שחקנים שלנו הוא לא שרק פעם אחת. איך לא ראית אדום על ייני יא כלב? ולבבידי היה צריך לקחת ארבעה צהובים חזקים מאוד, אחד מהם שניה לפני הפציעה של סבוריט. 

הייתי שמח לשמוע את המאמן אומר את זה פעם בראיון, זה שופט שלא שומר על בריאות השחקנים וזו לא הפעם הראשונה איתו. 

אתה פעמיים בשבוע קוטל ומקלל ומאחל כל מיני דברים לשופטים והיום שיפוט כזה אתה רושם סביר?? אמא של המכורים.

1. לבאבידי היה צריך לקהל ארבעה צהובים בעשר דקות, אין בכלל שיקול דעת. 

2. הייתי שמח אם יהיה משחק שנוציא כדורי חוץ מוצלחים ביותר מעשרים אחוז, זה פשוט מביך. 

3. אותו דבר עם הכנסת כדור לרחבה, נראה שהשחקנים שלנו לא הבינו את המטרה, הכדור צריך לעבור את הרגל של המגן, לא לפגוע בה. 

4. עידן שחר - זה לא שהיה לא איזה משחק עצום, אבל כשכשכתבתי בגביע הטוטו על דור פרץ, זה בדיוק מה שהתכוונתי, טאצ' מעולה על שטח קטן, מסירות קדימה חדות ויפות

חייבים בלם בצורה נואשת,

מגן ימני ועוד שחקן להתקפה דחוף.

אנגולה זונה

שניר לוי בן של אלף.

משרד הבריאות חייב לבדוק את הנקניקיות שמוכרים בנתניה..

משחק בתנאי מגרש שהבליטו מי הם השחקנים האינטיליגנטים ומי פחות. החכמים ניסו לדחוף כדורים לעומק שיוצרו אנדרלמוסיה ברחבה והטיפשים ניסו לרוץ עם הכדור וסיכנו אותנו באיבודים.

ייני לדעתי היה המצטיין של המחצית הראשונה. הכנסות כדור חכמות שמנצלות את ההחלקות וחוסר היכולת לשלוט בכדור מהרגע שהוא מגיע לרחבה. עוד בלטו סאבוריט ולוקאסן שהיו אחראים פחות או יותר כשהאחרון מנצח את המאבקים החשובים מאחורה.

בלטו לרעה - רביבו במחצית הראשונה שהתעקש לנסות לרוץ עם הכדור באגף בתוך השלוליות, וקארצב שניסה גם הוא לרוץ עם כדור באיזורים מסוכנים בטיפשות שגרמה ליותר מידי איבודי כדור. 

תנאי המגרש גם עשו חסד עם יונתן, הבליטו את היתרונות והעלימו את החסרונות שלו באופן יחסי. הוא נלחם אבל לא ניצל את זה מספיק. הייתי מצפה שרובי שיודע מה זה לשחק בבוץ וגשם יעביר הוראות מתאימות ויפתח גם עם שני חלוצים. החצי שתקפנו אליו במחצית השניה היה יבש יותר ואיפשר הנעת כדור סבירה יותר וככה גם באו הגולים..

יש שיפור במשחקים האחרונים, וזה כולל את המשחק נגד הפועל פ"ת שלא ניצחנו אבל שיחקנו טוב לדעתי.

אנחנו ממש לא שוטפים כמו שראינו בכמה משחקים העונה, אבל ההגנה במיוחד מרגישה הרבה פחות שייקית.

שרן עדיף על אבישי כהן.

הג'ינג'י באחלה משחק ולדעתי לפחות ראוי אפילו להמשיך בהרכב נגד קטמון.

הא, ולהביא בלם זר בהול.

ביקרתי את עידו שחר במהלך המשחק. חייב לציין שהשתפר מחצית שנייה. עדיין הוא מרגיש לי רך הגנתית, מקווה שיעבוד על פיזיות וישתפר.

אהבתי את יוני בשמאל, שם חייב לשחק. היה מעורב בגול השני וכמעט נתן גול שהזכיר נשכחות. 

קארצב טוב, מוסיף משהו שחסר לנו. צריך לקבל דקות ולחזור לכושר.

סבוריט יחסר בחיפה בעיקר ב3 בלמים, ב2 בלמים הוא משמעותית פחות טוב.

היה חובה בלם זר לפני הפציעות, עכשיו חובה עוד יותר. להביא איזה בלם ביחד עם מילסון בטיסה חזרה.

1 hour ago, אליהו_הנביא said:

מאיר לוי הוא בן זונה גדול, עשרים דחיפות על שחקנים שלנו הוא לא שרק פעם אחת. איך לא ראית אדום על ייני יא כלב? ולבבידי היה צריך לקחת ארבעה צהובים חזקים מאוד, אחד מהם שניה לפני הפציעה של סבוריט. 

