Jump to content

רשמים מההפסד לחיפה בבלומפילד | לראשונה לאחר 12 שנה, תם הרצף המפואר על מכבי חיפה בבלומפילד

Sawyer

Recommended Posts

משחק העונה הראשון מגיע אלינו בסיטואציה נוחה באופן יחסי, פער 8 (היה עדיף 10) בטבלה, שתי הקבוצות לא נראות מי יודע מה אבל היתרון בפורמה אצלנו ולמרות העייפות והפציעות זה נראה שלמשחק הזה מגיעים יחסים פיטים וצריכים לעשות הכל כדי לנצח, או לפחות לא להפסיד. גם אם הפער יכול לסבול הפסד, הרצף היקר (השני האהוב עליי בעולם) לא. קין מקבל חזרה את לוקאסן סבוריט ביטון יוריס, נראה שיש לנו כל מה שצריך כדי לעשות את זה.

שופט: רע (לא המציא איזה גדולה, לא שדד אותנו בואפן מובהק אבל פשוט נתן להם את השריקות הקטנות ללא הפסקה, קרן ודאית שלא קיבלנו, עוצר דאבל פסים שלנו ברחבה, לוקח לתורג'מן מצב לגול על אי המשכיות, ככל שעברו הדקות גם ממש עזר לחיפה בקטנות כדי שישמרו על התוצאה. לא היה הגורם המכריע כי היינו פרווה אבל נראה שנתן את שלו למאמץ הכולל)

שחקנים: מוסקרה יש לו חלק ודאי בשער שספגנו, חוץ מזה היו לו כמה עצירות נאות לצד השמטות בלתי מתקבלות, לפעמים הוא קשה לעיכול. רביבו נכון שרשם 2.5 מהלכים נחמדים והיה יחסית מהפחות גרועים אבל במשחק לא טוב שלו גם הגנתית וגם מעבר. סבוריט היה נראה רע היום, מותש, לא בוחר נכון את המסירות החכמות קדימה, טועה בצורה לא אחראית. לא היה טוב היום. לוקאסן לכאורה היה הסביר בהגנה, אבל הרגיש לי יותר מדי שניסה לברוח ולהסתתר מסיטואציות במקום להגן על השער במקסימום. לא יודע, אולי הגזמתי איתו והיה סביר? אבישי בכל משחק אחר היה לוקח את תואר החלש של היום, היה פשוט נורא היום. הגנתית התקפית איבודים הזויים קבלת החלטות בלתי ניתנת להבנה, רע לתפארת. יוריס מהבודדים שלא היו רעים, ניסה לדחוף קדימה לא מעט לפעמים גם הצליח, היה מאוד נייד, שמר על כדורים במצבים קשים וקיבל לרוב החלטות נכונות, עדיין לא סטופר מספיק משמעותי כ6 אבל לבוא אליו בתלונות היום.. גבי חושב שהיה הכי בסדר במכבי היום? נתן את הכל, שמר על הכדור, היה אחראי והכניס קצת כדורים, ניסה לתקוף (למרות שיכל לאיים על השער), לא היה גדול היום אבל בהשוואה לאחרים. פרץ ציון 0/10, מישהו צריך להוציא את הנתון איבודים שלו היום, לא יודע מה להגיד עליו היום, באמת לא יודע. דן ביטון יכל להיות גרוע יותר, היה שותף איכשהו לחלק מהחצאי התקפות שהיו לנו, מיעט למכור עד הדקות האחרונות אבל אין לי איזה סופרלטיב אליו. קשה לי מאוד לצפייה גם כשכן טוב ומביא מספרים. תורג'מן חלוק לגביו, כי כן יצר, וכן דהר ודרס, וכן היה מהיחידים שעשו מהלכי כדורגל שיכלו לגרום למשהו, בסופו של דבר יש בעיה באיכות בפעולה האחרונה (או בקבלת ההחלטות) וגם שרף את הדשא, נתן ספרינטים להגנה גם כשהיה גמור. לפחות ניסה. זהבי משחק לא טוב שלו, מעט מדי נגיעות טובות, הגיע ל2.5 מצבים שלו (אם רק המספרת הייתה נכנסת הכל היה נראה אחרת) ולא כבש, באסה רצח. עדיין גדול השחקנים בהיסטוריה ושימותו השונאים והקנאים.

פיקנטריה:

- הפסד ליגה ראשון לעונה

- אחרי למעלה מ12 שנים, מפסידים לחיפה בבלומפילד. רצף מדהים שייזכר לנצח. תודה לך מכבי!

- משחק ראשון שלא כובשים(?)

