Jump to content

משפתי

Recommended Posts

מי שמוכר שוער ב7 מיליון ומביא לקרדה מפנמה במקומו מוצא את עצמו עם דחליל בשער במשחק היסטורי. זאת לא שאיפה למצוינות וזה לא מכביזם.

דניאל פרץ הלך, הגיע משפתי

הלך גלוך, נשארנו עם דן ביטון

מעניין מה יגיע אחרי שזהבי יסיים.

אני לא מאשים את משפתי באף שער חוץ מהראשון. הוא לא שוער מספיק טוב כדי להיות כאן שוער ראשון, אבל לא הבעיה.

העליהום עליו עכשיו צריך להיות על סבוריט שפשוט מכר היום.

11 דקות לפני, קמחי said:

דניאל פרץ הלך, הגיע משפתי

הלך גלוך, נשארנו עם דן ביטון

מעניין מה יגיע אחרי שזהבי יסיים.

אני לא מאשים את משפתי באף שער חוץ מהראשון. הוא לא שוער מספיק טוב כדי להיות כאן שוער ראשון, אבל לא הבעיה.

העליהום עליו עכשיו צריך להיות על סבוריט שפשוט מכר היום.

לגמרי. מה רוצים ממנו ? 

הביאו את הבחור להיות שוער שני, זה מה שהוא. וככזה, הוא בסדר גמור. 

נטפלים למי שקל, במקום למי שבאמת ראוי לכך.

סאבוטז׳ הוא השחקן עם האפקט השלילי המצטבר הגדול ביותר על העונה הזו. הוא מחרב העולמות. 

האיבוד הכדור בשער הראשון - ככה מתנהל ״קפטן ההגנה״ שלך במשחק קריטי שהוא רואה שהקבוצה כולה משקשקת משריקת הפתיחה ? 

רץ לי עם הכדור מול לחץ גבוה כאילו הוא בקנבאואר. לא כעסתי ככה על שחקן הרבה מאוד זמן. 

3 דקות לפני, Cosmic said:

לגמרי. מה רוצים ממנו ? 

סאבוטג׳ הוא השחקן עם האפקט השלילי המצטבר הגדול ביותר על העונה הזו. הוא מחרב העולמות. 

האיבוד הכדור בשער הראשון - ככה מתנהל ״קפטן ההגנה״ שלך במשחק קריטי שהוא רואה שהקבוצה כולה משקשקת משריקת הפתיחה ? 

רץ לי עם הכדור מול לחץ גבוה כאילו הוא בקנבאואר. לא כעסתי ככה על שחקן הרבה מאוד זמן. 

משחק הכי גרוע שלו במכבי. חבל שהגיע דווקא היום.

4 דקות לפני, itanar said:

משחק הכי גרוע שלו במכבי. חבל שהגיע דווקא היום.

עצוב, אבל מהראש יש לי משחקים גרועים יותר של סבוריט מהשנים האחרונות. מול חיפה הוא חירבן אינספור פעמים. זה לא המשחק הכי גרוע שלו, ואני לא אומר את זה לזכותו. 

1 דקה לפני, Wade said:

עצוב, אבל מהראש יש לי משחקים גרועים יותר של סבוריט מהשנים האחרונות. מול חיפה הוא חירבן אינספור פעמים. זה לא המשחק הכי גרוע שלו, ואני לא אומר את זה לזכותו. 

הכי גרוע, 4 גולים על הראש שלו.

Just now, הילד בן 30 said:

הגול הרביעי על סאבו שלדעתי היה בסדר גמור היום

4 גולים במעורבות שלו.

2 דקות לפני, הילד בן 30 said:

הגול הרביעי על סאבו שלדעתי היה בסדר גמור היום

סאבו שחקן גמור

שוער זה לא רק ליצור בעיטות אלא גם לסדר את ההגנה ולהשרות ביטחון.

לא עשה כלום מזה היום.

8 בעיטות למסגרת 6 נכנסו,

גם אם ההגנה גרועה זה תפקידך להעיר אותם.

12 דקות לפני, Cosmic said:

לגמרי. מה רוצים ממנו ? 

סאבוטז׳ הוא השחקן עם האפקט השלילי המצטבר הגדול ביותר על העונה הזו. הוא מחרב העולמות. 

אבל הוא השוער הראשון שלי וככזה יזכה לביקורת. ברור שהעיקר פה הוא על מי שאחרי לכך שמשפתי הוא השוער הראשון.

שוער ליגה סביר, בדיוק מסוג השוערים שבמשחקים כאלו מתפרקים, כי פשוט אין להם מספיק איכות או מיומנויות או מה שזה לא יהיה, פשוט לא מספיק טוב למכבי הישגית במפעלים אירופאים. יכול למלא את החור בליגה, כששאר הדברים מסתדרים סביבו(לא קורה ולצערי גם לא יקרה בעונה עם נחמיאס בלם טופ1)

Just now, הילד בן 30 said:

אבל הוא השוער הראשון שלי וככזה יזכה לביקורת. ברור שהעיקר פה הוא על מי שאחרי לכך שמשפתי הוא השוער הראשון.

עניין של גישה כנראה. 

ביקורת עניינית, לטעמי לפחות, היא כזו שמתחשבת בנקודת הפתיחה/הציפיות. 

