Jump to content

חלון העברות ינואר ע״ש תואם מילסון לצד ימין

Recommended Posts

2 דקות לפני, קובי השועל said:

מיץ' לא ישלם את הסכומים האלו, את זה כבר אני מניח שרובכם הבינו.

בוא נראה

אולי זה הצית אצלו משהו, הוא לא אוהב להפסיד

5 דקות לפני, קובי השועל said:

מיץ' לא ישלם את הסכומים האלו, את זה כבר אני מניח שרובכם הבינו.

גם יענקלה סירב לשלם שהסכומים עלו ובמשך עשור הוא ראה את הגב שלנו ושל ב״ש.

אם זה מה שבדרך אז העתיד הוא לא ורוד 

הקול קול יצחקי והידיים ידי מנספורד. 

הניהול פה כל כך עצוב ומביך.

הגיעו לחלון הזה בלי לתכנן כלום, פתאום הייתה להם אפשרות להשיג עסקה מטורפת על קארצב עם כל המצב שם והצלחנו לחרבן את זה ולהביא אותו בהשאלה לחצי שנה עם אופציה שלא נממש בחיים (כמובן שהגיע רק כדי להרגיע אותנו).

אחר כך חיפה רוצה את קאסה ופתאום נזכרנו להיכנס לעסקה (למרות שאנחנו לא צריכים אותו) וכמובן להפסיד שוב. 

עכשיו פתאום רוצים את כל הליגה (בלי קשר למה שאנחנו צריכים) בניסיון להרגיע את הקהל אחרי עוד פאדיחה. לא יוזמים כלום, לא מתכננים כלום. הכל בשלוף.

אני מתבייש. הפכנו להיות מכבי חיפה של העשור הקודם - ניהול חובבני ומחסור ענק באופי (ודש לעשר הפרש). איבדנו את הדרך.

מועדון שלא מוכן להשקיע כסף גדול ברכש אחרי שהפסיד אליפות שלוש שנים רצוף זה לא מועדון הישגי. 

ואני לא מדבר כל קאסה בכלל. כמו שאמרתי זה זרגרי 2. 

1.מישהו כתב שיש להם 31 שחקנים בסגל, לא היה פעם חוק שאומר שאסור מעל 25 כדי שקבוצות לא יחזיקו סתם שחקנים? 

2.בשורה התחתונה להם על משבצת יש שני שחקנים טובים ולנו על כל עמדה יש חצי שחקן, שוב נראה שאין תכנון, הכל שליפה, עלאק מדמון ואזולאי, אף אחד משניהם לא יתקרב אלינו בינואר כי גם לא חדרה וגם לא נתניה ישחררו, בשביל חדרה זו בכלל התאבדות. 

3. למה אנשים אומרים שהחלון נפתח עוד שבועיים? הוא לא נפתח כבר? איך כולל מחתימים וגם חיפה? 

4. אם אני מכבי, שחקנים מושאלים לירושלים שאפשר להחזיר באמצע העונה, אני מחזיר עכשיו ומי שלא מחזיר בסוף. העונה. מזדיינים, קיבלו חצי הרכב בחינם כולל שיחרור חינם של פיבן ומשחקים אותה אנחנו לא מתערבים. הגיע הזמן שגם בזה מיץ' יתחיל לעשות סדר. 

הדיון ארוך אז לא אגיב לכל הודעה.

להפסיד שחקנים לחיפה זה לא מביך, זה תמיד יקרה. אגב טעות חמורה שלו לדעתי, הרבה יותר קל לצאת ממכבי לאירופה מאשר מחיפה. שלא נדבר על המלצות של קין או מנספורד בהמשך הדרך לעומת המלצות מדגו.

אנחנו לא מספיק טובים, משחקים עם שניים וחצי זרים ואיבדנו את הסכין בין השיניים כשצריך בעונות כמו הנוכחית כדי לסיים ראשון. נכון שהביאו בלם וקשר אחורי אבל הם שחקנים משלימים וזה לא מספיק.

בהצלחה לנו

45 דקות לפני, משה פרימו said:

שחקן ישראלי שמסרב למיץ' ופאקינג רובי קין כנראה לא יודע לדבר אנגלית / חסר מושג / כסיל / תשלימו לבד.

