Jump to content

סכנין - מכבי | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

3 דקות לפני, המכבייה said:

‏בלי היבריס, נראה שרק מכבי יכולה להרוס לעצמה. היום היא לפעמים רקדה, בטוחה ומודעת, והיו רגעים שזה הרגיש שביר והפוך. 
אני חושב שהעבודה של רובי קין עד עכשיו קצת נבלעת בתוך "הוא הגיב או לא הגיב"
אבל יש פה גוף עבודה ממש מספק עד עכשיו. דיינו.

לדעתי זה המשחק הכי טוב שלנו מאז הפגרה. סכנין הייתה חסרת אונים למשך דקות ארוכות בעיקר במחצית הראשונה.

הבעיה שאנחנו הורסים לעצמנו. השער השלישי היה צריך לבוא יותר מוקדם ועל מה שקרה אחריו בכלל אין מה לדבר… מרגיש שכל קבוצה יכולה להבקיע לנו.

1 hour ago, Armagedon said:

קינדה רעיון מעניין, מוסיף גם ירדן שועה.

שניהם מקצועית תפורים למכבי ב10.

קינדה עם חוזה של 900K בשנים שלו בארצות הברית,

עכשיו גם הציעו לו שם חוזה חדש עם שדרוג.

צאו מהסרט שהולך להיות רכש בינואר. 

אף זר לא יבוא, ישראלים על הפרק? לא יודע אם יש משהו באמת רלוונטי ושיהיה מוכן לחזור. 

המזל שלנו שזה גורף על כל הליגה...גם עסקאות בתוך הליגה יהיה בלתי אפשרי לדעתי..מי ישחרר שחקן בידיעה שאין באמת מחליפים..קיצר. זאת הקבוצה אני מאמין ליתר העונה. 

9 דקות לפני, מרגוליס said:

צאו מהסרט שהולך להיות רכש בינואר. 

אף זר לא יבוא, ישראלים על הפרק? לא יודע אם יש משהו באמת רלוונטי ושיהיה מוכן לחזור. 

המזל שלנו שזה גורף על כל הליגה...גם עסקאות בתוך הליגה יהיה בלתי אפשרי לדעתי..מי ישחרר שחקן בידיעה שאין באמת מחליפים..קיצר. זאת הקבוצה אני מאמין ליתר העונה. 

צרך לקחת גם בחשבון את העניין הכלכלי.

אנחנו וכל הקבוצות ספגו מכה קשה.

לדעתי לא יהיה שום רכש בינואר.

צריך להביא בלם. לנעול את סבוריט ולוקאסן ברוב המשחקים (הייתי אומר בכולם אבל משחק כל 3 ימים) ולחפש בלם שיהיה מוכן לבוא לפה בינואר. אולי להשקיע בנחמיאס אנערף קשה לי לראות את ביטון. ויונתן כהן די עם זה. ברמת ההתקפה לחצנו וייצרנו מצבים (ועוד יצאנו פראיירים) וקניקובסקי במשחק מעולה איש המשחק. שורה תחתונה הגדלנו את הפער ובכלל, פתיחת עונה חלומית ברמת התוצאות, עוד נשתפר ברמת המשחק. 

לא יורד על שחקנים באופן אישי אבל ניר ביטון חייב לרדת לספסל בלי קשר למחליף. שישחק שרן שם. אין שום ערך בלתגמל שחקן שפעם אחרי פעם מכשיל אותך. זה פשוט נורא, האיש מחזיר קבוצות בפיגור. התמחות ממש. 

1 hour ago, Maccabi96 said:

בינואר לחשוב רק על הגנה, עם מה שיש בההתקפה נסתדר

אין שוער, אין בלמים

אי אפשר לקחת ככה אליפות.

האליפות קשה עבורנו ועבור חיפה במידה שווה. אליפות זה לא טיול. למה אין לנו סיכוי?

לפני3 שעות , הילד בן 30 said:

בהנחה שיהיה קשה להביא זרים (מאמין שנסיים את העונה עם פחות משישה) נצטרך לעבור למוד של טריידס בליגה. יונתן כהן ונחמיאס על המדף.

יונתן כהן על המדף עם החוזה שלו ?

