Jump to content

בן מנספורד- 23/24

KIMHI

Recommended Posts

זה הזמן שלך לזרוח

אנא היכנס לעניינים בין אם זה ברכש ובין אם זה להביא לרובי עוד אנשי צוות שיעזרו לו

זה הזמן להתעורר ולשים ידיים על ההגה

הוא לא זרח מספיק בהבאה של מוסקרה על חשבון בלם ועשר ובכל הז׳יטונים על אבישי כהן, דן ביטון, ולוקאסן לדעתך?

טעות מצידו היה להביא מאמן לא מנוסה

רואים שקין חסר ניסיון ומשברון אחד קטן הוא הפך למפלצת של משבר

אין לו שום ידע טקטי כדי לשנות את המשחק שלא הולך

היה צריך להתעקש על מאמן עם ניסיון, לא להביא מאמן חסר ניסיון ולקוות שצוות רציני יחפה על זה, עובדה שהצוות לא עוזר לו בכלום במשבר הזה

סולד אאוט מנויים 

שמינית גמר קונפרס 

מכירות של אוסקר, דניאל פרץ ויובאנוביץ במיליוני אירו 

והחיזוק שקיבלנו זה מתן בלטקסה 

לא יודע מה זה יותר - עצוב או מצחיק  

אולי נמשיך להאשים את יצחקי ….

25 דקות לפני, maccabi-king said:

טעות מצידו היה להביא מאמן לא מנוסה

רואים שקין חסר ניסיון ומשברון אחד קטן הוא הפך למפלצת של משבר

אין לו שום ידע טקטי כדי לשנות את המשחק שלא הולך

היה צריך להתעקש על מאמן עם ניסיון, לא להביא מאמן חסר ניסיון ולקוות שצוות רציני יחפה על זה, עובדה שהצוות לא עוזר לו בכלום במשבר הזה

דגו עם ניסיון? מה יש לך? שזהבי מחמיץ כמו משוגע ואתה ממשיך עם ההבל הזה? מה יעזרו העוזרים? יכבשו גול? אתה לא מבין כלום ממה שאתה רואה? 

לפני8 שעות , המכבייה said:

דגו עם ניסיון? מה יש לך? שזהבי מחמיץ כמו משוגע ואתה ממשיך עם ההבל הזה? מה יעזרו העוזרים? יכבשו גול? אתה לא מבין כלום ממה שאתה רואה? 

נגיד ונזרום איתך והכל בגלל שזהבי החמיץ כמו משוגע, אז בטח הכל בסדר, נכון? אנחנו קבוצה מאומנת משומנת איכותית וחזקה?

הבעיה שלך שהתייחסת פה למשחק האחרון בזמן שאני התייחסתי לכל תקופת המשבר

הרי כל המשבר הזה לא התחיל עכשיו, הוא התחיל בחדרה, נמשך בחיפה, נהיה יותר גרוע נגד ריינה, גם בדרבי שהייתה אתנחתא קלה, עדיין עם שופט אחר אתה מפסיד את הדרבי, וממשיך עם המשחק שראינו אתמול

רואים פה בחוש שאין לקין מושג, והראיונות שלו גם מראים את זה טוב מאוד כי הוא התחיל לעשות לנו קראנקה

בשורה התחתונה בלי מילסון זו פשוט אותה קבוצה מוגבלת של שנה שעברה 

אותה קבוצה שתלויה באם הכדור של ערן ייכנס או יילך למשקוף 

לא רואה שום הבדל בחודש האחרון מהקבוצה של קראנקה

5 דקות לפני, yehonatan6597 said:

אחרי הפגרה מילסון לא נראה טוב ומכבי נראו מעולה, קין פשוט גמר חצי מהסגל וחשב שזה יספיק לו בליגה שלנו, עכשיו הוא מבין שזאת הייתה טעות.

2 דקות לפני, yello said:

אחרי הפגרה מילסון לא נראה טוב ומכבי נראו מעולה, קין פשוט גמר חצי מהסגל וחשב שזה יספיק לו בליגה שלנו, עכשיו הוא מבין שזאת הייתה טעות.

