Jump to content

שבועיים וחצי

barak

Recommended Posts

אני חייב לתת את השנקל שלי על המצב.

לפני 18 יום, ב3.1, חיפה סיימו ב2-2 מול אותה הפועל פתח תקווה. 

באותו יום ניצחנו את אשדוד 4-1.

הפער בטבלה עלה ל10 נק' פער לטובתנו.

השופרות כבר שלחו את הדגובול להתחיל בליגה השנייה והטורים שלהם היו שמכבי (לא האמיתית) מסיימת את העונה (זוכר את הטור בבירור) ב15 פער לפחות מחיפה.

עברו שמונה עשר ימים!

שבועיים וחצי סך הכל.

חיפה יצאה לריצה של 5 מ5 ואנחנו עם 6 מ15.

הפער נמחק כולו.

אני לא אדבר על כל משחק לגופו כי זה לא רלוונטי כרגע.

הדבר היחיד שאני כן רוצה להגיד זה, שאמנם אנחנו משחקים רגוע בתחילת כל משחק, אבל מרגישים שיושב לנו על הכתפיים אותו פער.

מכבי משחקת את המשחק שלה עד שהיא לא כובשת.

אם הגול לא מגיע (ובשבועיים האחרונים הוא לא מגיע) היא מתחילה לרוץ באמוק רק כדי להביא את הגול כדי שמפלס הלחץ יירגע.

נכון שיש הרבה כשלים אצלנו כמועדון (בעיקר מדיניות הרכש והרעב שכולם מדברים עליהם), אני מסכים עם רובם.

אבל צריך לזכור שאלה אותם שחקנים שרק לפני שלושה שבועות הכתרנו למלכים שלנו,

והמאמן הטוב בעולם דאז, הפך לחסר מושג הגדול מכולם.

אנחנו עדיין ברמה מעל הליגה הזאת בדיוק כמו חיפה.

גם אנחנו וגם הם אמורים לעשות 90 אחוז נגד שאר הליגה.

יהיו ימים שזה ילך ויהיו ימים שפחות.

אין מה לעשות, ככה זה בכדורגל.

הדשא של השכן נראה ירוק יותר ומפלס הלחץ גם אצלנו כקהל מרקיע שחקים. והאמת? הם לא באמת יותר טובים מאיתנו.

זאת עונה יוצאת דופן שלא תהיה כמוה.

העומס על השחקנים הוא עצום, וכל שבוע חדש הוא כמו רכבת הרים מטורפת.

אבל אולי עכשיו, שאנחנו מתחילים מחדש, תהיה ההזדמנות שלנו.

מכבי חייבת להתחיל לשחק פשוט ולהפטר מהלחץ המיותר הזה. לצבור נקודות גם אם זה 'על חודו של שער',

להביא את הנקודות בכוח ולגרום לאלילת המזל (כי אין מה לעשות, צריך גם אותה לפעמים. כמו היום) לעבור לצד שלנו.

נכון, יש הרבה דברים שהם נגדנו (בערך כל העולם).

השופטים, בתי הדין אפילו הקהל שלנו עצמו.

המועדון נראה שבע ובגישה של יהיה בסדר ואפילו רכש (שהוא לא משלים) לא מגיע.

המומנטום שלילי, והכי חשוך לפני בלה בלה בלה..

אבל אני בטוח שאפשר שוב להפוך את העונה הזאת.

בדיוק כמו שההם הפכו.

רק לפני 18 יום.

חוץ מהמשחק האגדי הזה נגד באר שבע בטוטו ואולי המשחק נגד גנט, לא היה משחק שקין הראה בו איזה עליונות וגאונות טקטית שבזכותה הוא ניצח

הוא קיבל את מילסון שמשך אליו את כל הבלאגן ונתן שקט לערן לעשות את העבודה שלו, וקיבל יריבות בהלם

הספיק העזיבה של מילסון לאליפות אפריקה וזה שחדרה באה נגדנו כמו אריות ובעצם גם פתאום הראתה שאנחנו לא כאלה גדולים ונתנה לכולם גם את השיטה איך לנצח מולנו