נראה לי שגם לאלונה יש גבולות, אחרי שהשחלנו לה את אלמוג.

צריכים לחשוב על לשחרר את סבוריט אם הוא לא מתאזרח 

חייבים בלם איכותי 

מוסקרה מאסון וגם סבוריט לצערי זה בינתיים 3 זרים שלא מוסיפים לנו כלום זה לוקסוס גדול מדי

לפני8 שעות , המכבייה said:

‏בלי היבריס, נראה שרק מכבי יכולה להרוס לעצמה. היום היא לפעמים רקדה, בטוחה ומודעת, והיו רגעים שזה הרגיש שביר והפוך. 
אני חושב שהעבודה של רובי קין עד עכשיו קצת נבלעת בתוך "הוא הגיב או לא הגיב"
אבל יש פה גוף עבודה ממש מספק עד עכשיו. דיינו.

הכל כמעט נכון, אין טענות לקישור או להתקפה, החולשה בהגנה זועקת לשמיים. בינואר חייבים לחזק בבלם, 

מאסון מוסקרה הראשונים שצריכים לעוף מבין הזרים, מגן ימני שלא משחק ולא רוצה להיות כאן. 

לדעתי גם כשהובלנו שלוש אפס שיחקנו לא טוב, בטח לא כמו שאומרים שזה 70 הדקות הכי טובות העונה. מאבדים מלא מלא כדורים, 700 הרמות לרחבה על פארש. הגול הראשון מדהים אבל עד השני שהגיע מטעות על טעות של סכנין וגול בפוקס וגם השלישי טעות נוראית של הבלם עלא ניר ביטון. 

דן ביטון זה פשוט תקיעה, משחק בימין כשהוא לא מסוגל לתת פס בימין, זה תוקע את כל האגף שם. דור פרץ לא איתנו כבר תקופה, לא מבין למה הוא לא נח קצת ונותנים לשחר לשחק( לדעתי עונה הבאה גולסה חייב לעזוב וזה הזמן שלו)

והמחליפים? יונתן כהן בסדרת פעולות של בית סוהר, דווידה לא חד, קיקו עוד צריך להיכנס לקצב. 

3 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

הכל כמעט נכון, אין טענות לקישור או להתקפה, החולשה בהגנה זועקת לשמיים. בינואר חייבים לחזק בבלם, 

ההתקפה תקועה בהמון מקרים, עם המון איבודים ומסורבלות יתר. תחשוב איפה היינו עם שחקן ימני כמו שצריך במקום ביטון. 

38 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

מאסון מוסקרה הראשונים שצריכים לעוף מבין הזרים, מגן ימני שלא משחק ולא רוצה להיות כאן. 

לדעתי גם כשהובלנו שלוש אפס שיחקנו לא טוב, בטח לא כמו שאומרים שזה 70 הדקות הכי טובות העונה. מאבדים מלא מלא כדורים, 700 הרמות לרחבה על פארש. הגול הראשון מדהים אבל עד השני שהגיע מטעות על טעות של סכנין וגול בפוקס וגם השלישי טעות נוראית של הבלם עלא ניר ביטון. 

דן ביטון זה פשוט תקיעה, משחק בימין כשהוא לא מסוגל לתת פס בימין, זה תוקע את כל האגף שם. דור פרץ לא איתנו כבר תקופה, לא מבין למה הוא לא נח קצת ונותנים לשחר לשחק( לדעתי עונה הבאה גולסה חייב לעזוב וזה הזמן שלו)

והמחליפים? יונתן כהן בסדרת פעולות של בית סוהר, דווידה לא חד, קיקו עוד צריך להיכנס לקצב. 

ניתוח סופר מדוייק!

אין בלם אחד ברמה במכבי גם לא סבוריט 

הליגה כל כך חלשה וכך גם הקורנפלקס ובעיקר ההתקפה שלנו אדירה 

אז זה לא הורגש 

אבל אם ההגנה הייתה נורמלית הייתה פה קבוצה מהטובות מאז גורדי 

52 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

לא חושב ש-70 דקות הכי טובות העונה אבל גם לא שיחקנו טוב נשמע לי קצת מוגזם למרות אי הדיוקים. אין לי ציפיות לאיזה כדורגל מטורף עם כל המצב והאצטדיונים הריקים, שיחקנו לא רע בכלל והובלנו 3-0, קונה שזה יהיה המצב כל העונה.