החמאת לו שעכשיו הוא הבין את זה,

בספק אם בכלל,

הוא ממשיך עם החילופים המאוחרים והעדר הרוטציה,

קיקו, עידו שחר, דוידה ויוני הם נטו קישוט לספסל.

סטייקים, כולכם סטייקים. לפני חודש הייתם על צד אחד עכשיו על השני, תכף תתהפכו שוב כדי שיצא רך מכל הכיוונים.

5 דקות לפני, duduha said:

סטייקים, כולכם סטייקים. לפני חודש הייתם על צד אחד עכשיו על השני, תכף תתהפכו שוב כדי שיצא רך מכל הכיוונים.

שמור את ההודעה הזאת כשניקח אליפות, חלום שייפתח נושא אחרי שזוכים שעושה אאוטינג לכל הסטייקים ויוציא אותם קטנים כמו הזין של ספורי.

4 דקות לפני, duduha said:

מה הקשר סטייקים? 

מישהו זלזל בבן ואמר שהוא לא מנהל מצוין?מישהו פיטר את רובי?

זה פשוט הזמן שלו להיכנס קצת לעניינים כמו כל מנהל בארגון גדול.

מת על התגובות האלה כמו שלך . ספר לי כמה אתה מבין כדורגל 

58 דקות לפני, duduha said:

איף איזה מעפנים אתם.

כאילו יש אוהדים שלא רוצים לזכות בתואר ואתם כן.

אסור להעביר ביקורת ?? היא לא מוצדקת ??!!

לפני2 שעות , אקיטה said:

שמור את ההודעה הזאת כשניקח אליפות, חלום שייפתח נושא אחרי שזוכים שעושה אאוטינג לכל הסטייקים ויוציא אותם קטנים כמו הזין של ספורי.

לא רלוונטי אם ניקח אליפות או לא, אני מדבר על ההודעות שהיו פה לפני חודש (איזה גאון הוא) ועל ההודעות היום, היה לנו רצף מטורף, היום אנחנו קצת מתיישרים, אף אחד לא חשב שהרצף ימשך.

לפני2 שעות , KIMHI said:

מה הקשר סטייקים? 

מישהו זלזל בבן ואמר שהוא לא מנהל מצוין?מישהו פיטר את רובי?

זה פשוט הזמן שלו להיכנס קצת לעניינים כמו כל מנהל בארגון גדול.

מת על התגובות האלה כמו שלך . ספר לי כמה אתה מבין כדורגל 

דווקא המסר שלך היה נכון ומדויק, לא דיברתי עליך. אלא על אלה שפתאום נזכרו כמה הוא כושל.

בוא ואגיד לך מה אני מבין בכדורגל, בליגה יש מומנטומים ומשברים, היינו במומנטום עכשיו יש לנו משברון, חיפה עכשיו עם המומנטום, מתישהו (בקרוב) זה יתהפך, ואז כולם יחזרו להלל את בן

לפני1 שעה , MTA For Ever said:

איף איזה מעפנים אתם.

כאילו יש אוהדים שלא רוצים לזכות בתואר ואתם כן.

אסור להעביר ביקורת ?? היא לא מוצדקת ??!!

ברור שכולם רוצים, ברור שמותר להעביר ביקורת, אבל להפוך אותו מגאון לכלומניק בגלל משברון זה לא נקרא להעביר ביקורת.

לפני3 שעות , yehonatan6597 said:

קראנקה בכלל לא האמין בחשיבות הכדור אצלו ברגל. זה האופוזיט הגמור לרובי ואתה לא רואה הבדל? 

לפני2 שעות , duduha said:

מה הקשר סטייקים? יש דברים שלא צריכים משבר בשביל לראות את זה ואם הייתי אומר מה שאני חושב אז היו אומרים עשר הפרש, זה שהוא שחק את הקבוצה והיו הרבה משחקים שגירדנו ניצחון לא צריך להיות גאון גדול בשביל לראות את זה

לפני4 שעות , yello said:

מתי נראינו מעולה ? לא היה לנו משחק גדול מאז גנט

לא זוכר שיצרנו רצף של שלישיות או רביעיות.