ולקין אין שום תשובות וכולנו רואים את זה, הוא חסר ניסיון וזה משחק לרעתנו

הצוות שמקיף אותו לא עוזר בשיט

10 דקות לפני, maccabi-king said:

חוץ מהמשחק האגדי הזה נגד באר שבע בטוטו ואולי המשחק נגד גנט, לא היה משחק שקין הראה בו איזה עליונות וגאונות טקטית שבזכותה הוא ניצח

הוא קיבל את מילסון שמשך אליו את כל הבלאגן ונתן שקט לערן לעשות את העבודה שלו, וקיבל יריבות בהלם

הספיק העזיבה של מילסון לאליפות אפריקה וזה שחדרה באה נגדנו כמו אריות ובעצם גם פתאום הראתה שאנחנו לא כאלה גדולים ונתנה לכולם גם את השיטה איך לנצח מולנו

ולקין אין שום תשובות וכולנו רואים את זה, הוא חסר ניסיון וזה משחק לרעתנו

הצוות שמקיף אותו לא עוזר בשיט

כמעט כל משפט שלך לא נכון. 

אבל אתה בתרבות הזאת שקל לזלזל במאמן. 

מכבי החתימה את ערן לפני שנה וחצי ומי שלא הבין את המשמעות אז(דבילים בעיקר) מבין אותה היום- 

הוא צריך להיות טוב יותר, הוא הפנים שלה. איביץ, קראנקה ורובי יודעים את זה. מה הקטע? שמכבי מייצרת לו המון וזה כל מה שאתה רוצה מהמאמן שלך. אבל הנימניזם לא נעלם, קלינגר אשם, קשטן אשם, כל הרופסים האלה על הקווים כי פה אנחנו עוסקים במלוכות. ערן מלך, אבל מכבי תלויה בו. היא לא הביאה קאבר, היא יצאה לעונה הזאת עם חלוץ וחצי. בידיעה ברורה שזאת הקבוצה של ערן. 

היום הוא איבד 2 נקודות בהחמצות של ילד. 

זה המצב. כל השאר זה קישקושים. רובי קין עשה הכל נכון היום. 

39 דקות לפני, המכבייה said:

כמעט כל משפט שלך לא נכון. 

אבל אתה בתרבות הזאת שקל לזלזל במאמן. 

מכבי החתימה את ערן לפני שנה וחצי ומי שלא הבין את המשמעות אז(דבילים בעיקר) מבין אותה היום- 

הוא צריך להיות טוב יותר, הוא הפנים שלה. איביץ, קראנקה ורובי יודעים את זה. מה הקטע? שמכבי מייצרת לו המון וזה כל מה שאתה רוצה מהמאמן שלך. אבל הנימניזם לא נעלם, קלינגר אשם, קשטן אשם, כל הרופסים האלה על הקווים כי פה אנחנו עוסקים במלוכות. ערן מלך, אבל מכבי תלויה בו. היא לא הביאה קאבר, היא יצאה לעונה הזאת עם חלוץ וחצי. בידיעה ברורה שזאת הקבוצה של ערן. 

היום הוא איבד 2 נקודות בהחמצות של ילד. 

זה המצב. כל השאר זה קישקושים. רובי קין עשה הכל נכון היום. 

אני לא חושב שערן דומה לנמני בקטע הזה. ניכר היום שהיה מאוד מתוסכל מעצמו, הוא לא שחקן שיאשים את המאמן.

יש ימים כאלה שלא נכנס ומוטב שיתייחסו לזה ככה.

4 דקות לפני, סלבה said:

אני לא חושב שערן דומה לנמני בקטע הזה. ניכר היום שהיה מאוד מתוסכל מעצמו, הוא לא שחקן שיאשים את המאמן.

מצלמים על ערן סרט דוקומנטרי, אולי הוא לחוץ בגלל זה.

4 דקות לפני, סלבה said:

הוא לא, ויש ימים כאלה והוא שחקן כביר גם היום. אבל למה הרפש הולך למאמן? 

45 דקות לפני, המכבייה said:

כי קין חפר לעצמו את הבור.

