Jump to content

משפתי

Recommended Posts

10 דקות לפני, Raumdeuter said:

אין לי משהו אישי נגדו אבל הוא ההגדרה המושלמת לשוער שני.

סולידי, אבל לא מביא נקודות ובלי משחק רגל. לגמרי שוער שני לגיטימי, לצערי לא יותר מזה. יש לי התקפי לב כל פעם שמוסרים לו כדור.

סליחה, כן? אבל משפתי בסדר גמור. אפילו מעבר לזה. מפתיע לטובה. אני מתקשה לזכור משחקים גרועים שלו. הוא באופן קבוע כמעט נותן משחק סולידי פלוס שתיים שלוש עצירות לא טריוויאליות. זה היה נכון גם היום. הייתה לו יציאה וחצי לגובה שהיו מבולבלות קצת אז פתאום הוא צריך לרדת לספסל. זה מגוחך. אני לא זוכר בעיות שלו בגובה עד עכשיו. למען האמת, אני לא זוכר בעיות שלו באופן כללי עד עכשיו. יש לו ימים ורגעים יותר ופחות טובים. כמו כולם. במקרה שלו הוא הרבה יותר בצד הטוב מאשר זה הפחות טוב.

21 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

סליחה, כן? אבל משפתי בסדר גמור. אפילו מעבר לזה. מפתיע לטובה. אני מתקשה לזכור משחקים גרועים שלו. הוא באופן קבוע כמעט נותן משחק סולידי פלוס שתיים שלוש עצירות לא טריוויאליות. זה היה נכון גם היום. הייתה לו יציאה וחצי לגובה שהיו מבולבלות קצת אז פתאום הוא צריך לרדת לספסל. זה מגוחך. אני לא זוכר בעיות שלו בגובה עד עכשיו. למען האמת, אני לא זוכר בעיות שלו באופן כללי עד עכשיו. יש לו ימים ורגעים יותר ופחות טובים. כמו כולם. במקרה שלו הוא הרבה יותר בצד הטוב מאשר זה הפחות טוב.

חשוב מכך - האימפקט שלו במירוץ על התואר, בדומה לכל שוער אחר ב 15 שנים האחרונות בליגה, הוא שולי לחלוטין. 

חואן פאבלו, דודו גורש, טננבאום, חיימוב... נוכחנו לראות שכל שוער ממוצע+ יעשה את הנדרש כדי להניף צלחת. 

לפני5 שעות , חומץ בלסמי said:

מסכים.

סולידי זאת המילה, כמו שכבר אמרו פה.

אחלה משפתי וסבבה לגמרי איתו בתור ראשון העונה.

לפני6 שעות , חומץ בלסמי said:

הכדורים ליטרלי בורחים לו מהידיים, לא מספיק אגרסיבי בכדורי גובה (פעם וחצי,פעמיים לא משנה הוא פשוט לא טוב בזה) והוא לא מסוגל לעבור את החצי עם הרגל. 

פשוט לא ברמה בשום צורה.

הוא שוער טוב סה"כ משחק הרגל אתמול היה מפחיד, הרגיש שאיבד ביטחון במשחק הרגל במחצית השניה.

האם זה השוער שאני רוצה שירוץ כשוער ראשון עונה הבאה? לצערי לא.

הוא ומוסקרה דומים מאוד במשחק שלהם , כאילו זה אותו שוער

הצלות יפות, חתוליות

ואז קליטת כדורים פשוטה והגבהות טעון שיפור לגמרי וגם יש את הקטע עם משחק רגל וכ'ו 

בקיצר 2 שוערים דומים מאוד , אבל מקסימום יכולים להיות שוער שני, ההבדל שמשפתי ישראלי

בכל אופן שנה הבאה אסור שלמכבי לא יהיה שוער ראשון ברמה גבוהה מאוד.

לפני6 שעות , חומץ בלסמי said:

לא אוהב אותו כשוער, משדר הרבה לחץ להגנה שגם ככה חלשה, גם לוקח לו מיליון שנה עד שמשחרר כדור למרות שפה אני לא בטוח אם זאת לא הוראה של המאמן אבל זה לא קרה מדקה 75. 

לפני1 שעה , erantheking21 said:

הוא ומוסקרה דומים מאוד במשחק שלהם , כאילו זה אותו שוער

הצלות יפות, חתוליות

ואז קליטת כדורים פשוטה והגבהות טעון שיפור לגמרי וגם יש את הקטע עם משחק רגל וכ'ו 

בקיצר 2 שוערים דומים מאוד , אבל מקסימום יכולים להיות שוער שני, ההבדל שמשפתי ישראלי

בכל אופן שנה הבאה אסור שלמכבי לא יהיה שוער ראשון ברמה גבוהה מאוד.

אני לגמרי עם חומץ. 

ערן מה שכתבת ממש לא נכון. הם ממש ההיפך. 

לעומת מוסקרה אין לו הצלות חתוליות (שזה הדבר היחיד שיש למוסקרה). 

כן יש לו נפילות פה ושם, אבל לדעתי ההבדל הגדול ממוסקרה זה דווקא שהוא כן משרה בטחון על ההגנה ושולט גם מעבר לקו השער. 

לוקה בבעיטה, אבל לא ברמה מחריפה. 

רץ איתו שנים קדימה? לא. אבל בהחלט מספיק כדי שהעונה לא תיפול עליו. 

לדעתי הוא החוליה החלשה אצלנו, אתה לא יודע מה תקבל ממנו.

