Jump to content

משפתי

Recommended Posts

שוער שני ניצחי טיפוסי שנקלע לסיטואציה שהוא שוער פותח במכבי תל אביב.

אין לי ולו חצי תלונה אליו, הוא לא אשם ועושה מה שהוא יכול. הבעיה היא שהוא לא יכול הרבה.

המערכת בנתה פה משהו חריג של שלושה שוערים שווים ברמתם, שאף אחד מהם בתאכלס לא ברמה של להיות שוער פותח במכבי תל אביב ובנוסף החליטה שתהיה ביניהם רוטציה. רוטציה בעמדת השוער הבינוני שלא ברמה של להיות שוער פותח במכבי תל אביב.

מעולם לא נתקלתי בדינמיקה והיררכיית שוערים שכזאת.

עברנו משוער ברמה של דניאל פרץ ללופ המוזר הזה.

להשאיל את דניאל פרץ.

בטח אם ניקח אליפות ונהיה במיקום טוב לליגת אלופות, אינטרס גם של באיירן שיצבור דקות משחק.

15 דקות לפני, Armagedon said:

להשאיל את דניאל פרץ.

בטח אם ניקח אליפות ונהיה במיקום טוב לליגת אלופות, אינטרס גם של באיירן שיצבור דקות משחק.

הם ישאילו אותו לליגה השלישית בגרמניה ולא למכבי בליגה הישראלית.

במחילה כי לא קראתי את כל הנושא, אני כותב כי אני שומע בכמה מקומות שמחמיאים לו לאחרונה. אני היחידי שיש חוסר ביטחון מוחלט כשהוא בשער?

אצלי, לפחות, אפשר לתמצת את זה בעובדה הפשוטה שהוא פשוט לא מסוגל לשלוט בכדור ברגליים שלו (כדורגלן, כן?) ובגלל זה לפחות פעמיים במשחק יש לו מסירה נוראית שמלחיצה את כל ההגנה. שלא לדבר על זה שהבנאדם לא מסוגל להוציא כדור 5 וכל הליגה יוצאת ללחוץ אותנו בגלל זה. 

מקווה מאוד שלא ניתקע איתו בסוף השנה.

נערך על ידי avich15

לפני1 שעה , avich15 said:

במחילה כי לא קראתי את כל הנושא, אני כותב כי אני שומע בכמה מקומות שמחמיאים לו לאחרונה. אני היחידי שיש חוסר ביטחון מוחלט כשהוא בשער?

אצלי, לפחות, אפשר לתמצת את זה בעובדה הפשוטה שהוא פשוט לא מסוגל לשלוט בכדור ברגליים שלו (כדורגלן, כן?) ובגלל זה לפחות פעמיים במשחק יש לו מסירה נוראית שמלחיצה את כל ההגנה. שלא לדבר על זה שהבנאדם לא מסוגל להוציא כדור 5 וכל הליגה יוצאת ללחוץ אותנו בגלל זה. 

מקווה מאוד שלא ניתקע איתו בסוף השנה.

לדעתי הבעיה העיקרית שלו והקריטית ביותר זה היציאה לכדורי גובה

שוער בינוני מאוד , אולי השוער הראשון הכי חלש שאני זוכר במכבי ששיחק עונה שלמה בשער

בינוני בינוני, אבל יכול לחגוג אליפות שנייה ברצף (טפו טפו טפו, נוקש על עץ וכ"ו) כשוער מרכזי. ברור שצריך שוער זר, אבל אנחנו וזרים לא בדיוק "נועדנו", ובהתחשב בכך ששוערים ישראלים נורמליים יותר אין כל כך, לא הייתי ממהר לשחרר בטרם עת.. 

לפני7 שעות , כהן said:

בינוני בינוני, אבל יכול לחגוג אליפות שנייה ברצף (טפו טפו טפו, נוקש על עץ וכ"ו) כשוער מרכזי. ברור שצריך שוער זר, אבל אנחנו וזרים לא בדיוק "נועדנו", ובהתחשב בכך ששוערים ישראלים נורמליים יותר אין כל כך, לא הייתי ממהר לשחרר בטרם עת.. 

כשוער שני לשוער זר אני משאיר אותו בכיף.

אחלה שוער

יש עליהום לא ברור עליו 

היו לו המון הצלות טובות העונה 

ולא עפנו מאירופה בגללו , רוב הגולים העונה קשורים להגנה הרעה כמו כל העונה הזאת

גם דניאל פרץ וראיוקיביץ היו טועים מלא ומעולם לא אמרו להם שום דבר . 

שוער שקט שעושה עבודה שקטה וטובה

לייבא שוער זר עדיפות כמובן ואם אי אפשר לייבא אז להחתים את זובאס בלי לשבור את הראש יותר מדי ( שוער הרבה יותר טוב וראוי ממשפטי) 

4 דקות לפני, מאור ט said:

לייבא שוער זר עדיפות כמובן ואם אי אפשר לייבא אז להחתים את זובאס בלי לשבור את הראש יותר מדי ( שוער הרבה יותר טוב וראוי ממשפטי) 

גם בי עברה המחשבה על זובאס לעונה הבאה בימים האחרונים.

