Jump to content

רשמים מההפסד לחיפה בבלומפילד | לראשונה לאחר 12 שנה, תם הרצף המפואר על מכבי חיפה בבלומפילד

Sawyer

Recommended Posts

2 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אגב, דוגמה יפה לשיא הטמטום של השחקנים והמאמן, חוסר היצירתיות והמעוף במשחק. כדור בלתי ישיר ברחבה, הכי צפוי, תגלגל לזהבי כולם ירוצו עליו ולא יצא כלום. למה לא למסור תורג'מן לשמאל, החומה בחיים לא תגיע אליו והיא גם תרוץ לזהבי באינסטינקט ואז כל השער פתוח.. כלום, ראש בקיר. 

בהחלט טמטום חומה במרחק של מטר כולם קופצים על הכדור, המהלך היחידי שהיה ניתן לעשות זה למסור הצידה ולבעוט.

באיזה קטע יש פה כאלה שמאשימים את זהבי שהגיב לאוהדים.

זה אותם אנשים שעושים צרות במשך שנים ביציע

לפחות 7-8 חברה שם קיללו אותו כולל כאלה שניסו להיכנס מתחת לרשתות

זה לא הספיק ואז ביציע מהיציע קיללו כמובן את כולנו שאנחנו סמרטוטים וכו וכו

ואז לסיום אחד שם רצה לעלות ליציע בגלל כאלה שהחזירו לו במילים ואז לא יודע מה היה הגבר הזה שפשוט גרם לו לצאת החוצה ולא נתן לו לעשות בלאגן ביציע 

2 דקות לפני, tomer958 said:

באיזה קטע יש פה כאלה שמאשימים את זהבי שהגיב לאוהדים.

זה אותם אנשים שעושים צרות במשך שנים ביציע

לפחות 7-8 חברה שם קיללו אותו כולל כאלה שניסו להיכנס מתחת לרשתות

זה לא הספיק ואז ביציע מהיציע קיללו כמובן את כולנו שאנחנו סמרטוטים וכו וכו

ואז לסיום אחד שם רצה לעלות ליציע בגלל כאלה שהחזירו לו במילים ואז לא יודע מה היה הגבר הזה שפשוט גרם לו לצאת החוצה ולא נתן לו לעשות בלאגן ביציע 

אנשים פה או לא יודעים או חושבים שאנחנו מטומטמים. הם ****, **** גדול שיושב על מכבי שנים.

2 דקות לפני, car.garsia said:

טקס לקנדיל אה? אנחנו לא נורמלים באמת, מזל שלא עשינו טקס גם לאצילי.

תמונת מראה לקוקסינליות של המועדון שלנו מול בית הדין,

שופטים וכו׳, 

כרגיל נחמדים מדי.

היה מביך ביותר. 

1 דקה לפני, daniel1 said:

תמונת מראה לקוקסינליות של המועדון שלנו מול בית הדין,

שופטים וכו׳, 

כרגיל נחמדים מדי.

היה מביך ביותר. 

לדעתי אפילו קנדיל עצמו היה בשוק והובך מהסיטואציה.

17 דקות לפני, המכבייה said:

דוידה זה ממש סתם. וגם יוני. כשמפשטים את זה- אנחנו רק עם מילסון, תורג'מן וקיקו(ודביטון) מבחינת שחקנים שיתרמו. אין לנו חילוף לערן, אין לנו בלם שירים את העסק(ועידת בלמים שנעה מבסדר לבינוני ולחלש). צריך לתת פה מכת רכש ללא פחד, או לתת גם לילדים דקות. 

אתה יודע מה הדעה שלי בנוגע לרכש ללא פחד :-)

מדמון הייתי מביא, ועוד איזה מגן ימני ישראלי. בלם זר זה בהול לדעתי.

כל השאר זה צ'יבוטות.

