Jump to content

מלחמה נושא עדכונים ללא פוליטיקה

Yoadknux

Recommended Posts

7 דקות לפני, סטלן בטלן השמן said:

שמור על עצמך ועל מי שאיתך

אם משהו לא נראה לך אל תתבייש לסרב פקודה 

עדיף חייל בכלא על חייל מתחת לאדמה

תודה מלך,האמת שאני מילואימניק,מבחינתנו כולנו באנו למטרה אחת,להשמיד,גם אם כל הגונבי דעת מכבסים מילים,לא השארתי את אשתי לבד בבית,איבדתי כבר חברים בקרבות בישובים,הגיע הזמן שלנו להשמיד אותם ולא אכפת לי מי עומד מולי

אין שום דבר לא מוסרי בלהשמיד את האויב.

לחלקים גדולים פה מהעם התבלבל המצפן המוסרי לחלוטין.

שמעתי היום קצין טמבל שישב בטנק ומתגאה כמה הצבא מוסרי בכך שלא ירה על האזרחים העזתים שנכנסו דרך הגדר כי הם היו בלי נשק, רק עם מקלות, אז אנחנו מוסריים ולא יורים.

מעניין איפה הייתה המוסריות שלו כלפי האזרחים שאותם עזתים מחבלים ארורים, רצחו, שרפו ואנסו.

רק אחכ הוא הבין מה אותם עזתים עוללו.

אם השיח פה לא ישתנה, אם עולם הערכים לא יתוקן, אין למדינה הזו עתיד.

ולצערי אני לא רואה את זה קורה.

4 דקות לפני, cassano said:

שמעתי היום קצין טמבל שישב בטנק ומתגאה כמה הצבא מוסרי בכך שלא ירה על האזרחים העזתים שנכנסו דרך הגדר כי הם היו בלי נשק, רק עם מקלות, אז אנחנו מוסריים ולא יורים.

מעניין איפה הייתה המוסריות שלו כלפי האזרחים שאותם עזתים מחבלים ארורים, רצחו, שרפו ואנסו.

כל אדם שחי שם בן מוות

לפני4 שעות , הלב_הוא_שוב_ישמח said:

אני רק מקווה שהכניסה שלי לעזה לא תהיה לשווא,לא מעניין כמה זמן זה ייקח,אחרי הקרבות בישובים זה הפך לאישי,כל אדם שיהיה באיזור שאמור להיות ריק מאדם יקבל כמה כדורים,בני מוות שם כולם,לא מעניין גם אם הוא בן 9,את המוסריות שלי אני שם בצד למערכה זו,מקווה שהקבינט של הקוקסינלים שלנו מבין את זה.

מה שכתבת עכשיו זה בדיוק מה שמוסרי לעשות. להשמיד את האוייב הנאצי גם אם זה הוא מתחבא מאחורי מגן אנושי זה מה שהמוסר האמיתי מחייב. כל מי שאומר אחרת הוא אדם בלי ערכים ומוסר

לפני8 שעות , Keano said:

איזה מילים של בכר, שאפו

בבמה הכי גדולה, על אדמת גרמניה. מרגש. 

זה היה כל כך מדויק, כל הכבוד לו.

האמריקאים מקבלים בתחת בבסיסים שלהם בעיראק/סוריה והם לא מגיבים? וואלה אם אני חייל אמריקאי אני עורק אתמול. אגב התימנים שלחו עלינו וואחד טילים עם ראשי קרב של כמה מאות קילו, אם זה פוגע באזור מיושב זה מאות הרוגים לפחות, אנחנו פשוט מחליקים את זה? מי יודע אם הם לא כיוונו לקמ"ג

48 דקות לפני, YoniC said:

האמריקאים מקבלים בתחת בבסיסים שלהם בעיראק/סוריה והם לא מגיבים? וואלה אם אני חייל אמריקאי אני עורק אתמול. אגב התימנים שלחו עלינו וואחד טילים עם ראשי קרב של כמה מאות קילו, אם זה פוגע באזור מיושב זה מאות הרוגים לפחות, אנחנו פשוט מחליקים את זה? מי יודע אם הם לא כיוונו לקמ"ג

מה אתה רוצה שנעשה, נכבוש את תימן? 

1 hour ago, YoniC said:

האמריקאים מוגנים היטב בבסיסים שלהם, לא נגרם להם הרבה נזק מההתקפות האלה. זה לא שונה בהרבה מהתגובה הרופסת שאנחנו הפגנו לאורך השנים כשחטפנו הפגזות על הראש בעוטף ולפני כן בצפון.

37 דקות לפני, Yoadknux said:

מה אתה רוצה שנעשה, נכבוש את תימן? 

