Jump to content

אושר דוידה

BMTA

Recommended Posts

יכל להביא לנו כמה נקודות ברצף הנוראי מאמצע ינואר. אם דן ביטון מקבל את חולצת ההרכב על פניו אני אשבור כיסאות ביציע. 

1 hour ago, Double said:

ביטון יכול להיות החילוף שלו בדקה 70 כשהוא מתעייף כמו היום.

אני מעדיף את מלדה, תורג׳מן, קיקו, יוני כהן ואת אדו שלא ראינו ממנו דקה מאשר את דן ביטון בימין מזויף כזה.

לא קונה את הבלוף הזה יותר.

שיהיה חילוף לדור או גבי.

לפני7 שעות , צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

תמיד נראה שדקה 60 70 הוא שופך לאגר

בסדר גמור, שחקן קו דקה 60-70 יכול לצאת אם רץ כמו שדודה רץ היום 

יש 5 חילופים מותר להשתמש

כמו שאמרו פה

אם דן ביטון פותח במקומו זה ביזיון

כיף שיש עוד שחקן מהיר שעושה תנועה לעמק 

אני לא חושב שדן ביטון עדיף על דוידה, אבל ויש אבל גדול

ביטון ניכנס ל10 דקות, סיים עם בישול והיה יכול לסיים עם עוד שני בישולים אם זהבי לא מחמיץ פעמיים ב1/1 

לביטון יש נגיעה בכדור ברמה גבוהה בטירוף, הוא יכול לתת 90 דקות זבל ולסיים עם שני בישולים וזה משהו שחסר במכבי

בכל מקרה אין לי שום בעיה לראות את ביטון ל15/20 דקות משחק

דן ביטון הוא 10

לא אוהב אותו בכלל על האגף

דוידה שחקן של שטח אתמול ראינו שהיה לו שטח הוא עשה פעולות חכמות לגולים ואתכלס בישל 2 גולים וגם כבש אחד(כמובן שנפסל לו הגול ובישול אחד) עם קצת יותר חכמת משחק הוא יידע גם לעמוד נכון ואז פעם הבאה הוא גם ילמד לבשל.

3 דקות לפני, דרור שווץ said:

ביטון ניכנס ל10 דקות, סיים עם בישול והיה יכול לסיים עם עוד שני בישולים אם זהבי לא מחמיץ פעמיים ב1/1 

לביטון יש נגיעה בכדור ברמה גבוהה בטירוף, הוא יכול לתת 90 דקות זבל ולסיים עם שני בישולים וזה משהו שחסר במכבי

וכמעט גרם לגול בצד השני עם החזרת כדור הזויה אחורה, החזיק (כהרגלו) אקסטרה 10 שניות את הכדור וחירבן עוד שלושה מצבים לדעתי, מהראש. ״היה יכול לסיים עם עוד שני בישולים״ במשחק בו היינו צריכים להבקיע תשיעייה, וואלה... לא כזה ביג דיל. לא שווה מכבי באופן כללי, גם לא כסגל רחב. אם לא היינו כל כך גרועים בנייחים סביר שהוא היה מסיים את הסאגה איתנו עוד שנה אחורה 

לפני1 שעה , דרור שווץ said:

אלו בדיוק המספרי הזבל המסנוורים. התרמית המתגלגלת הזאת ואתה נשאר ללא תואר אבל לדביטון יש מספרים כמו לשרי. 

לפני15 שעות , קמחי said:

יכל להביא לנו כמה נקודות ברצף הנוראי מאמצע ינואר. אם דן ביטון מקבל את חולצת ההרכב על פניו אני אשבור כיסאות ביציע. 

מאז שג'ורדי הגיע לפה, הייתה קבוצה שזכתה באליפות ולא היו לה את הווינגרים הכי טובים בליגה? אני מנסה להיזכר ובאמת לא מוצא אחת, אולי שכחתי. בכל מקרה, דיי לאלתורים המיותרים האלה.

2 דקות לפני, המכבייה said:

אלו בדיוק המספרי הזבל המסנוורים. התרמית המתגלגלת הזאת ואתה נשאר ללא תואר אבל לדביטון יש מספרים כמו לשרי. 

בול. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

ממש שקרים קטנים, שקרים גדולים וסטטיסטיקה. מה גם שלסדר מצבים לגול בגארבג' זה לא כמו לעשות את זה במאני טיים.

מלך הבישולים שלנו זה זהבי. זה לא יכול להימשך. זאת גם הסיבה שהוא לא הצליח להבקיע כל כך הרבה משחקים. 

בשביל שניקח אליפות חייבים עוד שחקן שידע ליצור מצבים. דוידה עושה את זה נהדר מהאגף כשהוא משחק ולכן הוא צריך להמשיך. 

קניקובסקי ופרץ לא שחקנים כאלה ולכן ביטון יכול להיות אחלה פתרון מהספסל או במשחקים נגד בונקרים. זה המחיר של הויתור על קינדה.

עם כל הכבוד לפייק סטטיסטיקה וכל זה רואים טוב מאוד שאין לאף אחד אחר במכבי את המסירות שביטון יודע לחלק. 

אם הוא צריך לפתוח בעמדה שלא מתאימה לו בגלל זה? ממש לא. כשחקן סגל זה יכול לעזור למרות השנאה אליו. 

אם כבר בדן ביטון עסקינן 

נגיד נגיד והוא נכנס למשבצת של המבשל וה10 שהוסט אלאגף

אי אפשר לעשות את זה בלי רגל ימין, זה לא אפשרי 

השתגעתי גם מדוידה וגם מדן, לפחות דוידה מפצה על זה קצת במהירות וזמן שהוא חוסך במעבר לרגל החזקה 

לדן אין את הפריבילגיה ובאגף ימין בלי רגל ימין הוא פשוט לא יכול להיות 

אני מאלה שממש לא החזיקו ממנו, אבל ואלק הוא נותן ת'ביצועים עד כה.

עדיין באידאל הייתי רוצה לראות שם זר מפחיד סטייל מילסון כמובן, אבל דוידה בהחלט קנה את מעמדו כשחקן הרכב לעונה הזו ועם המשכיות יהיה לפחות שחקן רוטציה משמעותי לעתיד.

לפני1 שעה , Naor23 said:

עם דקות אמיתיות תוך עונה שתיים הופך למפלצת

כתבתי ברגע שחתם, מהלך מעולה של מכבי.

חבל על חצי עונה אבודה אבל עדיף מאוחר מאשר לעולם לא.

כוח אדיר

לפני1 שעה , Naor23 said:

עם דקות אמיתיות תוך עונה שתיים הופך למפלצת

הלוואי. אני הייתי מאוד בעד ההחתמה אבל קשה לי לראות את זה קורה מהסיבה הפשוטה שאני לא רואה גרף שיפור בקבלת ההחלטות שלו.

אני מקווה שאחרי המשחקים האחרונים רובי הבין שהוא באנקר ואם אין כלשהו אילוץ כפוי הוא חייב להיות על המגרש