Jump to content

לקראת זוריה ב"בית"

דקסטר

Recommended Posts

לאחר פגרת הנבחרות המאכזבת ובצל חזרת ליגת העל, מכבי תארח בסרביה (שם תישאר עד יום שלישי הבא) את משחק ההשלמה של המחזור ה-3 בקונפרנס-ליג.

זוריה, אותה כזכור ניצחנו 3-1 בפולין הספיקה לשחק (ולהפסיד) עוד משחק ליגה שהשאיר אותה במקום ה-14.

צוות האימון ורוב השחקנים הזרים נמצאים כבר בסרביה, הישראלים יצטרפו ביום רביעי. במשחק הנבחרת הלא רלוונטי שיתקיים היום צפויים לפתוח אבישי כהן, דוידזאדה, פרץ וגבי.

יום שבת 17:30, ספורט 4.

יאללה מכבי

לפני1 שעה , דקסטר said:

לאחר פגרת הנבחרות המאכזבת ובצל חזרת ליגת העל, מכבי תארח בסרביה (שם תישאר עד יום שלישי הבא) את משחק ההשלמה של המחזור ה-3 בקונפרנס-ליג.

זוריה, אותה כזכור ניצחנו 3-1 בפולין הספיקה לשחק (ולהפסיד) עוד משחק ליגה שהשאיר אותה במקום ה-14.

צוות האימון והשחקנים הזרים נמצאים כבר בסרביה, הישראלים יצטרפו ביום רביעי. במשחק הנבחרת הלא רלוונטי שיתקיים היום צפויים לפתוח אבישי כהן, דוידזאדה, פרץ וגבי.

יום שבת 19:30 (לפי לוח השידורים, באתר של מכבי ושל אופא מצויין שהמשחק ב-17:30), ספורט 4.

יאללה מכבי

למה נשארים שם עד יום שלישי? מתי משחק הליגה (או בכלל) הבא שלנו?

1 hour ago, erantheking21 said:

דקסטר תרשום הרכב :\

בוא נראה מי ישאר על הרגליים אחרי משחק הנבחרת הערב 

28 דקות לפני, duduha said:

למה נשארים שם עד יום שלישי? מתי משחק הליגה (או בכלל) הבא שלנו?

לא יודע לגבי משחק הליגה, ביום חמישי הבא אנחנו מול בריידבליק בחוץ (גם לא יארחו בבית?) אז הקבוצה תשאר בסרביה ותטוס לאיפה שזה לא יהיה משם בלי לעבור בארץ.

47 דקות לפני, דקסטר said:

לא יודע לגבי משחק הליגה, ביום חמישי הבא אנחנו מול בריידבליק בחוץ (גם לא יארחו בבית?) אז הקבוצה תשאר בסרביה ותטוס לאיפה שזה לא יהיה משם בלי לעבור בארץ.

שבוע זה הרבה זמן, נראה איך תהיה שם ההתפתחות הוולקנית אי אפשר לצפות מראש ככ הרבה קדימה.

אני מבין שאמורים לשחק 2-3 משחקים בשבוע, זה לא כולל את השבוע הקרוב?

1 hour ago, erantheking21 said:

מאסון אומר שהוא מחפש קבוצה

אני לא מצליח למצוא שום היגיון במה שהוא עשה. 

יש לו עכשיו שבוע וחצי להיות עם הקבוצה בחו"ל, להתאמן ולשחק בשני משחקים במפעל אירופי. עד שזה ייגמר ויגיע הרגע לחזור, הוא "הרוויח" עוד שבוע וחצי של אי הצורך לקבל החלטה בנוגע לחזרה. שבוע וחצי שבו יכולים הדברים להתבהר עוד קצת. אם בנקודה הזו, הוא עדיין מחליט שהוא לא חוזר, אז הוא כבר התקרב עוד קצת לחלון של ינואר וכשמאחוריו שבוע וחצי של אימונים במסגרת קבוצתית ו - 2 משחקים במפעל אירופי. בנוסף, היות והליגה חוזרת, הוא יוכל לראות איך הזרים האחרים מתנהלים, שחלקם הוא מכיר ויהיה לו קל יותר. 

