Jump to content

אשדוד - מכבי | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

לפני1 שעה , עידן מוסקונה said:

מעניין מתי יתחיל הדיבור על "ליגה חלשה"...

אני יכול להתחיל עם זה. זו באמת ליגה חלשה. פרט למכבי, וגם זה לא היה מאוד ברור בהתחלה, הליגה אכן נחלשה.

חיפה בהחלט נחלשה, מה שהיה צפוי אחרי גל העזיבות שם ועייפות החומר הכללית. באר שבע גם, וגם הקבוצות הדרג השני שיכולות לעקוץ (נתניה, בית"ר) איבדו כח.

יכול להיות שדברים קצת יותר מסתדרים כרגע דווקא לקבוצות שהן לא חיפה, אבל כן. זאת לא ליגה חזקה במיוחד. זו אחת הסיבות לרקורד המטורף שלנו.

9 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אני יכול להתחיל עם זה. זו באמת ליגה חלשה. פרט למכבי, וגם זה לא היה מאוד ברור בהתחלה, הליגה אכן נחלשה.

חיפה בהחלט נחלשה, מה שהיה צפוי אחרי גל העזיבות שם ועייפות החומר הכללית. באר שבע גם, וגם הקבוצות הדרג השני שיכולות לעקוץ (נתניה, בית"ר) איבדו כח.

יכול להיות שדברים קצת יותר מסתדרים כרגע דווקא לקבוצות שהן לא חיפה, אבל כן. זאת לא ליגה חזקה במיוחד. זו אחת הסיבות לרקורד המטורף שלנו.

פשוט ב3 שנים האחרונות היינו הליגה ה6 באירופה. 

36 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

כמו שחיפה נחלשה העונה כך מכבי הייתה חלשה שנה שעברה, העיסוק סביב חוזקת הליגה לא רלוונטית במיוחד.

יש ליגה, הטובה ביותר תקח אליפות סה טו.

Just now, רן יעקובי said:

כמו שחיפה נחלשה העונה כך מכבי הייתה חלשה שנה שעברה, העיסוק סביב חוזקת הליגה לא רלוונטית במיוחד.

אבל זה לא רק שחיפה נחלשה (מה שקרה לנו ועוד יקרה לנו) אלא שגם לא קם שום כח אחר, כמו שקורה בדרך כלל, שיכול לאתגר את הקבוצה שכן התחזקה, ובניגוד לשנים שעברו, אין כ"כ קבוצות כמו נתניה של השנים האחרונות שיכולות לאיים במשחק נתון.

אין סיבה לא להודות בזה, אבל אני מסכים שבסופו של דבר זה די אנקדוטלי.

20 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אבל זה לא רק שחיפה נחלשה (מה שקרה לנו ועוד יקרה לנו) אלא שגם לא קם שום כח אחר, כמו שקורה בדרך כלל, שיכול לאתגר את הקבוצה שכן התחזקה, ובניגוד לשנים שעברו, אין כ"כ קבוצות כמו נתניה של השנים האחרונות שיכולות לאיים במשחק נתון.

נתניה היא אותה נתניה.

ריינה היא קטמון של עונה שעברה.

זה תמיד אותה ליגה של קבוצה וחצי.

1 hour ago, עידן מוסקונה said:

פשוט ב3 שנים האחרונות היינו הליגה ה6 באירופה. 

יש לקבוצה פוטנציאל לאליפות -> היא זוכה באליפות -> קמפיין טוב באירופה -> שחקנים עוזבים אחרי עונה / 2 -> עונת אליפות ביכולת ירודה עם קמפיין רע באירופה -> יש אלופה חדשה שמתחילה שוב מההתחלה.

אני לא היחיד ששם לב לגלגל הזה נכון?

צטט

בן זקן לשופט: אתה רק מכבי, קח חולצה מזהבי

בעלי אשדוד רתח ב-4:1 וצעק לעבר שניר לוי: "תתבייש, ביזיון לאיגוד השופטים". המאמן אלי לוי: "תן למכבי לנהל את המשחק, אתם לא יודעים לנהל אותו"

מנותקים

תודה לך מכבי!

חילופים מעולים של רובי.

אחלה קיקו, שרן ברנסנס.

ג׳קי, המאמן ובכלל אשדוד אתם על הזין אינשאללה תתפרקו כבר.

