Jump to content

רשמים מהניצחון על הפועל בדרבי (בית) | יוצאים מהמשבר על הזונה שלנו עם 4-2 מהדהד בדרבי חרבו דרבו*

Sawyer

Recommended Posts

אנחנו נמצאים בנקודה הכי נמוכה שלנו העונה, אין ספק. רצף של שלושה משחקים בהם איבדנו נקודות שכלל בתוכו גם את סיום הרצף המפואר מול מכבי חיפה בבלומפילד הפך את העונה הזאת והראה את צבעה האמיתי, הולכים למלחמת עולם ואנחנו צריכים כל נקודה וכל חיזוק אפשרי אם רוצים לסיים את זה עם התואר. את רצף איבודי הנקודות חייבים לסיים עכשיו, גם אם היריבה היא הפועל, גם אם זה הדרבי, גם אם עשור ללא הפסד בדרבי הוא החלום הכי גדול שלי, היום חייבים ללכת על כל הקופה ולחזור עם שלושת הנקודות. חייבים. לא להסתפק בשמירת הרצף. קין מעלה הרכב ומערך שונה, התפילות לאלוהים כבר התחילו.

שופט: חלש (תצוגת שיפוט חלשה ורצופה ביותר מדי טעויות, יכול לקבל טענות שהוא לא היה אנטי רק אלינו וטעה גם לטובתנו, ייתכן אבל זה לא משנה את השיפוט החלש, את הפאולים ששורק רק כי זה הופך למצב מסוכן לטובתנו, את הנפילה בקטנות של הפועל ובעיקר את זה שאיבד את המשחק לחלוטין ב20 דקות האחרונות, לא לשלוף שם אדום בפאול המכוער על זהבי.. איפה הואר? עוד שיפוט באסה)

שחקנים: משפתי ממשיך לא להוכיח את עצמו, היה לו אשמה בגול השני (גם אם הסתירו לו מנבדל) ולא מראה שהוא עדיף על מוסקרה עד כה למרות הצלה וחצי נאות. רביבו בתפקוד מעניין היה בסה"כ בסדר, לא מבריק אבל כן השתתף לא רע במשחק החיובי של מכבי והשתדל בהגנה. רוסטם לא יכול לנקות אותו לגמרי מהגול הראשון (שהיה רנדומלי מקסימום) חוצמזה היה במשחק מעולה, אם פאסו לא היה לוקח לערן את השלושער זה היה מהלך עליו. אחלה רוסטם! סבוריט מיעט בטעויות (אחת לא מאוד משמעותית בסה"כ), מסר כמה כדורים נחמדים קדימה. עשה עבודה לא רעה אבל לא מזכיר עוד את סבו של השיא. לוקאסן חושב שסה"כ היה בסדר. לא זכור לי טעויות גדולות או משמעותיות שלו (פתוח לשמוע אם שכחתי) אבישי היה במשחק בהחלט יותר טוב מהתקופה האחרונה, עדיין הרגיש לי מהפחות טובים על המגרש לפחות מיעט במכירות וכן תרם פה ושם התקפית.  יוריס עוד משחק של מי שמוכיח שהוא מהשחקנים הכי חשובים שלנו בקבוצה, עשה את העבודה שלו, נתן הכל ופשוט הביא את מה שצריך בשני צידי המגרש. פרץ נראה שמתחיל לחזור לעצמו למרות שעדיין לוקה בכמה אספקטים של הכדורגל בצורה שזה לעיתים כואב, שיביא יותר מהיתרונות שלו ויהיה בסדר. גבי המצטיין שלי היום כשמעורב כמעט בכל השערים וברוב המהלכים הטובים שלנו, עשה עבודה בלי סוף, השתלט על כדורים, הוביל התקפות, מסר מסירות חכמות (ובמהירות) ואפילו קצת איים על השער. לנער הזה התפללתי. תורג'מן משחק מעולה של הילד, סיומת נדירה בשער הראשון, ביצוע מספק בשער השני. רשם עוד כמה מהלכי כדורגל לא רעים ובכללי שיחק חכם ואחראי, נתן מה שיש לו. היום היה ממש אחלה תורג'י. זהבי מלך שערי הדרבים בכל הזמנים מוסיף עוד שני שערים נפלאים (וכוס אמא של פאסו שלקח לו את השלושער) - אין ולא יהיה לעולם כמו ערן זהבי בעולם הזה.

פיקנטריה:

- טקס לדרור קשטן ז"ל

- מופע אבוקות מטורף (משני הצדדים) עם כמות פירו שלא נגמרה אצלנו ביציע כמעט עד סוף המשחק

- הטרפת בדקות הראשונות אחרי הגול ועם כל הפירו (וכמובן, רק שלא נשלם על זה. כ"כ לא שווה את זה אם כן)

- מכבי שוברת רצף של 3 משחקים ללא ניצחון

- דור תורג'מן עם צמד ב30 דק בדרבי.