אין לי תלונות למנספורד. אני חושב שהוא עשה קיץ די טוב בסהכ, בטח שהוא קיבל ירושה של אדמה חרוכה וסגל שנכשל במשך שלוש שנים.

לאט לאט הוא התחיל לעשות ניקוי אורוות. שחרר שומן מיותר ושחקנים שמיצו את עצמם פה כמו ריקן, קנדיל וחוזז (לצערי גם את גלזר שיכל לתרום לנו, אבל רובי לא הסתדר איתו והקהל שלנו מעפן ורצח לו את הביטחון).

היה בעיניי צריך לחתוך עוד קצת בשומן ולשחרר את גולסה ולצערי גם את יונתן אבל קשה לעשות הכל בקיץ אחד.

מנגד הוא חיזק אותנו באחד הזרים הטובים שהיו פה (מילסון), ניסה לשדרג אותנו בעמדת המגן הימני ביחס לז'ראלדש עם מאסון (לדעתי גם הצליח, חבל שהוא ברח במלחמה), והביא לפה את קיקו שבעיניי זה יותר כישלון של רובי קין שלא הצליח לשלב אותו.

גם בשוק הישראלי הוא הביא בקיץ את הכי טוב שיהיה להציע לעמדות שהיינו צריכים בהם חיזוק (כן, אבישי כהן ודוידה זה הכי טוב שהיה, אין מה לעשות, חרא שוק). בנוסף, הוא הכניס לסגל את תורג'מן, רביבו ועידו שחר, קצת דם צעיר כמו שהוא עשה בימי איביץ'.

איפה הוא כן נכשל? בטיפול בעזיבה של דניאל פרץ. במקום שיגיע לפה שוער אחד טוב, הגיעו לפה שלושה שוערים בינונים (ועדיין, לדעתי מוסקרה שוער לא רע בכלל וחבל לי שהוא שילם על המקום שלו). יש שיגידו שגם היינו צריכים עוד בלם. האמת? אני לא שותף לזה, חושב שבהחלט אפשר לקחת אליפות עם סאבוריט ולוקאסן.

אבל בשורה התחתונה, הקיץ שלו הוא הצלחה וראיתי תהליך בריא של מועדון שמנסה לחזור למוטב שלו אחרי 3 שנים שהזכירו לי לפרקים את השנים הראשונות של גולדהאר במועדון (ועדיין, כמה שהיה גרוע לא הגענו לימי לוני ורוני מאנה). צריך גם להבין שזה לא יכול להיות מושלם לגמריי, אני שלם עם זה ולא חושב שזה לוזריות. זה ריאליות.

כולם עכשיו מדברים על הימים של קרויף וכמה היה אצלו מדהים נושא הרכש. איזה קשקוש. להזכיר לכם כמה ביקורות היו פה על קרויף? ישן, מתעורר רק בסוף החלון, מבלה כל הקיץ בקפריסין במקום להביא רכש. תמיד קל להישען על העבר. אבל גם קרויף בקיץ הראשון שלו לצד מהלכים גדולים כמו ראדי וטיבי ידע כשלונות כמו ארנשואו ואבו זייד. אצל קרויף בעונה הראשונה שלו פה מכבי חיפה רשמה את הפתיחה הגרועה ביותר שלה אי פעם ועדיין היא חזרה למירוץ האליפות והרעידה לנו את הביצים עד הפלייאוף. השנה היריבה הרבה יותר חזקה והרבה יותר יציבה מהשנה הראשונה של קרויף, אין מה לעשות.

אם יש משהו שמדאיג אותי במנספורד זה פחות החוסר רכש בחלון הזה. להיפך, זה ההשתוללות שתבוא מההסתכלות המוזרה שלנו על מכבי חיפה. מנטליות של קהל שעלולה להשפיע על החלטות מועדון. הדוגמא של ליאור קאסה היא דוגמא טובה. הולכים לשפוך כסף על שחקן כישרוני מאוד אבל בעמדה שיש לנו בה 5 שחקנים ושלא תשפר אותנו בכלל בטווח הקצר. רק כי מכבי חיפה צריכה עכשיו קשר וצריך להוכיח לה שאנחנו יכולים לגנוב לה שחקנים, הסתכלות מאוד קטנה וצרה בעיניי.

