Jump to content

שרן ייני - אל קפיטן

Recommended Posts

התגעגעתי.

המון חכמת משחק, פסים מדוייקים, נוכחות הגנתית.

לא מובן מאליו שבגילו ככה נותן עבודה.

אל קפיטן!

בדומה לאיינשטיין, לשמור את המוח אחרי הפרישה. אולי נשתיל כמה תאי מוח אצל כמה ילדים שצריכים דחיפה.

מה שהגוף לא יודע לעשות המוח מפצה ורק מבליט כמה הוא משמעותי וחשוב בשושלת תחת מיטש.

30 דקות לפני, קמחי said:

בדומה לאיינשטיין, לשמור את המוח אחרי הפרישה. אולי נשתיל כמה תאי מוח אצל כמה ילדים שצריכים דחיפה.

מה שהגוף לא יודע לעשות המוח מפצה ורק מבליט כמה הוא משמעותי וחשוב בשושלת תחת מיטש.

חייבים לשלב אותו במערכת הנוער, רצוי בתפקיד שהוא יוכל להישאר בו לנצח, כמו יהודה לבני האגדי שגידל דורות על גבי דורות של שחקנים כמאמן בגילאים הצעירים או כאחראי על מנטליות ופסיכולוגיה במחלקת הנוער או משהו דומה.  

29 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

מקווה שקיין רואה את זה, לא צריכים חלטורה כמו הפרסי כבלם, למרות שייני לא מהיר, כמו שאמרתם, הוא חכם וקורא את המשחק.

אני חושב שהוא לא היה תורם באותו האופן אם היה פותח בהרכב. הוא בדיוק השחקן המושלם לעלות מהספסל כדי להרגיע, לייצב את ההגנה והמשחק שלנו ולסגור את הסיפור. 

כפרה עליו. לא נגמר. 

אבל לא לטעות כמו שכתבו פה שהוא יכול להיות שחקן הרכב. 

״האיש למשימות מיוחדות״ . שם כשצריך. אבל הוא לא ישרוד משחק שלם. בטח לא מול קבוצות חזקות ומהירות 

מהשנייה שהוא נכנס הוא עשה רק פעולות טובות. היה מהלך ששחקן של אשדוד השיג אותו ובכל זאת הוא פיצה על זה עם החוכמה שלו והרוויח את הכדור. 

הוא לא השחקן הכי פיזי, מהיר, טכני או גבוה, אבל הוא כל כך חכם ומקצוען שזה גורם לו לבלוט גם בגילו. 

הקפטן המושלם. התגובה שלי לפרישה שלו כאשר היא תגיעה מפחידה אותי.

לפני4 שעות , עידן מוסקונה said:

ספק אם יהיה עוד קפטן כזה, 

מקווה שישאר במועדון לעוד המון שנים! 

לא יהיה.