Jump to content

רשמים מהניצחון על הפועל בדרבי (בית) | יוצאים מהמשבר על הזונה שלנו עם 4-2 מהדהד בדרבי חרבו דרבו*

Sawyer

Recommended Posts

לפני5 שעות , המכבייה said:

סבוריט בימיו האחרונים ככדורגלן משפיע. שחצן שלא הפנים שהרגליים כבר לא תואמות לסטייט אוף מיינד הזה שתמיד היה שם. הוא אחד המקוממים שיש כרגע בהרכב, וקצב משחק הותיקים הזה לא מכבד אותו ואותנו. זאת האמת. הבעיה? גם שאר הבלמים נעים במנעד הגלמים יותר או גלמים פחות. למכבי יש שחקני הגנה לא טובים. זאת המציאות. 

לצערי אתה צודק

בכלל כל משחק ההגנה שלנו לא תואם את רמת ליגת העל, רביבו לא יזיק לו מנוחה של 5 משחקים לפחות לאיפוס המערכות(עזוב שהוא לא עושה הגנה והוא רחוק משם) אבישי כהן כנ"ל(שיגיע מחליף בע"ה), רק לוקאסן הוא הבלם הכי טוב שלך(וגם הוא לא מה שאתה מצפה)

1 hour ago, Raumdeuter said:

אוהב את סבוריט ותמיד אוהב אותו,אין ספק שבשנה הבאה מגיע לו טקס מרגש במשחק גדול ועם אצטדיון מלא.

חבל שהוא דועך דווקא לפני קבלת האזרחות, לא תשרת אותנו כמו שחשבנו.

38 דקות לפני, עמית ר said:

אם תפתחו את ערוץ 5 מתישהו היום, כנראה עדיין תשמעו ברקע את אפק צועק על זה שהגיע לפרץ אדום

אני לא מבין איך הפאנטיקס לא עושים לילדה עם הקוקיות הזו איזו הרעשה לפני\בזמן משחק.

פשוט בלתי הגיוני, הרי אנשים בודדים לא יתחילו לשיר זה חייב לבוא מהארגון.

על ההגנה הבנו כבר בטרום העונה, לא הביאו בלם פיגורה - זה מה יש. נקווה שיספיק לאליפות.

בהתקפה חסרונו של מילסון מורגש, הוא עושה צרות להגנות שמולו וזה חסר לנו מאוד כרגע.

אני חושב שאחת הסיבות שההגנה שלנו נראית ככה היא גם בגלל הלחץ שמכבי עושים בחלק הקדמי

זה משאיר ליריב יחסית שטחים.

בלי קשר לזה שרביבו ואבישי לא מספיק טובים הגנתית 

דווקא חשבתי שהצוות הזר כן ישים לב לדברים האלה ויעבוד על זה איתם.

ואני שומע את הפודקאסט של וואן ואורן קדוש צודק

רביבו לא שומר את הרגל החזקה של היריב וזה מחרפן אותי

כנ״ל לגבי המצבים הנייחים שלנו 

איך הגענו למצב שזה כמו לתת כדור ליריבה

למה גבי מרים משמאל וביטון מימין ולא הפוך 

וגם מה הבעיה לעבוד על תרגילים בקרנות

On 18.1.2024 at 11:21, Raumdeuter said:

סיכום אירועי אתמול על שחקני הפועל:

אני באמת לא מבין את הקהל המטומטם שלהם.

״דרבי, קיבלנו גול בדקה הראשונה, מה נעשה? נדליק פירו!״.

״דרבי, זהבי זיין אותנו עם צמד עם פיו פיו לכיווננו, מה נעשה? נשיר לו זהבי מת כשנכנסו בו בתיקול שהוא קם ממנו אחרי דקה!״.

אשכרה הגענו לימים כל כך טובים כאלה שהם ׳שמחים׳ שהשחקן שכבר כבש נגדם צמד שוכב פצוע למשך דקה על המגרש.

וגם אתמול הם ׳שמחים׳ שקיבלו רק 4.

רק תסתכלו על התגובות לפוסט תוצאה… ״גברים!״ ״גאים בכם!״…

יש לי חברים אוהדי הפועל שמספרים שכל דרבי שנגמר ב3-0 ומטה הם יוצאים עם תחושת הקלה כזאת.

איפה היינו בין 2008-ל2012 ואיפה אנחנו עכשיו… כמה מרור הם האכילו אותי בתיכון ומה עם הכלב ישרמוטותתתת

תעריכו כל דקה ודקה!

לפני1 שעה , עמית ר said:

אם תפתחו את ערוץ 5 מתישהו היום, כנראה עדיין תשמעו ברקע את אפק צועק על זה שהגיע לפרץ אדום

עד שהתחיל להשתחרר מהסיוטים והטילט על ה"פנדל" שהוא דרש במשחק נגד ביתר עכשיו החזירו אותו לסורו מסכן. מפה לשם בקצב הזה הוא יתמכר לאכוהול ויהפוך להומלס שממלמל שטויות וזורק חרא על אנשים ברחוב.