הבחירה שלו מעידה יותר עליו מאשר עלינו, אצלנו הוא יכל לצאת לאירופה תוך שנה לקבוצה טובה, בחיפה גם אם הוא יהיה טוב הוא יתקע כמה שנים ויעבור לקבוצה בינונית באירופה במקרה הטוב.

שמות כמו מדמון / אזולאי זה נחמד אבל נראה אם באמת נצליח להביא אותם עכשיו, סקופ - לא.

זה כמו מישהו שמנסה להתחיל עם מישהי וכדהיא מסרבת יורד עליה. אחי, לא מתאים לך.

1 hour ago, yello said:

הייתה הצעה של מכבי והוא העדיף לחיפה ? 

שואל כי לא יודע

כן. גם לרפאלוב אגב אבל רפאלוב אפשר להבין כי הוא מאוד מזוהה איתם.

אבל זה מצטבר: סבע, מוחמד, דוד, קאסה 

אתן את השנקל שלי על כל הפרשה הזאת.

לדעתי עושים מזה הרבה יותר ממה שזה ונופלים לכל הפסטיבל תקשורת המגוחך הזה על ילד שאף אחד לא ראה.

המצב פשוט מאוד, במכבי קישור עמוס מאוד, בחיפה בכלל לא ועם פציעת ג'אבר הוא יכול להיכנס להרכב באופן מיידי. 

בחר חיפה כי הוא רוצה לשחק. עשה בשכל. צריך להתמקד בעמדות שאנחנו באמת צריכים ולא במשחקי כוחות עם חיפה.

יאוווו יונה.

אחלה שחקן! מכל השמות שהוזכרו אותו הכי הייתי רוצה.

רק חבל שאברמוב ידרוש עליו איזה מיליארד שקל.

לפני איזה שנה וחצי (עד כמה שאני זוכר) הם שיחקו נגדנו בבלומפילד, בתחילת המשחק הוא נתן איזה מבצע וכמעט כבש שאמרתי לעצמי וואו מי זה השחקן הזה

6 דקות לפני, snufkin said:

כן. גם לרפאלוב אגב אבל רפאלוב אפשר להבין כי הוא מאוד מזוהה איתם.

אבל זה מצטבר: סבע, מוחמד, דוד, קאסה 

מרוב שרפאלוב מזוהה עם חיפה הוא כמעט חתם אצלנו בעונת ג׳ורדי (נפל בגלל הקבוצה שלו). 

אם היית מציע לרפאלוב חוזה יותר טוב הוא היה רץ לפה. אל תקנה את הליקוקים שלו עכשיו. 

אגב שכחת גם את קינדה. בין אם רצינו אותו ובין אם לא - זה עוד ישראלי שהפסדנו להם ובהחלט יכל לעזור לנו. 

10 דקות לפני, doroh said:

אתן את השנקל שלי על כל הפרשה הזאת.

לדעתי עושים מזה הרבה יותר ממה שזה ונופלים לכל הפסטיבל תקשורת המגוחך הזה על ילד שאף אחד לא ראה.

המצב פשוט מאוד, במכבי קישור עמוס מאוד, בחיפה בכלל לא ועם פציעת ג'אבר הוא יכול להיכנס להרכב באופן מיידי. 

בחר חיפה כי הוא רוצה לשחק. עשה בשכל. צריך להתמקד בעמדות שאנחנו באמת צריכים ולא במשחקי כוחות עם חיפה.

תודה. 

התעסקות בפיפי קקי, תביאו כבר בלם זר כוסראבק ערס.

סביר להניח שאם חיפה היו מחתימים את הקאסה הזה בלי שהייתה פה מן תחרות הזויה עליו מצידנו, אף אחד לא היה מדבר על זה וזה לא היה מעניין. 

הבעיה היותר גדולה מזה ששחקנים מעדיפים ללכת לשם, היא שאנחנו לא באמת מחפשים (לפחות לפי מה שפורסם) שום שחקן בעמדה שאנחנו צריכים באמת.

מקווה שעד סוף החלון נחתים שחקנים שאנחנו באמת צריכים אם זה ישראלים ואם זה איכשהו איזה זר למרות שקשה לי להאמין שנצליח להנחית פה מישהו ברמה במצב הנוכחי במדינה אבל נקווה. 

אם בהשקעות לעתיד עסקינן, לשים את הכסף שרצו לבזבז על קאסה על מדמון (גם אם חדרה מתעקשים שהשנה הוא נשאר אצלם) ולהבטיח את עתיד מצבת החלוצים שלנו מעכשיו.