הפסדנו את המשחק לפני שעלינו אליו. בלט מהדקה הראשונה שהשחקנים לא הגיעו מוכנים מנטלית (וחלקם כנראה גם פיזית במידה מסוימת). היו רפויים, חסרי ביטחון ולא אגרסיבים מספיק, מי יותר ומי פחות. תורג'מן בן ה19 נראה היחיד שהגיע במוד ומוטיבציה שמתאימים למעמד. איפה זה ואיפה הטירוף במשחק הראשון בגביע הטוטו מול ב"ש.

לא הבנתי למה פעם אחר פעם מוסקרה מוציא כדור חמש ללוקסן שמעביר לסבו שמחזיר למוסקרה ובמצב הזה שני שחקנים של הירקת כבר עושים לחץ עליהם 

למה המשחק באש הזה

שהשוער יבעט כדור חמש הכי חזק שהוא יכול וחלאס עם המשחק באש הזה מה כל כך מסובך 

18 דקות לפני, elbanana said:

הפסדנו את המשחק לפני שעלינו אליו. בלט מהדקה הראשונה שהשחקנים לא הגיעו מוכנים מנטלית (וחלקם כנראה גם פיזית במידה מסוימת). היו רפויים, חסרי ביטחון ולא אגרסיבים מספיק, מי יותר ומי פחות. תורג'מן בן ה19 נראה היחיד שהגיע במוד ומוטיבציה שמתאימים למעמד. איפה זה ואיפה הטירוף במשחק הראשון בגביע הטוטו מול ב"ש.

אין פה משהו מנטלי לדעתי. העייפות של הקישור השחוק והפצוע כן בלטה במאבקים פיזיים.

כל ההכנה קרסה מהרגע הראשון שחיפה חנקו את האמצע ומכבי התעקשה לעשות דווקא משם בילד אפ, כל המצבים שלהם זה בדיוק מאיבודים כאלה. היו לו מעט מצבים שעם שכל בראש והוראות שונות ואתה מטאטא להם את כל המשחק לחץ שהתאפיין בעיקר אמוק לא מתוחכם במיוחד. אנחנו באנו נאיביים מבחינת ההכנה.

זה היה משחק קלאסי לקטול אותם במעברים, והיו לך את המצבים האלה ולא מעט.

22 דקות לפני, car.garsia said:

אה? מה הבעיה עם זה?

שחקן ששיחק לא מעט שנים במועדון לקח עם המועדון תארים ועזב בצורה מכובדת.

באמת השוות אותו לאצילי? 

הנסיונות הצלת מולדת של דוידה הראו כמה גרוע היינו היום בהנעת כדור.

צריך פה זר ברמת היובאנוביץ, וידאר, ראיקו... 

לדעתי גבי גם היה הסביר ביותר והיחיד שהגיע. כל השאר משחק נפל. להוציא נק' ש10/11 נראים רע ורע מאד זה אתגר. לא הגיע לנו כלום המשחק הזה. סבוריט נראה אבוד, די עצוב שזה השחקן. אבישי היה זוועה ופרץ שאני מאמין שעלה עם זעזוע מוח או משהו.

קשה לנו בלי מילסון. עוד יותר קשה לנו שדוידה ויונתן הם החילופים שלנו בהתקפה והתרומה מהם היא מועטת מאד. הלוואי שיגיע קיצוני חדש.

עוד משהו, מאד היה חסר היום קשר אמצע שיעלה, לא ברור לי למה שחר לא היה בסגל.

1 hour ago, אקיטה said:

אין פה משהו מנטלי לדעתי. העייפות של הקישור השחוק והפצוע כן בלטה במאבקים פיזיים.

כל ההכנה קרסה מהרגע הראשון שחיפה חנקו את האמצע ומכבי התעקשה לעשות דווקא משם בילד אפ, כל המצבים שלהם זה בדיוק מאיבודים כאלה. היו לו מעט מצבים שעם שכל בראש והוראות שונות ואתה מטאטא להם את כל המשחק לחץ שהתאפיין בעיקר אמוק לא מתוחכם במיוחד. אנחנו באנו נאיביים מבחינת ההכנה.

