Jump to content

חרם כרטיסים נגד פתח תקווה

Recommended Posts

אני מבין שאחים לסמל הוציאו הודעה על החרם, בגלל שבמקום 60 לוקחים לנו (ורק לנו) 75. 

הבעיה שלי, שכמו תמיד זה אף פעם לא מחזיק מים, תמיד קונים כמעט את הכל ולוזון לא יזוז מילימטר, מה גם שבהודעה שלו הוא אומר שזה מוסכם על ידי מכבי. 

אנחנו רואים שהשיטה הזאת לא עובדת, אולי מישהו יכול לחשוב על דרך אחרת? 

מה אנשים כאן מתכוונים לעשות? באמת לא ללכת?

לדעתי, לא עושים חרם על תוספת של 4-10 ₪ !

תגיעו לדחוף את מכבי !

אחרי 3 שנים מבאסות, המטרה העונה היא אליפות!! 

ב״ה הקבוצה במומנטום, וחייבת את הדחיפה שלנו, 
ה-10 ₪ האלו זה מה שמונע מכם להגיע!?   
אז זו בדיחה עצובה !! 

מה הסיבה? שלוזון ״לא יגזור קופון״??

הוא לא מעניין. 

8 ₪  +- כפול 3,000 אוהדים , נניח..

זה -24,000 ₪ בלבד (יחסית למשחק כדורגל זה נמוך) 

אז מה הסיפור ?!

(חוץ מזה נחסך מאיתנו בצער רב בגלל המצב,

לבזבז על כרטיסים ודלק למשחק נגד סכנין חוץ, 

נגד הפו׳ ירושלים בחוץ וחלק מהאוהדים שלא נסעו לב״ש חוץ..  ועוד..  אז 10 ₪ ???

בעונה הבאה נתחשבן עם לוזון וג׳קי וכל אלו.. 

העונה = אליפות !!  ״בכל מחיר״ !

58 דקות לפני, melody said:

10₪ היום

ינרמל את ה75₪ של מחר

ואז תגיד בשנה הבאה ״מה בשביל 10₪ לא נקנה כרטיס ב85₪?״

רק לנו זה המחיר- זה מרגיז! 

בסדר רק העונה..  לא היינו 3 חודשים במגרשים,

תסתכל יותר לכיוון שחסכת כ-500 ₪ לפחות(!)

בכך שלא היו משחקים. 

( 3 משחקי חוץ רחוקים,  הפו׳ ים, סכנין ובש.. 

זה כ-300 ₪ דלק לאוהד ממוצע… 

+ 70 ₪ כפול 3 משחקים עוד כ-200+… 

+ 2-3 פלאפל/שווארמה עוד כ-120 ₪…)

-במקום זה ראית את המשחקים בבית.

אז להוסיף 4-10 ₪ זה מה שמפיל אותנו..?

וזה גם לא שצפויים להגיע 8,000 ואז לוזון ירוויח הרבה..

יגיעו גג 3,600, אז ..תפעילו שוב את  שיקול הדעת. 

חייבים לעזור למכבי לחזור עם 3 נקודות !

תפסיקו להיות פראיירים של הבעלים הנוכלים בליגה. 

עד לפני כמה שנים כרטיס למשחק הזה היה עולה 56, לאט לאט עלה ל60 ואז 71 ועכשיו 75. 

לאט לאט זה יגיע גם ליותר ויותר. מתי יהיה לזה סוף?

הנוכלים מנצלים אותנו ומעלים כל פעם קצת למשחקים שלא צריכים לעלות יותר מ60 ש״ח. 

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

תפסיקו להיות פראיירים של הבעלים הנוכלים בליגה. 

עד לפני כמה שנים כרטיס למשחק הזה היה עולה 56, לאט לאט עלה ל60 ואז 71 ועכשיו 75. 

לאט לאט זה יגיע גם ליותר ויותר. מתי יהיה לזה סוף?

הנוכלים מנצלים אותנו ומעלים כל פעם קצת למשחקים שלא צריכים לעלות יותר מ60 ש״ח. 

