Jump to content

מכבי - חיפה | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

Just now, erantheking21 said:

תורג'מן היה טוב במחצית הראשונה, היחיד שהגיע למשחק במחצית הראשונה, מחצית שניה פחות טובה כי הוא די התעייף

קבלת החלטות מעצבנת שלו.

מחצית שניה נאבד . 

בוא נסכם על 5?

Just now, KIMHI said:

קבלת החלטות מעצבנת שלו.

מחצית שניה נאבד . 

בוא נסכם על 5?

יאללה לא נריב איתך על זה, בוא נסכם שהוא היחיד שבאמת נראה במהלך דקות מסוימות(יחד עם ואן אובריים) כמו שחקן שהגיע למשחק הזה, אגב ההוצאה של ואן אובריים היתה הזויה מרגע שיצא נגמר המשחק שלנו.

לגבי לוקאסן? לא יודע היה מאוד הססן ועשה גם לא מעט שטיות

או שכל השחקנים שלנו עם קורונה או שהם היו על K לא ברור  מה קרה לכל השחקנים היום, פשוט היו גרועים במיוחד.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

יאללה לא נריב איתך על זה, בוא נסכם שהוא היחיד שבאמת נראה במהלך דקות מסוימות(יחד עם ואן אובריים) כמו שחקן שהגיע למשחק הזה, אגב ההוצאה של ואן אובריים היתה הזויה מרגע שיצא נגמר המשחק שלנו.

לגבי לוקאסן? לא יודע היה מאוד הססן ועשה גם לא מעט שטיות

או שכל השחקנים שלנו עם קורונה או שהם היו על K לא ברור  מה קרה לכל השחקנים היום, פשוט היו גרועים במיוחד.

עמדת הקיצוני השמאלי כל כך לא מחמיאה לו שיכול להיות שאני קשה איתו בגלל זה.

ועוד השעטנז אחרי שקיקו נכנס.

הוא לא ורסטילי. 

או חלוץ או כלום.

15 דקות לפני, קמחי said:

יצרת מצבים לא פחות טובים מהם היום, בשליטה ובהנעת כדור יחסית איטית למרות הקלות היחסית שלהם לחשוף אותך מאחור במגרש הפתוח.

ולמרות כל זה, הנתון הזה בא לבטא משהו מאוד ממשי-כמה קרוב היית לכיבוש שער.

לא השכלנו היום לבצע את זה, ושיחקנו רע מאוד, אבל יש כאן איזו מרה רעה שלא משקפת את המציאות-גם חיפה הייתה די גרועה היום.

לא מסכים קמחי. היו להם הרבה מתפרצות עם יתרון מספרי או שוויון מספרי שבמזל לא נגמרו במצבים טובים. זה נכון, שבפועל הם שיחקו 10 דקות טובות של כדורגל וכל השאר המשחק שלהם היה בונקר-מעברים-בזבוזי זמן, אבל בסוף הם באו לבלומפילד ועצרו את הרצף הפסיכי שהיה לנו פה. לגיטימי לא לבוא ולתת 90 דקות קונצרט. הם עשו את שלהם, מעל ומעבר. אנחנו ממש לא. בעיקר צרמה לי העובדה שאנחנו ממש ממש שבלונים - הבילד אפ בכל מחיר המחורבן הזה שלא עבד (כי הם באו מוכנים אליו) ורק סיבך אותנו כל התקפה, פעם אחרי פעם, בטח כשיוריס התעייף ויצא. קבוצה טובה יודעת להיות גם גמישה בדברים האלה. למה לעזאזל לא לתת כדורי עומק מעבר לקו הלחץ לכיוון תורג'מן על פיינגולד? אנחנו לא שיחקנו חכם ונגררנו לקרב החפירות שהם כל כך רצו שיקרה.

6 דקות לפני, קמחי said:

כפרה עליך, אנחנו עם xG גבוה מהם. 

מה זה שווה לנו קמחי אם רק דור פרץ מאבד 30 כדורים במשחק, היינו סטטיים לרוב ובעיקר חסרי גיוון מוחלט. לטעמי שברנו שיא עונתי ביחס למכבי על איבודים היום.

ההזיה הזו לשחק ללא כנף ימין כשאין את מילסון בצד השני. כרגיל חילופים מאוחרים, שחקנים גמורים, חיפה לוחצים גבוה אבל עדיין שיחקנו בחלק האחורי יותר ממה שהיה כל השנה.