תורג'מן, מדמון ואבו פרחי זה העתיד הישראלי בחוד.

הא ולהתאבד כבר על בלם זר איכותי.

אם נביא את איתן אזולאי אחרי שהבאנו את קארצב זה יהיה הכי מביך שלנו. 

מילא על קאסה יכלו להגיד שזה לעתיד ואם לא נביא אותו עכשיו הוא ילך לחיפה. אזולאי אם כבר יעלה פחות בקיץ. 

הישראלי היחיד שאנחנו באמת צריכים גם עכשיו וגם לעתיד זה יונה. הבעיה שהתעוררנו מאוחר כי הרגע הוא האריך חוזה. 

אולי גם שועה יכול להיות מעניין, אבל גם אותו יכלנו להביא בהרבה פחות בקיץ. 

7 דקות לפני, אקיטה said:

אם בהשקעות לעתיד עסקינן, לשים את הכסף שרצו לבזבז על קאסה על מדמון (גם אם חדרה מתעקשים שהשנה הוא נשאר אצלם) ולהבטיח את עתיד מצבת החלוצים שלנו מעכשיו.

תורג'מן, מדמון ואבו פרחי זה העתיד הישראלי בחוד.

הא ולהתאבד כבר על בלם זר איכותי.

מדמון זה ההולי גרייל האמיתי פה. 

בכיינים. אם היה מגיע היו אומרים שופכים כסף על שחקן אלמוני.

יש יתרון במאמן אתיופי וטוב שהגיע לשם.

אחת מהעסקאות המופרכות שהיו פה.

Just now, itanar said:

בכיינים. אם היה מגיע היו אומרים שופכים כסף על שחקן אלמוני.

יש יתרון במאמן אתיופי וטוב שהגיע לשם.

אחת מהעסקאות המופרכות שהיו פה.

מסכים

אז קצת נפגע לנו האגו. לא נורא

רק מזכיר לכם שהם גם ניצחו אותנו במאבק על ציבוטה

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם נביא את איתן אזולאי אחרי שהבאנו את קארצב זה יהיה הכי מביך שלנו. 

מילא על קאסה יכלו להגיד שזה לעתיד ואם לא נביא אותו עכשיו הוא ילך לחיפה. אזולאי אם כבר יעלה פחות בקיץ. 

הישראלי היחיד שאנחנו באמת צריכים גם עכשיו וגם לעתיד זה יונה. הבעיה שהתעוררנו מאוחר כי הרגע הוא האריך חוזה. 

אולי גם שועה יכול להיות מעניין, אבל גם אותו יכלנו להביא בהרבה פחות בקיץ. 

לא נראה שקארצב רוצה להשאר כאן מעבר לחצי שנה הזאת

5 דקות לפני, המכבייה said:

מדמון זה ההולי גרייל האמיתי פה. 

אכן.

מרטיט לי את האשך קאסה, מכבי מייצרת קשרים כמו שיעקב בוזגלו מסיים קופסאות סיגריות. 

מדמון אתבאס אם לא נצליח להביא, אתה נועל פה סגל חלוצים ישראלים מגוונים מאוד לעתיד.

בקישור ובאגפים יהיה לדעתי בסדר מהאקדמיה  רצוי אפילו להתחיל לשלב חלקם במקום "החשודים" הידועים בסגל הנוכחי, אנחנו נצטרך אסים לא צפויים בפלייאוף, כמו תמיד.

ההגנה שתהיה זרים ברובה כולל שוער.

זו התוכנית שהייתי רוצה שתהיה לחלון הסה ולקיץ.

אשכרה איתן אזולאי זה השם החם?
לא הארכנו חוזה לעידו שחר לא מזמן? 

לא הבאנו את קארצב הרגע?

מה קשור איתן אזולאי ?! מי מנהל את הרכש במועדון הזה?!

מדמון חייב להיות פה בלי קשר לקאסה הזה. מצבת החלוצים שלנו מורכבת מחלוץ (על) בן 37 וחלוץ צעיר שלוטש עיניים לעבור לחול ושמשחק גם מדי פעם באגף. אין לנו אף חלוץ נוסף על הספסל ומדמון עושה רושם של פוטנציאל מעולה שחייבים לשים עליו את הזטונים