Jump to content

רשמים מהניצחון על הפועל חיפה בסמי | ממשיכים ברצף, עוד ניצחון בשער בודד.

Sawyer

Recommended Posts

באמת שזה תקופה בלתי נתפסת ומשימה בלתי אפשרית להמשיך לנצח משחק אחרי משחק, פעמיים בשבוע, כשכל הסגל שלך נופל מהרגליים ובעיית הפציעות הופכת לטרגדיה. אבל אין מה לעשות, היריבה שלנו לאליפות עדיין בסיפור (ומחתימה שחקנים לחצי עונה הבאה שונה לגמרי) וצריך לעשות הכל כדי להביא כל נקודה אפשרית, רובי קין ממשיך עם הרכב חזק עם מעט רוטציות, יוני מקבל אשראי בהרכב, נחמיאס כבר הפך לברירת מחדל.

שופט: מכור (התלבטתי בין חלש מאוד למכור, כי מצד אחד הוא מכר נגדנו, עוד גול ברור שלקחו לנו בלי סיבה בהזייה מטורפת. שריקות חד צדדיות בעיקר בסיום כדי לנסות לעזור להם, המציא להם פאולים או לא שרק לנו ברגעי מפתח על מנת לשנות את המשחק, לא נתן להם צהובים שאין דיון לגביהם - שיפוט מוטה. פשוט חלק מהזמן הוא גם היה ממש גרוע נגדם/נגד הכדורגל, לא ברור אם מחולשה או נסיון לטשטש את המכירה)

שחקנים: מוסקרה ממשיך להרוויח את לחמו, משחק נוסף שיש לו חלק גדול בנקודות עם שתי הצלות גדולות בשני האיומים הרציניים היחידים של החיפאים למסגרת שלנו. רביבו חושב שהיה לו משחק לא רע, די סולידי ואין לי בעיה כשהוא ככה ולא מעז/טועה בהגזמה אבל גם מביא איזה מהלך נדיר. לוקאסן אוי מה יהיה עם הקללה הזאת כבר? גם הוא בחוץ, לפחות לשבועיים. לא יודע מה נעשה. באמת | רוסטם אחלה רוסטם נכנס למקום שלו ועשה את המקסימום שלו, שאפו. לא פתרון לטווח ארוך. נחמיאס נצטרך להתרגל לזה שבתקופה הקרובה הוא ממוסמר להרכב, לא היה במשחק מושלם ומפחיד אותי עם הכדור הרבה פעמים (גם כי נסיון עבר), כבש שני שערים בהתרוממויות נהדרות, אחד מהם אפילו אושר(!) - ניצח לנו את המשחק. אבישי דינמו בלתי נגמר, טועה פעם ושם בהגנה, עושה פריצות מסחררות בהתקפה. לא גדול היום אבל אחלה אבישי. יוריס היום היה במשחק יותר טוב, במיוחד שהתקדמו הדקות דחף קדימה לא רע, שיחרר באמצע טוב ועשה עבודה גדולה באמצע. עדיין כל משחק יש לו 2-3 טעויות/איבודים שקשה לי איתם. פרץ היה קצת פחות דומיננטי מבדרך כלל, עדיין איים בסדר על השער פה ושם, רץ לעומק, הביא כדורים. גם לא במשחק גדול כנראה שהעייפות משפיעה על הקישור שלנו. ביטון בישול בהרמה לא רעה שלו, לדעתי היה היום פחות טוב, לא טעה בצורה מחרידה אבל היו לו כמה פעמים שגמר אותנו לעומת לא מספיק רגעי קסם בחזרה. יוני לא היה גרוע, גם לא היה טוב. היה די מחויב, נתן כמה ריצות מרשימות אחורה, מהלך וחצי נחמדים מקדימה. לא מספיק להרוויח הרכב אבל לפחות מנסה. מילסון במשחק כזה של הקבוצה היה אולי המצטיין היום, גם כשכמה פעמים לא הלך לו הדריבל, המהירות, העצירת כדור בתנועה, איומים לשער כדורים לגולים ודאיים, עושה את העבודה עבורנו. מת עליו, יחסר לנו מאוד באליפות אפריקה. זהבי אין ספק שזה היה משחק פחות טוב שלו, 2-3 מצבים לגול ודאי ועוד איזה 1-2 רגעים שיכל לעשות בהם הרבה יותר לעומת 2 רגעי קסם בודדים שלא הביאו לשער בסופו של דבר, אפשר לזרוק את המתמטיקה לפח כי זה לא משנה - הגדול ביותר שלבש אין פעם צהוב. אין עוד מלבדו. :wubyellow3:

פיקנטריה:

- פארסת הכרטיסים לJ וK, חציצה שלא הודיעו עליה, אנשים רכשו לK קיבלו J, בלאגן.

- לראשונה מעל 5000 אוהדים במשחק של מכבי מאז ה7.10

- נחמיאס כובש!

- משחק מליון רצוף שלוקחים לנו שער בואר הזוי הזוי ומנוגד לחוקה/הגיון.

- קללת פציעת הבלמים במכבי מודל 23/24

- דוידזאדה ונחמיאס צוות הבלמים של מכבי

- משחק אחרון לעונת 2023 

קהל:

כמות יפה של אוהדים (צפונה מ4000) במשחק כזה זה מכובד, הפכנו את זה למשחק בית ודחפנו את הקבוצה. היה צריך להתעלל בשופט על מה שהוא עשה לנו וכמובן שאפשר להתפוצץ הרבה יותר חזק אבל לאט לאט אנחנו חוזרים פנימה ומפנימים שלא משנה מה קורה בחוץ העונה הזאת מתקדמת וצריכים להתנתק כל משחק ל90 דק ולתת הכל, יש עוד הרבה יותר אבל זה בדרך לשם. לגבי מכבי? לא יודע מה להגיד, מצד אחד רצף נצחונות בלתי נתפס, אושר אדיר. מצד שני מכת פציעות, סגל חסר מאוד, אין בלמים קדימה לא יודע איך נשרוד את המשחקים הקרובים, אף אחד במכבי לא מדבר בכלל על רכש (ואנחנו צריכים מינימום של 3 שחקנים וצריכים אותם בהול) וקשה לראות איך ממשיכים למשוך ככה, בכל מקרה זה לא משנה כי ממש ביום רביעי יוצאים למשחק סופר חשוב בי"א באשדוד, עם קהל? אנערף. מוקש גדול שניהיה חייבים לעבור.

רביעי, 20:00, י"א. (נתראה?)

1 דקה לפני, דרור שווץ said:

לא ניצחנו בשער בודד

הבקענו צמד 

שני שערים חוקים ב1000% 

פשוט יש כמה אנשים במערכת הוואר שהחליטו שלא מתאים לך הסיטואציה

כל משחק, כל משחק דופקים אותנו עם החלטה דפוקה והזויה.

זה לא מקרי, כולם יודעים למה.

Just now, hen34 said:

וואן אוברים במשחק של סופר סטאר.

חייבים בלם דחוף.

התנועה לסמי הלוך וחזור היתה חלקה בצורה שלא זכורה שנים..

לא יודע לגבי יוריס, פתח קצת מנומנם. איבד כדור לא אחראי מאחורה, איבד כדור דקה 93 במסירה הזויה קדימה במקום לשמור על התוצאה, היה עוד קצת פעמים לא מדויק. נסלח, מתקבל, מובן, היה טוב מאוד בשאר המשחק אבל הקטנות מקשות עליי הוא 6 חייב יותר אחריות. 

חייבים לפחות בלם אחד בהול לפני הכל, צריכים גם עוד מגן ימין כלשהו ועוד שחקן התקפה (עדיפות גדולה מאוד ל10) אם רוצים להביא אליפות. 

