Jump to content

דור תורג׳מן

Recommended Posts

לפני9 שעות , nirnir20 said:

לא יודע אם זה "חוסר סבלנות", הוא החלוץ המחליף היחיד שלנו בעונה לא נורמלית, זהבי לא ילד ואנחנו צריכים חלוץ שיוריד קצת מהעומס שלו וכרגע זה עדיין לא המצב וזאת נורה אדומה שצריכה להידלק.   

לדעתי (ויש מצב גדול שאני טועה) גם יש סביבו גם קצת יותר מדי מניירות לשחקן עם 2 גולים בליגה הבוגרת, אבל זאת כבר דעתי האישית. 

אני לא בטוח שחלוץ מנוסה מתורג'מן היה מביא יותר תפוקה ממנו בדקות ובמצבים בהן הוא שיחק. הוא צעיר וצריך דקות, רצוי בעמדה שלו. זה לא יקרה כל זמן שזהבי בכושר הזוי וקין לא נותן לו מנוחה. 

אם תורג'מן יקבל דקות כחלוץ ויסריח את הדשא (לא בהופעה בודדת עם הרכב של מחליפים חלשים), אולי אפשר יהיה להתחיל להעלות חששות בסיסיים. 

לפני6 שעות , מנג'ר יונייטד said:

אני לא בטוח שחלוץ מנוסה מתורג'מן היה מביא יותר תפוקה ממנו בדקות ובמצבים בהן הוא שיחק. הוא צעיר וצריך דקות, רצוי בעמדה שלו. זה לא יקרה כל זמן שזהבי בכושר הזוי וקין לא נותן לו מנוחה. 

אם תורג'מן יקבל דקות כחלוץ ויסריח את הדשא (לא בהופעה בודדת עם הרכב של מחליפים חלשים), אולי אפשר יהיה להתחיל להעלות חששות בסיסיים. 

זה לא שהוא שיחק עם שחקנים של הפועל חדרה.

הדרך להרכב מתחילה באימונים. צריך להרשים שם.

לא מזלזל בכישרון שלו, בסוף הכישרון שלו יתפרץ. כרגע, זה לא עובד. צריך לצאת להשאלה.

הלוואי שאני אוכל את הכובע.

אני הייתי הכי בעדו בתחילת העונה.

מניה בירידה שהייתי קונה כל יום בשבוע.

אחלה דור, עם הביטחון וחזרה לפעולות הפשוטות והטובות יגיע רחוק.

50 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

כובעים יחולקו בסיום המשחק באשדוד. 

סבלנות, חברים. 

תודה, אשמח לעוד במחזורים הבאים

נראה שקין ישב לו על הראש אחרי הכניסה שלו בראשון. שיחק עם הרבה יותר ביטחון ולא עם אובר מוטיבציה. 

כישרון יש שם זה ברור, אבל השכל חשוב לא פחות. כשהוא משתמש בו זה נראה נהדר.

On 3.1.2024 at 21:53, מנג'ר יונייטד said:

הוא חייב לשחק כחלוץ ורק כחלוץ. אפשר וצריך לתת לזהבי מנוחה כשתורג'מן החלוץ המחליף שלנו.

או שלא.

14 דקות לפני, משה פרימו said:

היה טוב מאוד מחצית שניה, מי המגן בצד ימין בחיפה?

קנדיל/פיינגולד, לא?

5 דקות לפני, duduha said:

אתה מתכוון ל״ישראלי״? אז לא כשיר.

הוא ישראלי כמו שהזרים בכדורסל "ישראלים". אבל בכל מקרה אני מאמין שידחפו לו שם איזה ממריץ מהשאריות שבכר השאיר בחדר קירור בכפר גלים ויכשירו אותו.

3 דקות לפני, Raumdeuter said:

הוא ישראלי כמו שהזרים בכדורסל "ישראלים". אבל בכל מקרה אני מאמין שידחפו לו שם איזה ממריץ מהשאריות שבכר השאיר בחדר קירור בכפר גלים ויכשירו אותו.

אם נעלה כמו שצריך ונשחק את המשחק שלנו אנחנו לוקחים אותם, אם נעלה כמו בחצי הראשון אתמול אנחנו יורדים למחצית במינוס 3

לפני3 שעות , duduha said:

אם נעלה כמו שצריך ונשחק את המשחק שלנו אנחנו לוקחים אותם, אם נעלה כמו בחצי הראשון אתמול אנחנו יורדים למחצית במינוס 3

כמו ש @BODIROGA10 אומר תמיד: להתחיל חזק ואנחנו מזיינים אותם.

הכובעים יצטרכו לחכות. גם אם היה לו שלוש רגליים הוא היה פחות טוב מערן זהבי. מה שערן נותן לנו בשפיץ, כל המכלול, לא רק הגולים קשה מאוד לתת.

חי איתו כחלוץ מחליף ושחקן אגף לפעמים, הייתה לו מחצית שנייה לא רעה בקו שמאל.

חייב ללמוד מערן לרדת למטה לקבל כדורים ולחלק פסים 

ה9 במכבי זה לא רק להבקיע גולים זה אשכרה השחרור של הלחץ ופינוי מקום לשחקני האגף לתנועה קדימה 

יש לו את ההזדמנות ללמוד את זה מערן ואני מקווה שהוא יעשה את זה