יש הרבה מגבלות בחלון בזה. שוק הזרים שרוצים לבוא לפה די מצומצם ושוק הישראלים די פח (יחזקאל זה המלפפון החם, שחקן טיפש שאם הוא נותן יותר מ5 גולים בעונה אני צנון אבל זה מה יש פשוט).

ועדיין אני מצפה מבן להוציא מהחלון הזה את המקסימום, מצפה לזרים איכותיים וחיזוקים בעמדות שאנחנו אשכרה צריכים ולא עמדות עמוסות כדי להחליש את היריבה. אני מודע לזה שינואר של זהבי ופריצה לא יהיה פה אבל אני מצפה לחיזוק ראוי לסגל.

בשורה התחתונה, כולנו אוהדים. גם האופטימיים וגם הפסימיים. אבל להגיד אמרתי לכם למרות שלא אמרתם לנו בתקופה הטובה ואתם אומרים לנו עכשיו כי המצב מחורבן והתוצאות לאחרונה לא טובות זה לא חכמה. גם אני רוצה אליפות, לצערי אני יכול לקוות אבל לא יכול להתחייב שתהיה לנו השנה.

מפה ועד לשרוף את המועדון, לחתור כל הזמן לפיטורים של המאמן או המנהל המקצועי המרחק גדול מידיי. מפה ועד להשוות אותנו ליונייטד של הגלייזרים או לימי העשור השחור זה מוגזם לחלוטין. מזכיר קצת את ימי היענקל'ך של אוהדי מכבי חיפה הסטייקים.

וזה נראה ארוך אבל אותו דבר שכתבתי על מנספורד אני אומר גם על רובי קין. מי ששרד את כל ההודעה הזאת ראה ביקורת שלי על רובי קין. קיקו היה צריך להשתלב, הרוטציה הייתה צריכה להיות עמוקה יותר וה3 בלמים לא עובד לנו אף פעם.

אבל אי אפשר בכל פעם שהתוצאות לא מסתדרות ללכת על הראש של המאמן. זה דפוס חוזר ולא בריא של הקהל במועדון.

אז תגידו לי קראנקה גרוע, תגידו קראסטיץ' היה גרוע וגם פטריק אבל איביץ'? כי גם אותו אני זוכר שפירקו. אני גם מספיק מבוגר לזכור שגם פאקו וסוזה קיבלו את הביקורת שלהם. זה טבעי, אבל לא תמיד המאמן צריך לחטוף את כל האש.

אם לסכם, פשוט צריך לנסות קצת יותר לתמוך ולתת אמון במערכת. גם אם היא כשלה בעבר אני רואה תהליכים חיוביים. אנשים חושבים שזה לא משפיע אבל כל מי שנמצא במגרש רואה את הלחץ של הקהל מהמירוץ הבלתי נגמר הזה מקרין אוטומטית על השחקנים שנכנסים גם הם ללחץ אטומי.

משהו שלא קורה לצערי בצד השני. זה לא בריא בכלל. חייבים לנסות לעצור את הסחף השלילי. העונה הזאת עדיין לא נגמרה. ממש ממש אבל ממש לא. אנחנו יכולים לקחת את כל הקופה. 

אי אפשר לנקות מבן את הכישלון הענקי עם הזרים בקבוצה עם כל האהבה אליו

חוץ ממילסון אין זר אחד שמשדרג את הקבוצה, כולל סאבו

זה שאפשר להסתדר ואולי לקחת אליפות עם סאבו ולוקאסן זה לא טיעון

זה לא מספיק טוב, קבוצה כמונו צריכה זרים שאף קבוצה אחרת לא יכולה להביא, חייב להיות ערך מוסף לכסף ולמחלקת סקאוטינג רחבה

אחרת בשביל מה ההבאה של פרייס והחבורה ואיפה ערך המוסף מהמשכורות הגבוהות?