הקבוצה חייבת רענון נוסף כי רובי לא מאמין בשחקני הספסל שלו וכנראה בצדק.

סליחה על השפה,אבל מה זה החרא הזה?,זה היה נראה כמו משחק של קראנקה או וידיגל או כל מיני לצים אחרים שאימנו אותנו ולא כמו משחק נורמטיבי של רובי.

Just now, Raumdeuter said:

סליחה על השפה,אבל מה זה החרא הזה?,זה היה נראה כמו משחק של קראנקה או וידיגל או כל מיני לצים אחרים שאימנו אותנו ולא כמו משחק נורמטיבי של רובי.

את האמת שזה נראה קלאסי רובי

הנעת כדור בכוח והכנסת המגינים לאמצע

קראנקה בחיים לא מניע כדור

Just now, Raumdeuter said:

אכן היה זוועה. יש גם ימים כאלה בעבודה. מאמין שרובי והצוות יסיקו את המסקנות המתבקשות.

32 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

בגדול אתה צודק, אבל צריך להיות עיוור כדי לראות שאין מספיק איכות בקבוצה, אין מגינים להרכב ראשון, מרכז הגנה לא טוב מספיק. ללא חיזוק לצערי 

לא נראה לי שניקח אליפות אלא אם חיפה תתן לנו אותה והיום לא נראה שהיא מתכוונת לתת .

מסכים. זה כמעט אותו סגל שלא לקח פה אליפות ב3 שנים האחרונות.

6 דקות לפני, אלק נילאש said:

לא מסכים קמחי. היו להם הרבה מתפרצות עם יתרון מספרי או שוויון מספרי שבמזל לא נגמרו במצבים טובים. זה נכון, שבפועל הם שיחקו 10 דקות טובות של כדורגל וכל השאר המשחק שלהם היה בונקר-מעברים-בזבוזי זמן, אבל בסוף הם באו לבלומפילד ועצרו את הרצף הפסיכי שהיה לנו פה. לגיטימי לא לבוא ולתת 90 דקות קונצרט. הם עשו את שלהם, מעל ומעבר. אנחנו ממש לא. בעיקר צרמה לי העובדה שאנחנו ממש ממש שבלונים - הבילד אפ בכל מחיר המחורבן הזה שלא עבד (כי הם באו מוכנים אליו) ורק סיבך אותנו כל התקפה, פעם אחרי פעם, בטח כשיוריס התעייף ויצא. קבוצה טובה יודעת להיות גם גמישה בדברים האלה. למה לעזאזל לא לתת כדורי עומק מעבר לקו הלחץ לכיוון תורג'מן על פיינגולד? אנחנו לא שיחקנו חכם ונגררנו לקרב החפירות שהם כל כך רצו שיקרה.

מכבי תקועה בתבניות שכבר מוכרות והיריבות מגיעות לזה מוכנות. מעבר לזה, נראה שאין מחשבה אל מול היריבות.

היה ברור דחיפה יעלו בקו 2 קשרים היום.

ידוע שאגף ימין שלהם מתקשה הגנתית לכל אורך העונה.

איך הגענו לפרק את היריבה? מה הדגשים שניתנו לקבוצה?

המון שחקנים לא היו טובים היום.

לדוגמא, פרץ במו רגליו מנע 3-4 מתפרצות עם יתרון מספרי בכניסה לשליש האחרון שלהם. זה פחות או יותר מה שהם חשפו אותך היום(כנראה יותר). אני מניח שזה יכל קצת להרגיש אחרת.

אני לא אוהב את הקישור שלנו העונה. אנחנו חדר מנועים של שחקן בודד, והרצון ליצור צירופים דרך השלישייה פשוט נשללו.

ערן כופה את עצמו בתנועה לאחור. הוא לא עובד מספיק עם הפנים קדימה.

רוי רביבו ראוי לנעל פקקים של פרגוסון היום.

יש כל מיני עקרונות של חוסר רצון לתקוף את המסירה שזה כבר מעיק.

יש המון בעיות בקבוצה, אבל חיפה לא נתנו לי שום דבר לדאוג ממנו היום. יותר מעצמנו.

1 דקה לפני, קמחי said:

מכבי תקועה בתבניות שכבר מוכרות והיריבות מגיעות לזה מוכנות. מעבר לזה, נראה שאין מחשבה אל מול היריבות.

