Jump to content

חלון העברות ינואר ע״ש תואם מילסון לצד ימין

Recommended Posts

לפני7 שעות , הישראלי היפה said:

מדמון עם עוד שער

להביא

צחוק בצד, הייתי בהחלט בוחן את האופציה הזאת ברצינות. נראה שמדובר באחלה ילד עם פוטנציאל טוב וחרדה זה לא מכבי פ״ת ומאמין שיהיה אפשר להביא אותו בסכומים הגיוניים. 

הוא כבר עם 7 שערי ליגה בפחות מסיבוב 

36 דקות לפני, קמחי said:

בלי סיבה כמובן

לאף אחד כאן אין מושג ירוק מי הוא ומה הוא, ובנקודה בה נמצא בקריירה הוא רכש מפוקפק בלשון המעטה במיליון(!!) אירו.

קני סייף עבר את העונה הגרועה בקריירה בליגה שהיא שוות ערך לליגה לאומית.

חרמניות רכש וקצת לחץ מהחורים שיש ב-2 עמדות שיבשו לאנשים כאן את האנטנות בקופסא.

הלו מה עם הנושא שערים ובישולים :rtfm:

לפני2 שעות , איתי-מכביסט said:

צחוק בצד, הייתי בהחלט בוחן את האופציה הזאת ברצינות. נראה שמדובר באחלה ילד עם פוטנציאל טוב וחרדה זה לא מכבי פ״ת ומאמין שיהיה אפשר להביא אותו בסכומים הגיוניים. 

אחלה שערים ומיקום מעולה.

אני לא בטוח ששחקן שנמצא בשיא הפריצה שלו ירצה לבוא ולשבת על הספסל ולקבל פירורי דקות.

2 דקות לפני, PLASTOMAN said:

אחלה שערים ומיקום מעולה.

אני לא בטוח ששחקן שנמצא בשיא הפריצה שלו ירצה לבוא ולשבת על הספסל ולקבל פירורי דקות.

בלי חלילה לזלזל,הוא ילד בן 19 שמשחק בחדרה ועד לפני 3 חודשים אף אחד לא ידע מי הוא. 

מאמין ששם כמו מכבי עם שכר פי כמה (אחרי כל הקטע של משכורת חייל וכו) ולשחק לצד שחקנים טובים וצוות שיכול לשפר אותו מאוד זאת החלטה די טובה בשבילו. 

בתור 9 הוא בטח לא יקבל הרבה דקות בטווח זמן המיידי (ר״ע דור תורג׳מן) אבל להבנתי הוא במקור משחק ב 10 וזאת עמדה שהוא דווקא יכול לקבל דקות יפות במכבי בעומס המשחקים הנוכחי 

מכבי נוטה להיות שמרנית ברכש בעונות של חוסר וודאות כמו זו. 

מאסון עוזב אז מניח שיגיע תחליף כי ממש חייב לא הייתי בונה על הרבה מעבר

האמת שבניגוד לחלונות קודמים שהיינו צריכים פגיעות משמעותיות אנחנו באמת סגורים ברוב המוחלט של העמדות ואני חושב שלא צריך יותר מידי כדי שהחלון יהיה מוצלח.

קודם כל ולפני הכל חייב בלם זר. יש מקום אחד של זר (מה קורה עם האזרוח של סבוריט???) והוא חייב ללכת על בלם זר זאת העמדה הכי בעייתית כרגע בפער.

הייתי הולך אפילו על עוד בלם ישראלי סטייל בלטקסה לעבות שם את העמדה כי אם ניר ביטון סיים את העונה וניפול על איזה שימיץ/פידלף בזר שנביא זה יכול לקבור לנו את העונה.

מגן ימני מחליף רק כדי לתת לאבישי קצת אוויר אבל באמת לא הייתי משתגע פה, מבחינתי גם שיביאו את דיא לאבבידי לסגור פינה. אם איכשהו מסתדר להביא את דזנט במחיר טוב או את זסנו בשנת חוזה במחיר טוב אחלה.

וזהו זה אמור לסגור בעיני את הסגל.