לפני11 שעות , המכבייה said:

סבוריט בימיו האחרונים ככדורגלן משפיע. שחצן שלא הפנים שהרגליים כבר לא תואמות לסטייט אוף מיינד הזה שתמיד היה שם. הוא אחד המקוממים שיש כרגע בהרכב, וקצב משחק הותיקים הזה לא מכבד אותו ואותנו. זאת האמת. הבעיה? גם שאר הבלמים נעים במנעד הגלמים יותר או גלמים פחות. למכבי יש שחקני הגנה לא טובים. זאת המציאות. 

קשה לי מאוד עם ההודעה הזאת, במיוחד שזה מגיע ממך ולא מאיזה פקטיבי בפורום.

אני לא שותף לכל הבאלגן פה בתגובות על ההגנה שלנו.

אני חושב שאם המשחק שלנו היה בנוי על הגנה וקודם כל לא לספוג, מאשר על התקפה ולחץ גבוה ('נספוג 2 אז נבקיע 3 ואם נספוג 3 אז נבקיע 4'),

היינו מדברים אחרת על צמד הבלמים שלנו.

תן לי את סבוריט ולוקאסן בעונה של איביץ' שלא ספגנו סיבוב שלם והם היו מסיימים עם אותם נתונים.

באשר לסאבו עצמו,

תמיד אני זוכר אותו מנסה את העוד פעולה ה'ריסקית' מהללכת על בטוח.

דריבל באמצע המגרש שהוא שחקן אחרון שנותן לנו יתרון בהתקפה אבל מנגד יכול להשאיר את היריבה ב2 על 2.

זה סגנון המשחק שלו.

זה יכול להראות לפעמים יהיר אבל עד היום אף אחד לא קרא לו שחצן.

כנראה שהוא לא מתאים לסגנון המשחק שלנו העונה והיה עדיף שיהיה לנו עוד בלם פיזי ומהיר אבל בכל נקודת זמן אחרת אני לוקח את סבוריט בלם אפילו שבבייס שלו הוא לא בלם.

מסכים ששאר שחקני ההגנה שלנו לא ברמה, אבל בדיוק בגלל זה לא מקומם בכלל שהוא בהרכב.

אוהב אותו מאוד ושמח שהוא איתנו.

אם סאבו יקבל תושבות העונה, להשאיר קל, בלם שלישי עדיף על כל מה שנמצא בגזרה הישראלית. מביא שוער, מגן ימני ובלם זרים בקיץ אם יתאפשר.

אם לא, אז הוא לא שווה מקום של זר כבר, אולי לליגה בהגנה מאומנת יותר הוא יהיה טוב יותר, אבל מכבי מועדון עם שאיפות באירופה ואנחנו צריכים בלם איכותי שירים את כל מי שסביבו.

13 דקות לפני, אקיטה said:

אם סאבו יקבל תושבות העונה, להשאיר קל, בלם שלישי עדיף על כל מה שנמצא בגזרה הישראלית. מביא שוער, מגן ימני ובלם זרים בקיץ אם יתאפשר.

אם לא, אז הוא לא שווה מקום של זר כבר, אולי לליגה בהגנה מאומנת יותר הוא יהיה טוב יותר, אבל מכבי מועדון עם שאיפות באירופה ואנחנו צריכים בלם איכותי שירים את כל מי שסביבו.

אין ספק שסאבו כישראלי זה משהו אחר לגמרי

אבל סאבו כזר זה טו מאץ', הוא אינטליגנט ברמות, אף פעם לא היה פיזי מדי ולצערי זה בעוכריו.

לפני4 שעות , erantheking21 said:

אין ספק שסאבו כישראלי זה משהו אחר לגמרי

אבל סאבו כזר זה טו מאץ', הוא אינטליגנט ברמות, אף פעם לא היה פיזי מדי ולצערי זה בעוכריו.

כרגע זה לא כל כך משנה זר או לא, כי אתה משחק עם שניים-שלושה זרים בהרכב. 

בכל מקרה, כואב לומר, אבל הוא חלש מאוד השנה. 

לפני10 שעות , erantheking21 said:

לצערי אתה צודק

בכלל כל משחק ההגנה שלנו לא תואם את רמת ליגת העל, רביבו לא יזיק לו מנוחה של 5 משחקים לפחות לאיפוס המערכות(עזוב שהוא לא עושה הגנה והוא רחוק משם) אבישי כהן כנ"ל(שיגיע מחליף בע"ה), רק לוקאסן הוא הבלם הכי טוב שלך(וגם הוא לא מה שאתה מצפה)

לא צריך להגזים עם רמת ליגת העל. 

