Jump to content

לקראת הפועל חדרה בחוץ (סיבוב ח' בגביע)

דקסטר

Recommended Posts

השאיפה שלי

דניאל

זאדה בלטקסה לוקאסן ייני

קארצב

שחר         גולסה

קיקו        כהן               דוידה

1 hour ago, Omer said:

עדיף לנצח עם הלשון בחוץ מאשר לעלות עם הרכב שהמאמן לא מאמין בו.

אבל אתה לא מנצח. 

47 דקות לפני, Omer said:

הדהמת אותי יותר לא כשהכנסת לי מילים לפה, אלא כשאמרת שלפרגי היו "שחרים". עדיין לא הבנת על מה אני מדבר - על זה אני מדבר. אתה הרי אפילו לא יודע מי זה עידו שחר בעולם הבוגרים של מכבי תל-אביב, אף אחד לא יודע, ולמרות זאת אתה יודע שהוא מספיק טוב לסגל, ואומר שלפרגי היו "כאלה" (כאלה מה?). איך אתה יודע שהוא מספיק טוב לסגל בלי שישחק? לא ברור לי. מה זה "שחרים"? גם לא ברור לי. שחקנים גנריים שעל הספסל ואנחנו בכח הדמיון בלבד הופכים למספיק טובים למרות שלא רואים דשא? האפשרות שהוא לא משחק כי הוא לא נראה טוב באימונים ואולי לא ראוי על סמך האימונים בכלל לא עלתה על דעתך. אם תחזור להודעה הראשונה שלי בנושא תראה ש*על זה כל הדיון*. על זה שזה אפילו לא עולה על דעתם של אנשים שלאורך חודשים רוצים לראות את שחר, לא רק עכשיו כשכולם עם הלשון בחוץ, ולרגע לא מעלים על דעתם שאולי יש סיבה שלא משחק. אולי אפילו יש סיבה שהביאו עוד קשר. מה הקשר בין זה לבין רוטציות של חיפה או שחקני סגל רחב של מנצ׳סטר יונייטד בין סוף שנות השמונים ל-2013 אלוהים יודע.

אני דיברתי על הלובי הלא ברור שלו, לא על רוטציה (ולא על עיקרון שהחלטת שיש לי שאומר שהוא לא צריך לשחק כי מתלהבים ממנו, ולא שצריך 13 שחקנים פעילים, רק שמאמן לא צריך לתת דקות לשחקנים שלא מאמין בהם רק כדי להגיד שעבד עם כל הסגל, ושנראה שקין לא מאמין בסגל - אז זה מה יש. בגלל זה בין היתר טוב שקארצב בא, וצריך עוד חיזוק). ומצטער, ההודעות שבהן אתה מתעקש שיש לו מקום בסגל בלי שהראה כלום במדי מכבי תל-אביב זה בדיוק הלובי שאני מדבר עליו. לובי שהיה גם לשחקנים אחרים שלא היו צריכים לעשות כלום בשבילו, כמו עמרי אלטמן (שאנשים התעקשו שנתחרט על זה שהלך להפועל), נטו כי הם שחקני בית. מצטער באמת שאני רוצה קודם לראות שחקן עושה משהו ורק אחר כך להתלהב ממנו.

אין לו לובי לא ברור. אתה ממציא איש קש רק כי יש מישהו שבעדו. אני חושב שאני יודע מה הוא יכול לתרום למכבי בזמן הזה של העונה(אנרגיות, יודע ללחוץ, פס טוב, הליכה לעומק). הוא מספיק טוב לסגל כי הוא בסגל. כי בן, פרייס ורובי חשבו את זה. אם הוא לא מתאים, אז הוא תופס מקום יקר מאד שנזדקק לו. אז ברגע שסגרנו את הנקודה הזאת והוא משאב קיים(לא שחקן ליגה א, שחקן מוביל בנבחרות בכל גיל), אז כדאי

להשתמש בו כי אנחנו קורסים תחת לוז מטורף. 