כמה עולה כרטיס לאוהדי פ״ת נגד מכבי בבלומפילד?

9 דקות לפני, BODIROGA10 said:

כמה עולה כרטיס לאוהדי פ״ת נגד מכבי בבלומפילד?

לא היה משחק נגדם עדיין העונה ובטח ובעונה הקודמת הם היו בלאומית, אבל נגד קבוצות שהם לא חלק מהגדולות המחיר הוא 71. 

15 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא היה משחק נגדם עדיין העונה ובטח ובעונה הקודמת הם היו בלאומית, אבל נגד קבוצות שהם לא חלק מהגדולות המחיר הוא 71. 

נו אוקיי אז 4 ₪ (רק העונה אני ׳מנרמל׳ את זה)

אם היו דורשים יותר - באמת שלא הייתי מגיע ומצטרף למחאה.   

20 דקות לפני, BODIROGA10 said:

נו אוקיי אז 4 ₪ (רק העונה אני ׳מנרמל׳ את זה)

אם היו דורשים יותר - באמת שלא הייתי מגיע ומצטרף למחאה.   

אוקיי ושנה הבאה כשיבקשו 80 זה יהיה רק 5₪ ואז נגיע ל100 ש״ח נגד פאקינג מכבי פ״ת. 

אני רק מזכיר שהתחלנו מ50 ומשם זה עלה כל שנה. כל פעם ניצלו איזה סיפור אחר כדי לעקוץ אוהדים. 

למה חיילים שמשתחררים למשחק צריכים לשלם 75 על כרטיס? למה אבא שרוצה לקחת את הבן שלו צריך לשלם 150 ש״ח על משחק מסכן (בהנחה שיש לו רק ילד אחד). רק מזכיר שזה אסור על פי התקנון. 

מבין את הגעגוע למכבי, אבל תצאו רגע מהרצון האישי שלכם ותחשבו על כולם. ה71 ש״ח גם היה שנוי במחלוקת אז לעלות את זה ועוד בתקופה כזאת זה פשוט דוחה. 

מקווה שתעמדו מאחורי הארגונים גם אם אתם מתגעגעים. אחרת בעוד כמה שנים נצטרך לשלם 1,800 ש״ח רק על משחקי חוץ בליגה. 

דרך אגב, אני די בטוח שלא היה את הדיון הזה אם במקום משחק נוח בפתח תקווה המשחק היה מתקיים בריינה או ק״ש חוץ…

לפני15 שעות , מכביסט לעד said:

אוקיי ושנה הבאה כשיבקשו 80 זה יהיה רק 5₪ ואז נגיע ל100 ש״ח נגד פאקינג מכבי פ״ת. 

אני רק מזכיר שהתחלנו מ50 ומשם זה עלה כל שנה. כל פעם ניצלו איזה סיפור אחר כדי לעקוץ אוהדים. 

למה חיילים שמשתחררים למשחק צריכים לשלם 75 על כרטיס? למה אבא שרוצה לקחת את הבן שלו צריך לשלם 150 ש״ח על משחק מסכן (בהנחה שיש לו רק ילד אחד). רק מזכיר שזה אסור על פי התקנון. 

מבין את הגעגוע למכבי, אבל תצאו רגע מהרצון האישי שלכם ותחשבו על כולם. ה71 ש״ח גם היה שנוי במחלוקת אז לעלות את זה ועוד בתקופה כזאת זה פשוט דוחה. 

מקווה שתעמדו מאחורי הארגונים גם אם אתם מתגעגעים. אחרת בעוד כמה שנים נצטרך לשלם 1,800 ש״ח רק על משחקי חוץ בליגה. 

דרך אגב, אני די בטוח שלא היה את הדיון הזה אם במקום משחק נוח בפתח תקווה המשחק היה מתקיים בריינה או ק״ש חוץ…

הציפיה שמחירי הכרטיסים יישארו ללא שינוי היא מופרכת.

למעשה, זה אולי הרכיב שהתייקר הכי מעט ביחס למדד בעשור האחרון, מה שהופך אותם לזולים ריאלית ביחס לעבר.