הפעם יותר מתמיד הקלישאה על קשה להביא זרים איכותיים לישראל, רצוי שבעמדת השוער לא ניכנס ליותר מדי הרפתקאות.

21 דקות לפני, אקיטה said:

הפעם יותר מתמיד הקלישאה על קשה להביא זרים איכותיים לישראל, רצוי שבעמדת השוער לא ניכנס ליותר מדי הרפתקאות.

כל עוד לא תעמיד רביעייה הגנתית חדשה בעונה הבאה, גם לשוער הטוב ביותר לא יהיה הרבה יותר הצלחות ממה שיש למשפתי העונה. ושוב אדגיש, לא חושב שהוא צריך להיות שוער ראשון אצלנו, אבל הבעיה שלנו בהגנה היא ברמת המאקרו, ולא בזהות שחקן ספציפי זה או אחר.. 

30 דקות לפני, אקיטה said:

משפתי לא מספיק טוב אז אתם רוצים שוער שחטף מאיתנו 9 שערים בשני משחקים העונה?

זה נראה לי טיפשי לדבר על משפתי כל עוד אין לך אפילו 5 זרים בשדה שמשחקים. 

כל עוד אין, אז היה צריך להיות פה שוער זר נורמלי. 

רוצה לומר - אם יש לי 5 זרים טובים, שמשחקים, שמהווים שדרוג על הישראלים בעמדה, אז אפשר וצריך לחיות עם משפתי. 

כמו שאנחנו רואים, אנחנו כרגע ב 1.5 זרים, אז אין פה שיקול, היה צריך להגיע לכאן שוער זר אמיתי ולא משהו שנפל ממכולה מדרום אמריקה דקה לפני תום החלון. 

לפתוח עונה עם משפתי בשער זה להסתפק בבינוניות. משחקים כמו אולימפיאקוס יכולים לחזור. ובאירופה שוער הוא קריטי. ראינו את איתמר ניצן מחרבן את חיפה בשוויץ ואת שריף כיוף משמיט כדוריד מול פיורטינה. שמה צריך שוער איכותי.

דניאל פרץ בניס השאיר אותנו במשחק עד הרגע האחרון מול קבוצה אדירה.

אני חושב שהאמת לגביו כמו בדרך כלל נמצאת איפשהו באמצע. הוא לא באמת חלש ולא ראיתי אותו היסטרי ומלחיץ את ההגנה כמו שמוסקרה עושה או מפסיד לנו נקודות במיוחד ומצד שני הוא גם לא עילוי יוצא דופן בלשון המעטה. ההשוואה לדניאל פרץ לא מחמיאה לו אבל דניאל עבר לפאקינג באיירן אז כדאי שנשים דברים בפרופורציות. 

באידיאל עם ההגבלה המתחלפת של ה6 זרים עדיף לא להביא שוער זר כי זה מסנדל אפשרות לחילוף בליגה ומצד שני אנחנו כ"כ גרועים ברכש של זרים שזה לא רלוונטי. אם נביא שוער זר רוב הסיכויים שלא ניפול על אובארוב או אניימה. אם יבוא איזה חואן פאבלו אז עדיף כבר להשאר איתו. אם יש סיכוי לטננבאום בכושר שבו הוא היה בזמנו מבחינתי הוא הפיתרון האידיאלי.

פתחנו את העונה עם דניאל והיום אנחנו עם שלושה שוערים שניים בהגדרה. זה פסיכי גם בסטנדרטים שלנו חחח. אבל צריך ללמוד מזה. זאת אמורה להיות רכישה מאד משמעותית לעונה הבאה. 

דווקא הגול שקיבלנו באולימפאקוס מהבהב לי. משפתי לא שולט בגורלו בסיטואציות כאלה והוא לא שוט סטופר מדהים כדי לחפות על זה. 

לא מבין את הערבוב הזה של לא להביא שוער זר כי זה תופס מקום של זר בסגל.
מאיפה הבושה לכתוב את זה כשאנחנו כבר 5-6 עונות משחקים עם 2-3 זרים בהרכב במקרה הטוב.
ולעניין משפתי, מסוג השוערים שכתוב להם על המצח "אני שוער שני" נותן לו קרדיט על גביע השוקו
מעבר לזה לא תרם במאומה דבר וחצי דבר לקבוצה.

״מספיק טוב לליגה״. ביטוי מעורר תהיות.

ברור שהרכב של 11 שחקנים שכל אחד מהם יקבל את הטייטל המפוקפק של ״מספיק טוב לליגה״ לא לוקח פה אליפות, אז איפה עובר הגבול?