Jump to content

רשמים מהניצחון על ב"ש בטרנר | חזרנו למגרשים ועם 3 נקודות סופר חשובות מטרנר

Sawyer

Recommended Posts

כמה זמן לא הייתי במגרשי הכדורגל, כמה זמן לא ראיתי את הקבוצה שלי. כמה זמן מאז אותו יום ארור שאנחנו לא מצליחים לחזור לסוג של שגרה. מכבי אגב, כבר חזרה מזמן. גם אם היינו קצת קהים לזה בהתחלה הבחורים של קין חזרו מהמלחמה עם רצף נצחונות מרשים שכלל את הניצחון האדיר והבלתי נתפס על גנט (שכולל העפלה לשמינית קונפרנס!) ועוד מוקש כמעט בלתי אפשרי במשחק הצמוד אחריו עם ניצחון בשיניים על נתניה. המרוץ הזה של ראשון-רביעי עד המוות נראה בלתי אפשרי, הוא יגבה פציעות והפסדי נקודות אבל צריך לפחות לעת עתה, לעשות הכל כדי לצבור כל נקודה אפשרית. ב"ש שבדיוק חוזרת לעצמה בטרנר בפעם הראשונה עם קהל הרגיש לי כמו משוכה קשה מאוד, קין הסכים איתי והמשיך לעלות הרכב כמעט ללא רוטציה כדי להשיג את שלושת הנקודות החשובות.

שופט: מכור. (חלאס כבר איתו, באמת שאני לא מסוגל עם זה שהוא שופט אותנו. כל המשחק מכור אחושרמוטה, הצהובים שהם לא קיבלו זה ועדת חקירה, עושה למכבי דווקא, מנסה להוציא אותנו מהשלווה ולתת להם לקחת לנו נקודה. השיא כמובן היה בסוף והראיון המפליל הבלתי יאמן. פשוט בלתי נתפס מה שעושים לנו העונה)

שחקנים: מוסקרה מצד אחד עצירה מטורפת ועוד כמה הצלות שם, מצד שני השמטות וחוסר ביטחון כללי איתו. לא יודע כבר מה כדאי בעמדה הזאת. דוידזאדה היה במשחק לא רע באופן כללי, שיחק יחסית אחראי מיעט למכור ושם את הגוף. מחליף ראוי לרוי. לוקאסן הייתה לו מכירה יפה מאוד שהוא החזיר להם כדור לגול במחצית הראשונה אבל חוצמזה היה במשחק סולידי, שיחק חזק הציל את מכבי כמה פעמים במיוחד בגליץ' בסוף. ביטון חשבתי שיהיה יותר גרוע, מכר באופן יחסית סביר, קשה מאד עם ההנעת כדור שלו מאחורה או הריצות קדימה אבל לא יודע כבר מה יש לנו ומה מצבו של סבוריט. אבישי כוכב נולד לנו בשבועות האחרונים, פתח את המשחק בסערה. מעט התקרר עם הדקות. תוקף, קורא מסירות, דופק ספרינטים ומביא איכות בהתקפה. עדיין מייצר חורים וקצת מסוכן בפאן ההגנתי, אבל יותר חיובי משלילי בוודאי. יוריס אחרי כמה משחקים פחות טובים היה היום לדעתי בצד היותר טוב ואף מהטובים בקבוצה, עשה עבודה מעולה באמצע דחף קצת קדימה. לא בשיא של תחילת העונה אבל מתקרב לשם. דור פרץ במשחק טוב לדעתי, כן הוא חייב לכבוש את אחד מהמצבים שהיו לו לפחות, כן הוא התעייף מאוד מחצית שניה והיה נראה גמור אבל עדיין עושה עבודה חוטף כדורים ונכנס מדהים לעומק, נשק חשוב למועדון. גבי משחק לא רע שלו, עשה את מה שהוא צריך, יכל להיות טיפונת יותר מדויק כמה פעמים אבל בסה"כ משחק טיפוסי לבחור שנותן עד כה עונה לא רעה. דן ביטון אחרי שני משחקים טובים ברצף היה ברור שזה לא יכול להמשיך, נאחל לו החלמה מהירה | דוידה שהחליף אותו היה אולי המצטיין כשנתן את התחת בדקות ששיחק, מהלך אדיר שלו בגול היחיד שלנו ועוד מהלך סולו נהדר שאיכשהו לא נגמר בשער. הוסיף עוד כדור גדול שיכל להגמר בגול ופשוט היה טוב ומסוכן היום. אולי ההופעה הכי מרשימה שלו בצהוב. תמשיך ככה. מילסון מצטרף לחבורת החוזרים לכושר מאז המלחמה, רצחו אותו היום ובאמת היה לו קשה ויש מה לשפר בנגיעה האחרונה (גם בהרמה גם בבעיטה) אבל הדברים שהוא עשה להם באגף זה נשק שאין לנו והוא נותן לנו המון. אחלה מילסון. זהבי בלי מנוחה, לא משנה הגיל, לא משנה המצב. המכונה לא מפסיקה להבקיע שערים ולנצח משחקים. אגדת מכבי ת"א הגדולה בכל הזמנים עם הניצחון המי יודע כמה לקלאסיקות של כל הזמנים. אין עוד מלבדו.