יתרה מכך, הלכתי לראות מחירי כרטיסים למשחקי חוץ מלפני עשור (חזרתי לעונות 12/13 ו13/14) ושילמנו 80-90 ש"ח לרוב המשחקים. כך שעשור אחרי אנחנו משלמים פחות! נומינלית וודאי ריאלית.

לא רוצה להוציא את הרוח מהמפרשים לצדיקים כמו אחים לסמל שאני באמת אחריהם באש ובמים. השאיפה לקיבוע במחירים בעולם שבו שכר ומחירים משתנים כל הזמן הוא לא סביר. 

On 23.12.2023 at 07:33, הילד בן 30 said:

לא רוצה להוציא את הרוח מהמפרשים לצדיקים כמו אחים לסמל שאני באמת אחריהם באש ובמים. השאיפה לקיבוע במחירים בעולם שבו שכר ומחירים משתנים כל הזמן הוא לא סביר. 

כבר היו פה על זה מאות הודעות ודיונים, ככוח קנייה אתה זה שמחליט מה המחירים צריכים להיות ולא אמור להיות אכפת לך ממי שלוקח לך את הכסף לכיס שלו. 

אגב שהיה 70 שקל לכרטיס לא עשו חרם בזמנו אז עכשיו יהיה הרבה יותר קשה לעשות חרם, אי אפשר להכריז מתי שנוח שיש חרם ומתי שזה משחק קריטי להגיד אין חרם זה לא רציני. 

19 דקות לפני, הנדון said:

כבר היו פה על זה מאות הודעות ודיונים, ככוח קנייה אתה זה שמחליט מה המחירים צריכים להיות ולא אמור להיות אכפת לך ממי שלוקח לך את הכסף לכיס. 

אגב שהיה 70 שקל לכרטיס לא עשו חרם בזמנו אז עכשיו יהיה הרבה יותר קשה לעשות חרם, אי אפשר להכריז מתי שנוח שיש חרם ומתי שזה משחק קריטי להגיד אין חרם זה לא רציני. 

אין הרבה מוצרים שאני היום משלם עליהם נומינלית 20% פחות מלפני עשור. מול העליה במחירים על משחקי הבית של מכבי אני חושב שאנחנו נוטים למהר לשפוט, פרקטית המחירים פה סבירים מאוד.

(אגב לפעמים מגיע חרם, כמו במקרים שיש מחיר מיוחד לאוהדי מכבי)

On 23.12.2023 at 07:33, הילד בן 30 said:

הציפיה שמחירי הכרטיסים יישארו ללא שינוי היא מופרכת.

למעשה, זה אולי הרכיב שהתייקר הכי מעט ביחס למדד בעשור האחרון, מה שהופך אותם לזולים ריאלית ביחס לעבר.

יתרה מכך, הלכתי לראות מחירי כרטיסים למשחקי חוץ מלפני עשור (חזרתי לעונות 12/13 ו13/14) ושילמנו 80-90 ש"ח לרוב המשחקים. כך שעשור אחרי אנחנו משלמים פחות! נומינלית וודאי ריאלית.

עובדתית הארגון אוהדים של חיפה מצליח לקפל כל מועדון שמנסה לעשות עליהם קופה, אז אני לא מבין למה שאנחנו לא נצליח לעשות את זה גם.

2 דקות לפני, Adir12 said:

עובדתית הארגון אוהדים של חיפה מצליח לקפל כל מועדון שמנסה לעשות עליהם קופה, אז אני לא מבין למה שאנחנו לא נצליח לעשות את זה גם.

כי הקהל שלך תמיד ישאר אידיוט ולא מאוחד זה למה

אפילו פה בפורום יש כאלה שרושמים לך שהם מתכוונים להגיע למשחק ולשלם לו 75 שקל במקום להיות כולם מאחורי אחים לסמל והפנאטיקס ולהחרים

1 hour ago, BMTA said:

כי הקהל שלך תמיד ישאר אידיוט ולא מאוחד זה למה

אפילו פה בפורום יש כאלה שרושמים לך שהם מתכוונים להגיע למשחק ולשלם לו 75 שקל במקום להיות כולם מאחורי אחים לסמל והפנאטיקס ולהחרים

פשוט יש לנו קהל כל כך פאנטי…

אם המשחק היה בריינה חוץ לא היה אוהד אחד. קהל של סמרטוטים שנותן ללוזון הנוכל הכי גדול כאן להמשיך לחגוג עלינו ועוד בתקופה כזאת. 