הוא צמצם לעצמו את קאדר היוצרים והכובשים המשניים לאפס, יצר קבוצת הגנה גרועה מסך חלקיה והוביל במו ידיו קבוצה שהובילה ב-11 הפרש לכדי מקום שני תוך שבועיים. 

מי יוביל את העגלה? המחליפים שלא קיימים?

מי יכניס לעניינים את קארצב ושחר? מאמן שלא מאמין בחילופים או רוטציה?

מתי יגיע שיפור כלשהוא בהגנה? במצבים הנייחים? 

10 דקות לפני, קמחי said:

כי קין חפר לעצמו את הבור.

הוא צמצם לעצמו את קאדר היוצרים והכובשים המשניים לאפס, יצר קבוצת הגנה גרועה מסך חלקיה והוביל במו ידיו קבוצה שהובילה ב-11 הפרש לכדי מקום שני תוך שבועיים. 

מי יוביל את העגלה? המחליפים שלא קיימים?

מי יכניס לעניינים את קארצב ושחר? מאמן שלא מאמין בחילופים או רוטציה?

מתי יגיע שיפור כלשהוא בהגנה? במצבים הנייחים? 

קאדר היוצרים שלו יצר מלוא החופן היום. קאדר המסיימים שלו(וזה שאי אפשר לוותר עליו) החמיץ כל דבר שנפל לו. כל דבר. חיפה קיבלה שם צמד לפני שבועיים. 

היי, כולנו רואים כדורגל עשרות שנים. אם הפריינצייז' פלייר שלך לא ישתפר, אתה יכול לדבר ללמפות. הכל נופל לרגליים שלו. לא היתה שום בעיה באינטנסיביות ובבילד אפ פלייר ברוב המשחק. היו נפילות קצב, זה טבעי. 

הוא יצר במו ידיו קבוצה שהובילה ב10 ודגו יצר קבוצה שהיתה בפיגור 10. זה כנראה לא היה ריאלי מלכתחילה. 

21 דקות לפני, המכבייה said:

קאדר היוצרים שלו יצר מלוא החופן היום. קאדר המסיימים שלו(וזה שאי אפשר לוותר עליו) החמיץ כל דבר שנפל לו. כל דבר. חיפה קיבלה שם צמד לפני שבועיים. 

היי, כולנו רואים כדורגל עשרות שנים. אם הפריינצייז' פלייר שלך לא ישתפר, אתה יכול לדבר ללמפות. הכל נופל לרגליים שלו. לא היתה שום בעיה באינטנסיביות ובבילד אפ פלייר ברוב המשחק. היו נפילות קצב, זה טבעי. 

הוא יצר במו ידיו קבוצה שהובילה ב10 ודגו יצר קבוצה שהיתה בפיגור 10. זה כנראה לא היה ריאלי מלכתחילה. 

לחיפה יש פרנצ'ייז פלייר בכל חוליה בשדה. לנו יש אחד בודד שנמצא בחודש רע מאוד.

אנחנו קבוצה לא מאוזנת כי נבנינו כך, ועל כך הוסיפו מאמן שיצר מרכז כובד שמסרס את שאר השחקנים שיכלו לקחת חלק מהעול.

בינתיים הוא ממשיך לחרב את כל מה שנשאר מהספסל.

אם אני קיקו, דוידה ושחר אני מבקש כבר אתמול לעוף מכאן. אין לנו הרבה כישרון והרבה פוטנציאל, אבל גם את זה אנחנו ממש לא מממשים.

לדוידה יש יותר משחקים טובים מרעים. הוא נמחק לחלוטין.

שחר בצמוד להארכת החוזה חזר לתחייה, ונקבר בעודו בחיים.

קיקו מקבל פירורי דקות למרות שאלו שלפניו ברוטציה, לכאורה, משחקים נורא.

קין עושה כאן יוקאנוביץ למופת.

לפני5 שעות , המכבייה said:

כי המאמן אמור לייצר פתרונות כשדברים לא עובדים. אחרת מה הצורך בו ?