מסכים לגבי מוסקרה ומאסון אבל מצד שני צריך לחשוב מה עושים עם אבישי. הוא לא יכול לשחק 90 דקות כל משחק ועוד כשיש לנו 7 שבועות רצופים של 2 משחקים בשבוע.

חראם על כל דקה שמתבזבזת על ביטון ויוני, גם על גולסה שאני מאוד אוהב אגב (בנס לא קיבל אתמול אדום ובכללי לא נראה שחקן פעיל גם הוא).

להתקדם הלאה, עדיף כבר את אבו פרחי כשחקן אגף לדקות הגמורות במקום יוני ובהתאם את עידו שחר (לא ברור לי איך שחקן שבכל פירור דקה שקיבל היה טוב ככה נמחק) במקום גולסה.

בנוגע לבלם במקום ביטון, אנחנו בבעיה שם בלי רכש, היה עדיף להשאיר את פיבן.

32 דקות לפני, אקיטה said:

חראם על כל דקה שמתבזבזת על ביטון ויוני, גם על גולסה שאני מאוד אוהב אגב (בנס לא קיבל אתמול אדום ובכללי לא נראה שחקן פעיל גם הוא).

להתקדם הלאה, עדיף כבר את אבו פרחי כשחקן אגף לדקות הגמורות במקום יוני ובהתאם את עידו שחר (לא ברור לי איך שחקן שבכל פירור דקה שקיבל היה טוב ככה נמחק) במקום גולסה.

כבר בשנה שעברה אמרתי שצריך לשלוח את גולסה למושבת המאובנים בב"ש.

51 דקות לפני, אקיטה said:

אני מאוד אוהב את עידו שחר, אבל הוא לא היה טוב בכמעט שום הזדמנות שקיבל. ייאמר לזכותו שלא קיבל הרבה וגם שהתחיל מאוחר את העונה בגלל אי כשירות. 

בכלל, יש הרבה דברים שאפשר לומר, אבל את הנקודה שקין לא נותן הזדמנויות לשחקנים ראויים אני פחות מבין - לתת לאבישי כהן על פני מגן זר, לתת לרביבו על-פני אחד השחקנים הכי מנוסים בליגה, עם הכי הרבה תארים והופעות בנבחרת כמו דוידזאדה. מי שטוב, מקבל הרבה קרדיט. כנראה שעידו שחר, נחמיאס ועוד כל מיני כאלה שעולים פה תהיות לגביהם, לא מספיק טובים כרגע. 

אם ניר ביטון נראה כך ועדיין ייני ונחמיאס לא מקבלים הזדמנות, כנראה מעיד עד כמה קין פחות מחזיק מהם. 

אני מזכיר שבסיכום שני המשחקים ניצחנו את זוריה 6-3. בסיכום הדקות של ניר ביטון על המגרש, זוריה מנצחים 3:0. 

2 דקות לפני, Brandon Roy said:

אני מאוד אוהב את עידו שחר, אבל הוא לא היה טוב בכמעט בשום הזדמנות שקיבל. ייאמר לזכותו שלא קיבל הרבה וגם שהתחיל מאוחר את העונה בגלל אי כשירות. 

בכלל, יש הרבה דברים שאפשר לומר, אבל את הנקודה שקין לא נותן הזדמנויות לשחקנים ראויים אני פחות מבין - לתת לאבישי כהן על פני מגן זר, לתת לרביבו על-פני אחד השחקנים הכי מנוסים בליגה, עם הכי הרבה תארים והופעות בנבחרת כמו דוידזאדה. מי שטוב, מקבל הרבה קרדיט. כנראה שעידו שחר, נחמיאס ועוד כל מיני כאלה שעולים פה תהיות לגביהם, לא מספיק טובים כרגע. 

אני לא מסכים על עידו שחר, זכור לי דווקא שהיה ממש אחלה בפירורים שקיבל, הספיק לתת מספר או 2 בכלום זמן אפילו אם אני זוכר נכון.

כמובן שרובי הוא זה שנמצא שם באימונים חלילה לא מפקפק ביושר המקצועי מהבחינה הזו.