Jump to content

יתר מחזור 18

car.garsia

Recommended Posts

5 דקות לפני, קובי החולוני said:

לחלאיילי אתה סופר בכל המסגרות ולגלוך רק בליגה? לא נראה לי הגיוני

בכל מקרה זה לא נכון ההשוואה, חלאיילי חלוץ וגלוך קשר, כביכול ה 6 של גלוך עדיין יותר מרשים

בליגה היה לאוסקר בעונה שעברה 4 גולים ו 8 בישולים.

לחלאיילי יש כרגע 4 גולים ו2 בישולים, בקצת יותר דקות.

2 דקות לפני, קובי החולוני said:

לחלאיילי אתה סופר בכל המסגרות ולגלוך רק בליגה? לא נראה לי הגיוני

בכל מקרה זה לא נכון ההשוואה, חלאיילי חלוץ וגלוך קשר, כביכול ה 6 של גלוך עדיין יותר מרשים

גלוך 4 שערי ליגה ו-2 בגביע בעונה שעזב, לא מובן איך אין הצעות עתק על חלאיילי, רק לנו חוטפים שחקנים

בגלל שאין לי איפה לדחוף את זה אז אני מעדכן שקובי מתחיל לבנות את החזרה של רודף הקטינות מאבו דאבי לעיר שאי אפשר לנשום בה ללא מסכת אב"כ:

https://sport1.maariv.co.il/israeli-soccer/ligat-haal/article/1247298/

אם גם סבע נשאר, אצילי חוזר וכל החיזוקים האחרונים שבינתיים מייצרים שערים תהיה לנו בעיה איתם בראש בראש עד הסוף.

24 דקות לפני, snufkin said:

מה שהסוף הזה של חיפה עשה, מי אצלנו יודע לעשות חוץ ממילסון? שחקני כנך טובים זה המצרך הכי חשוב כדי לקחת רליפות נגד בונקרים

מילסון לא יודע לעשות את זה אבל הוא עושה דברים אחרים לגמרי וטובים הרבה יותר הוא לא כבש מול בונקר, הוא כבש מאופן פליי.  

2 דקות לפני, המכבייה said:

מילסון לא יודע לעשות את זה אבל הוא עושה דברים אחרים לגמרי וטובים הרבה יותר הוא לא כבש מול בונקר, הוא כבש מאופן פליי.  

אני חושב שהוא יודע גם את זה. הבעיה שהוא די היחיד, אנחנו צריכים שחקן התקפה איכותי נוסף

4 דקות לפני, snufkin said:

אני חושב שהוא יודע גם את זה. הבעיה שהוא די היחיד, אנחנו צריכים שחקן התקפה איכותי נוסף

כן, רק שלהביא את סוף כדוגמא לוינגר טוב או חולץ בונקרים, זה מוזר.  

2 דקות לפני, המכבייה said:

כן, רק שלהביא את סוף כדוגמא לוינגר טוב או חולץ בונקרים, זה מוזר.  

הדוגמא היתה למהלך ספציפי, לא לשחקן כמכלול. למרות שאני חושב שהוא טוב ממה שהוא מראה עד עכשיו (עונה שעברה היה פצוע)

2 דקות לפני, snufkin said:

הדוגמא היתה למהלך ספציפי, לא לשחקן כמכלול. למרות שאני חושב שהוא טוב ממה שהוא מראה עד עכשיו (עונה שעברה היה פצוע)

יש לך דוידות על התקן הזה. זה לא שונה בהרבה. אתה צריך(ואולי גם חיפה), טוב מזה. אתה צריך סטארטר שם. לא יהיה סטארטר כזה העונה חוץ ממילסון. תצטרך לאלתר, כמו שגם הם מאלתרים. 

אבל להם יש רגליים בהתקפה, ולך אין. לשם תכוון את האש. לא לסוף/דוידה. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

יש לך דוידות על התקן הזה. זה לא שונה בהרבה. אתה צריך(ואולי גם חיפה), טוב מזה. אתה צריך סטארטר שם. לא יהיה סטארטר כזה העונה חוץ ממילסון. תצטרך לאלתר, כמו שגם הם מאלתרים. 