למשל ערן צריך לנוח עד ה 31.1 ולא לשחק במשחקי הגביעים, הוא שוחט אותו ואתה תסבול מכך כפליים עד סוף העונה.

פעם אחת כשהוא ימשיך להיות לא חד בסיומת שלו, בפעם השניה כשחקני הספסל שלך הפכו להיות צ׳ירלידרס.

לפני5 שעות , קמחי said:

אנחנו קבוצה לא מאוזנת כי נבנינו כך, ועל כך הוסיפו מאמן שיצר מרכז כובד שמסרס את שאר השחקנים שיכלו לקחת חלק מהעול.

אם אני קיקו, דוידה ושחר אני מבקש כבר אתמול לעוף מכאן. אין לנו הרבה כישרון והרבה פוטנציאל, אבל גם את זה אנחנו ממש לא מממשים.

בול.

איפה כל הצוות המקצועי שאנחנו מחזיקים שלא מצליח לנצח את חדרה, ריינה ואת הפועל פתח תקווה?

בשביל מה הם שם? איפה כל הניסיון והידע שאמור להיות להם?

מביך ומרתיח.

לפני6 שעות , קמחי said:

תקרא את הכותרת של הדיון, האם לפני שבועיים וחצי היית כותב את הדברים האלה? כנראה שלא.

אז בוא ננשום רגע.

עד ממש לא מזמן הסגל שלנו נתפס כמצוין, התגאינו בכמות כובשים ומבשלים גדולה ומגוונת, דובר על עונה מצוינת של דן ביטון, דור של פרץ, של קניקובסקי, של יוריס, של אבישי כהן (זו הייתה הגזמה, מודה), וגם היה לנו את מילסון. גם לרוי רביבו כתרו כתרים, ובצדק.

עכשיו? לחיפה יש פרנצ'ייז פלייר בכל עמדה, אנחנו לא מאוזנים.

אפשר לבקר, יש גם על מה וזה בסדר. לא צריך להיות היסטרי.

לפני8 שעות , MTA For Ever said:

כי המאמן אמור לייצר פתרונות כשדברים לא עובדים. אחרת מה הצורך בו ?

למשל ערן צריך לנוח עד ה 31.1 ולא לשחק במשחקי הגביעים, הוא שוחט אותו ואתה תסבול מכך כפליים עד סוף העונה.

פעם אחת כשהוא ימשיך להיות לא חד בסיומת שלו, בפעם השניה כשחקני הספסל שלך הפכו להיות צ׳ירלידרס.

אני לא תמים בקשר לאפשרות סיפסולו של זהבי. גם אצל איביץ הוא לא נח. ומעבר לזה, אתה לא מביא חלוץ נוסף כדי לא לייצר במקרה בעיות, שזה מביך הרבה יותר. זה היה ידוע מראש שיוצאים לעונה עם חלוץ וחצי, מה הפליאה? לא ראיתי שביקרו את זה מידי עד שהפסקת לנצח.  

לפני13 שעות , קמחי said:

כל הדברים האלה היו ידועים ועדיין היית יותר אופטימי ממני לפני חודש. 

40 דקות לפני, המכבייה said:

אני לא תמים בקשר לאפשרות סיפסולו של זהבי. גם אצל איביץ הוא לא נח. ומעבר לזה, אתה לא מביא חלוץ נוסף כדי לא לייצר במקרה בעיות, שזה מביך הרבה יותר. זה היה ידוע מראש שיוצאים לעונה עם חלוץ וחצי, מה הפליאה? לא ראיתי שביקרו את זה מידי עד שהפסקת לנצח.  

לא יודע לגבי האחרים אני יכול להעיד על עצמי ואפשר לראות שהייתי מאוד ברור מתחילת העונה - זהבי חייב זמן מנוחה, גם לפני חודשיים ובטח ובטח גם היום. הוא לא צריך לפתוח כל משחק ובטח לא לשחק 100 דקות כל משחק.

אישית לא הייתה לי בעיה עם זה שיש לנו 2 חלוצים בלבד כל עוד הייתה מתבצעת חלוקת דקות נכונה שמיטיבה עם שניהם.

