Jump to content

רשמים מהניצחון על ב"ש בטרנר | חזרנו למגרשים ועם 3 נקודות סופר חשובות מטרנר

Sawyer

Recommended Posts

החילוף של דוידה לדעתי מאותת לו שהוא על גבול ההרכב אבל חייב לתת פוש, לא כזה קריטי.

משום מה מרגיש לי צורך לדבר על דור פרץ, אולי ישב הרבה זמן והתפוצץ. לא היה לו משחק מדהים, אבל העובדה שזה משחק לא מדהים שלו זה מטורף. אין לו תחליף, אני לא זוכר שחקן במכבי שעשה מה שהוא עושה על המגרש והוא תורם לכל מי שסביבו בקטע היסטרי.

יפרוש כאחד מגדולי מכבי.

אנחנו כאילו מתעלמים מגבי לא הבנתי? 

אני הכי רגוע כשהכדור אצלו, ניהול משחק פנטסטי 

יורד למטה לבלמים לוקח את הכדור ומשחרר קדימה

ואי איזה כיף כשהוא יציב, תענוג

30 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

אנחנו כאילו מתעלמים מגבי לא הבנתי? 

אני הכי רגוע כשהכדור אצלו, ניהול משחק פנטסטי 

יורד למטה לבלמים לוקח את הכדור ומשחרר קדימה

ואי איזה כיף כשהוא יציב, תענוג

גבי קניקובסקי בכושר הכי טוב שהיה אבר במכבי. חתיכת דינמו באמצע. זה חתיכת כובע לאכול לפחות עבורי, שאפו לרובי והצוות, וכמובן לקניקובסקי. 

אירוע שדי נעלם מאתמול - דור פרץ מקבל כדור לשטח מול שוער, נעצר בעבירה שבקלות יכולה להיות אדום.

לא הייתה התייחסות, לא מהקוון, לא מהליצן ולא מה-ואר.

לא ברור איך מכבי ממשיכה לשתוק על הביזיון הזה, הפנדל שהמציאו במשחק הקודם, הפנדל שלא נשרק בדרבי. שום סיכוי שדבר כזה יכול לעבור ככה, כיאלו כלום. 

36 דקות לפני, סלבה said:

החילוף של דוידה לדעתי מאותת לו שהוא על גבול ההרכב אבל חייב לתת פוש, לא כזה קריטי.

משום מה מרגיש לי צורך לדבר על דור פרץ, אולי ישב הרבה זמן והתפוצץ. לא היה לו משחק מדהים, אבל העובדה שזה משחק לא מדהים שלו זה מטורף. אין לו תחליף, אני לא זוכר שחקן במכבי שעשה מה שהוא עושה על המגרש והוא תורם לכל מי שסביבו בקטע היסטרי.

יפרוש כאחד מגדולי מכבי.

מסכים והוא עוד ישתפר. ( דור פרץ)

חידה: כמה פעמים אבי לוזון ועסקני כדורגל אחרים צרחו את המילה בושה ולא הועמדו לדין? ומי השחקן הכי אלגנטי בכדורגל

שסינן בושה וישר נזעקים להעמידו לדין?

17 דקות לפני, Elirandani said:

אירוע שדי נעלם מאתמול - דור פרץ מקבל כדור לשטח מול שוער, נעצר בעבירה שבקלות יכולה להיות אדום.

לא הייתה התייחסות, לא מהקוון, לא מהליצן ולא מה-ואר.

לא ברור איך מכבי ממשיכה לשתוק על הביזיון הזה, הפנדל שהמציאו במשחק הקודם, הפנדל שלא נשרק בדרבי. שום סיכוי שדבר כזה יכול לעבור ככה, כיאלו כלום. 

הייתה שם ספק דחיפה קלה, לא חושב שהיה שם פנדל, דור פרץ צריך להתחיל לסיים את המצבים האלה ולא להסתבך בנגיעות שמבלבלות אותו

Just now, אליהו_הנביא said:

הייתה שם ספק דחיפה קלה, לא חושב שהיה שם פנדל, דור פרץ צריך להתחיל לסיים את המצבים האלה ולא להסתבך בנגיעות שמבלבלות אותו

הוא התכוון להתקפה בחצי הראשון שפוקו הכשיל את פרץ בדרך לשער.

בכלל אחד התצוגות הכי חלשות אי פעם משופט, מלא עבירות על סף צהוב כהה שאפילו לא נשרקו

מילסון פורק אתמול לגורמים

נראה לי בגלל זה לא רצו לעלות את קיקו.

שיפוט גרוע לחלוטין.

עדיין מופתע שלא נתנו פנדל ואדום על ה״דריכה״ של מוסקרה.

על כל שאר ההזיות אין מה להרחיב (פרץ בחצי הראשון, תורג׳מן בסוף, מילסון כל המשחק).

כל משחק אנחנו מתחילים ב20 דקות מדהימות אבל בלי גול, ותמיד יש דעיכה בתחילת המחצית השניה. מסוכן להמשך

ב"ש באו לכאסח ולא לשחק. שופט גרוע, אם היה מוציא כרטיסים כבק בהתחלה הם לא היו ממשיכים. העבירה על דור פרץ שהוא בכלל לא שרק זה קטע מטורף.

30 דקות ראשונות מדהימות, לחץ גבוה, ביטלנו אותם, הרבה תנועה  היו צריכים להיכנס לפחות 2 גולים. גם פתיחת המחצית השניה היתה טובה. אחרי זה ראו את העייפות, קין חושש מאוד מחילופים כשהמשחק צמוד וחבל כי יש לנו איכות בספסל ושחקני ההרכב כבר שחוקים.

פרץ מדהים. הוא וזהבי אלו 2 השחקנים היחידים שאין להם תחליף

חייב לציין שנחמיאס נכנס מצוין בשני המשחקים האחרונים, ולא חשבתי שזה משהו שייאמר כבר אי פעם. אתמול גם סיפק כדור גדול לגול. 

בתחילת המשחק היה לנו רצף של איזה 40 מסירות לדעתי, משהו הזיה. זה היה יפהפה לראות. שחקנים קרובים אחד לשני, מתואמים, משולשים כמעט בכל סיטואציה התקפית. 

תענוג של רובי, רק שישפר את עניין הרוטציה. 

לפני4 שעות , BMTA said:

באר שבע קבוצה הכי מסריחה בליגה כל משחק איתם זה אלימות

השחקנים של מכבי התמודדו עם זה מושלם 

לא נגררו לפרובוקציות מיותרות ונלחמו רק איפה שצריך 

סחטיין