נשלח להם טיל עם פצצות מלאות בג'חנון שרוף 

רוצה להעתיק לכאן לינק לראיון מאוד פוקח עיניים שיצא היום, בין שני חוקרים רציניים, ד"ר רועי יוזביץ' ואיתמר מרכוס (מייסד מכון המחקר "מבט לתקשורת פלסטינית").

מרכוס הוא חוקר רציני מאוד שנואם בפני פרלמנטים בינלאומיים.

כל מי שיצפה בראיון הזה יתעצבן עד כמה הממשלה שלנו, אולפני החדשות והרעיונות המכילים שלהם, והעם שלנו בכלליות נאיבי לגבי העם הפלשתיני הרצחני:

https://www.youtube.com/watch?v=rgI5wWu5am4

תפיצו לכל מי שאתם יכולים.

לפני18 שעות , cassano said:

אני איתך. מדברים על אזרחים בעזה? וואלה, הרבה מה"אזרחים" האלה זה פעילי חמאס שמסתווים, הרבה מהאזרחים האלה חגגו ב-9/11 ונכנסו לישראל ובזזו ואנסו ורצחו וחגגו את המעשים הנתעבים של חמאס, הרבה מהאזרחים האלה משמשים ביודעין כמגן אנושי. 

אם לא נייצר כאן אפקט הרתעתי משמעותי (כי יש לי אפס אמון ביכולת של הממשלה הזאת למחוק את חמאס, אבל הלוואי שאתבדה) שיישלח מסר ברור שמי שרק יחשוב להתעסק איתנו יקבל בראש ברמה של להחזיר אותו לימי הביניים (והמצור זה חלק מזה, והתמונות של פלסטינים באוהלים זה חלק מזה, אבל זה ממש לא הכל), אין עתיד למדינה שלנו.

בכלל, אחרי שהודענו להם במשך שבועיים וחצי בכל דרך אפשרית להתפנות לדרום ששם יש להם את כל התנאים, והם לא התפנו, הם תומכי חמאס לכל דבר, אולי אפשר להחריג את בתי החולים שגם בהם חמאס משתמש אבל הפצצה אחת שם אפילו שלא היתה שלנו גרמה לנזק משמעותי בהסברה. 

לפני2 שעות , Ambition said:

רוצה להעתיק לכאן לינק לראיון מאוד פוקח עיניים שיצא היום, בין שני חוקרים רציניים, ד"ר רועי יוזביץ' ואיתמר מרכוס (מייסד מכון המחקר "מבט לתקשורת פלסטינית").

כל מי שיצפה בראיון הזה יתעצבן עד כמה הממשלה שלנו, אולפני החדשות והרעיונות המכילים שלהם, והעם שלנו בכלליות נאיבי לגבי העם הפלשתיני הרצחני:

צביקה יחזקאלי אומר את זה כבר שנים על גבי שנים, כל יום, בפריים טיים בחדשות, בסרטי תעודה שהוא הפיק על מוסלמים באירופה, ברשתות החברתיות, ביוטיוב ואיפה לא?

מי שלא הקשיב, ובחר לא לראות את הזוועות שדאעש ביצעו בעיקר בעמים ערבים אחרים (!), כנראה שרק עכשיו מבין עם איזה ברברים נאצים אנחנו מוקפים פה 

1 hour ago, Keano said:

בכלל, אחרי שהודענו להם במשך שבועיים וחצי בכל דרך אפשרית להתפנות לדרום ששם יש להם את כל התנאים, והם לא התפנו, הם תומכי חמאס לכל דבר, אולי אפשר להחריג את בתי החולים שגם בהם חמאס משתמש אבל הפצצה אחת שם אפילו שלא היתה שלנו גרמה לנזק משמעותי בהסברה. 

בתי החולים הם הבסיסיים הכי גדולים של חמאס. כל ההנהגה והפיקוד שם למטה. 

נראה שיש התעצמות כלשהיא בתקיפות, מקווה שהתחילו לפגוע בתת קרקעי, כי שם עיקר הכוח של הנאצים

24 דקות לפני, snufkin said:

בתי החולים הם הבסיסיים הכי גדולים של חמאס. כל ההנהגה והפיקוד שם למטה. 

נראה שיש התעצמות כלשהיא בתקיפות, מקווה שהתחילו לפגוע בתת קרקעי, כי שם עיקר הכוח של הנאצים

היו דיווחים על פצצות חודרות בונקרים

לפני5 שעות , Ambition said:

האומה בצלמו ובדמותו של מייסדה.

מעט מאוד אנשים ישבו ויצפו במשך 1:10:00. המסר חשוב אבל צריך להעביר אותו בדרך אחרת ובעיקר באנגלית.