- ערן זהבי שובר של בצורת (6 משחקים) עם צמד מרהיב

- ערן זהבי הופך למלך שערי הדרבים בכל הזמנים

- זה החרבו דרבי, אבל אם יקרה נס והפועל לא תיהיה בפלייאוף העליון, זה היה דרבי העשור. הדרבי שחלמנו עליו.

חייב למות:

הגמל שלמה המכוער - באמת שאני לא יכול עם האפס הזה. באמת שהוא חייב כבר להגמר. הוא פשוט חייב למות כבר. באמת. לא יכול לראות אותו. גמל שלמה מסריח.

הפועל - איכסה על הכל, החלום קרוב להתגשם.

קהל:

אווירה מטורפת בבלומפילד כבר שעה לפני השריקה, כולם מוכנים למה שאנחנו יודעים שיהיה משחק מטורף וכך באמת קורה. לא יודע מה להגיד על המשחק עצמו כי היה פשוט משוגע, להוביל 2-0 מהר ואז לאבד את זה אחרי כל הטירוף שהיה עם 2 גולים בדקה מכלום ואז ערן זהבי מחזיר אותנו ליתרון. היה במשחק הזה הכל, יותר מדי חרדות אבל הכי חשוב ששלושת הנקודות בכיס, אפשר לצאת מהתקופה הרעה לרצף נצחונות חדש (ואולי אפילו להתחזק בשחקן או שניים בחלון הקצרצר שנותר). לגבי הפירו, היה באמת מטורף אבל הזריקה לדשא ופה ושם גזענות רק כדי שיורידו לנו נקודות, אין דרך לתאר כמה זה מבאס אותי להיות חלק מהקהל המטומטם שעושה לקבוצה נזק ופוגע אנושות בסיכוי שלנו לאליפות. פשוט כך. אבל לא בא לי להתעסק בזה, ניצחנון דרבי, האושר גדול ואולי אפילו היום היה הדרבי שסגר לנו עשור שלם, עשור שלם ללא הפסד. אולי.

חשבתם שנגמר? תחשבו שוב, הטירוף לא מפסיק. כל 3 ימים משחק.

ראשון, 20:00, פ"ת. נתראה שם.

מקווה שיהיה לנו מזל ולא יורידו לנו נקודות.

צריך להגיד תודה שיש הפועל שאני מקווה שזה יוציא אותנו מהתקופה הרעה כי עם כמה שההגנה רעה, כן הגענו למקום הראשון ול10 הפרש עם הסגל הקיים.

רובי הבין שמעז הווינגרים לא יצא מתוק והלך על שני החלוצים היחידים שלנו בסגל ביחד. מהלך חכם ונכון עד שמילסון יחזור וישבור פה הגנות שוב.

משחק ההגנה נובע מטעויות פרסונליות בעיניי כי שחקני ההגנה פשוט לט מספיק טובים. לא מבין אם יש לך את בלטקסה על הספסל למה הוא לא עולה כבלם שמאל במקום הפרסי שלא נראה קשור לאירוע.

גבי ותורג'מן במשחק אש אבל המצטיין שלי הוא ואן אובריים שרצח היום הכל וכל פס מדוייק ונכון.

יצאתי ממש עצבני מהאיצטדיון היום.

שחקנים שלא רוצים לשחק כדורגל.

הקבוצה במשחק הגנה רע מאוד כרגיל.

גבי היה נהדר, ככה גם תורג'מן. ערן לא בשיאו ונותן צמד.

לא יודע מה לחשוב על ניהול הסגל של קין.

אנחנו רכים, אומנם טכנים מאד אבל רכים, זה הקבוצה, זה הגישה של המאמן, זה השחקנים שהוא בחר. הגישה מאד התקפית שלנו עולה לנו ביוקר לפעמים.

כבר משחק שני ברצף שאנחנו מקבלים גולים מצחיקים, כל חצי מצב נגדנו נגמר בגול זה מכעיס אבל זה כרגע מכבי.

2 דקות לפני, קמחי said:

קמחי מי לא רצה לשחק? דווקא היום היינו אינטנסיבים וראשונים לכל כדור כמעט. הפועל בדקות טובות צריך להגיע שמו לנו כמעט 3 על טעויות של הגנה בתחתית הלאומית. חייב לתקן אבל רצון וגישה לא הייתה הבעיה היום.

אגב, לגבי הסגל אני איתך לגמרי. איך הספסל יכול להשפיע עם כמעט ולא משחק היום?

1 דקה לפני, osfeee said:

עד עכשיו סבוריט ולוקאסן עומדים עם הכדור כאילו זה שניות אחרונות בכדורסל.

בהנעת כדור לדעתי זה בכוונה כדי למשוך את ההגנה החוצה, זה די ברור. דווקא מהגישה הייתי מבסוט היום.

כנגד ארבעה בנים וגבי אחד 

גבי מעל כולם

דור 

זהבי 

יוריס

והאחרון שהיה מ ע ו ל ה היום  - דוידזאדה 

נתן משחק מצויין חייב לעלות לפני רוי

נמצא בכושר הרבה יותר ממנו

הגול הראשון קצת עליו אבל מלבד זה היה נהדר

16 דקות לפני, קמחי said:

זה.