זסנו שחקן מלוכלך מסריח, לא רוצה אותו אצלנו.

הלאה, יש חדרה בראשון וזה הכי חשוב העונה!

לפני7 שעות , רן יעקובי said:

בדיוק

לא מבין את זה

שנה שעברה חיפה הייתה אלופה כי הליגה הייתה חלשה מכבי לא באמת התמודדה

וככה כל עונה, האלופה מעל הליגה וברמה לפחות יותר משאר הקבוצות

ככה זה כמעט בכל מקום בעולם

לפני7 שעות , turgi said:

נתניה היא אותה נתניה.

ריינה היא קטמון של עונה שעברה.

זה תמיד אותה ליגה של קבוצה וחצי.

נתניה וקטמון שעונה שעברה סיימו 30 נקודות מתחת למכבי בעונה לא טובה היו פשוט מטורפות

לפני8 שעות , חומץ בלסמי said:

בד"כ אני מסכים איתך, אבל במקרה הזה לא

הליגה היא אותה ליגה למעט זה שאנחנו טיפה התחזקנו וחיפה טיפה חלשו, חוץ מכל הכל אותו דבר

ב-3 שנים האחרונות לחיפה הייתה תחרות? גם אנחנו וגם חיפה היינו גרועים והם שטו לאליפות, אז השנה חיפה ובאר שבע בעונה פחות טובה ואנחנו ביותר טובה

38 דקות לפני, Adir12 said:

הליגה היא אותה ליגה למעט זה שאנחנו טיפה התחזקנו וחיפה טיפה חלשו, חוץ מכל הכל אותו דבר

ב-3 שנים האחרונות לחיפה הייתה תחרות? גם אנחנו וגם חיפה היינו גרועים והם שטו לאליפות, אז השנה חיפה ובאר שבע בעונה פחות טובה ואנחנו ביותר טובה

רק תיקן - אנחנו לא טיפה התחזקנו אלא הרבה ואותו הדבר לגבי חיפה. נתחיל מצוות מקצועי, בעיניי צוות מקצועי טוב זה יותר מ 4 שחקני הרכב. אצל קראנקה היינו תחת, תראה מה רובי קין והצוות מוציאים מאותם השחקנים (יוריס, גבי, פרץ ועוד) וגם התחזקת בכנפיים משמעותית. 

אותו הדבר לגבי חיפה, העזיבה של בכר והמינוי של דגו זה לא "טיפה נחלשו" זה המון. תוסיף לזה את אצילי שהיה שחקן העונה עם מספרים פצצה לכנף, את זה שסבע הועף (לא שהוא ברמה של אצילי ובכל זאת) ותראה את השינויים הגדולים ששתי הקבוצות עברו. 

הליגה תמיד חלשה וכמובן גם השנה, יש לו"ז משחקים פסיכי ונראה שמכבי הכי עמוקה בסגל ושמחליפים עולם זה עדיין עובד (טפו טפו) והכל ביחד שווה את ההפרש כרגע. וזה עוד אמור לעלות בעזרת השם, אנחנו רק בסוף סיבוב. 

זה נראה שמי שיכול לסכל את האליפות העונה זה רק נסראללה ימח שמו.

1 hour ago, Adir12 said:

מדוייק.

לפני12 שעות , עידן מוסקונה said:

זה אמנם מאוד רחוק מהיכולת שלו לפני שעזב אבל יונתן כהן מתחיל קצת להשתפר ולהראות משהו קטן ממה שהוא באמת יודע, מקווה שזה ימשיך ככה כי זה חיזוק לא פחות מרכש אם הוא ממשיך בשיפור הזה. 

הוא פתח את העונה טוב ואז נעלם, לא יודע מה עובר עליו

לפני3 שעות , duduha said:

הוא פתח את העונה טוב מבחינת מספרים

נכנסנו לו כמה גולים ובישולים אבל הוא לא היה נראה טוב במשחק השוטף

במשחקים האחרונים כן רואים שיפור משמעותי

לפני3 שעות , duduha said:

הוא לא פתח טוב, התרומה שלה מבחינה מספרית לא היית טובה ביחס לדברים הפחות טובים שעשה.

בשני משחקים אחרונים רואים שיפור בגישה וגם במשחק השוטף.