לפני4 שעות , barak said:

קשה לי מאוד עם ההודעה הזאת, במיוחד שזה מגיע ממך ולא מאיזה פקטיבי בפורום.

אני לא שותף לכל הבאלגן פה בתגובות על ההגנה שלנו.

אני חושב שאם המשחק שלנו היה בנוי על הגנה וקודם כל לא לספוג, מאשר על התקפה ולחץ גבוה ('נספוג 2 אז נבקיע 3 ואם נספוג 3 אז נבקיע 4'),

היינו מדברים אחרת על צמד הבלמים שלנו.

תן לי את סבוריט ולוקאסן בעונה של איביץ' שלא ספגנו סיבוב שלם והם היו מסיימים עם אותם נתונים.

באשר לסאבו עצמו,

תמיד אני זוכר אותו מנסה את העוד פעולה ה'ריסקית' מהללכת על בטוח.

דריבל באמצע המגרש שהוא שחקן אחרון שנותן לנו יתרון בהתקפה אבל מנגד יכול להשאיר את היריבה ב2 על 2.

זה סגנון המשחק שלו.

זה יכול להראות לפעמים יהיר אבל עד היום אף אחד לא קרא לו שחצן.

כנראה שהוא לא מתאים לסגנון המשחק שלנו העונה והיה עדיף שיהיה לנו עוד בלם פיזי ומהיר אבל בכל נקודת זמן אחרת אני לוקח את סבוריט בלם אפילו שבבייס שלו הוא לא בלם.

מסכים ששאר שחקני ההגנה שלנו לא ברמה, אבל בדיוק בגלל זה לא מקומם בכלל שהוא בהרכב.

אוהב אותו מאוד ושמח שהוא איתנו.

השחצן נפלט ברגע של כעס. הוא וזאדה משחקים את החמש דקות האחרונות כמו במשחק וותיקים. סורי, זה נורא. סאבוריט אשכרה משחק בהליכה. 

גם אתמול היו שתי "מכירות" קטנות בחצי השני שלא הסתיימו בכלום. המסירה הזאת שלא משרתת את הנמסר אלא מסבכת אותו. אובר ביטחון שהופך לנטל. 

לפני7 שעות , tomer958 said:

אני חושב שאחת הסיבות שההגנה שלנו נראית ככה היא גם בגלל הלחץ שמכבי עושים בחלק הקדמי

זה משאיר ליריב יחסית שטחים.

בלי קשר לזה שרביבו ואבישי לא מספיק טובים הגנתית 

דווקא חשבתי שהצוות הזר כן ישים לב לדברים האלה ויעבוד על זה איתם.

ואני שומע את הפודקאסט של וואן ואורן קדוש צודק

רביבו לא שומר את הרגל החזקה של היריב וזה מחרפן אותי

כנ״ל לגבי המצבים הנייחים שלנו 

איך הגענו למצב שזה כמו לתת כדור ליריבה

למה גבי מרים משמאל וביטון מימין ולא הפוך 

וגם מה הבעיה לעבוד על תרגילים בקרנות

אני קבוע שומע את הפודקאסט של רז אמיר ואורן קדוש וכל מה שאורן אומר שם, זה קדוש.
אולי נחתים אותו לעונה הבאה, נראה לי שהוא יהיה יותר טוב מברק בכר בקלות בתור מאמן ישראלי.

5 דקות לפני, Kenji.09 said:

אני קבוע שומע את הפודקאסט של רז אמיר ואורן קדוש וכל מה שאורן אומר שם, זה קדוש.
אולי נחתים אותו לעונה הבאה, נראה לי שהוא יהיה יותר טוב מברק בכר בקלות בתור מאמן ישראלי.

ולנסיה ניסו את זה עם גארי נוויל, פחות עבד.

כיף לשמוע את קדוש, לאמן זה סיפור אחר לגמרי

סאבוריט זה מלך. הוא לא בלם טבעי וזה תמיד יורגש. 

אכלנו גולים עליו העונה, אבל זה לא שהוא הסיבה שההגנה שלנו כל כך חלשה. 

אחרי שנשתמש בכל הזרים שלנו יהיה אפשר לדבר על להחליף אותו. כרגע יש שני זרים שהייתי מחליף לפניו (בנוסף למקום שכבר יש לנו).

22 דקות לפני, צהוב ביציע said:

שומעים

גם אם סאבו לא מקבל תושבות, משאיר אותו קל,

איפה שרק ירצה.

הוא דוגמת מופת למקצוענות וערכי מכביזם.

אני מאוד להשתדל להיזהר בדבריי,אבל הוא מבחינתי לא רחוק מלהיות קרלוס גרסיה של העשור הנוכחי.