לפני3 שעות , מנג'ר יונייטד said:

אני איתך. מדברים על אזרחים בעזה? וואלה, הרבה מה"אזרחים" האלה זה פעילי חמאס שמסתווים, הרבה מהאזרחים האלה חגגו ב-9/11 ונכנסו לישראל ובזזו ואנסו ורצחו וחגגו את המעשים הנתעבים של חמאס, הרבה מהאזרחים האלה משמשים ביודעין כמגן אנושי. 

אם לא נייצר כאן אפקט הרתעתי משמעותי (כי יש לי אפס אמון ביכולת של הממשלה הזאת למחוק את חמאס, אבל הלוואי שאתבדה) שיישלח מסר ברור שמי שרק יחשוב להתעסק איתנו יקבל בראש ברמה של להחזיר אותו לימי הביניים (והמצור זה חלק מזה, והתמונות של פלסטינים באוהלים זה חלק מזה, אבל זה ממש לא הכל), אין עתיד למדינה שלנו.

מבחינתי זה לא הרבה מהאזרחים,אלא כולם,עזה חייבת להימחק מה2 מיליון מחבלים שיש שם ובמקום לבנות שם עיר יהודית עם רצועת חוף מטורפת.

אם נסתכל על הרקע של מלחמת ששת הימים, גם הייתה "תקופת המתנה"

ב-13 במאי 1967 נשיא מצרים חימם את סוריה וטען (באופן שקרי) שמדינת ישראל מציבה כוחות בגבול הסורי

ב-14 במאי כוחות מצריים עלו לגבול

ב-19 במאי פונו כוחות האו"ם

ב-23 סגר את מיצרי טיראן

הדעה הרווחת בתקשורת הייתה שמצרים לא תפתח חזית עם ישראל כי היא הייתה עסוקה בתימן

ב-26 במאי בכנס ערבי אקראי אמר נשיא מצרים, "המטרה שלנו היא להשמיד את ישראל"

גויס כוח מילואים מסיבי בישראל - 260,000 

התקופה הזו - בין 15 במאי ל-5 ביוני, היא זו שנקראה "תקופת ההמתנה"

ומשם אנחנו יודעים מה קרה בשבוע.

נזיין את חמאס בדרום

נזיין את חיזבאללה בצפון

ונזיין את איראן במזרח

רק צריך תעוזה. זהו

לפני3 שעות , הלב_הוא_שוב_ישמח said:

מבחינתי זה לא הרבה מהאזרחים,אלא כולם,עזה חייבת להימחק מה2 מיליון מחבלים שיש שם ובמקום לבנות שם עיר יהודית עם רצועת חוף מטורפת.

אם בא לך להיות שותף לרצח עם אז זה עניין שלך(אני לא רואה איך זה בכלל מיושם בשטח מעבר לפנטזיית רצח שלך(היא לא שלי בכל אופן) ללא סנקציות קשות על ישראל ברמות וברזולוציות שלא הכרנו ואיבוד בעלי ברית חשובים אסטרטגית.)

לפני3 שעות , Raumdeuter said:

אם בא לך להיות שותף לרצח עם אז זה עניין שלך(אני לא רואה איך זה בכלל מיושם בשטח מעבר לפנטזיית רצח שלך(היא לא שלי בכל אופן) ללא סנקציות קשות על ישראל ברמות וברזולוציות שלא הכרנו ואיבוד בעלי ברית חשובים אסטרטגית.)

זה הדבר היחיד שמפריע לי,שזה יפגע בנו מבחינת בעלות ברית, תמשיך להיות יפה נפש,עלק רצח עם,כאילו הם לא כולם שם האויב שלך,הייתי בשמחה מוחק שם את כולם,אתה מביך גבר.

ראש הנחש = אירן.

חמאס זו תופעת לוואי של הוירוס האמיתי.

אם רוצים שלום במזרח התיכון, צריך להשמיד את משטר האייתולות.

וזה לא כל כך קשה, יש להם אויבים רבים מבית.

רק לגייס קואליציה, לפתוח במערכה אווירית, ותוך שבוע תיפתח גם מערכה פנימית.

לפני2 שעות , avi atias said:

ראש הנחש = אירן.

ויש אפילו את מי להמליך(ולחתוך משם מיידית ושהאיראנים יסדרו את העניינים שלהם לבד בניגוד ללבנון שנתקענו שם בגלל פנטזיות שלנו על ברית יהודית-נוצרית עם משפחת ג'ומאייל מה שהתברר כטעות היסטורית מטעם ישראל):הבן של השאה(רזה פלהווי) עדיין בחיים.

לפני3 שעות , avi atias said:

ראש הנחש = אירן.

זה יהיה קשה עד בלתי אפשרי