פיקנטריה:

- קהל במגרשים לראשונה מה7.10.

- כ400 אוהדים בלבד בצהוב במשחק החזרה למגרשים.

- ההנחיות בכריזה אם יש אזעקה

- 3 שערים פסולים בכמה דק (ובכלל ה1-0 הכי "טוב" שהיה בליגה העונה)

- ערן זהבי עם שער מספר 8 העונה (מנצח למכבי ת"א עוד משחק)

- דוידה מחליף ומוחלף, נדיר אך סביר לסיטואציה.

- מכבי לא סופגת!!!

חייב למות:

רנשרייבר - איך הוא ממשיך לשפוט אותנו? איך משחק שלם הוא מוכר אותנו בלי הכרה, לא נותן להם צהובים כשאין בכלל שאלה, נותן להם בכוונה לכסח את מילסון ולשבור לו תרגליים בלי שריקה כדי שמכבי יתעצבנו ויצאו מהמשחק ויקבלו כרטיסים על ויכחים וגול על חוסר ריכוז, זאת השיטה שלו. הוא עושה בכוונה. ואז השערורייה בסיום, עזבו שבמגרש גם האוהדים וגם השופט ראו שהייתה נגיעה ברגל והכשלה, אין דרך בעולם לעולם לבטל את זה בואר שלא רואים שאין מגע, זה מטורף. כמה שכונה אפשר לעשות ואחר כך בראיון. למה מכבי שותקים? למה הקהל נותן לזה להמשיך להתרחש? איפה ההוא במרומים שיסגור את הסיפור שלו כבר? אי אפשר ככה.

קהל:

אין הרבה מה לדבר על הקהל והסיטואציה ההזויה הזאת, כן אגיד שהופתעתי לחיוב מהתמיכה והעידוד הספורדי שהיה. חשבתי שיהיה מביך ומוזר, היה לסרוגין ואפילו לפעמים כמעט עוצמתי. אם כבר עידוד וזה אי אפשר לשנות כבר את "תנו לצהל לנצח, לזיין תמחבלים" או את החמאס. גם כי כולם כבר הבינו מי האויב וגם כי בא לי גם לצרוח ביציע כמו בן גביר על קוקה מטיף לרצח רבין. סתם מוצא את עצמי בוהה במגרש מחכה לשיר הבא, באסה. תנו לשמוח ולתת לצהל לזיין את החמאס וכל המחבלים השרמוטות כבר.

סה"כ מוזר להגיד אבל אני באמת שמח ונהנתי מהטיול לטרנר היום, לחזור משם עם שלוש נקודות והריצה הזאת של מכבי זה משהו באמת מטורף שצריך להעריך ולעשות הכל כדי שהוא ימשיך. יש הרבה בעיות, שחקנים מתים ולא ישרדו בלי רוטציות את השבועות הקרובים, מצבים נייחים, הגנה בכללי, היכולת לגמור משחקים וכו אבל יוצאים לריצה מטורפת וחלקנו נוכל לתמוך בקבוצה בתקופה הזאת, חשוב מאוד לעשות את זה בצורה הטובה ביותר. שמח שחזרנו.