בפועל תורג׳מן יובש רוב הזמן על הספסל או לחילופין עולה לשחק בכנף שמאל (או ימין רחמנא ליצלן) עם הוראות של ווינגר בעוד המגן מקבל הוראות לחתוך לאמצע.

5 דקות לפני, MTA For Ever said:

לא יודע לגבי האחרים אני יכול להעיד על עצמי ואפשר לראות שהייתי מאוד ברור מתחילת העונה - זהבי חייב זמן מנוחה, גם לפני חודשיים ובטח ובטח גם היום. הוא לא צריך לפתוח כל משחק ובטח לא לשחק 100 דקות כל משחק.

אישית לא הייתה לי בעיה עם זה שיש לנו 2 חלוצים בלבד כל עוד הייתה מתבצעת חלוקת דקות נכונה שמיטיבה עם שניהם.

בפועל תורג׳מן יובש רוב הזמן על הספסל או לחילופין עולה לשחק בכנף שמאל (או ימין רחמנא ליצלן) עם הוראות של ווינגר בעוד המגן מקבל הוראות לחתוך לאמצע.

אתה חושב נכון, אבל מכבי לא. ואני חושב ששלושה חלוצים בסגל זה מדויק. בטח כשאחד מהם הוא ילד בן 19 בעונתו הראשונה. אתה צריך את הבדש הזה, ללא אגו שיתן מנוחה לאחרים ותפוקה בעצמו. המדהים הוא שגם בעונה שעברה לא היה חלוץ שלישי וזה ששיחקת קבוע עם שני חלוצים בהרכב. 

23 דקות לפני, המכבייה said:

אתה חושב נכון, אבל מכבי לא. ואני חושב ששלושה חלוצים בסגל זה מדויק. בטח כשאחד מהם הוא ילד בן 19 בעונתו הראשונה. אתה צריך את הבדש הזה, ללא אגו שיתן מנוחה לאחרים ותפוקה בעצמו. המדהים הוא שגם בעונה שעברה לא היה חלוץ שלישי וזה ששיחקת קבוע עם שני חלוצים בהרכב. 

אין בדש כזה למען האמת, בכלל. חמד הוא כזה אולי, שחקן כמו גיא מלמד יכול להיות כזה אבל הוא לא יבוא למכבי בתקן הזה. אני לא חושב שלא מביאים חלוץ כדי לא ליצור בעיות, אלא פשוט אין בשוק הישראלי מישהו שמתאים לסיטואציה, ולא תביא לשם זר.

אפשר לתת קצת דקות לאבו פארחי בעיני.

26 דקות לפני, סלבה said:

אין בדש כזה למען האמת, בכלל. חמד הוא כזה אולי, שחקן כמו גיא מלמד יכול להיות כזה אבל הוא לא יבוא למכבי בתקן הזה. אני לא חושב שלא מביאים חלוץ כדי לא ליצור בעיות, אלא פשוט אין בשוק הישראלי מישהו שמתאים לסיטואציה, ולא תביא לשם זר.

אפשר לתת קצת דקות לאבו פארחי בעיני.

אבו פרחי מקובל מאד. 

אני אתן את השנקל שלי.
פתחנו עונה מדהימה, רצף שלא זכור לי כבר תקופה.
עשינו אירופה, מקום ראשון בפער רציני.
אפילו אחרי חודשיים כמעט בלי כדורגל, המשכנו לתת רצף.
אבל פה התחילה הבעיה.
המאמן קיבל סגל עקום אבל עם שחקנים שלא היו פה שלוש שנים בכלל, אם לאיביץ' היו 2 כנפיים כמו מילסון וקיקו, הוא לא היה עוזב בכלל.
בנוסף יש 3 שחקנים שיכולים לשחק בכנף ימין, בפועל שיחק רק אחד רוב המשחקים, ועכשיו כשמילסון לא פה, אתה פתאום לא משחק עם כנפיים.
בנוסף, ההתעקשות שלו להכניס את אבישי ורביבו לאמצע הורגת עוד יותר את המשחק, כמה אפשר לשחק מהאמצע מול רוב הקבוצות בליגה? חוץ מנתניה וחיפה, כל הקבוצות עושות מולך את הבונקר של החיים.
בנוסף הוא החליט לשחק עם 3 בלמים, מה לעזאזל?
סליחה אבל מאמן ששורף את הספסל שלו, לא ראוי להיות מאמן בשום קבוצת כדורגל בעולם עם כל העבר היפה שיש לו בתור שחקן כדורגל.
כמובן שההתנהלות בחלון הנוכחי היא ביזיונית אבל היא לא חדשה לנו, זה כבר שנים ככה.
לדעתי היה אפשר להפיק מהסגל הזה הרבה יותר, אבל כשהמאמן שורף שחקנים ולא עושה רוטציות, זה המחיר.
במיוחד כשאתה יודע שאתה הולך לשחק 2 משחקים בשבוע ואפילו 3.
העונה הזאתי תיפול נטו על ניהול הסגל עוד לפני חיזוק כזה או אחר.