לדוגמא, פרץ במו רגליו מנע 3-4 מתפרצות עם יתרון מספרי בכניסה לשליש האחרון שלהם. זה פחות או יותר מה שהם חשפו אותך היום(כנראה יותר). אני מניח שזה יכל קצת להרגיש אחרת.

אני לא אוהב את הקישור שלנו העונה. אנחנו חדר מנועים של שחקן בודד, והרצון ליצור צירופים דרך השלישייה פשוט נשללו.

אין אין.

גאווה למשפחת קמחי.

3 דקות לפני, אלק נילאש said:

אכן היה זוועה. יש גם ימים כאלה בעבודה. מאמין שרובי והצוות יסיקו את המסקנות המתבקשות.

ויקחו אחראיות? סתם בצחוק.

המשחק הכי חלש שלנו העונה עם פתיחה מבישה ומחצית שנייה מתחת לכל ביקורת. 

לא לבעוט למסגרת מחצית שלמה,במשחק עונה,בבית כשאתה בפיגור זה בלתי מתקבל על הדעת. 

הלאה

8 דקות לפני, MTA For Ever said:

מה זה שווה לנו קמחי אם רק דור פרץ מאבד 30 כדורים במשחק, היינו סטטיים לרוב ובעיקר חסרי גיוון מוחלט. לטעמי שברנו שיא עונתי ביחס למכבי על איבודים היום.

ההזיה הזו לשחק ללא כנף ימין כשאין את מילסון בצד השני. כרגיל חילופים מאוחרים, שחקנים גמורים, חיפה לוחצים גבוה אבל עדיין שיחקנו בחלק האחורי יותר ממה שהיה כל השנה.

הקבוצה חייבת רענון נוסף כי רובי לא מאמין בשחקני הספסל שלו וכנראה בצדק.

זה פשוט נתון שמספר מציאות.

לא היינו כל כך רעים, וחיפה לא היו טובים מאיתנו.

אולי האמת היא שהם הצליחו לצמצם ולפגוע בנו איפה שאנחנו רכים. אחלה, אוכל למחשבה ויש הרבה מקום לשפר

רבאק, עד לפני שני מחזורים הייתה כאן תחושה של קבוצה היסטורית. כנראה שאנחנו לא, אבל מספיק טובים לקחת אליפות.

ולגבי האירי הנחמד שלנו-

יש לו פער גדול ללמוד כיצד לנהל סגל.

משחק שכולו הפסד אחד גדול :

גם בבלומפילד אחרי 12 שנה.

גם הפסד ראשון העונה.

גם פער של 5 במקום לפתוח ל11 ולברוח .

וכל זה נגד המועדון המסריח מכבי חיפה שאני לא יכול לסבול .

הקבוצה לא שיחקה , כל אחד היה נראה כמו שחקן ליגה ב , כאילו השחקנים לא רצו לפרק ולנצח ולא עלו עם רעל בעיניים .

חבל , הפסד שאי אפשר להאשים בו אף אחד , רק את עצמנו.

זה הפסד שיכול לעלות לנו באליפות , אני מקווה שלא.

2 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

המשחק הכי חלש שלנו העונה עם פתיחה מבישה ומחצית שנייה מתחת לכל ביקורת. 

לא לבעוט למסגרת מחצית שלמה,במשחק עונה,בבית כשאתה בפיגור זה בלתי מתקבל על הדעת. 

הלאה

מספרת של זהבי ועוד בעיטה של פרץ.

3 דקות לפני, תחיית המתים said:

איפה  הקבוצה ששיחקה במחצית הראשונה נגד גנט

בדיוק בצד מקיאים את החיים אחרי שסיימו עוד 90 דקות בלי מנוחה

7 דקות לפני, קמחי said:

מסכים מאוד עם זה. למרות כל מה שכתבתי אני עדיין בטוח שאנחנו טובים יותר וגם יש לנו 5 הפרש אז אנחנו הפייבוריטים. לפחות לפני שראינו איך יסתיים ינואר הזה ואיך הרכש שלהם ישתלב.

Just now, אלק נילאש said:

מסכים מאוד עם זה. למרות כל מה שכתבתי אני עדיין בטוח שאנחנו טובים יותר וגם יש לנו 5 הפרש אז אנחנו הפייבוריטים. לפחות לפני שראינו איך יסתיים ינואר הזה ואיך הרכש שלהם ישתלב.

זה משחק טוב לרדת מההיי שהיו כאן.

זו לא קבוצה היסטורית. יש לנו המון להשתפר.

אנחנו טובים יותר וניקח אליפות.