זה היה משחק קלאסי לקטול אותם במעברים, והיו לך את המצבים האלה ולא מעט.

מתחבר לדברים שרשמת בצד המקצועי ועדיין הצד המנטלי בלט לי בצורה בוהקת. 

הטיילת והחורים בהגנה כבר מהשניות הראשונות, השיתוק, חוסר הדיוק, ההיסטריה והבילבול בפעולות הכי פשוטות, וגם העובדה שמיד אחרי הגול הבלתי נמנע פתאום התחלנו להתקיף כאילו הנה חטפנו את הכפה שהיתה באוויר כבר כמה דקות ועכשיו יוצאים מהתרדמת. נוסיף לזה את תצוגות הנפל יוצאות הדופן של חלק מהשחקנים. ככה לא מגיעים למשחק עונה. במשחק עונה פותחים הכי חזק שיש ומגבירים, ובמקסימום יוצאים עם שריר מתוח בדקה 70 אם צריך כמו פארפה בעונה שעברה. קוויתי שיצאו למחצית השניה לתקן כמו מלוע של תותח והתבדיתי

חיפה לחצה אותנו מההתחלה בבית שלנו ולא הצלחנו להשתחרר מהלחץ מה שהוביל לאיבודים קריטיים. בכח ניסינו לשחק על הקרקע. חיפה גם לקחה הרבה מאבקים לדעתי. סגרו אותנו בסוף על מצב וחצי לגול במשחק שלם. 

1 דקה לפני, מנש שער 11 said:

חיפה לחצה אותנו מההתחלה בבית שלנו ולא הצלחנו להשתחרר מהלחץ מה שהוביל לאיבודים קריטיים. בכח ניסינו לשחק על הקרקע. חיפה גם לקחה הרבה מאבקים לדעתי. סגרו אותנו בסוף על מצב וחצי לגול במשחק שלם. 

הפסדנו מאבקי כדור ברמה הזויה, גם שהם איבדו כדור איכשהו זה חזר אליהם ממש מהר.

במזל לא נגמר 0-3 להם.

לפני8 שעות , המכבייה said:

תורג'מן ויוריס היו סבירים. תורג'מן כל כך אקספלוסיבי ולא צפוי, שאין לנו את הלוקסוס לשחק בלעדיו. לא הייתי מזיז אותו מהאגף ולא הייתי מוציא את יוריס אם כי יכול להבין את הניסיון עם דוידה. 

היינו בעיקר חסרי אומץ, לראשונה העונה. עוד שלושה שבועות וחצי אנחנו בסמי. חייבים ריצה חדשה.

תורג׳מן עם הרבה רעש וצלצולים, אבל בלי תכלס הוא לא שווה יותר מדוידה או יוני. 

אף פעם לא יודע מתי צריך לבעוט, למסור או לעשות עוד מהלך. גם כשהוא לוקח את ההחלטה הנכונה הוא מבצע אותה בצורה לא טובה. 

במשחק עם שטחים כמו אתמול הוא יכול לפתוח באגף (בעיקר כי קיקו סימן שאלה גדול ומילסון לא כאן), אבל לא הייתי רוצה לראות אותו שם ביום ראשון לדוגמא.

דוידה לא שחקן הכנף שיפללנו לו כתואם מילסון. לא הוא, וכרגע גם לא קיקו. אם זה מה שהצליחו להביא, חבל מאוד וזו תעודת עניות די גדולה למחלקת הרכש שלנו.

לגבי אתמול, יותר מדי דובר על המשחק, אבל אני חושב שזה לא המשחק הספציפי שגרם לכעס ולאכזבה. החל מהמשחקים בבתים באירופה, פעם אחר פעם נאמר שיש צורך להרחיב את הרוטציה. כן רכש לא רכש, קבוצת כדורגל היא לא 11 שחקנים, היא 16 ו17, וכשהשחקנים בחוץ לא מקבלים ביטחון ונזרקים בדקות רנדומליות למגרש, ואלה שעל המגרש תופסים צדדים וקורעים רצועות בברך (ניר ביטון), אי אפשר לצפות לכלום. 