ראשון, 20:00. המושבה.

מה הכוונה ה1-0 הכי טוב?

לא מסכים לגבי מוסקארה ולוקאסן. השוער היה סבבה לגמרי. עשה את העבודה כשהיה צריך. לוקאסן סוגר לנו את ההגנה ונתן שם הצלות חשובות בסיום. 

(לא קטלת אותם אבל יכלת לפרגן יותר). 

כל מילה על זינשרייבר, אבל גם הואר ראוי ללא פחות קללות שבכלל שמו אותו במצב הזה. 

העובדה שהוא ככה באהלן אהלן אומר שהלך נגד החוק (ביטל מה שראה במגרש למרות שלא ראה ודאות אחרת במסך) זה הזיה

18 דקות לפני, עמית ר said:

מה הכוונה ה1-0 הכי טוב?

לא מסכים לגבי מוסקארה ולוקאסן. השוער היה סבבה לגמרי. עשה את העבודה כשהיה צריך. לוקאסן סוגר לנו את ההגנה ונתן שם הצלות חשובות בסיום. 

(לא קטלת אותם אבל יכלת לפרגן יותר). 

כל מילה על זינשרייבר, אבל גם הואר ראוי ללא פחות קללות שבכלל שמו אותו במצב הזה. 

העובדה שהוא ככה באהלן אהלן אומר שהלך נגד החוק (ביטל מה שראה במגרש למרות שלא ראה ודאות אחרת במסך) זה הזיה

הכי טוב מבחינת עניין לצופה הרנדומלי, קצב טוב רוב הדקות, 3 גולים שנפסלו ב5 דק, אדום עוד אדום עם פנדל שמבוטל בדרמטיות ודקות סיום חולניות שהכדור מתגלגל על קו השער שלנו. לא היה משחק משעמם..

לוקאסן היה מעולה אבל עשה טעות אחת גדולה מאוד. לא יכול להעלים עין. מוסקרה על סמך מה אתה אומר.. מה ראית היום מלבד הצלה באינסטיקנט מופלא. 

על רנשרייבר ומה שקורה בכדורגל הישראלי, אין מילים.

משהו ששמתי לב אליו היום 

גם יוריס וגם גבי לא מפסיקים לסרוק את המגרש

כל פעם שהם באים לקבל את הכדור הם מסתכלים לראות מה המצב במגרש 

לא סתם הם תמיד מוכנים ללחץ

פרץ חייב לעבוד על הסיומת 

מגיע עד הבאר ולא שותה ממנה

יכל כמה פעמים לסיים לנו משחקים בלי הצמרמורות של הסוף 

מילסון איכותי אבל מפוזר מדי וזה מדאיג 

נק' שלי: 

ברגע שניצור תבניות מסודרות למצבים של מילסון נהיה בלתי נתנים לעצירה.

איבוד הזיה של גבי למעבר מסוכן מאוד של בש.

פרץ עם החמצה מזעזעת אחרי כדור גדול של נחמיאס. 

רנשרייבר חתיחת שרמוטה שחרר מאיתנו כבר יזיןןןן

41 דקות לפני, קובי השועל said:

נק' שלי: 

ברגע שניצור תבניות מסודרות למצבים של מילסון נהיה בלתי נתנים לעצירה.

איבוד הזיה של גבי למעבר מסוכן מאוד של בש.

פרץ עם החמצה מזעזעת אחרי כדור גדול של נחמיאס. 

רנשרייבר חתיחת שרמוטה שחרר מאיתנו כבר יזיןןןן

ממש איבוד הזיה.

לפני7 שעות , עמית ר said:

מה הכוונה ה1-0 הכי טוב?

מבחינת איכות משחק ועניין.