- ערן זהבי לא כובש 5 משחקים ברצף

קהל:

לדעתי עידוד חלש מאוד שלנו היום, נכנסנו להלם מהמצב והגשם והכל ביחד, לא עודדנו מפסיק טוב למעט פיקים בודדים, מחצית שניה הם מעבירים זמן אנחנו לא יושבים על השופט ולא עליהם, הכל היה כבוי. קשה להאשים כי הקבוצה הייתה מתה וכולם היו קפואים אבל סה"כ היה כישלון היום של כל מכבי כולל כולם, כך הרגיש לי לפחות. הרצף המפואר נגמר וזה כמובן שובר את הלב, אבל גם נותן המון גאווה על התקופה המדהימה הזאת והידיעה שפער 5 עדיין קיים כן קצת מרגיעה כי עכשיו צריכים להרגיע את המערכת, ללכת לצבור נקודות חשובות בשבוע הקרוב (והכי חשוב, לא לאבד את הרצף האהוב והחשוב לי מכולם). נצטרך את הקהל איתנו כבר במשחק הקרוב, תבואו בהמוניכם.

ראשון, 20:00, גרין. נתראה שם.

מעבר לשחקנים ניהול משחק פשוט לא טוב של קין, המשחק היה מאוד שכונתי כאילו אין נגיעה של מאמן.

לגבי זהבי- כל התקשורת עם כותרות עליו, לא כצעקתה תיכנסו ותראו את הוידאו לפני שאתם שופטים אותו.

מקווה שהקהל לא יתן יד לתקשורת ולמסע שלהם להכניס את מכבי לסיחרור עם עניין כזה שקשור לזהבי.

מפחיד אותי שהבועה התפוצצה. 10 ניצחונות רצופים כשרובם מגיעים בשיניים ובלי כדורגל גדול ואז בבת אחת מגיעה נפילה. מזכיר קצת את פטריק. 

נקודה מ6, פער של 5 אחרי שהובלת 10 לפני שלושה ימים. אין מילים. 

מה שהכי עצוב היום שכולם כולל כולם היו גרועים. זה מתחלק לגרועים וגרועים מאוד. לא זוכר כזאת תצוגת נפל של שחקנים. זה לא שחיפה הייתה טובה כמו שפשוט נתנו להם את המשחק. 

שבוע נוראי ומדאיג מאוד להמשך. הצורה שבה נצא ממנו תעיד על איך העונה הזאת תסתיים. במיוחד כששבוע הבא יש לנו שבוע לא פחות קשה

לא מצליחים להתמודד מול בונקר במיוחד כשמילסון חסר. 

מצבים נייחים בחרו לא להרים, 

אין בעיטות מרחוק. 

שחזור של חדרה באותו שבוע. 

מסקנה- אסור להקלע לפיגור 

בכל מקרה הפאניקה לא מוסברת, יש עוד ככ הרבה משחקים לטוב ולרע. לדעתי האליפות בכיוון שלנו 

Just now, YallaMaccabi said:

לא מצליחים להתמודד מול בונקר במיוחד כשמילסון חסר. 

מצבים נייחים בחרו לא להרים, 

אין בעיטות מרחוק. 

שחזור של חדרה באותו שבוע. 

מסקנה- אסור להקלע לפיגור 

גם אותם בזבוזי זמן ב2 המחציות השניות.

זכותם, אבל קצת מביך בזבוז הזמן של חיפה מדקה 60.

ציון 0/10 לדור פרץ זה עוד מחמיא, על שחקן אחר היית אומר מכור. 

רוי רביבו נוראי(כבר תקופה), אין לו שום ערך מוסף על דאווידזדה שעולה עליו ונראה שגם אבישי כהן היה איזה טריק לחודש שנגמר. 

בשורה התחתונה הסגל שלנו קצר בטירוף, וחיפה רק מעבה אותו. 

הם באו היום בסגל ממש חסר, ארבעה זרים בחוץ ונראינו כמו ערימת חרא נגדם, אני כל כך מתבייש שדגו האפס הזה עשה לקין בית ספר. 

מה שהכי מטריד זה שאנחנו כבר שישה משחקים רצוף מגרדים ניצחונות ביכולת חלשה מאוד, חוץ מנגד אשדוד, ואז מילסון בחוץ ונקודה משש. בלעדיו הקבוצה שבלונית, איטית להחריד, משחקת לרוחב וחסרת כל רעיון התקפי.. 

לצערי אנחנו חייבים חיזוק של שלושה שחקנים. 

מה נפלתם על רביבו 

היה מצוין הגנתית מול חליילי שאין מה לעשות פשוט קשר התקפי מצטיין 

הגול היום אולי עליו אבל חוץ מזה שמר אותו טוב 

אח אפשר ליפול על שחקן הגנה בגלל טעות כמו שלא גומרים חלוץ על החמצה

זה אכזרי אבל זה המשחק 

הבלמים שלנו לעומת זאת... 