0 היגיון במה שהוא עשה. 

2 דקות לפני, Brandon Roy said:

יש לו עכשיו שבוע וחצי להיות עם הקבוצה בחו"ל, להתאמן ולשחק בשני משחקים במפעל אירופי, עד שזה ייגמר ויגיע הרגע לחזור, מעבר לכך שעבר עוד שבוע וחצי שבהם יכולים הדברים להתבהר עוד קצת, אתה גם מגיע בכושר משחק לחלון של ינואר (אם עדיין תרצה לעזוב) וגם הרבה יותר קרוב אליו. עד אז הוא יוכל לראות אם הזרים האחרים בארץ, שחלק מהם הוא מכיר, חוזרים או לא חוזרים. 0 היגיון במה שהוא עשה. 

הבן אדם פוחד, ולכן לא מתנהג בהיגיון.

9 דקות לפני, Brandon Roy said:

יש לו עכשיו שבוע וחצי להיות עם הקבוצה בחו"ל, להתאמן ולשחק בשני משחקים במפעל אירופי. עד שזה ייגמר ויגיע הרגע לחזור, הוא "הרוויח" עוד שבוע וחצי של אי הצורך לקבל החלטה בנוגע לחזרה. שבוע וחצי שבו יכולים הדברים להתבהר עוד קצת. אם בנקודה הזו, הוא עדיין מחליט שהוא לא חוזר, אז הוא כבר התקרב עוד קצת לחלון של ינואר וכשמאחוריו שבוע וחצי של אימונים במסגרת קבוצתית ו - 2 משחקים במפעל אירופי. בנוסף, היות והליגה חוזרת, הוא יוכל לראות איך הזרים האחרים מתנהלים, שחלקם הוא מכיר ויהיה לו קל יותר. 

0 היגיון במה שהוא עשה. 

אי אפשר לבקר אף זר, לפעמים נראה לנו שכל העולם מורגל כמונו למצבים של מלחמה, אם רק הוא יעזוב אני לא אצטער על זה.

אשמח אם תקרא שוב את התגובה שלי ותראה שלא הייתה שום ביקורת - המילה מכבי לא הוזכרה ולו פעם אחת. ובטח לא הצד שלה בסיפור.

להפך, אפילו ציינתי שאפילו בשבילו, להתקרב עוד יותר לחלון של ינואר אחרי עוד שבוע וחצי של אימונים במסגרת קבוצתית ו-2 משחקים רשמיים, יעשה לו טוב יותר ויקל עליו למצוא קבוצה. כרגע, בוודאי אם רוב השחקנים של חיפה יחזרו והליגה פה חוזרת, אני מתקשה לראות אישור של אופא עבור הכמות הקטנה של השחקנים שירצו לעזוב, אישור של הקדמת חלון העברות עבורם. 

לגבי החלק של מי מורגל ומי לא, נראה לי שבסבב הקודם הבנו שזה הרבה יותר קשור בבני אדם עצמם כשפשיץ מסרביה היה הראשון לעזוב. 

הוא טוען שגם ככה הוא לא רוצה להשאר מעבר לשנת ההשאלה פה, ככה שאם זה ככה אז באמת לא היתי בוכה שהוא יעזוב עכשיו, מכל הזרים הוא הזר היחיד שלא שייך אלינו תאכלס (מושאל) ובינינו הוא לא הצלחה וגם לא נפילה(באמצע כזה) יש לו התרונות וחסרונות, מה שכן אולי יפנה לנו מקום לזר(10) במידה ויהיה אפשר להביא בינואר אחד כזה ובהנחה שיהיה אפשר למצוא מגן ימני ישראלי אחר.

לפני1 שעה , erantheking21 said:

הוא טוען שגם ככה הוא לא רוצה להשאר מעבר לשנת ההשאלה פה, ככה שאם זה ככה אז באמת לא היתי בוכה שהוא יעזוב עכשיו, מכל הזרים הוא הזר היחיד שלא שייך אלינו תאכלס (מושאל) ובינינו הוא לא הצלחה וגם לא נפילה(באמצע כזה) יש לו התרונות וחסרונות, מה שכן אולי יפנה לנו מקום לזר(10) במידה ויהיה אפשר להביא בינואר אחד כזה ובהנחה שיהיה אפשר למצוא מגן ימני ישראלי אחר.

