Jump to content

לקראת הפועל חדרה בחוץ (סיבוב ח' בגביע)

דקסטר

Recommended Posts

אחרי הזכייה בגביע הטוטו על מכבי חיפה, עדיין לא חוזרים לליגה ומכבי תגיע שוב לאיצטדיון הפקקים בנתניה והפעם למשחק הראשון בגביע המדינה.

*משחק מס' 15 ב-50 ימים.

חדרה, איתה יצאנו בתיקו שהתחיל את הנפילה הגדולה בליגה בדיוק לפני 3 שבועות מגיעה למשחק הזה אחרי הפסדים לבית"ר, להפועל חיפה ותיקו מול אשדוד.

במכבי נראה הפעם קצת רוטציה? שחר קארצב דוידה בודוזו יונתן?

יום ראשון 19:30, נתניה (בהצלחה לכולם).

יאללה מכבי

58 דקות לפני, קובי השועל said:

טננבאום

בלטקסה לוקאסן שרן

דוידה        קארצב        קיקו

שחר      גולסה

יונתן   זהבי

אם תורגמן לא יהיה כשיר אין סיבה לפתוח עם 5-3-2

לפני13 שעות , MTA For Ever said:

אם לא ייתן מנוחה מחרתיים מתי כן.

בפעם היחידה שעלינו בהרכב משני עם הרבה מנוחות לתותחים זה היה נגדם, ראינו מה קרה. אם היינו יודעים להרוג משחקים במחצית הראשונה אז היה אפשר לפתוח חזק ולתת למחליפים מחצית שניה אבל זה לא המצב. 

36 דקות לפני, מנש שער 11 said:

בפעם היחידה שעלינו בהרכב משני עם הרבה מנוחות לתותחים זה היה נגדם, ראינו מה קרה. אם היינו יודעים להרוג משחקים במחצית הראשונה אז היה אפשר לפתוח חזק ולתת למחליפים מחצית שניה אבל זה לא המצב. 

מנש זו לא סיבה להמשיך לשחוט את ה-11 החזקים שלך.

אנחנו מדברים על משחק גביע.

חייב לתת מנוחה למרבית שחקני ההרכב ולא מעניין איך זה ישפיע על התוצאה.

אם המאמן היה נותן דקות לשחקני הספסל בשוטף הם היו נראים טוב יותר, אי אפשר לצפות מהם לכלום עם הפירורים שהם מקבלים.

הליגה חשובה יותר.

לפני2 שעות , MTA For Ever said:

מנש זו לא סיבה להמשיך לשחוט את ה-11 החזקים שלך.

אנחנו מדברים על משחק גביע.

חייב לתת מנוחה למרבית שחקני ההרכב ולא מעניין איך זה ישפיע על התוצאה.

אם המאמן היה נותן דקות לשחקני הספסל בשוטף הם היו נראים טוב יותר, אי אפשר לצפות מהם לכלום עם הפירורים שהם מקבלים.

הליגה חשובה יותר.

גביע זה כמה משחקים ואתה בתואר, פחות חשוב בהרבה מהליגה אבל זה משחק אחד. אני מסכים שצריך לתת מנוחה לשחקנים ושאם המחליפים היו מקבלים יותר דקות סביר להניח שהיו טובים יותר, אבל את זה ציפיתי שיעשה תוך כדי הליגה במשחקים הפחות קשים על הנייר והוא לא הצליח לעשות את זה ואת המחיר אנחנו מקבלים עכשיו. 

לפני1 שעה , מנש שער 11 said:

גביע זה כמה משחקים ואתה בתואר, פחות חשוב בהרבה מהליגה אבל זה משחק אחד. אני מסכים שצריך לתת מנוחה לשחקנים ושאם המחליפים היו מקבלים יותר דקות סביר להניח שהיו טובים יותר, אבל את זה ציפיתי שיעשה תוך כדי הליגה במשחקים הפחות קשים על הנייר והוא לא הצליח לעשות את זה ואת המחיר אנחנו מקבלים עכשיו. 

אני מסכים איתך בענייני הרוטציה ושלא קיבלנו בסיבוב ח' קבוצה מתחתית הליגה הלאומית כמו מכבי חיפה אז צריך להיזהר.

ועדיין זה המשחק לעשות בו רוטציות רחבות. לדעתי גם בחדרה יעשו רוטציות כמה שהם יכולים כי גם אותם הליגה ברביעי יותר מעניין מהגביע בלוז הצפוף הזה.

אז לדעתי הפעם גם עם מחליפים היינו צריכים להסתדר בשונה מהמשחק ליגה נגדם שלספסל את זהבי ושחקנים חשובים זה היה אחד הדברים המטופשים שעשינו.

3 דקות לפני, המכבייה said:

אני לא מבין כלום. עידו שחר לא מספיק טוב לשחק נגד גוני נאור האימתני או מול הקישור של חדרה? קיקו? שרן? בטח שכן. 