כמו שאמרו פה, לצופה הנייטראלי זה היה אחלה של משחק לצפיה

תצוגת השיפוט היתה הצהרת שנאה גלויה ומתריסה של השופט כלפי מכבי, בלי בושה.

לדעתי קיקו לא כשיר ולא התאושש כליל מהפציעה כי לא סביר שלא שיחק בשני המשחקים האחרונים.

הכימיקלים מתאוששים ויתנו פייט לאליפות, אסור להיות שאננים, לחזק את ההגנה ועוד שחקן התקפה.

עם כל הביקורת על חוסר החילופים של קין, האירי מספק קבלות ( טפו טפו)

כל פעם שאני צופה ביוריס עובר לי בראש שזה בלתי נסלח הספסול שלו בעונה שעברה.

Just now, ClinteastwoodFan said:

כל פעם שאני צופה ביוריס עובר לי בראש שזה בלתי נסלח הספסול שלו בעונה שעברה.

כתבתי בנושא אחר בדיוק שאם הוא לא היה ממשיך איתנו הוא היה זכור כואן-אוברייטד הפלופ

חסר מילה על בר נתן שבכלל העיז לקרוא לריינשרייבר החסר עמוד שידרה הזה לואר.

דיבורים על העמדה לדין של סאבוריט על המילה "בושה" שצייץ, איגוד השופטים - "החטאת וגם יירשת"?

אחלה סיכום, ,התגעגענו, כמה נקודות:

1. אחלה מוסקארה, עוקב אחריו כבר תקופה ולמעט הגול המוזר נגד הפועל ירושלים, אין לי הרבה תלונות.

האם זה השוער הזר שציפיתי? כרגע לא. האם הוא יותר טוב ממשפתי? לדעתי כן. הייתי ממשיך איתו.

2. אני מבין שרובי הוא מאמן פריימר ליג סטייל שבכללי לא אוהב הרבה חילופים גם בלי קשר לספסל שלו אבל זה קשוח מאוד.

היום היינו צמאים לחילוף והוא יהיה חייב לשבת עם מנספורד ולדאוג לזה שיהיה לו על הספסל שחקנים שהוא מאמין בהם שיכולים להיכנס בדקה 60-70 ולעזור לנו.

אני מבין שהוא נכבה ברותחים נגד סכנין, אבל הוא יהיה חייב להבין שיש שחקנים שדקה 70 כבר גמורים (מילסון וקניקובסקי היו גמורים, גם אבישי כהן).

3. חוץ מזה, אחלה רובי שבעולם. הוא והצוות שלו מבינים כדורגל בצורה מפחידה. זאת מכבי אחת המאומנות שראיתי, מתואמת, מהנה, חוויה.

לגרום לכוכבי כדורגל כמו מילסון, זהבי ופרץ לפרוח זה דבר אחד, להבין שיוריס כדורגלן על זה גם מטורף אבל לגרום לשחקנים כמו דן ביטון, קניקובסקי, דוידה ואבישי כהן שהמגבלות שלהם ברורים לכולם להיראות כמו כדורגלנים שלמים זו כבר גאונות של צוות מקצועי.

מזכיר לי את ימי איביץ' שאפילו רוסלן ברסקי היה נראה כמו כדורגלן מקצועני, שאפו.

4. לא נרגע מהגול, גול פשוט מטורף. גם המהלך של דוידה שם על הקו על לופז השרמיט וערן, וואו איזה פסיכי הוא. גם בגיל 50 הוא יחשוב יותר מהר מכל הגנה שהוא יתמודד מולה.

והפנדל שהואר לקח לנו הוא שערורייה גדולה, חייב לדעת מי קרא לריינשרייבר על הדבר הזה. מי ישב בואר?

להוסיף לפיקנטריה את הראיון של ברדה, עוד שניה התפגר שם בגלל שאלה של צביקה הדר.

רובי קין מאמן טוב, יש קצב והשחקנים עושים מלא תנועה ללא כדור, כיף לראות את מכבי משחקת ואני לא זוכר דבר כזה גם בתקופת איביץ'!