אני חושב שנקודת התורפה שלנו היא לחץ גבוה

כאשר לוחצים אותנו בחצי שלנו אנחנו חסרי אונים.

אנחנו לא יודעים להשתחרר מלחץ בכלל במקום זה אנחנו נבהלים ומאבדים כדורים.

גם חדרה לחצה אותנו למעלה ואיבדנו כיוון והיום חיפה עשתה את זה מושלם. 

נקודת תורפה נוספת זו היכולת לפרוץ בונקרים

הללכת ראש בקיר דרך האמצע לא עובד ואנחנו חוטאים בזה שוב ושוב ושוב , זה לא עבד נגד חדרה ולא היום מול חיפה.  אנחנו לא משכילים לייצר דאבל אפים באגפים במשחקים כאל 

המגנים נשארים אחורה כמעט קבועה ולא עולים ובלי קשר אין לנו שחקני אגף טבעיים דריבלסטים מהירים

בהרכב

( יש את מילסון שכרגע בחוץ ודוידה שלא מקבל קרדיט אמיתי)

נקודת תורפה אחרונה והקשה מכולן היא משחק ההגנה + שוער

יש לנו הגנה מזעזעת. אנחנו שווים גול במשחק.

ולגבי שוער, יש לו לקות קשה ביכולת לקלוט כדורים  הוא מעדיף להדוף

אני חושב שחייב להתחיל לחשוב על פתרונות לנקודה הראשונה והאחרונה שציינתי- הן הבוערות ביותר.

6 דקות לפני, מאור ט said:

אני חושב שנקודת התורפה שלנו היא לחץ גבוה

כאשר לוחצים אותנו בחצי שלנו אנחנו חסרי אונים.

אנחנו לא יודעים להשתחרר מלחץ בכלל במקום זה אנחנו נבהלים ומאבדים כדורים.

גם חדרה לחצה אותנו למעלה ואיבדנו כיוון והיום חיפה עשתה את זה מושלם. 

נקודת תורפה נוספת זו היכולת לפרוץ בונקרים

הללכת ראש בקיר דרך האמצע לא עובד ואנחנו חוטאים בזה שוב ושוב ושוב , זה לא עבד נגד חדרה ולא היום מול חיפה.  אנחנו לא משכילים לייצר דאבל אפים באגפים במשחקים כאל 

המגנים נשארים אחורה כמעט קבועה ולא עולים ובלי קשר אין לנו שחקני אגף טבעיים דריבלסטים מהירים

בהרכב

( יש את מילסון שכרגע בחוץ ודוידה שלא מקבל קרדיט אמיתי)

נקודת תורפה אחרונה והקשה מכולן היא משחק ההגנה + שוער

יש לנו הגנה מזעזעת. אנחנו שווים גול במשחק.

ולגבי שוער, יש לו לקות קשה ביכולת לקלוט כדורים  הוא מעדיף להדוף

אני חושב שחייב להתחיל לחשוב על פתרונות לנקודה הראשונה והאחרונה שציינתי- הן הבוערות ביותר.

עם מה תשחק מהאגפים, אין לנו שם שום דבר? 

לדעתי חוץ מיוריס קשה לי לסמן מישהו חיובי היום. אם הוא יצא מסיבה מקצועית ולא דור פרץ זה טמטום ענקי.

משחק חושך לכולם, צריך להרים את הראש לאט לאט.

אגב, הבני שרמוטות שקיללו את זהבי, אתם הסרטן של האוהדים שלנו שתדעו. מעדיף לשבת עם אוהדי סכנין ביציע במקום לשבת אתכם, יחבורה של סמרטוטים משועממים שבאה לשפוך רעל כל משחק ואונסת את היציע עידוד שלנו.

1 דקה לפני, car.garsia said:

אגב, הבני שרמוטות שקיללו את זהבי, אתם הסרטן של האוהדים שלנו שתדעו. מעדיף לשבת עם אוהדי סכנין ביציע במקום לשבת אתכם, יחבורה של סמרטוטים משועממים שבאה לשפוך רעל כל משחק ואונסת את היציע עידוד שלנו.

הטעות של זהבי, אם אוהד אחד מתוך 15 אלף מקלל אותך אין מה להתרגש זה תרבות הכדורגל הישראלי.

2 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

עם מה תשחק מהאגפים, אין לנו שם שום דבר? 

יש לך את דוידה שהוא שחקן אגף טבעי ולא רע בכלל. 

יש לך את מילסון ( כשיחזור) 

רוץ איתם למעלה כשחקני אגף, תנצל את המגנים ההתקפיים שלך ותתחיל לבנות משם הזדמנויות. 