הלוך שעה ורבע סבבה, חזור חלק לגמרי. 

אשכרה שלושה בלמים פצועים. זה נאחס לא נורמאלי. חובה להביא בלם זר עוד השבוע. 

לגבי ואן אובריים, משחק גדול שלו בהשתחררות מלחץ ובחילוצים. כן יש לו את המסירות הלא טובות שנותנות ליריבה מתפרצת מסוכנת ועם זה הוא צריך להיזהר. 

אה ופפיר מעבר להיותו שונא מכבי הוא פשוט השופט הכי גרוע בליגה. ממש אין לו מושג ורואים את זה באופן קבוע במשחקים שלו. אם לא הייתי שונא אותו הייתי מרחם עליו. 

להביא כבר מחר בלם ישראלי. אם אפשר גיל כהן סבבה ואם המחיר לא ריאלי אז בלטקסה.

אחר כך שיחשפו את הזר. חייב להביא זריז למה גם נחמיאס לא יעמוד בעומס בקרוב ונעלה נגד מכבי חיפה עם ייני ודויזאדה כבלמים.

חוץ מזה היה משחק טוב, מליון הזדמנויות בערך אבל העיקר שבסוף אחד נכנס (שניים נכנסו אבל כל משחק פוסלים לנו שער חוקי).

עם הפנים לאשדוד

נחמיאס שחקן מוזר. 

יש לו נתונים טובים, ולפרקים הוא נראה כמו בלם שיכול להיות סטארטר לגיטימי במכבי בהינתן בלם זר איכותי לצידו.

מפלצת במאבקים האוויריים (התקפית, אולי הכי טוב שאני זוכר במכבי ב 20 השנים האחרונות), תמיד עם הראש למעלה וחזה ומתוח בפוזשן, טכניקה נקייה מאוד במסירות לכל הטווחים, רואה את המגרש,  עובד עם שתי הרגליים. 

ועדיין, קשה לסמוך עליו. מאבד את המיקום שלו, מרושל בתיקולים ובשמירה על קו האופסייד לעיתים, מגיב לאט, לא עירני עד הסוף. פשוט לא מפוקס מספיק לאורך 90 דקות.

משום מה, עדיין יש לי אמונה בו. בעיקר בגלל הגיל. נפלה לו הזדמנות גדולה מאוד לרגליים. בגיל 26, שארית העונה הנוכחית תהיה נקודת פיבוט בשבילו, ולאן הקריירה שלו הולכת. 

1 דקה לפני, Cosmic said:

נחמיאס שחקן מוזר. 

יש לו נתונים טובים, ולפרקים הוא נראה כמו בלם שיכול אפילו להיות סטארטר לגיטימי במכבי בהינתן בלם זר איכותי לצידו.

מפלצת במאבקים האוויריים (בעיקר התקפית, אולי הכי טוב שאני זוכר במכבי ב 20 שנים האחרונות), תמיד עם הראש למעלה וחזה ומתוח בפוזשן, טכניקה נקייה מאוד במסירות לכל הטווחים, רואה את המגרש,  עובד עם שתי הרגליים. 

ועדיין, הוא פשוט לא אמין. מאבד את המיקום שלו, מרושל בתיקולים לעיתים, מגיב לאט, לא עירני עד הסוף. פשוט לא מפוקס מספיק.

משום מה, עדיין יש לי אמונה בו. בעיקר בגלל הגיל.  נפלה לו הזדמנות גדולה מאוד לרגליים. בגיל 26, שארית העונה הנוכחית תהיה נקודת פיבוט בשבילו, ולאן הקריירה שלו הולכת. 

אני מאמין בו

כל מה שהוא צריך זה לשחק בתפקיד הבלם הימני כמו שעשה היום אחרי שאופיר נכנס.

האמת עם כמה שדיברנו עליו ויש לו לפעמים דברים לא ברורים אבל מוסקרה אחלה שוער! 