לפני5 שעות , Adir12 said:

זה לא נכון, נגד הפועל ירושלים הם גם יצאו לחרם על 5 שקל ובאו איזה 5000 אוהדים שלהם בלי הארגון אוהדים. בכללי, את טדי הארגונים שלהם החרימו כמה פעמים מסיבות שונות וזה לא מנע מהקהל הרחב להגיע.

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ממה שהבנתי מאוהדי הפועל פ״ת לוזון לוקח מהם 70 ש״ח. העלייה במחיר הייתה רק כלפי אוהדי מכבי. 

לוקח מהם וגם מהאוהדים שלו 71 ש"ח
לנו לקחו 75
וואלה 4 שקל זה לא סיבה לחרם בעיניי

20 דקות לפני, Arthur Read said:

לוקח מהם וגם מהאוהדים שלו 71 ש"ח
לנו לקחו 75
וואלה 4 שקל זה לא סיבה לחרם בעיניי

איזה סיבה בעולם יש לקחת לאוהדי כל הקבוצות מחיר מסוים ולאוהדי מכבי יותר, גם אם זה רק ״4 שקל״. 

עומד מאחורי זה עיקרון, אתה לא יכול לקום לנצל הזדמנות ולעקוץ קהל מסוים. אז היום העקיצה היא כזאת ובמשחק הבא נגדם יכולה להיות יותר גדולה. 

אסור להיכנע למסחטת כסף הזאת ולניצול המגעיל הזה של הנוכלים שרק מסריחים את הכדורגל עם הקומבינות שלהם. 

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איזה סיבה בעולם יש לקחת לאוהדי כל הקבוצות מחיר מסוים ולאוהדי מכבי יותר, גם אם זה רק ״4 שקל״. 

עומד מאחורי זה עיקרון, אתה לא יכול לקום לנצל הזדמנות ולעקוץ קהל מסוים. אז היום העקיצה היא כזאת ובמשחק הבא נגדם יכולה להיות יותר גדולה. 

אסור להיכנע למסחטת כסף הזאת ולניצול המגעיל הזה של הנוכלים שרק מסריחים את הכדורגל עם הקומבינות שלהם. 

אם העקיצה תהיה יותר גדולה אז אני אעשה את השיקולים שלי בהתאם.

4 ש"ח, אחרי שלא היינו במגרשים שלושה חודשים, וכאשר יש חוסר ודאות בנוגע לפעם הבאה שנזכה להיות (הכל תלוי בהגרלות), זה לא הקו האדום שלי.

זה גם לא הקו האדום של הרבה נוספים כי היו אתמול 4000 אוהדי מכבי והיציעים שלנו היו סולד-אאוט.

5 דקות לפני, Arthur Read said:

אם העקיצה תהיה יותר גדולה אז אני אעשה את השיקולים שלי בהתאם.

4 ש"ח, אחרי שלא היינו במגרשים שלושה חודשים, וכאשר יש חוסר ודאות בנוגע לפעם הבאה שנזכה להיות (הכל תלוי בהגרלות), זה לא הקו האדום שלי.

זה גם לא הקו האדום של הרבה נוספים כי היו אתמול 4000 אוהדי מכבי והיציעים שלנו היו סולד-אאוט.

שאתה פועל ככה אל תבוא בתלונות שזה יהיה 100 ש"ח ויבואו 3000 איש שיגידו מה אתם רוצים רק עוד 25 ש"ח.

אני יכול להבין אנשים שחשבו שצריך להגיע, אבל האמת שזה לטעמי חוסר סולידריות עם הארגונים ועם אחים לסמל בפרט ש100% מהקיום שלהם זה לטובת הקהילה של אוהדי מכבי.