אף אחד לא מבין,משהו לא מובן אצלו.

Just now, yello said:

אף אחד לא מבין,משהו לא מובן אצלו.

משהו לא מובן ובנתיים הוא עם גביעי הטוטו, שמינית גמר קונפרנס ומקום ראשון בליגה. הוא הביא את זה. אני חושב הפוך ממנו לגמרי אבל הוא הבעל מקצוע והוא בכל הדעה.

47 דקות לפני, קובי השועל said:

משהו לא מובן ובנתיים הוא עם גביעי הטוטו, שמינית גמר קונפרנס ומקום ראשון בליגה. הוא הביא את זה. אני חושב הפוך ממנו לגמרי אבל הוא הבעל מקצוע והוא בכל הדעה.

זה ברור. אני בעדו אבל את הנקודה הזאת אני לא מבין. בעיני ההרכב בגמר הטוטו היה חזק מידי מה ששידר פחד. 

דל"פ: היתרון היחיד של עידו שחר על שחקנים אחרים זה שהוא לא משחק, ומי שלא משחק הוא תמיד הכי טוב. אין לי מושג מה אנשים פה נעולים עליו מעבר להתלהבות הרגילה והניפוח הרגיל של כל שחקן בית שעולה מהנוער, כאילו שהנוער זה מדד למשהו. אני עוד זוכר שאנשים חשבו שחוזז חייב לקבל דקות ואמרו שאסור למכור את אילון אלמוג. מה שחר כבר הראה? חשבתם שאולי הוא לא משחק כי הוא לא טוב באימונים? סתם השערה. ברצינות, מה ראיתם ממנו שאתם כל כך בטוחים שהוא כזה שחקן טוב?

הוא שחקן שלא משחק, מה שבעיניי אוטומטית הופך אותו לסימן שאלה ענקי, והלובי שיש לו בפורום לא ממש מובן לי. כל התקוות שתולים בו נראות לי כמו ווישפל ת׳ינקינג במקרה הטוב, הוא עדיין לא הוכיח בכלל שהוא שחקן לסגל ואנשים מתלוננים שהוא לא בהרכב.

1 דקה לפני, Omer said:

דל"פ: היתרון היחיד של עידו שחר על שחקנים אחרים זה שהוא לא משחק, ומי שלא משחק הוא תמיד הכי טוב. אין לי מושג מה אנשים פה נעולים עליו מעבר להתלהבות הרגילה והניפוח הרגיל של כל שחקן בית שעולה מהנוער. אני עוד זוכר שאנשים התלהבו מחוזז ואמרו שאסור למכור את אילון אלמוג. מה שחר כבר הראה? חשבתם שאולי הוא לא משחק כי הוא לא טוב באימונים? סתם השערה. מה ראיתם ממנו שאתם כל כך בטוחים שהוא כזה שחקן טוב?

אוקיי בוא נצא מנקודת הנחה שהוא לא טוב באימונים ולא מרשים, 

אז למה הוא חתם על הארכת חוזה? 

הרי לא האוהדים האריכו לו את החוזה, 

אם הוא כל כך לא מתאים (אני לא חושב ככה) אז הצוות אשם בזה שהוא נשאר במועדון.

והוא לא היחידי שמיובש על הספסל בוא נזכיר את זה.

16 דקות לפני, daniel1 said:

אוקיי בוא נצא מנקודת הנחה שהוא לא טוב באימונים ולא מרשים, 

אז למה הוא חתם על הארכת חוזה? 

הרי לא האוהדים האריכו לו את החוזה, 

אם הוא כל כך לא מתאים (אני לא חושב ככה) אז הצוות אשם בזה שהוא נשאר במועדון.

והוא לא היחידי שמיובש על הספסל בוא נזכיר את זה.

גם מתן חוזז חתם על הארכת חוזה בעונה שעברה... זה לא אומר שבנו עליו. השחקנים האלה לרוב נמכרים או משמשים כצ׳יפים בטריידים אחר כך. מכבי מחזיקה סגל רחב (גם אם קין לא משתמש בו), ואלה לא שחקנים יקרים.

הוא אכן לא היחיד שעל הספסל, אבל הוא היחיד שיש לו לובי לא ברור. הוא בבוגרים כבר כמה שנים, אם הוא לא היה מהנוער של מכבי אני בספק אם מישהו פה היה מדבר עליו בתור רכש.

יכול להיות שיהיה שחקן נהדר, אבל אני בכנות לא מבין מה ראיתם ממנו שמשכנע אתכם שבוודאות יש שם משהו. במעט ששיחק לא ראיתי שום דבר יוצא דופן. נכון שזה לא מספיק כדי להסיק שאין שם כלום, אבל אני פשוט לא מבין את הקונצנזוס בפורום שיש שם משהו. על סמך מה?