אבל להם יש רגליים בהתקפה, ולך אין. לשם תכוון את האש. לא לסוף/דוידה. 

יש עוד כמה ימים לחלון, כל עוד לא נסגר אני משאיר פתח לתקווה שיבוא סטרטר

56 דקות לפני, snufkin said:

מה זה קשור לקין? הם לא קבוצה גדולה, גם אנחנו לא. התגובה ממוקדת באספקט מסוייים. יש רק שחקן כנף אחד איכותי אלא אם קיקו יוכיח אחרת. ושחקני כנף מה לעשות, זה הדרך לרווח משחק ולפצח הגנות, שזה האתגר העיקרי העונה

גם לחיפה יש שחקן כנף איכותי אחד העונה כי רפאלוב משחק באמצע וחזיזה פצוע. הסחורה בכנפיים לא משהו, אם לא חלאיילי גם מכבי חיפה תלויה בזרים. זה שמילסון הגיע לפה זה לא באמת היה אמור לקרות, הוא מעל הליגה. גם חלאיילי בדרך ללהיות מעל הליגה אגב.

בשאר המקרים, אתה רואה מה הסחורה הישראלית פה בכנפיים. מכבי תל אביב ומכבי חיפה נאבקות על אושר דוידה שביום גרוע הוא איום וביום גדול הוא בינוני או קני סייף האפרורי. זה מה יש.

לפני10 שעות , car.garsia said:

גם לחיפה יש שחקן כנף איכותי אחד העונה כי רפאלוב משחק באמצע וחזיזה פצוע. הסחורה בכנפיים לא משהו, אם לא חלאיילי גם מכבי חיפה תלויה בזרים. זה שמילסון הגיע לפה זה לא באמת היה אמור לקרות, הוא מעל הליגה. גם חלאיילי בדרך ללהיות מעל הליגה אגב.

בשאר המקרים, אתה רואה מה הסחורה הישראלית פה בכנפיים. מכבי תל אביב ומכבי חיפה נאבקות על אושר דוידה שביום גרוע הוא איום וביום גדול הוא בינוני או קני סייף האפרורי. זה מה יש.

עם זה אני מסכים. בלי חזיזה ואצילי הם קבוצה אחרת לגמרי, עם כל הכבוד ל 5-3-2 של דגו, כשהם ישחקו מול מאמנים קצת יותר חכמים, קל לסגור את זה והם יתקעו דרך האמצע כמו שקרה לנו בעונה שעברה. מקווה שזה יקרה מהר ושדגו לא יחזור מהר ל 4-3-3.

אגב, מה שעשה סוף, שער על מהירות ובעיטה של כנף מהפינה, יונתן היה עושה המון בשיאו. לא מבין מה קרה לשחקן הזה, כאילו לקחו ממנו את כל הכישרון

לפני4 שעות , snufkin said:

עם זה אני מסכים. בלי חזיזה ואצילי הם קבוצה אחרת לגמרי, עם כל הכבוד ל 5-3-2 של דגו, כשהם ישחקו מול מאמנים קצת יותר חכמים, קל לסגור את זה והם יתקעו דרך האמצע כמו שקרה לנו בעונה שעברה. מקווה שזה יקרה מהר ושדגו לא יחזור מהר ל 4-3-3.

אגב, מה שעשה סוף, שער על מהירות ובעיטה של כנף מהפינה, יונתן היה עושה המון בשיאו. לא מבין מה קרה לשחקן הזה, כאילו לקחו ממנו את כל הכישרון

נכון. גם טבח בזמנו. 

כאילו היריקה של דין דוד עוברת גם בתקשורת וגם אצל התובע באהלן אהלן? מה הייתה לו ליחה אז הוא הרגיש צורך לירוק בדיוק בזמן הזה? איך תמיד שזה הם הכל עובר כלא היה... 

3 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

כאילו היריקה של דין דוד עוברת גם בתקשורת וגם אצל התובע באהלן אהלן? מה הייתה לו ליחה אז הוא הרגיש צורך לירוק בדיוק בזמן הזה? איך תמיד שזה הם הכל עובר כלא היה... 

לא ראיתי אבל בטח יגידו זה לא היה לכיוון השחקן