Jump to content

נתניה - מכבי | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

7 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

הוא שוחק את השחקנים דק דק והחילופים היום ממש גמרו את ההתקפה. 

בקצב הזה לא רק שיהיו פציעות, יתחילו גם שחקנים ממורמרים. 

מעבר לזה שצריך לחשוב איך משחקים גם עם תורג'מן כי באגף זה לא עובד ויש לנו חודש בלי מילסון מעבר לפינה כולל שני משחקים נגד חיפה ודרבי. 

"והמחיר" של זה הוא מקום ראשון, שש נקודות יתרון ושמינית גמר במפעל אירופי. הכל זה טרייד אוף. אי אפשר הכל ביחד. בנתיים, הוא הולך נהדר בין הטיפות וזוכה לאמון מלא והערכה מכל שחקני הסגל ועובדי המועדון. אשרינו. 

2 דקות לפני, zion8 said:

קשוחים פה עם תורגמן.

הוא צריך להיות מחליף של זהבי שחייב לנוח. לא הגיוני שזהבי משחק 90 דקות היום ולא הגיוני שתורגמן באגף. 

לאגף יש את דוידה והיינו צריכים להגיע למצב שגם את קיקו שחזר לסגל לפני חודש.

לא ברור איך עידו שחר לא נכנס במשחק כזה לדקות סיום, מרגיש שאם גולסה היה כשיר הוא היה עולה לשחק.

לא ברורה המערכת יחסים של קין-שחר.

18 דקות לפני, Wade said:

תבנית? בגלל זה הוא החליף מערך בעשר דקות האחרונות לשלושה בלמים עם דוידזאדה, נחמיאס ולוקאסן? פעם שיחקת עם הרכב הבלמים הזה? ואז הוא הגדיל לשמור על התבנית ולהכניס את שרן, מה שיצר חוליית הגנה עוד יותר לא מאוזנת, והעביר את רביבו העייף לשחק קשר שמאל. בכלל, איפה הייתה התבנית כשמילסון יצא? לא היה שום דבר שקרוב למהיר בהתקפה.

בקיצור, מה יש לא להבין? ביקורות מוצדקות על חילופים הזויים. ניצחון של יותר מזל משכל. כל עוד זה עובד אנחנו בטוב, תכף נהיה ברצף משחקים לא פשוט והעייפות לצד פציעות תשחק תפקיד הרבה יותר גדול (כבר היום סבוריט גמר את המשחק מוקדם והשאיר אותנו עם נחמיאס).

מדאיג קצת.

הוא הגיב לאול אין של נתניה ושינה בהתאם לזה, אני מניח שבכל הנושא של עומסים יש אנשים שעובדים בזה במועדון ולוקחים סיכונים מחושבים בהתאם לזה, אני מניח שבגבול הטעם הטוב.

בינתיים כל מה שהוא עושה עובד וזה מרגיע את הדאגות שלי.

8 דקות לפני, המכבייה said:

משחק טוב של חזרה לליגה. גבי החזיר את השליטה בחצי השני וזה כל מה שנדרש. דביטון בהופעה קשוחה ועם הפלייר, אחד הבטוחים ב11 תמיד(מדהים). אנחנו לגמרי בסדר, יש כאן קבוצה ברורה, זה כל מה שצריך כרגע. 

קניקובסקי נותן הרבה יותר ממה שחושבים. אנדרייטד אצל האוהדים לדעתי.

יש לנו מעכשיו רצף משחקים לא קל בלעגה, נקווה לא לאבד נקודות לב"ש

1 דקה לפני, Armagedon said:

לא ברור איך עידו שחר לא נכנס במשחק כזה לדקות סיום, מרגיש שאם גולסה היה כשיר הוא היה עולה לשחק.

לא ברורה המערכת יחסים של קין-שחר.

עידו שחר מסיים חוזה בסוף העונה.

11 דקות לפני, המכבייה said:

משחק טוב של חזרה לליגה. גבי החזיר את השליטה בחצי השני וזה כל מה שנדרש. דביטון בהופעה קשוחה ועם הפלייר, אחד הבטוחים ב11 תמיד(מדהים). אנחנו לגמרי בסדר, יש כאן קבוצה ברורה, זה כל מה שצריך כרגע. 

מסכים עם הכל פרט למשחק ההגנה החלש, המזל לא יהיה תמיד לצידנו.