51 דקות לפני, המכבייה said:

זה ברור. אני בעדו אבל את הנקודה הזאת אני לא מבין. בעיני ההרכב בגמר הטוטו היה חזק מידי מה ששידר פחד. 

מה זה חזק מידי? אתה לגמר על תואר. חיפה לא עלתה בההרכב החזק שלה?

הרוטציה בעיניי לא חייבת להיות בהרכב, גם חילופים מוקדמים יעשו את העבודה או לחילופין לפתוח עם המחליפים ולעלות בדקה 50-60 את התותחים הכבדים.

29 דקות לפני, Omer said:

דל"פ: היתרון היחיד של עידו שחר על שחקנים אחרים זה שהוא לא משחק, ומי שלא משחק הוא תמיד הכי טוב. אין לי מושג מה אנשים פה נעולים עליו מעבר להתלהבות הרגילה והניפוח הרגיל של כל שחקן בית שעולה מהנוער, כאילו שהנוער זה מדד למשהו. אני עוד זוכר שאנשים חשבו שחוזז חייב לקבל דקות ואמרו שאסור למכור את אילון אלמוג. מה שחר כבר הראה? חשבתם שאולי הוא לא משחק כי הוא לא טוב באימונים? סתם השערה. ברצינות, מה ראיתם ממנו שאתם כל כך בטוחים שהוא כזה שחקן טוב?

הוא שחקן שלא משחק, מה שבעיניי אוטומטית הופך אותו לסימן שאלה ענקי, והלובי שיש לו בפורום לא ממש מובן לי. כל התקוות שתולים בו נראות לי כמו ווישפל ת׳ינקינג במקרה הטוב, הוא עדיין לא הוכיח בכלל שהוא שחקן לסגל ואנשים מתלוננים שהוא לא בהרכב.

הוא בסגל? מכבי רצו חתימה על חוזה? כן. למה? למה גוני נאור וישראל פסח כן יכולים לשחק מול מכבי והוא לא יכול לשחק מולם? בטח שהוא יכול. אז למה משלמים לו משכורת? כדי שהוא לא יהיה אצל אחרים? מה, הוא כזה טוב? 

נ.ב

מכבי הוכיחה שהוא שחקן לסגל בכך שהשאירה אותו ואף התעקשה שיחתום על חוזה. והרי, קיבלת לך שחקן סגל. 

20 דקות לפני, קובי השועל said:

מה זה חזק מידי? אתה לגמר על תואר. חיפה לא עלתה בההרכב החזק שלה?

הרוטציה בעיניי לא חייבת להיות בהרכב, גם חילופים מוקדמים יעשו את העבודה או לחילופין לפתוח עם המחליפים ולעלות בדקה 50-60 את התותחים הכבדים.

פחד מחיפה. פחד מעצמו. פחד ממה שהוא לא מכיר. עזוב אותי ממשחק על "תואר". גוני נאור והשבדי בקישור שלהם ואתה עולה עם טנקים מול חץ וקשת. ואפשר היה גם לשלב מוקדם יותר. אתה כבר בשלב שהעייפות של דור פרץ עולה לך במשחקים. 

14 דקות לפני, המכבייה said:

מכבי הוכיחה שהוא שחקן לסגל בכך שהשאירה אותו ואף התעקשה שיחתום על חוזה. והרי, קיבלת לך שחקן סגל. 

גם חוזז היה בסגל אחרי שנים מזעזעות ועוד קיבל חוזה חדש, הוא שחקן לסגל של מכבי ת"א? באמת חסרים לך שחקני כלום ושום דבר (במקרה הרע) עד בינוניים (במקרה הטוב) שהיו טובים בנוער והמשיכו שנים בבוגרים של מכבי עד שויתרו עליהם סופית?

בסך הכל מדובר בסימן שאלה. אולי יהיה טוב, אולי לא. מה שיקולי הרוטציה של חיפה רלוונטיים? ותסלח לי על חילול הקודש, אבל אולי גוני נאור באמת טוב יותר (אולי בכלל, אולי רק בשלב הזה של הקריירה) מהאיש והאגדה עידו שחר, שאנחנו לא יודעים עליו כלום חוץ מזה שמכבי האריכה לו חוזה אז הוא בטוח תותח על? את הביקורת על חוסר הרוטציה בכללי אני מבין, אבל אני לא מבין למה אוהדים מתלוננים ספציפית על זה ששחקן שלא עשה עדיין *כלום* במדי מכבי לא משחק.

קארצב וקיקו הם שחקני הרכב לגיטימיים בכל קבוצה בליגה, גם בחיפה לדעתי האישית.

אני חושב שקין מפספס פה תפקוד נוסף ליוריס בבלטה 8 (במקום פרץ) וקארצב ב6.