הייתי שמח לשמוע את המאמן אומר את זה פעם בראיון, זה שופט שלא שומר על בריאות השחקנים וזו לא הפעם הראשונה איתו. 

זה שניר, אבל גם האבא בן זונה גדול. 

55 דקות לפני, hen34 said:

חייבים בלם בצורה נואשת,

אנגולה זונה

שניר לוי בן של אלף.

חייב רכש

שופט מכור

תביא אוכל מהבית לא עושים בעיות בכניסה

בן שרמוטה שניר לוי

לא חושב שהיה עד כדי כך נורא אבל וואלה זורם איתכם. שכחתי גם תצהוב שנתתי לזהבי שהטריף אותי. והצהובים (אדום? לא ראיתי ש.ח) על שרן היו מוגזמים. שיפוט רע כן. אבל במשחק בלי ואר חשבתי שיבואו עלינו חזק יותר ויעשו הכל להכריע נגדנו.

1 hour ago, elbanana said:

משחק בתנאי מגרש שהבליטו מי הם השחקנים האינטיליגנטים ומי פחות. החכמים ניסו לדחוף כדורים לעומק שיוצרו אנדרלמוסיה ברחבה והטיפשים ניסו לרוץ עם הכדור וסיכנו אותנו באיבודים.

ייני לדעתי היה המצטיין של המחצית הראשונה. הכנסות כדור חכמות שמנצלות את ההחלקות וחוסר היכולת לשלוט בכדור מהרגע שהוא מגיע לרחבה. עוד בלטו סאבוריט ולוקאסן שהיו אחראים פחות או יותר כשהאחרון מנצח את המאבקים החשובים מאחורה.

בלטו לרעה - רביבו במחצית הראשונה שהתעקש לנסות לרוץ עם הכדור באגף בתוך השלוליות, וקארצב שניסה גם הוא לרוץ עם כדור באיזורים מסוכנים בטיפשות שגרמה ליותר מידי איבודי כדור. 

תנאי המגרש גם עשו חסד עם יונתן, הבליטו את היתרונות והעלימו את החסרונות שלו באופן יחסי. הוא נלחם אבל לא ניצל את זה מספיק. הייתי מצפה שרובי שיודע מה זה לשחק בבוץ וגשם יעביר הוראות מתאימות ויפתח גם עם שני חלוצים. החצי שתקפנו אליו במחצית השניה היה יבש יותר ואיפשר הנעת כדור סבירה יותר וככה גם באו הגולים..

אוהב את הדעה שלך אבל כשמצבת השחקנים בהתקפה כל כך מצומצמת ותורג'מן לא כשיר לגמרי, לא היתה הרבה ברירה. זה בדיוק המשחק שבו החלוץ השלישי משחק, זהבי על הספסל ותורג'מן מחלים ביציע. 

לפני1 שעה , hen34 said:

חייבים בלם בצורה נואשת,

אנגולה זונה

שניר לוי בן של אלף.

הודעה עצומה

שיפוט מהגרועים שראיתי.

אדום של אלף אחוז בעבירה על ייני שאפילו השדרים בספורט5 לא יכלו להתעלם.

מיליון צהובים כולל צהוב שני בעבירה לפני הפציעה של סבוריט. 

פשוט שופט גרוע ומכור.

עוד משחק שהיה צריך לגמור בחצי הראשון ולתת לשחקנים מנוחה בחצי השני.

שאפו לעידו ׳דינאמו׳ שחר - לפעמים ספרינטים ולהראות שאכפת לך זה כל מה שצריך.

בדיוק ההפך מזה לוקאסן וסאבוריט שעומדים תקועים עם הכדור ליד החצי כאילו זה 10 שניות אחרונות במשחק כדורסל.

אני בהלם שהשופט קיבל סביר

אחת מתצוגות השיפוט הגרועות שראיתי. בכללי, מדהים כמה השופטים גרועים בלי הואר (וגרועים גם עם, אבל זה משהו אחר)

שיפוט גרוע ברמות כצפוי

מישהו יכול לשכלל את מדד השיפוט הגרוע ביותר במשחקים שלנו? עוד משחק שנכנס בקלות לפתנאון.

מגרש מזעזע, גם זה עוד אחד מיני מגרשים מסוכנים, שבוע שעבר עשינו תיקו במגרשש מסוכן, הגיע הזמן לעשות סוף לדברים האלה, מגרש כזה כבר לקח את סבוריט , עוד מגרש כזה אני לא היתי מעלה את החברה שלי.

האמת, קטע מטורף ומקרי לחלוטין שאום אל פאחם אירחו את ההגרלה, הזמינו את מכבי חיפה לכנס דו קיום עאלק ואז המאמן שלהם שולף פתק שהם מארחים את מכבי חיפה באום אל פאחם.

וואלה מטורף המקריות של זה.