שיטת החפירות באמצע לא עובדת . 

קבוצות מזהות שיש אובר ניסיונות למצוא את זהבי 

והירידה שלו אחורה לא כל כך עוזרת. 

לדן ביטון חסר תאכלס

מיזמוזי הכדור האלה והאטת המשחק שלו לא תורמת באמצע.

המפתח הלאה נמצא באגפים לדעתי.

2 דקות לפני, Double said:

הטעות של זהבי, אם אוהד אחד מתוך 15 אלף מקלל אותך אין מה להתרגש זה תרבות הכדורגל הישראלי.

זה לא אוהד אחד, זה אותם בני זונות שתקועים איתנו לנצח וכל משחק מקללים, גם בעונות של אליפות.

הם בין הסיבות ששער 11 בית קברות הרבה דקות.

חיפה עשו מה שצריך כדי לנצח אותנו אחרי 12 שנה. גם את הדרבי של "אלירן זיין אותכם" לא היה הכי יפה לעין

אנחנו חייבים לחבר כמה ניצחונות רצופים אחרת אכלנו אותה

בנוסף יש עוד משחקים מול חיפה בקרוב, חייבים לקחת את שניהם

9 דקות לפני, מאור ט said:

יש לך את דוידה שהוא שחקן אגף טבעי ולא רע בכלל. 

שחקן רע ביותר. אין לו שמץ של מושג גם כשהוא מגיע למצב שהוא צריך לתת קרוס קליל לגול קליל, כי זה בימין. היום היה לו מצב כזה, הוא פאקינג כבר עבר את המגן בתוך הרחבה ויש שחקנים למסירה לגול, עוצר, מסתובב סביב עצמו, מעביר לשמאל, נגמרת ההתקפה.

בשמאל זה יהיה עוד יותר גרוע.

עדיף כבר אורי עזו או אבו פרחי שהיו על הספסל.

תורג'מן ויוריס היו סבירים. תורג'מן כל כך אקספלוסיבי ולא צפוי, שאין לנו את הלוקסוס לשחק בלעדיו. לא הייתי מזיז אותו מהאגף ולא הייתי מוציא את יוריס אם כי יכול להבין את הניסיון עם דוידה. 

היינו בעיקר חסרי אומץ, לראשונה העונה. עוד שלושה שבועות וחצי אנחנו בסמי. חייבים ריצה חדשה.

אגב, דוגמה יפה לשיא הטמטום של השחקנים והמאמן, חוסר היצירתיות והמעוף במשחק. כדור בלתי ישיר ברחבה, הכי צפוי, תגלגל לזהבי כולם ירוצו עליו ולא יצא כלום. למה לא למסור תורג'מן לשמאל, החומה בחיים לא תגיע אליו והיא גם תרוץ לזהבי באינסטינקט ואז כל השער פתוח.. כלום, ראש בקיר. 

2 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אגב, דוגמה יפה לשיא הטמטום של השחקנים והמאמן, חוסר היצירתיות והמעוף במשחק. כדור בלתי ישיר ברחבה, הכי צפוי, תגלגל לזהבי כולם ירוצו עליו ולא יצא כלום. למה לא למסור תורג'מן לשמאל, החומה בחיים לא תגיע אליו והיא גם תרוץ לזהבי באינסטינקט ואז כל השער פתוח.. כלום, ראש בקיר. 

כתבת פה בול מה שחשבתי באותו רגע. לא היה לי ספק שזה יגמר איך שזה נגמר.

מבין את הצורך של שחקנים לקחת עליהם, אבל במוח בחייאת ראבק.

9 דקות לפני, אקיטה said:

שחקן רע ביותר. אין לו שמץ של מושג גם כשהוא מגיע למצב שהוא צריך לתת קרוס קליל לגול קליל, כי זה בימין. היום היה לו מצב כזה, הוא פאקינג כבר עבר את המגן בתוך הרחבה ויש שחקנים למסירה לגול, עוצר, מסתובב סביב עצמו, מעביר לשמאל, נגמרת ההתקפה.

בשמאל זה יהיה עוד יותר גרוע.

עדיף כבר אורי עזו או אבו פרחי שהיו על הספסל.

דוידה זה ממש סתם. וגם יוני. כשמפשטים את זה- אנחנו רק עם מילסון, תורג'מן וקיקו(ודביטון) מבחינת שחקנים שיתרמו. אין לנו חילוף לערן, אין לנו בלם שירים את העסק(ועידת בלמים שנעה מבסדר לבינוני ולחלש). צריך לתת פה מכת רכש ללא פחד, או לתת גם לילדים דקות.