זהבי, פרץ, דן ביטון, סבוריט, לוקאסן, אבישי כהן, רוי רביבו, ואן אובריים, קניקובסקי- כל אלה שחקנים שנראו הרבה יותר טוב, ובאופן קוסמי, הופ- נראים מתחת לרמה שלהם בקטע מפחיד. זה ממש לא מקרי. הם עייפים, סחוטים ופצועים. וזה על רובי. לא רק עליו; על הצוות, על מנספורד, על כולם. יותר מכך, היכולת של תורג׳מן אתמול לא הפתיעה אף אחד. היכולת הזאת הייתה צריכה להגיע עשרה משחקים קודם, והיא הייתה מגיעה, אם במשך שלושה חודשים הוא היה נכנס קצת לפני הדקה ה90. כך גם לגבי עידו שחר. לכן, אני לא יודע כמה ערך יש לדיבור מקצועי. כן, אבישי כהן היה פשוט הזוי. כן, דור פרץ מזכיר את ההוא שאמרנו שצריך לשחרר להפועל חיפה ותת להם כסף כדי שיקחו. אבל זה גם לא פייר לשפוט שחקנים שחמצן לא מגיע להם למוח, ואני בטוח שהם לא יגידו את זה במשחק מול חיפה. בזמן שהם מכניסים שחקנים כמו פודגראנו וסייף, וגוני נאור וקינדה, שחלק מהם נגרים לכל דבר כן? אבל רצים כמו ג׳וקים ולא מפסיקים להפריע, ומולם עומדים שחקנים שרק רוצים שריקת סיום, איזה צורה יש לזה? ומה אפשר לעשות מול זה?

עכשיו, אפשר להתווכח על האם כל הסחיטה הזאת של השחקנים הייתה שווה את הפער המינורי שיש לנו כרגע, לצד שמינית גמר מפעל אירופי. יש מצב. אבל אני חושב שעם קצת יותר חשיבה וגמישות, היה אפשר לעשות פער לא פחות קטן, ועדיין להחזיק סגל שיכול לרוץ ביחד לאורך זמן. כרגע, עדיין עם שלושה משחקים בשבוע, אנחנו תלויים בעיקר בשחקנים שארבעה חודשים לסיום העונה, כבר מתחילים להתפלל שיגיע הקיץ. ואני לא בטוח שזה יחזיק.

חבל מאוד.

4 דקות לפני, Wade said:

דוידה לא שחקן הכנף שיפללנו לו כתואם מילסון. לא הוא, וכרגע גם לא קיקו. אם זה מה שהצליחו להביא, חבל מאוד וזו תעודת עניות די גדולה למחלקת הרכש שלנו.

לגבי אתמול, יותר מדי דובר על המשחק, אבל אני חושב שזה לא המשחק הספציפי שגרם לכעס ולאכזבה. החל מהמשחקים בבתים באירופה, פעם אחר פעם נאמר שיש צורך להרחיב את הרוטציה. כן רכש לא רכש, קבוצת כדורגל היא לא 11 שחקנים, היא 16 ו17, וכשהשחקנים בחוץ לא מקבלים ביטחון ונזרקים בדקות רנדומליות למגרש, ואלה שעל המגרש תופסים צדדים וקורעים רצועות בברך (ניר ביטון), אי אפשר לצפות לכלום. 