גם רובי קין : לא מבצע חילופים בכלל, גומר את השחקנים ככה (אפשר להבין את החשש אחרי שסכנין חזרו ל3-2 אבל עדיין, חובה לבצע רוטציות ברצף משחקים כזה). 

יש הרבה ביקורת על דור פרץ אבל הוא נותן עבודה מטורפת, לוחץ על כל המגרש, ואן אובריים שאיתו בקישור במשחק מעולה אבל חושב שנצטרך לעשות שינויים נגד קבוצות עם קישור אגרסיבי.

אושר לראות את מילסון דוידה וזהבי, בקשר לשתיים הראשונים גם שזה לא המשחקים הטובים שלהם.

בר נתן היה בוואר ודאי, ואחרי שזוכרים מה הוא עשה לנו עם לוקסן בטדי, מבינים שהבן זונה שיטתי. 

לא מבין את הבכי של באר שבע לשופט, על מה בדיוק, חמישה צהובים שלא קיבלו על מילסון? איפה נקודת המחלוקת לרעתם? הם חושבים שמוסקרה עשה פנדל על חטואל שאשכרה קפץ. לו לתוך הגוף? 

מצד אחד אנחנו מאומנים, יש שיטה, למשל אף פעם במשחק אני לא זוכר שהייתה בעיטת שוער מהחמש להתחלת התקפה אבל מצד שני זה כבר תקופה מוביל לים איבודי כדור, מחצית שניה ממש העברנו להם כל כדור. 

זה מדהים שברגע שרואים את השופט הולך לואר, כולם יודעים שהוא הולך לשנות את ההחלטה ולא משנה מה היה שם. 

הרבה זמן אם בכלל מאז שיש ואר(פעם עוד חשבתי שזה משהו טוב אבל עם השופטים פה עדיף לבטל אותו), אני לא זוכר מכירה כזאת ואפילו לא ניסו להסתיר את זה עם הראיון בסיום. 

בקשר למשחק עצמו, יש יותר מדי פעמים שליד משחק שוטף, לחץ גבוה ומצבים טובים שהשחקנים הולכים לישון לאיזה 15-20 דקות ולא מצליחים למסור יותר משני פסים.

יכול להיות שזה כבר עניין של עייפות בגלל החוסר הלא ברור בחילופים של קין.

אני לא חושב שיש מישהו אחד שמבין למה הוא עושה את זה, להגיד שהוא פחות סומך על הספסל עוד יכול להיות איכשהו מקובל, אבל עדיין אתה לא יכול לגמור את כל השחקנים שלך. זה התחיל אתמול עם דן ביטון ואין אפשרות שהוא יהיה האחרון ככה.

ריינשרייבר היה זוועה וניהל את המשחק בצורה מחרידה.

לגבי הפנדל, זה רק מראה כמה הרקבון באיגוד השופטים עמוק, גם בלי קשר לריינשרייבר. שופט אומר בראיון שהוא פעל בניגוד לחוקה, כי הוא יודע שזה יעלה לו פחות מאשר אם יקבל החלטה נגד הואר ולטובת מכבי. גם אתם הייתם מעדיפים לטעות לרעת מכבי וללכת עם הואר, מאשר ללכת נגדו ולספק החלטה לטובת מכבי.

לפני11 שעות , Sawyer said:

פיקנטריה:

- קהל במגרשים לראשונה מה7.10.

- כ400 אוהדים בלבד בצהוב במשחק החזרה למגרשים.

- ההנחיות בכריזה אם יש אזעקה

- 3 שערים פסולים בכמה דק (ובכלל ה1-0 הכי "טוב" שהיה בליגה העונה)

- ערן זהבי עם שער מספר 8 העונה (מנצח למכבי ת"א עוד משחק)

- דוידה מחליף ומוחלף, נדיר אך סביר לסיטואציה.

- מכבי לא סופגת!!!

- סוייר נהנה משירי הפריפריאלים במחצית ואפילו מזמזם את מי שמאמין לא מפחד