Jump to content

בריידבליק - מכבי | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

1 hour ago, Raumdeuter said:

אחד הדברים שמיטש רצה להשיג שזה מכירת שחקנים בסכומים מכובדים לליגות וקבוצות אמיתיות וזה פחות או יותר די הושג בשנתיים האחרונות.

לכל מי שמתלונן בנושא,מיטש לא הסתיר שמכירת שחקנים(אם הם מהאקדמיה אז זה בונוס) נמצאת גבוה מאוד בסדר העדיפויות שלו.

כולם ישמחו אם ימשיכו להימכר שחקנים ביוקר.

יש את מילסון, תורג'מן ורביבו הבאים בתור.

אבל לצד זה, צריך גם להביא את המילסון הבא כבר בינואר.

42 דקות לפני, avi atias said:

כולם ישמחו אם ימשיכו להימכר שחקנים ביוקר.

יש את מילסון, תורג'מן ורביבו הבאים בתור.

אבל לצד זה, צריך גם להביא את המילסון הבא כבר בינואר.

אין אנד אאוט. צריך מערכת רצינית עבור זה. אני מקווה שיש לנו. 

טוב אז רק עכשיו יצא לי לראות תקציר של המשחק, מטורף איזה שיפוט אנטישמי היה שם. 

החל מצהוב על הנפת דגל המדינה שלך ולהחשיב את זה כהתרסה ( כשכל האצטדיון מוקף בדגלי מדינה לא קיימת כדי להתריס) , פסילת השער של דוידה על עבירה של תורג׳מן שאם כבר הייתה עליו ועוד לא מעט שריקות קטנות שהכל לטובתם. 

איזה כיף שיש ערן לנעוץ להם את זה בפנים 

זהבי :wubyellow3:

לפני1 שעה , איתי-מכביסט said:

טוב אז רק עכשיו יצא לי לראות תקציר של המשחק, מטורף איזה שיפוט אנטישמי היה שם. 

החל מצהוב על הנפת דגל המדינה שלך ולהחשיב את זה כהתרסה ( כשכל האצטדיון מוקף בדגלי מדינה לא קיימת כדי להתריס) , פסילת השער של דוידה על עבירה של תורג׳מן שאם כבר הייתה עליו ועוד לא מעט שריקות קטנות שהכל לטובתם. 

איזה כיף שיש ערן לנעוץ להם את זה בפנים 

זהבי :wubyellow3:

אני לא יודע למה כולם אומרים את זה אבל על פי החוקה אסור לחגוג שער עם ״אביזרים״ מבחוץ וזה גורר אחריו כרטיס צהוב

הייתי במשחק, אגיד לכם ככה:

המפגינים תפסו טרמפ על העניין, הם אפילו לא צעקו יש בשער השיוויון של האיסלנדים - אני בספק אם הם בכלל הבינו מה קרה.

בתוך היציע היו 3-4 ערבים שבהתחלה היו שקטים, אבל אחרי השער של ביטון (הבנתי שלא ראו בטלוויזיה את החגיגה, אז הוא פשוט רץ לספסל והביאו לו דגל ישראל) - קמו והתחילו לצעוק בתוך המגרש פלסטין חינם וקללות בערבית.

מה שהיה יפה, שמאז בכל פעם שהם ניסו לצעוק פלסטין - הקהל שלהם קם כולו וצעק בריידבליק בריידבליק.

גם הם לא בדיוק רצו אותם שמה.

אסכם את זה ואגיד שבתוך המגרש היו אולי 10-15 אנשים שהגיעו מסיבות פוליטיות, וה-80 בערך שהיו בחוץ היו חסרי כל קשר למשחק.

לפני22 שעות , Miroslav salto Klose said:

הייתי במשחק, אגיד לכם ככה:

המפגינים תפסו טרמפ על העניין, הם אפילו לא צעקו יש בשער השיוויון של האיסלנדים - אני בספק אם הם בכלל הבינו מה קרה.

בתוך היציע היו 3-4 ערבים שבהתחלה היו שקטים, אבל אחרי השער של ביטון (הבנתי שלא ראו בטלוויזיה את החגיגה, אז הוא פשוט רץ לספסל והביאו לו דגל ישראל) - קמו והתחילו לצעוק בתוך המגרש פלסטין חינם וקללות בערבית.

מה שהיה יפה, שמאז בכל פעם שהם ניסו לצעוק פלסטין - הקהל שלהם קם כולו וצעק בריידבליק בריידבליק.

גם הם לא בדיוק רצו אותם שמה.

אסכם את זה ואגיד שבתוך המגרש היו אולי 10-15 אנשים שהגיעו מסיבות פוליטיות, וה-80 בערך שהיו בחוץ היו חסרי כל קשר למשחק.

כוחו של הפורום כמו בימיו הגדולים.

תודה ימלך.