דווקא בפתיחת העונה היו לו משחקים טובים, די אהבנו את ההופעות הראשונות שלו.

לאחר מכך דעך קצת, אולי זה קשור לזה שלא מעוניין להמשיך פה.

בכל מקרה, בעייתי שזר עוזב עכשיו כי במצב פה בארץ יהיה כמעט בלתי אפשרי להביא זרים אחרים.

מקווה שרק מאסון ילך ושכל השאר יחזרו, הכי חשוב מילסון כמובן (וסאבוריט שזה מובן מאליו)

קשה לי להאמין שנוכל להביא איזשהו זר במקומו בינואר הקרוב וגם אפילו בקיץ יהיה כנראה קשה להנחית כאן זרים.

גם ככה עם כל המצב הזה אין כ״כ ראש לכדורגל ומה שיהיה עם זה נתמודד. זה באמת לא חשוב עכשיו..

בעניין אנדי לידל ואיבן מאסון(בתקווה שזהו לבנתיים),זה מה יש ועם זה נתמודד.

בעניין ההרכב לזוריה,הנה ההרכב שלי(אנחנו עומדים להיכנס למתכונת קורונה בליגה מבחינת צפיפות המשחקים ולכן הרוטציות):

(4-2-3-1)

משפתי

זאדה,סבוריט,ייני,מאסון

גולסה עידו שחר

תורג'מן,בנדוסו(אם כשיר,אם לא אז להוציא את גבי בדקה 60),יונתן כהן

אבו פרחי

לפני2 שעות , Raumdeuter said:

בעניין אנדי לידל ואיבן מאסון(בתקווה שזהו לבנתיים),זה מה יש ועם זה נתמודד.

בעניין ההרכב לזוריה,הנה ההרכב שלי(אנחנו עומדים להיכנס למתכונת קורונה בליגה מבחינת צפיפות המשחקים ולכן הרוטציות):

(4-2-3-1)

משפתי

זאדה,סבוריט,ייני,מאסון

גולסה עידו שחר

תורג'מן,בנדוסו(אם כשיר,אם לא אז להוציא את גבי בדקה 60),יונתן כהן

אבו פרחי

פותח עם מוסקרה, היה סביר סה''כ וגם שיחק עם הנבחרת.

15 דקות לפני, Armagedon said:

פותח עם מוסקרה, היה סביר סה''כ וגם שיחק עם הנבחרת.

בחלון ינואר אנחנו חייבים 2 שחקנים להגנה(מגן ימני פותח כדי להחליף את מאסון שמתכנן לעזוב סטייל פשיץ' ובלם זר נוסף כי ייני לא נעשה צעיר יותר ולוקאסן שייקי משהו מבחינת היכולת שלו או שנרצה לשחק עם 3-5-2).

לפני6 שעות , Maccabi96 said:

מקווה שרק מאסון ילך ושכל השאר יחזרו, הכי חשוב מילסון כמובן (וסאבוריט שזה מובן מאליו)

קשה לי להאמין שנוכל להביא איזשהו זר במקומו בינואר הקרוב וגם אפילו בקיץ יהיה כנראה קשה להנחית כאן זרים.

גם ככה עם כל המצב הזה אין כ״כ ראש לכדורגל ומה שיהיה עם זה נתמודד. זה באמת לא חשוב עכשיו..

ממה שאני יודע מילסון חוזר לוקאסן מתלבט

On 21.11.2023 at 15:49, אקיטה said:

אשכרה שבת 17.30

נשבע שעד אתמול הייתי בטוח שהמשחק בחמישי. אתמול בלילה פתאום רציתי לבדוק באיזה שעה ואני קולט באתר של מכבי שרשום שבת ב17:30. הייתי בטוח שזה טעות עד שבדקתי בעוד מקומות וראיתי שזה באמת נכון. הזייה.