Jump to content

מוסקרה נגד פתח תקווה

Armagedon

Recommended Posts

אני מבין שיש איזה קטע ללכלך על משחק הרגל שלו גם בתקשורת, באתרים ובטלוויזיה ולדעתי הם פשוט חסרי מושג.

נכון, אין לו את משחק הרגל של טר שטגן אבל באמת שהוא מתנהל עם הכדור לא רע בכלל ומשתתף בהנעת כדור ובשבירת הלחץ.

נכון שקרה לא פעם ולא פעמיים שהוא איבד כדור במסירה אבל אי אפשר לצפות לשחק תחת לחץ מטורף הנעת כדור ולצפות לא לאבד בכלל. גם לוקאסן, רביבו, נחמיאס, אבישי ואפילו יוריס מאבדים כמעט כל משחק איזה מסירה כזאת שעושים עלינו מתפרצת. 

זה חלק מהמחיר ומהשיטת משחק.

שוב, הוא לא עם משחק רגל מטורף אבל הפכו אותו כבר לכזה עם משחק רגל גרוע ובעיני זה ממש לא נכון. הוא בטח לא נופל ממשפתי בקטע הזה.

Just now, סזאר מנדיונדו said:

אני מבין שיש איזה קטע ללכלך על משחק הרגל שלו גם בתקשורת, באתרים ובטלוויזיה ולדעתי הם פשוט חסרי מושג.

נכון, אין לו את משחק הרגל של טר שטגן אבל באמת שהוא מתנהל עם הכדור לא רע בכלל ומשתתף בהנעת כדור ובשבירת הלחץ.

נכון שקרה לא פעם ולא פעמיים שהוא איבד כדור במסירה אבל אי אפשר לצפות לשחק תחת לחץ מטורף הנעת כדור ולצפות לא לאבד בכלל. גם לוקאסן, רביבו, נחמיאס, אבישי ואפילו יוריס מאבדים כמעט כל משחק איזה מסירה כזאת שעושים עלינו מתפרצת. 

שוב, הוא לא עם משחק רגל מטורף אבל הפכו אותו כבר לכזה עם משחק רגל גרוע ובעיני זה ממש לא נכון. הוא בטח לא נופל ממשפתי בקטע הזה.

יש לו אחלה של משחק רגל. אפילו טוב ביחס לשוערים בליגה שלנו. זו אחת הסיבות העיקריות לדעתי שקין מעדיף אותו על פני משפתי שאני חושב שבטוטאל הם שוערים דיי באותה הרמה. הבעיה שלו זה הכדורי גובה, הוא לא יודע אליהם גם אם חייו תלויים בזה. ואם כבר יוצא, זה משהו מוזר כזה עם רגל קדימה. 

Just now, Brandon Roy said:

יש לו אחלה של משחק רגל. אפילו טוב ביחס לשוערים בליגה שלנו. זו אחת הסיבות העיקריות לדעתי שקין מעדיף אותו על פני משפתי שאני חושב שבטוטאל הם שוערים דיי באותה הרמה. הבעיה שלו זה הכדורי גובה, הוא לא יודע אליהם גם אם חייו תלויים בזה. ואם כבר יוצא, זה משהו מוזר כזה עם רגל קדימה. 

מסכים. 

היו גם לפחות שני גולים שהוא קיבל שהוא היה חייב לקחת כמו הגול נגד הפועל ירושלים והגול שקיבלנו מגנט במשחק ה״ביתי״. לא יודע אם זה היה מחוסר יכולת או פשוט הסתגלות אבל היו גולים שהוא חייב לקחת.

אבל בכללי יחסית למה שציפיתי אחלה שוער, בטוח טופ 3 בליגה ואם ימשיך ככה אולי אפילו נוכל להגיד שהכי טוב בליגה. במשחקים האחרונים התייצב מאוד ונתן 4 משחקים אחרונים בליגה בלי טעויות, משרה ביטחון מאחורה, משתתף בהנעת כדור וגם הביא נקודות.

קיבלנו רק שני שערים ב4 משחקים האחרונים - נגד נתניה שהוא לא היה אשם (גם עצר פנדל אחר כך) ונגד פתח תקווה שבהתחלה חשבתי שיש לו חלק בשער אבל האמת שמ6 מטר קשה להאשים את השוער שהוא לא לקח. גם בכל אחד מארבעת המשחקים האחרונים אני זוכר עצירה גדולה ממש שלו - נגד נתניה פנדל, נגד בש בתוספת זמן, נגד פתח תקווה כמה דקות לפני הגול שספגנו עצר ממש יפה באחד על אחד ואתמול העצירה במחצית הראשונה.

סך הכל אחלה מוסקרה. רק שימשיך ככה וישמור על יציבות.

מה שגם אני אוהב בו, זה הסבלנות, לא עשה פוזות כשלא שיחק.

חיכה להזדמנות שלו ומשתפר ממשחק למשחק, צובר ביטחון, עולה על משפתי, אינסטינקטים של פנתר.

6 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

מה שגם אני אוהב בו, זה הסבלנות, לא עשה פוזות כשלא שיחק.

הבנאדם בילה כמות שעות בשדה התעופה רק בכדי לשחק פה שחלקנו לא נעשה 3 שנים לדעתי. 

לפני2 שעות , סזאר מנדיונדו said:

יש לו משחק רגל טוב אבל זכ לא קשור למסירות מסוכנות לאמצע. מסירות כאלו הן תוצאה של קבלת החלטות לא טובה. אין סיבה לקחת סיכון ולמסור דרדלה לאמצע כשיש שח שחקני יריב, סתם מיותר

לקח עוד כדור קשה בחצי הראשון, בחצי השני יצא טוב באחד על אחד.

הייתה לו יציאה מפחידה בחצי הראשון כשהוא גרר שחקן לקו החוץ, אבל סיים את זה טוב.

לפני8 שעות , קובי השועל said:

זר מיותר על השדה אה

כןןןן, לאנשים פה (במדינה לא רק בפורום) אין סבלנות, שוער צריך זמן להתאקלם, ושוב אזכיר את שורה ורייקו כשהגיעו.

On 31.12.2023 at 22:12, Davidna said:

הוא שוער ״חתולי״

וכמו כל שוער חתולי ברגל הוא פחות טוב, אבל הוא אדיר .

1081576.webp

שוער חתולי זה פשוט עניין של פלטת צבעים