חייבים להתחיל לנצל מצבים, אי אפשר כל משחק לבנות על 1:0.

על המשחק:

פפיר כלב

מוסקה ענק על קו השער, כשהוא בחוץ (כדורי גובה/משחק רגל/יציאה לחץ קדימה של התקפת היריבה) זה התקף לב. 

נחמיאס - בול מה שקוסמיק. אני חושב שהוא לא רע בכלל. אבל הוא עושה הרבה שטויות. 

פיקנטריות אישיות. 

לראשונה מהמלחמה נסעתי למשחק. לקחתי את האישה. 

עוצרים באם הדרך לאכול בחזור, נלחצה לראות שם לא מעט אוהדי וגם כמה אוהדי הפועל. 

לא קרה כלום כמובן אבל היה משעשע שאוהדי 3 הקבוצות הגיעו לשם. 

בחצות רואים התרעה על ירי לדרום. אחרי חצי דקה אני רואה מליון יירוטים באוויר. מצביע לה. 

היא: בטח זיקוקים לשנה החדשה (הייתה רצינית). 

:/

סך הכל אחלה חוויה לחזור למגרשים

14 דקות לפני, Double said:

רציתי היום יותר דקות לקיקו, בחודש הקרוב חייב לתפוס את המקום של מילסון

כל משחק אני רוצה וזה לא קורה. מאמין שזה יגיע בדיוק בזמן המתאים.

5 דקות לפני, Yellow_Hell said:

כל משחק אני רוצה וזה לא קורה. מאמין שזה יגיע בדיוק בזמן המתאים.

עכשיו מגיע הזמן המתאים, זאת הייתה העמדה הטבעית שלו בפורטוגל, עדיף אותו על פני יונתן או תורג׳מן שנמצא בתקופה רעה.

לפני6 שעות , Sawyer said:

הלוך שעה ורבע סבבה, חזור חלק לגמרי. 

משהו על זה שאין יותר חניה?

חזור 10/10 עם השידור של חיפה יא חצוף

לפני5 שעות , Double said:

עכשיו מגיע הזמן המתאים, זאת הייתה העמדה הטבעית שלו בפורטוגל, עדיף אותו על פני יונתן או תורג׳מן שנמצא בתקופה רעה.

קצץ מוזר להגיד על שחקן שעדיין לא נתן תקופה טובה שהוא בתקופה רעה

לפני6 שעות , Double said:

רציתי היום יותר דקות לקיקו, בחודש הקרוב חייב לתפוס את המקום של מילסון

בלי מילסון אי אפשר יהיה להרכיב את יונתן בימין לדעתי. אנחנו צריכים מהירות וזריזות ב 2 הכנפיים כדי לחפות על היעדרו של מילסון. לכן, קיקו ודוידה זה פיתרון יחסית סביר, בתקווה שהנבחרת של מילסון תודח בבתים והוא יחזור מהר

אנחנו חיים על האדים, חייבים חיזוק איכותי במיידי, המזל לא תמיד יהיה לצידנו.

האדומים עזרו לנו בתיקו מול הירוקים, נחמד, חשבתי שיהיה שם 4 0 קל.

מוסקרה מצדיק הבאתו, לא סתם הוא שוער נבחרת.

חרפה מה שקורה עם השיפוט העויין , מזכיר את השיפוט האירופי האנטישמי.

אנחנו רק אחרי 13 מחזורים והדרך לאליפות עוד ארוכה מאוד, אסור להתבשם בפער כי הוא פחות רלוונטי בנקודת הזמן הזאת.

הגנבתי חיוך מהאהבה מכבי.

3 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

שאלה: אם בלטקסה לא מספיק טוב "לאימפריה" של אוסטריה וינה, אז למה שיהיה מספיק טוב עבורנו?

אותו בלטקסה ששיחררנו כי לא היה מספיק טוב אלינו כן..