רובי קין לא מאמין באף אחד מחוץ למה שעבד לו עד עכשיו, אז סורי, אני חושב שזה לקוי ולא קיים בכלל בעולם הכדורגל של 24. עידו שחר בסגל לא כי עשו לו טובה. זה מה שאתה לא מבין. הוא שם בזכות. הוא לא מסוגל לתת לפרץ(שממש עולה לנו בנקודות בחודש האחרון, אשכרה עולה בנקודות) לנוח משחק? לנוח מחצית? אז סורי, אתה בכלל לא בארוע. באת להתווכח על מנת להתווכח. הוא צריך לקבל דקות כדי להשפיע ואתה צריך להיות בעד כי זה האינטרס. 

לפני2 שעות , Omer said:

עריכה: דיון חסר תוחלת

מסכים. רצית לתת טייק מקורי על למה עידו שחר סופר מוערך לא בצדק(הלכת עד נגר כמו ליאור ז'אן) ואני רק רוצה לראות איוורור של הסגל כי זה מאסט. עידו לא נכשל ולא הצליח. הוא ואחרים לא מקבלים דקות. אנחנו בקצב של לקרוס(ניצחון אחד בשישה משחקים? ורק כי זאת הפועל). ההתעסקות בעידו שחר לא רצינית לכשעצמה ואפילו קטנונית. יש פה עונה לנהל. ואם קין לא מרגיש בנוח עם הסגל, שידרוש את מה שהוא חושב לנכון. 

54 דקות לפני, המכבייה said:

מסכים. רצית לתת טייק מקורי על למה עידו שחר סופר מוערך לא בצדק(הלכת עד נגר כמו ליאור ז'אן) ואני רק רוצה לראות איוורור של הסגל כי זה מאסט. עידו לא נכשל ולא הצליח. הוא ואחרים לא מקבלים דקות. אנחנו בקצב של לקרוס(ניצחון אחד בשישה משחקים? ורק כי זאת הפועל). ההתעסקות בעידו שחר לא רצינית לכשעצמה ואפילו קטנונית. יש פה עונה לנהל. ואם קין לא מרגיש בנוח עם הסגל, שידרוש את מה שהוא חושב לנכון. 

אמרתי דור ג׳אן כדוגמה לשחקן שעלה בקול תרועה ושהקהל ביקש שישחק פה בפורום ולא יצא ממנו כלום, לא התייחסתי בכלל לליאור ז׳אן (שלא היה סביבו שום באז) או לשום שחקן אחר מתקופת טרום-ג׳ורדי, וזאת התגובה האחרונה שלי בנושא שיח החירשים הזה (פשוט כי אם כבר אתה מסכם את הדיון במעמד חד צדדי לפחות תדייק במה שאמרתי).

13 דקות לפני, Omer said:

אמרתי דור ג׳אן כדוגמה לשחקן שעלה בקול תרועה ושהקהל ביקש שישחק פה בפורום ולא יצא ממנו כלום, לא התייחסתי בכלל לליאור ז׳אן או לשום שחקן אחר מתקופת טרום-ג׳ורדי, וזאת התגובה האחרונה שלי בנושא שיח החירשים הזה (פשוט כי אם כבר אתה מסכם את הדיון במעמד חד צדדי לפחות תדייק במה שאמרתי).

סורי. התבלבלתי בין הז'אנים. וזה נכון עבור שניהם. 

רק שנצליח. כולנו נתחבק עם הג'ינג'י יצליח. כולנו נתחבק עם רובי קין יצליח גם ללא דקה שלו על הדשא. רק שמכבי תצליח.  

1 דקה לפני, המכבייה said:

סורי. התבלבלתי בין הז'אנים. וזה נכון עבור שניהם. 

רק שנצליח. כולנו נתחבק עם הג'ינג'י יצליח. כולנו נתחבק עם רובי קין יצליח גם ללא דקה שלו על הדשא. רק שמכבי תצליח.  