חלוצים - ערן ודור לא צריך יותר מזה

כנפיים - מילסון קיקו דוידה יוני

שתי עמדות קישור קדמי - גבי דור דן שחר

קשר אחורי - יוריס וגולסה

שוער מסודרים ואת ההגנה אמורים לסדר עם הרכש.

אני אישית הייתי הולך על קינדה לדעתי יכול לתת לנו עוד יצירתיות גולים ובישולים אבל יכול להבין את ההחלטה שלא להביא אותו.

שורה תחתונה, 

בלם זר, בלטקסה ועוד מגן ימני מחליף מהליגה סוגרים את מה שצריך מהחלון וזה באמת גרוש וחצי, רק השכר של ביטון שכנראה גמר את העונה אמור להספיק לסגור את רוב השכר של שלושת השחקנים האלה ביחד.

לפני5 שעות , איתי-מכביסט said:

רק מעדכן שלפי הפורום של חיפה,הרוסי מדינמו מוסקבה וקינדה סגורים אצלם.

22 דקות לפני, תחיית המתים said:

הרוסי לא יהודי, מזה שורשים יהודים? מספיק כבר עם הקומבינה הזאת. 

אתה קובע מי יהודי או לא? רק קובי שחר קובע

1 hour ago, תחיית המתים said:

אולי פעם נתן ביהודייה, יש כבר תקדים 

1 hour ago, תחיית המתים said:

מזל טוב למנכ"ל משרד הפנים על הוולוו EX30 החדשה!

שאפו לחיפה על הרעב. החתימו את סייף, סגרו עם קינדה והרוסי ועכשיו גם מדברים על רצון להביא גם את מדמון, בלם ישראלי נוסף ואיתן אזולאי. 

אני גם לא אופתע בכלל אם הם יחליטו לזרוק את שימיץ׳ או שואו ויביאו במקומם זר אחר. 

הם סידרו שהשבדי יירשם כישראלי כי הוא ממש הבטיח להתחתן עם יהודייה. הרוסי יירשם כישראלי, זאת עובדת מוגמרת. זה לא משנה מה יהיה במרשם האוכלוסין

8 דקות לפני, YoniC said:

הם סידרו שהשבדי יירשם כישראלי כי הוא ממש הבטיח להתחתן עם יהודייה. הרוסי יירשם כישראלי, זאת עובדת מוגמרת. זה לא משנה מה יהיה במרשם האוכלוסין

הזוי שהשבדי משחק חצי עונה כישראלי והוא בכלל לא קיבל עדיין את האזרחות, עדיין ממתין.

19 דקות לפני, מכביסט לעד said:

שאפו לחיפה על הרעב. החתימו את סייף, סגרו עם קינדה והרוסי ועכשיו גם מדברים על רצון להביא גם את מדמון, בלם ישראלי נוסף ואיתן אזולאי. 

אני גם לא אופתע בכלל אם הם יחליטו לזרוק את שימיץ׳ או שואו ויביאו במקומם זר אחר. 

באו מאוד חדים לחלון הזה

1 דקה לפני, snufkin said:

באו מאוד חדים לחלון הזה

זה הניהול שלהם בכל חלון בשנתיים האחרונות. עובדים מהר מאוד ורעבים למרות שלוש אליפויות. 

אנחנו שכחנו לדבר על האזרוח של סאבוריט בזמן שהם כבר חושבים על אזרוח לשרי לקראת העונה הבאה. 

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אנחנו שכחנו לדבר על האזרוח של סאבוריט בזמן שהם כבר חושבים על אזרוח לשרי לקראת העונה הבאה. 

זה כל כך מדויק, חשבתי על זה אתמול.

כל כך מדויק וכואב.

44 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה הניהול שלהם בכל חלון בשנתיים האחרונות. עובדים מהר מאוד ורעבים למרות שלוש אליפויות. 

בהיבט הזה הם ברמה אחרת. אבל זה לא חזות הכל, לא הכל נקבע על הנייר בחלונות

1 hour ago, Dalembert said:

אני מתנצל, אבל לאונן על הניהול של חיפה אחרי הקיץ שהם עשו זה קצת משונה

יש הבדל בין איכות הרכש לרעב ולעבודה המהירה.