כולם, ללא יוצא מהכלל, חייבים לקחת נשימה עמוקה. העונה הזאת היא מרתון, אנחנו אפילו לא באמצע המרתון אבל מתקרבים לסיום השליש הראשון שהוא גם החלק הקשה ביותר במרתון שלנו. 

יש ליקויים בסגל (בעיקר בעמדת הבלם והיעדר שחקנים שיכולים לסחוב אותנו על הגב מלבד זהבי ופרץ בנוסף לעוד כמה בעיות), יש תלות קצת מוגזמת ביכולת של זהבי לתרגם את המצבים שהקבוצה עובדת קשה מאוד כדי לסדר לו, יש מאמן חסר ניסיון שלא הצליח לבצע רוטציה בצורה טובה וכתוצאה מכך איבד שחקנים שהיו יכולים לתרום לנו, אבל עם כל זה, אנחנו במקום הראשון, משחקים כדורגל חיובי מאוד ובשמינית גמר אירופית למרות ששיחקנו בלי ביתיות ובלי מסגרת ראויה במשך חצי משלב הבתים. 

אני לא ידוע כאופטימי במיוחד, והצהרתי כאן כמה פעמים שההגנה שלנו לא תספיק לאליפות, אבל אווירת הנכאים והייאוש שאחזו בפורום לא ברורים לי. 

לא הכל שחור או לבן. יש הרבה גוונים באמצע. אנחנו כרגע בגוונים שקרובים יותר לשחור אבל יש עדיין דברים חיוביים. 

אפילו במשחק מול הפועל פתח תקווה, בסך הכל, ראיתי מכבי שמנסה, יוזמת ופשוט לא מצליחה לשים את הכדור ברשת (שתי קורות ולפחות שתי החמצות ענקיות), ובמקביל מאוד רעועה ולא בטוחה בהגנה. זה עדיף על הייאוש והשבלוניות של רוב המאמנים שהיו לנו בשנים האחרונות. 

לא יודע אם זה יספיק לאליפות, ויהיה עצוב מאוד אם לא נזכה באליפות בעונה שבאמת הייתה בשליטה שלנו ושכל הנסיבות שאמורות לעבוד לטובתנו התקיימו, אבל העונה לא נגמרה.

1 hour ago, Kenji.09 said:

אני אתן את השנקל שלי.
פתחנו עונה מדהימה, רצף שלא זכור לי כבר תקופה.
עשינו אירופה, מקום ראשון בפער רציני.
אפילו אחרי חודשיים כמעט בלי כדורגל, המשכנו לתת רצף.
אבל פה התחילה הבעיה.
המאמן קיבל סגל עקום אבל עם שחקנים שלא היו פה שלוש שנים בכלל, אם לאיביץ' היו 2 כנפיים כמו מילסון וקיקו, הוא לא היה עוזב בכלל.
בנוסף יש 3 שחקנים שיכולים לשחק בכנף ימין, בפועל שיחק רק אחד רוב המשחקים, ועכשיו כשמילסון לא פה, אתה פתאום לא משחק עם כנפיים.
בנוסף, ההתעקשות שלו להכניס את אבישי ורביבו לאמצע הורגת עוד יותר את המשחק, כמה אפשר לשחק מהאמצע מול רוב הקבוצות בליגה? חוץ מנתניה וחיפה, כל הקבוצות עושות מולך את הבונקר של החיים.
בנוסף הוא החליט לשחק עם 3 בלמים, מה לעזאזל?
סליחה אבל מאמן ששורף את הספסל שלו, לא ראוי להיות מאמן בשום קבוצת כדורגל בעולם עם כל העבר היפה שיש לו בתור שחקן כדורגל.
כמובן שההתנהלות בחלון הנוכחי היא ביזיונית אבל היא לא חדשה לנו, זה כבר שנים ככה.
לדעתי היה אפשר להפיק מהסגל הזה הרבה יותר, אבל כשהמאמן שורף שחקנים ולא עושה רוטציות, זה המחיר.
במיוחד כשאתה יודע שאתה הולך לשחק 2 משחקים בשבוע ואפילו 3.
העונה הזאתי תיפול נטו על ניהול הסגל עוד לפני חיזוק כזה או אחר.

המעבר לשלושה בלמים מעולה לנו התקפית. הגנתית הוא לא משנה כי יש לנו הגנה פרסונלית בינונית לגמרי ובמילא הגנה היא קרב אישי בין החלוץ/קיצון לבלם. געגועי לפיבן. הוא לא נופל מאף בלם ישראלי שיש לנו כיום. הוא לפחות היה מונע יותר. 

1 hour ago, המכבייה said:

המעבר לשלושה בלמים מעולה לנו התקפית. הגנתית הוא לא משנה כי יש לנו הגנה פרסונלית בינונית לגמרי ובמילא הגנה היא קרב אישי בין החלוץ/קיצון לבלם. געגועי לפיבן. הוא לא נופל מאף בלם ישראלי שיש לנו כיום. הוא לפחות היה מונע יותר. 

לא ראיתי שום דבר מועיל אתמול ב3 בלמים.
אנחנו לא קבוצת תחתית, אנחנו לא צריכים להתגונן מול אף אחת.
בטח שאתה לא משחק עם המגנים שלך באמצע במקום לרווח את המשחק.
אם הוא לא  היה מתעקש מול חיפה לשחק עם אבישי ורביבו באמצע, המשחק היה נראה אחרת ולדעתי גם לא היינו מפסידים.
אם הוא לא ישנה את השיטה שלו מול חיפה וימשיך להתעקש על שיטה שלא תורמת לאף אחד, עוד עונה תלך לפח.
חבל שהוא שורף את הספסל שלו בלי שום סיבה, עושה רוטציות לא ברורות, בקיצור מתגלח עלינו.

21 דקות לפני, Kenji.09 said:

לא ראיתי שום דבר מועיל אתמול ב3 בלמים.
אנחנו לא קבוצת תחתית, אנחנו לא צריכים להתגונן מול אף אחת.
בטח שאתה לא משחק עם המגנים שלך באמצע במקום לרווח את המשחק.
אם הוא לא  היה מתעקש מול חיפה לשחק עם אבישי ורביבו באמצע, המשחק היה נראה אחרת ולדעתי גם לא היינו מפסידים.
אם הוא לא ישנה את השיטה שלו מול חיפה וימשיך להתעקש על שיטה שלא תורמת לאף אחד, עוד עונה תלך לפח.
חבל שהוא שורף את הספסל שלו בלי שום סיבה, עושה רוטציות לא ברורות, בקיצור מתגלח עלינו.

ראיתי 4 שערים בדרבי ושש הזדמנויות לגול במחצית. המגינים שלנו בשטח היריב כל הזמן ובצדדים. אבישי הגיע לאחד על אחד מתוך המערך הזה. ערן ותורג'מן מרגישים עם זה נוח. מילסון עושה הגנה אז כשהוא יחזור זה בטח משתנה. לא מרגיש שמישהו מתגלח עלי, סורי. זה דיבור לקבוצה מקום 6. אתה בעצם אומר שללא ההתגלחות היית עם 100 אחוז הצלחה? מה הטענה בעצם?