Jump to content

הפסילה של השער

YallaMaccabi

Recommended Posts

6 דקות לפני, car.garsia said:

תשמעו הפסילה שלנו 100 אחוז שלא תחשבו. ידעתי שיפסלו עוד שיונתן חגג. 

אבל חיפה, מה שהלך בחיפה, זה כבר לא הגיוני. אשכרה הוא פירק את השוער ב5 ואישרו להם את הגול, יותר מכור מזה לא ראיתי שנים.

אכן.

אם 2 השערים היו נפסלים זה היה עוד איכשהו הגיוני.

האשמה על אנגלידיס, אתה הצינור המקשר בין מיץ למה שקורה בשטח. תכניס אותו לעניינים על השחיתות פה כדי שיתן הוראה גורפת להלחם בתופעה הזאת.

ביזיון ענק וכמה לא מפתיע, גם הפסילה ההזויה שכמובן לא אחידה עם מה שקרה אצל חיפה, וגם הפנדל שלא נשרק על זהבי.

מה שעצוב שמכבי תמשיך ברפיסות ובשתיקה

17 דקות לפני, אקיטה said:

באו להתחיל לדבר על חוסר האחידות ולהראות את האירוע של חיפה, נחתך כמה פעמים בלי להראות את העבירה של פיירו.

חחחחחחח הילדים שם שאוהדים את מכבי חיפה חתכו. ריכוז מטורף של חסרי אונה בערוץ אחד.

2 דקות לפני, erantheking21 said:

פיירו עושה לו מאצ'ו מן מהחבל ואין שום דבר

מאשרים

רק מוצאים איך לאשר להם שערים 

אין יענקל השנה עושה הכל כולל הכל לשלם לשיפוט

מאצ'ו מן :)

10 דקות לפני, החתול הצהוב said:

image.png.742846fd9b2cd81e8d061eba26334572.png

מה זה השטות הזאת שבעבירות שמובילות לשער נדרשים להציב רף גבוה לעבירה? עבירות לא נשרקות באופן רטרואקטיבי, ומטרת המשחק היא להבקיע שער, כך שעבירה בכל התקפה מובילה לשער.

איזה כסתח מטומטם

אז מה היה לנו עד עכשיו העונה?

פנדל הזוי מארץ ההזויים לנתניה

פסילת פנדל ברור נגד ב"ש

לא נתנו פנדל מארץ הפנדלים בדרבי

היום פוסלים לנו ונותנים גול במתנה לחיפה אחרי עבירה ברורה ודי קשה

ואנחנו רק אחרי 11 משחקים

עזבו שנייה את פסילת השער שלנו.

בלתי נתפס שאישרו לחיפה את הגול שלהם, פיירו פירק שם את השוער, לא ראיתי דבר כזה. אחרי זה הוא עוד נשען על עמוס ולא נתן לו לקום. הואר היה חייב להתערב שם.

תשמעו את גד עומס אחרי המשחק.

1 hour ago, אקיטה said:

מה איפון, זה המהלך ב WWE שקופצים על היריב עם המרפק לתוך הראש.

בול. משחק הבא הוא יוציא כסא מתחת למזרן, ידפוק אותו לשוער ולא ישרקו לעבירה.

אני מהאחרונים שיתייחסו לסוגיות שיפוט, אבל מה שראינו הערב הוא באמת חריג. תיאטרון האבסורד במלוא תפארתו.

ההנחיות של התערבות VAR מאוד ברורות.

אם אין זווית צילום שמראה שנעשתה טעות מובהקת וכזו שלא ניתנת לפרשנות מצד השופט הראשי, אין הצדקה להתערבות.

אין אף זווית שרואים בה מגע ברור של זהבי בשוער של בית״ר. פשוט אין. שופטי ה VAR הסתמכו על אינטואיציה ולוגיקה, לא על ראיות חותכות. 

גם האינטואיציה והלוגיקה שלי אומרות שזהבי פגע בו, אבל אין לי את הממצאים להיות בטוח. פה המהות. אם זה לא וודאי, אני נושך שפתיים ומתקדם…

בגול של חיפה, המגע של פיירו בשוער הוא ברור. מובהק. לא זאת בלבד, פיירו מייצר את המגע באופן אקטיבי. ללא כוונה אמנם, אבל זה לא משנה. לא מבחינת החוקה. זה שער שחייב להפסל.

ב ״עולם מושלם״, שבו יש לליגה שלנו כיסוי זוויות צילום של 360 מעלות, אני חושב ששני השערים היו צריכים להפסל. בהנתן הכלים שיש כאן בפועל, השער של כהן היה צריך להיות מאושר ,וזה של חיפה להפסל.

קיבלנו בדיוק את ההיפך, מופרע לחלוטין!

1 hour ago, Cosmic said:

אני מהאחרונים שיתייחסו לסוגיות שיפוט, אבל מה שראינו הערב הוא באמת חריג. תיאטרון האבסורד במלוא תפארתו.

ההנחיות של התערבות VAR מאוד ברורות.

אם אין זווית צילום שמראה שנעשתה טעות מובהקת וכזו שלא ניתנת לפרשנות מצד השופט הראשי, אין הצדקה להתערבות.

אין אף זווית שרואים בה מגע ברור של זהבי בשוער של בית״ר. פשוט אין. שופטי ה VAR הסתמכו על אינטואיציה ולוגיקה, לא על ראיות חותכות. 

גם האינטואיציה והלוגיקה שלי אומרות שזהבי פגע בו, אבל אין לי את הממצאים להיות בטוח. פה המהות. אם זה לא וודאי, אני נושך שפתיים ומתקדם…

בגול של חיפה, המגע של פיירו בשוער הוא ברור. מובהק. לא זאת בלבד, פיירו מייצר את המגע באופן אקטיבי. ללא כוונה אמנם, אבל זה לא משנה. לא מבחינת החוקה. זה שער שחייב להפסל.

ב ״עולם מושלם״, שבו יש לליגה שלנו כיסוי זוויות צילום של 360 מעלות, אני חושב ששני השערים היו צריכים להפסל. בהנתן הכלים שיש כאן בפועל, השער של כהן היה צריך להיות מאושר ,וזה של חיפה להפסל.

קיבלנו בדיוק את ההיפך, מופרע לחלוטין!

מופרע לחלוטין. וזה בא מאובר אובייקטיבי עם תעודות הוקרה מיענקלה על הקיר במשרד.