8 דקות לפני, snufkin said:

קניקובסקי נותן הרבה יותר ממה שחושבים. אנדרייטד אצל האוהדים לדעתי.

יש לנו מעכשיו רצף משחקים לא קל בלעגה, נקווה לא לאבד נקודות לב"ש

הכל קשה ובא מהר. זה מעל ציפיותי עד עכשיו. 

Just now, hen34 said:

ניצחון חשוב מאוד!!

שופט שרמיט מכור כמו אבא שלו,אני לא מצליח להירגע מהפנדל ההזוי שהוא המציא.

שחכת גם את אדלר

המציאו פנדל מכלום

6 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

מסכים עם הכל פרט למשחק ההגנה החלש, המזל לא יהיה תמיד לצידנו.

מכבי טיפה מהמרת. היא חושבת התקפה. חוץ מלוקאסן, אין לה באמת שחקני הגנה מצטיינים. זה מצב נתון. יש גם מזל ליריבות, יכולנו להיות עם 35 גולים עד עכשיו. לא נגרם שום! נזק עד עכשיו. נחזיק אצבעות שהתלכיד הזה(שמאומן לעילא להניע כדור ולייצר מצבים) ימשיך להשתפר. 

1 דקה לפני, Elirandani said:

שחכת גם את אדלר

המציאו פנדל מכלום

אם אני אגיד מה אני חושב על אדלר יש מצב שמרחיקים אותי אחרי איזה 15 שנה פה..

זה נבלה וזה טרפה. 

דן ביטון וקניקובסקי הם שני שחלק לא קטן מהקהל פשוט לא יכל לראות עד לא מזמן. היום שניהם בכושר הכי טוב מבין כל השחקנים במכבי.

על גבי ידענו שהוא יודע ללחוץ מעולה, אבל האופן שבו הוא שולט באמצע, משתחל בין שחקנים, מגיע למצבים ושולח כדורים זה פשוט מדהים. מהמצטיינים שלנו בכל משחק כבר תקופה.

דן ביטון, שכולנו התעצבנו על כמה שהוא רך, עושה הגנה שמזכירה את הפדופיל בתקופת איביץ׳. מדהים איך הוא מחלץ כדורים גם בהגנה וגם בהתקפה עם משחק לחץ טוב. אחר כך הוא גם שומר על הכדור נהדר עם הגב ועובר שחקנים או לכל הפחות סוחט פאול. 

הפעולה שלו בגול זה פשוט אומנות. המצטיין היום חד משמעית. 

מודה שקשה לי לראות אותו באגף כי הוא פחות שחקן אגף, אבל הוא עושה שם את המקסימום שהוא יכול.

לגבי כלל המשחק, היה ברור שזה מוקש רציני אחרי העייפות של חמישי. היה לנו בסך הכל אימון אחד וכנראה שלא באמת התכוננו לנתניה בעוד שהם התכוננו במשך שבוע שלם.

הבעיה הייתה ששיחקנו לידיים שלהם במחצית הראשונה. הופעה לא טובה בכלל של תורג׳מן, אבישי כהן ורביבו.

קין והחילופים זה נושא ששוב צריך להתעסק בו כי זה באמת מדאיג מאוד. הוא פשוט לא סומך על המחליפים שלו וזה קורה בעונה שחייבים להשתמש בהם. 

הוא חייב לצאת מהקיבעון ולנסות להחזיר שחקנים לרוטציה כי העייפות מורגשת. אם הוא מפחד להכניס שלושה שחקנים בבת אחת שיתחיל בלשלב שחקן אחד כל פעם ולאט לאט להרוויח עוד שחקנים. 

החילוף של מילסון בזאדה היה פשוט לא הגיוני כשיושבים לך על הספסל שלושה שחקני אגף (אגב לא עברנו לקו 5 כמו שאמרו בשידור, פשוט רביבו הלך לשחק באגף). 

אה ואחרי הפנדל שאדלר השרמוטה דאג לתת לנתניה אפשר לסגור פה את הכדורגל. כל פעם מחדש אני מופתע עד כמה הם נוכלים.

1 דקה לפני, קמחי said:

קצת בחופשה בבית. עוד קצת ונחזור.

חזרתי בשבת האחרונה כדי לגלות על הניצחון המטורף על גנט.

שמור על עצמך גבר !