אם עד לפני כמה שנים שחקנים היו לוקחים את הכדור לחצי, רק לתת עוד, היום סבוריט מחזיק כדור דקה שלמה ועומד (בלתי נסבל) פעם אחרי פעם. אין חילופים, אין אש, לסיים את המשחק וללכת.

מערך מזעזע בעיניי, שהפך אותנו לרעים מאוד התקפית ועוד יותר רעים הגנתית. אגף של דוידזאדה ורביבו זה אגף שלא יודע לא הגנה ולא התקפה. והמאמן? עומד. עוד משחק עם רבע חילוף, עוד משחק שחמישה שחקנים מפורקים גמורים ולא יוצאים, עוד משחק של חילופי העברת זמן בדקה ה90. הרוויח את עידו שחר לפני כמה משחקים? מפסיד אותו שוב. יונתן כהן? ביטחון שגם ככה ברצפה ירד עוד יותר, וזה אחרי תקופה יחסית חיובית. קיקו? אם לא יכנס ב4-2 לתת עוד קצב, מתי? נצפה ממנו להציל את המולדת עוד כמה משחקים?

אולי הדרבי שיצאתי ממנו עם הכי הרבה סימני שאלה בשנים האחרונות. לא יודע לאן הקבוצה הזאת הולכת מכאן. לא היינו רחוקים מביזיון גדול מאוד, וזה על כל מי שמנהל את הדבר הזה סו פאר.

7 דקות לפני, קובי השועל said:

בהנעת כדור לדעתי זה בכוונה כדי למשוך את ההגנה החוצה, זה די ברור. דווקא מהגישה הייתי מבסוט היום.

שטויות. באף קבוצה בעולם לא תמצא את הבלם עומד עם הכדור דקה שלמה ״כדי למשוך את הקבוצה החוצה״. הסבר מקצועי אי אפשר לתת לדבר הזה. 

לפני11 שעות , מאור ט said:

חייבים להעיף את הרמקולים והמוזיקה מהאצטדיון

גם בחימום אבל בעיקר אחרי גולים 

זה מסרס את האווירה, ועוצר את מומנטום העידוד שלאחר גול

פשוט מזעזע

מילא מוזיקה, למה לא לשים שירים שקשורים למכבי? למה אני צריך לשמוע נועה קירל וקולדפליי? יש את עשו בלאגן, את הדיסק פנאטיקס הראשון, אפילו מכבי לבד הוציאו גירסה למי כמוך באלים עם פיטר רוט… לא מובן בכלל…

ודי לטילטיל במחצית, הוא כל כך חסר כריזמה ומביךךךך! ״אנחנו מזמינים אתכם לעקוב אחרי מכבי ברשתות החברתיות!״ בחייאת יש פה מישהו שלא עוקב? איף 

יש יש יששששש

איזה רכבת הרים רגשית היה הערב הזה וואו

תמונת המשחק שלי (שמצטרפת לרשימה מכובדת - קובי מוסא עם הברכיה לפנים של השמוק האדום, דן גלזר מסתכל על שחקן אדום על הרצפה ובן חיים מפוצץ בלון אדום) היא דור פרץ דורך לאייבינדר על הביצים. תענוג.

אגב אופסייד ברור בגול השני שלהם 

44 דקות לפני, Wade said:

שטויות. באף קבוצה בעולם לא תמצא את הבלם עומד עם הכדור דקה שלמה ״כדי למשוך את הקבוצה החוצה״. הסבר מקצועי אי אפשר לתת לדבר הזה. 

סבוריט בימיו האחרונים ככדורגלן משפיע. שחצן שלא הפנים שהרגליים כבר לא תואמות לסטייט אוף מיינד הזה שתמיד היה שם. הוא אחד המקוממים שיש כרגע בהרכב, וקצב משחק הותיקים הזה לא מכבד אותו ואותנו. זאת האמת. הבעיה? גם שאר הבלמים נעים במנעד הגלמים יותר או גלמים פחות. למכבי יש שחקני הגנה לא טובים. זאת המציאות. 

לפני5 שעות , המכבייה said:

סבוריט בימיו האחרונים ככדורגלן משפיע. שחצן שלא הפנים שהרגליים כבר לא תואמות לסטייט אוף מיינד הזה שתמיד היה שם. הוא אחד המקוממים שיש כרגע בהרכב, וקצב משחק הותיקים הזה לא מכבד אותו ואותנו. זאת האמת. הבעיה? גם שאר הבלמים נעים במנעד הגלמים יותר או גלמים פחות. למכבי יש שחקני הגנה לא טובים. זאת המציאות. 

אוהב את סבוריט ותמיד אוהב אותו,אין ספק שבשנה הבאה מגיע לו טקס מרגש במשחק גדול ועם אצטדיון מלא.