זהבי, פרץ, דן ביטון, סבוריט, לוקאסן, אבישי כהן, רוי רביבו, ואן אובריים, קניקובסקי- כל אלה שחקנים שנראו הרבה יותר טוב, ובאופן קוסמי, הופ- נראים מתחת לרמה שלהם בקטע מפחיד. זה ממש לא מקרי. הם עייפים, סחוטים ופצועים. וזה על רובי. לא רק עליו; על הצוות, על מנספורד, על כולם. יותר מכך, היכולת של תורג׳מן אתמול לא הפתיעה אף אחד. היכולת הזאת הייתה צריכה להגיע עשרה משחקים קודם, והיא הייתה מגיעה, אם במשך שלושה חודשים הוא היה נכנס קצת לפני הדקה ה90. כך גם לגבי עידו שחר. לכן, אני לא יודע כמה ערך יש לדיבור מקצועי. כן, אבישי כהן היה פשוט הזוי. כן, דור פרץ מזכיר את ההוא שאמרנו שצריך לשחרר להפועל חיפה ותת להם כסף כדי שיקחו. אבל זה גם לא פייר לשפוט שחקנים שחמצן לא מגיע להם במוח, ואני בטוח שהם לא יגידו את זה במשחק מול חיפה.

עכשיו, אפשר להתווכח על האם כל הסחיטה הזאת של השחקנים הייתה שווה את הפער המינורי שיש לנו כרגע. יש מצב. אבל אני חושב שעם קצת יותר חשיבה וגמישות, היה אפשר לעשות פער לא פחות קטן, ועדיין להחזיק סגל שיכול לרוץ ביחד לאורך זמן. כרגע, עדיין עם שלושה משחקים בשבוע, אנחנו תלויים בעיקר בשחקנים שארבעה חודשים לסיום העונה, כבר מתחילים להתפלל שיגיע הקיץ.

חבל מאוד.

רק מציין ששרוב מי ששיחק נגדנו אתמול, עבר בדיוק את אותו עומס שאנחנו עברנו. שם, דגו כן עשה קצת רוטציה ואם היית משווה אתמול, הרוטציה הזאת היתה שווה לו מינוס 8. בכל מקרה, חיפה גם עם שחקני ספסל אתמול(אפילו לא בזכות הרוטציה אלא פציעות). לא עמד מולנו יריב רענן הרבה יותר.

פשוט עלובים.

האשם העיקרי הוא רובי קין שלא ניסה לשנות כלום תוך כדי המשחק!

אני עוד מנסה לעכל את החילוף דקה 91 שמכניסים שני שחקני הגנה.

לא מבין את ההוראה הזאת של הכדורי חמש ההזייה האלה - גם ככה השוער הזה חסר ביטחון אז למה לסבך אותו עוד??

השחקנים פשוט ישנים על המגרש, לא מזיז להם שהם בפיגור, לא מזיז להם שחוטפים להם כדור, לא מזיז להם שהשופט מזיין אותם או שמבזבזים נגדם זמן.

מישהו צריך להעיר אותם כי זה כבר כמה משחקים ככה ויש דרבי שבוע הבא.

2 דקות לפני, המכבייה said:

רק מציין ששרוב מי ששיחק נגדנו אתמול, עבר בדיוק את אותו עומס שאנחנו עברנו. שם, דגו כן עשה קצת רוטציה ואם היית משווה אתמול, הרוטציה הזאת היתה שווה לו מינוס 8. בכל מקרה, חיפה גם עם שחקני ספסל אתמול(אפילו לא בזכות הרוטציה אלא פציעות). לא עמד מולנו יריב רענן הרבה יותר.

ממש לא נכון בעיניי. רובי קין קיצוני מאוד בשמרנות שלו, וה״כן, דגו עשה קצת רוטציה״ עשוי להיות שווה לך תואר בסוף העונה. אתה מסתנוור מ8 הפרש (5 כיום) אבל שוכח שיש ארבעה חודשים שלמים, שחקנים סחוטים שסוחבים פציעות, וסגל קצר בהרבה מחיפה. בנוסף, בוא נגיד שאצלנו לא בדיוק אוהבים רכש, בטח לא בינואר. את הכסף סופרים במדרגות, ואליפות החורף לא נותנת לנו כלום מלבד כאב לב במידה וכל הדבר הזה יתברר כבעיטה ענקית בדלי.

לפני11 שעות , car.garsia said:

לעשות טקס לורמוט כשהוא ישדר אותנו. סמרטוטים