לא סומך עליו, עדיין מעדיף את טננבאום, שהוא גם מנהיג של ההגנה, לא פרווה כמו משפתי.

לפני10 שעות , Cosmic said:

חשוב מכך - האימפקט שלו במירוץ על התואר, בדומה לכל שוער אחר ב 15 שנים האחרונות בליגה, הוא שולי לחלוטין. 

חואן פאבלו, דודו גורש, טננבאום, חיימוב... נוכחנו לראות שכל שוער ממוצע+ יעשה את הנדרש כדי להניף צלחת. 

בול. לא מצליח להבין מה אנשים בפאניקה להשקיע סכומי כסף מטורפים על שוער כזה או אחר. איבדת כאן אליפויות אחרי שהשקעת מיליונים על ראיקוביץ', מה דחוף להשקיע בעמדה שבליגה שלנו גם שוער בינוני יכול למלא את התפקיד בהצלחה? חיפה לקחו כאן אליפויות עם ג'וש כהן ועכשיו כיוף או משפתי יהיו אלה שיניפו צלחת בעוד 3 חודשים.

לא שמכבי באמת מנצלים את מכסת הזרים אבל תאורטית עדיף להשקיע את הסכומים בעמדות אחרות שאתה לוקה בהן מאשר בשוער.

13 דקות לפני, החתול הצהוב said:

למה בכלל זה משפתי ולא משפטי?

לשפות זה לשים כלי על הכירה לרתיחה, אולי זה אומר משהו על המקצוע של המשפחה בדורות עברו

לפני4 שעות , עמית ר said:

אני לגמרי עם חומץ. 

ערן מה שכתבת ממש לא נכון. הם ממש ההיפך. 

לעומת מוסקרה אין לו הצלות חתוליות (שזה הדבר היחיד שיש למוסקרה). 

כן יש לו נפילות פה ושם, אבל לדעתי ההבדל הגדול ממוסקרה זה דווקא שהוא כן משרה בטחון על ההגנה ושולט גם מעבר לקו השער. 

לוקה בבעיטה, אבל לא ברמה מחריפה. 

רץ איתו שנים קדימה? לא. אבל בהחלט מספיק כדי שהעונה לא תיפול עליו. 

אין לו הצלות חתוליות כמו שמוסקרה, אבל יש לו הצלות מרשימות לפעמים כמו הבעיטה של המרוקאי שבעט לו כדור חופשי והוא קפץ לגובה מרשים

אבל יש לו הרבה חוסר קליטות של כדורים בהגבהות לרחבה או שהכדור שומט לו לרצפה, אני אנסה לראות שוב את המשחק ולחפש דקות מסוימות שמראות את זה וזה לא רק נגד ב"ש..גם פה לא כמו מוסקרה, שלמוסקרה היו שמיטות מוגזמות בהרבה.

הוא ממש לפעמים עושה מכדורים פשוטים יותר מדי תזוזות ואז זה בא לרעתו, על הבעיטה ומסירות אנחנו מסכימים.

אמרתי כשוער שני מן הסתם יש לו התרון משמעותי על מוסקרה כי הוא לא זר.

לא חושב שמוסקרה כזה שוער גרוע כמו שעשינו אותו, לדעתי  האישית: מוסקרה לא כזה רוצה להיות כאן ולכן הוא לא נכלל יותר בסגל, לא סתם גם אומרים שטננבאום יותר רוצה ממנו.

43 דקות לפני, Omer said:

אם להיות הוגנים, זה שהוא מחליף את דניאל פרץ לא עוזר לו, זה כמו לעלות להופיע אחרי הביטלס.

וגם על דניאל פרץ התלוננו פה ורצו את טננבאום בשער. משפתי בסדר גמור.

כפי שנאמר כאן אני חושב שעמדת השוער בליגה הישראלית הכי הרבה פחות קריטית לקבוצות הצמרת. יש עמדות חשובות בהרבה שכדאי להשקיע בהן - בלמים, מגנים, וכולי. משפתי סה"כ עושה את העבודה.

הוא שוער פותח בחצי מקבוצות הליגה 

לסגנון המשחק של מכבי הוא לא מתאים, הוא יתן את התחת וגם נותן פה ושם הצלות אבל לדעתי הגיע לתקרה שלו.

לפני8 שעות , g0lan said:

בול. לא מצליח להבין מה אנשים בפאניקה להשקיע סכומי כסף מטורפים על שוער כזה או אחר. איבדת כאן אליפויות אחרי שהשקעת מיליונים על ראיקוביץ', מה דחוף להשקיע בעמדה שבליגה שלנו גם שוער בינוני יכול למלא את התפקיד בהצלחה? חיפה לקחו כאן אליפויות עם ג'וש כהן ועכשיו כיוף או משפתי יהיו אלה שיניפו צלחת בעוד 3 חודשים.

לא שמכבי באמת מנצלים את מכסת הזרים אבל תאורטית עדיף להשקיע את הסכומים בעמדות אחרות שאתה לוקה בהן מאשר בשוער.

ראייקו עלה הרבה בגלל הפוטנציאל לא כי הוא היה שוער על באותה תקופה.

ג׳וש כהן שוער מעולה שהביא להם נקודות בתקופות הפחות טובות במהלך העונה. כמה רמות מעל משפתי.

משפתי בינוני ואם אין גלזר/פרץ שאפשר להחזיר לארץ צריך לשם זר.

שאלה- לוקחים אליפות ויוצאים לקמפיין אלופות/אירופאית. אתה רץ איתו?

• 3 weeks later...