הכל בסדר. וכמובן - בסך הכל כולנו באותו צד :)

לפני16 שעות , Omer said:

דל"פ: היתרון היחיד של עידו שחר על שחקנים אחרים זה שהוא לא משחק, ומי שלא משחק הוא תמיד הכי טוב. אין לי מושג מה אנשים פה נעולים עליו מעבר להתלהבות הרגילה והניפוח הרגיל של כל שחקן בית שעולה מהנוער, כאילו שהנוער זה מדד למשהו. אני עוד זוכר שאנשים חשבו שחוזז חייב לקבל דקות ואמרו שאסור למכור את אילון אלמוג. מה שחר כבר הראה? חשבתם שאולי הוא לא משחק כי הוא לא טוב באימונים? סתם השערה. ברצינות, מה ראיתם ממנו שאתם כל כך בטוחים שהוא כזה שחקן טוב?

הוא שחקן שלא משחק, מה שבעיניי אוטומטית הופך אותו לסימן שאלה ענקי, והלובי שיש לו בפורום לא ממש מובן לי. כל התקוות שתולים בו נראות לי כמו ווישפל ת׳ינקינג במקרה הטוב, הוא עדיין לא הוכיח בכלל שהוא שחקן לסגל ואנשים מתלוננים שהוא לא בהרכב.

תודה. עשו ממנו פירלו פה בפורום. אני מאמין שאם הוא היה מגלה יכולת טובה באימונים הוא היה משתלב. 

נתפסתם על עידו שחר כאילו הוא מהות הדיון. אי השיתוף שלו הוא רק מראה לחוסר הרוטציה שפוגעת בנו כבר חודש שלם. הקישור שלנו סחוט ודור פרץ פוגע בקבוצה בכך שהוא משחק מותש - החמצות, איבודי כדור וכו. שחר (ושרן וקיקו) חייב לשחק כי הוא הראה פוטנציאל וכי השאר צריכים מנוחה ולשם כך הוא חלק מהסגל.

3 דקות לפני, judymaccabi said:

נתפסתם על עידו שחר כאילו הוא מהות הדיון. אי השיתוף שלו הוא רק מראה לחוסר הרוטציה שפוגעת בנו כבר חודש שלם. הקישור שלנו סחוט ודור פרץ פוגע בקבוצה בכך שהוא משחק מותש - החמצות, איבודי כדור וכו. שחר (ושרן וקיקו) חייב לשחק כי הוא הראה פוטנציאל וכי השאר צריכים מנוחה ולשם כך הוא חלק מהסגל.

זה.

לא יודע אם דיברתם על זה כבר אבל בנוסף המשחק ישודר בספורט 5 לייב, למי לעזאזל יש את הערוצים שלהם? כאילו ממש עושים לנו דווקא. 

חיפה נגד כפס משחק מרכזי בערוץ 5 הרגיל, מאוד היגיוני פשוט.

ושתי קבוצות מליגת העל משחקות בערוץ בתשלום. הזיה נוספת שלהם.

8 דקות לפני, המכבייה said:

כן, רק שאני כותב את זה כבר 17 הודעות. 

כן כן, לי היה ברור ה"צד" שלך, פשוט היו כ"כ הרבה הודעות וכבר לא ידעתי מה לצטט עד שהיא סיכמה את זה טוב :)

לפני4 שעות , עידן מוסקונה said:

לא יודע אם דיברתם על זה כבר אבל בנוסף המשחק ישודר בספורט 5 לייב, למי לעזאזל יש את הערוצים שלהם? כאילו ממש עושים לנו דווקא. 

חיפה נגד כפס משחק מרכזי בערוץ 5 הרגיל, מאוד היגיוני פשוט.

ושתי קבוצות מליגת העל משחקות בערוץ בתשלום. הזיה נוספת שלהם.

אתה צודק, הם עושים דווקא כנקמה במועדון שלא משחרר ראיונות אליהם, זה שקוף ,ערוץ העמלק.

לפני3 שעות , סזאר מנדיונדו said:

שישרפו ספורט 5.

איך אמורים לראות את הערוצי זין שלהם מהמילואים? 

אין להם בושה

טלגרם