משפתי הוא אחד השחקנים שאיכזבו אותי הכי פחות עד כה העונה. מקבל ממנו בדיוק מה שציפיתי. 

ספציפית היום ? 

יש לו חלק רק בשער הראשון לדעתי, וגם שם אני לא כועס. אף אחד בעולם לא חשב שפודנס הולך לבעוט מהמצב הזה, עשה שם הטעייה גדולה. 

תוסיף לכך שהוא ראה את הכדור מאוחר כי עבר במרווח הצר שבין שני הבלמים. זה לא כדור כל כך קל.  

30 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

הוא שוער מאוד חלש אבל עם הגנה כזאת גם שוער יותר טוב היה חוטף היום 4 לפחות.

לא חושב . זה הכל נהיה מן כדור שלג כזה. 

תקח את הגול הראשון (כדור אחד הקלים) והיו עוברות עוד 10 דקות שהשחקנים היו כבר יוצאים מהשוק שלהם. הגול הראשון מתחיל ליצור פאניקה. 

בכללי לדעתי 4 גולים עליו היום

2 דקות לפני, Cosmic said:

עניין של גישה כנראה. 

ביקורת עניינית, לטעמי לפחות, היא כזו שמתחשבת בנקודת הפתיחה/הציפיות. 

משפתי הוא אחד השחקנים שאיכזבו אותי הכי פחות עד כה העונה. מקבל ממנו בדיוק מה שציפיתי. 

ספציפית היום ? 

יש לו חלק רק בשער הראשון לדעתי, וגם שם אני לא כועס. אף אחד בעולם לא חשב שפודנס הולך לבעוט מהמצב הזה, עשה שם הטעייה גדולה. 

תוסיף לכך שהוא ראה את הכדור מאוחר כי עבר במרווח הצר שבין שני הבלמים. זה לא כדור כל כך קל.  

והחמישי בין הרגליים?

והעובדה שחטף 6/8 למסגרת?

והקפאון על הקו בכל כדור גובה?

בליגה אפשר לשרוד איתו, כמו שחיפה שורדת עם שוער בינוני כמוהו בשער ובכללי, לאף אחד מקבוצות הליגה אין שוער ישראלי שהוא טוב משמעותית ממנו.

באירופה הבינוניות בולטת. בהכל. זה למה אני תמיד יעדיף לרוב שוער זר. יותר חשוב לי מכל עמדה שוער זר. זה למה אני הייתי בתחילת העונה בעד להביא זר במקום פרץ ולא להישאר עם משפתי.

חבל שהזר שהביאו הוא לא שדרוג (אני עדיין משוכנע שהוא טוב ממשפתי אגב). יאללה, איזה יחיד סגולה היה דניאל פרץ. איזה תצוגת שוערות הוא נתן בניס בחוץ. כמעט ועלינו בזכותו.

5 דקות לפני, car.garsia said:

בליגה אפשר לשרוד איתו, כמו שחיפה שורדת עם שוער בינוני כמוהו בשער ובכללי, לאף אחד מקבוצות הליגה אין שוער ישראלי שהוא טוב משמעותית ממנו.

באירופה הבינוניות בולטת. בהכל. זה למה אני תמיד יעדיף לרוב שוער זר. יותר חשוב לי מכל עמדה שוער זר. זה למה אני הייתי בתחילת העונה בעד להביא זר במקום פרץ ולא להישאר עם משפתי.

חבל שהזר שהביאו הוא לא שדרוג (אני עדיין משוכנע שהוא טוב ממשפתי אגב). יאללה, איזה יחיד סגולה היה דניאל פרץ. איזה תצוגת שוערות הוא נתן בניס בחוץ. כמעט ועלינו בזכותו.

כנראה שמוסקרה לוקח כמה מהכדורים שנכנסו היום.

10 דקות לפני, הילד בן 30 said:

והחמישי בין הרגליים?

והעובדה שחטף 6/8 למסגרת?

והקפאון על הקו בכל כדור גובה?

לא אשם בחמישי בשיט. 
לא ידע כלום על הכדור. לקבל פגז כזה בין פקעת של שחקנים מ 6 מטר. זה נטו מזל במצבים האלה.
או שהכדור פוגע בך או שהוא עובר. 

חטף 6/8 למסגרת זה גניבת דעת. שניים מהגולים היו מול שער ריק. 

הם הגיעו למצבים כל כך איכותיים, שברור שאחוז ההמרה יהיה גבוה מאוד. 
אגיד זאת כך - לא חושב שיש שוער אחר בליגה שאם היה עומד היום בשער, התוצאה הייתה שונה. 

אני איתך לגמרי קוסמיק. חוץ מהראשון, שגם הוא לא איזה ברטוז, באמת שאי אפשר לבוא אליו בטענות יוצאות דופן אחרי היום. עד כמה שאפשר להגיד את זה לשוער שהוציא 6 כדורים מהרשת. רביבו-סבוריט-נחמיאס-שחר, כולם היו הרבה יותר רעים ממנו היום. מי יותר ומי פחות. בראש ובראשונה סבוריט שפתח את כל הסכר של הגולים ממהלך שאתה לא מצפה ממי שאמור להביא את הניסיון שלו למשחק.