Jump to content

מלחמה נושא עדכונים ללא פוליטיקה

Yoadknux

Recommended Posts

1 hour ago, מכביסט לעד said:

לא הבנתי כל היום חפרו על זה שעומדים לשחרר רק חטופים עם אזרחות זרה ובסוף משחררים שתי חטופות בלי אזרחות זרה? 

כמה פייק מריצים במצב כזה זה מדהים.

לא יודע לגבי השנייה,אבל אני מניח שהדרכון השוודי שיש לדניאל ליפשיץ לא הגיע בחלל ריק(ז"א או לסבא/סבתא היה או להורים של דניאל ליפשיץ)

לפני2 שעות , nirnir20 said:

קודם כל, אתה יודע, יש פה רצון לנושא בפורום בלי פוליטיקה, זה ממש בכותרת, הרצון שלך להקציף מהפה על בן גביר שאנחנו ממש בחיתוליה של המלחמה הזאת זה לא ברור, יהיו לך שנים להקצפות האלה, מבטיח. 
עזוב את זה שכל בנאדם עם אייקו תלת ספרתי מבין שיש עוד ערמות של אישי ציבור שאפשר לבוא אליהם הרבה לפני שבאים לשר שנמצא פחות משנה בתפקיד ציבורי מומצא, ואני אחד שלא סובל אותו.
אייזנקוט, למשל, שאני מאמין שאתה הרבה יותר מתחבר לדעותיו, לא רצה להפציץ מפריחי בלונים או יחידות תיזוז וקידם קו מאוד ברור של הכלה לפעולות של חמאס בעזה. 

"אי אפשר להימנע מזה" כי אתה יושב בבית עכשיו ומקשקש בפורום השחקן, אנשים בשטח מתכוננים עכשיו למלחמה ואתה עסוק בהקצפות על בן גביר ופילוג. 
מדבר איתי על שכונה בחיפה עם נרצחים מהחברה הערבית באמצע המלחמה הכי קשה שידענו מקום המדינה, כאילו מעניין מישהו עכשיו ש"לא כל הערבים רעים".
לטובתך ולטובתנו כולנו ממליץ לכם פחות להתעסק במי אשם ויותר להתעסק באיך אפשר לעזור. 

אתה לא באמת יודע מה אני עושה.

31 דקות לפני, Raumdeuter said:

לא יודע לגבי השנייה,אבל אני מניח שהדרכון השוודי שיש לדניאל ליפשיץ לא הגיע בחלל ריק(ז"א או לסבא/סבתא היה או להורים של דניאל ליפשיץ)

טוב אז תגיד את זה לחמאס, לצה״ל ולתקשורת שפרסמו שאין לשתיהן אזרחות זרה.

כמה אפשר לחפור כל היום בטלויזיה עם חדשות.

כאילו איזה התפתחויות יש.

חדשות 24/7. כל הערוצים הפכו ל CNN. אפילו משדר כלכלי אין.

מה הם רוצים? שהאוכלוסיה תידפק סופית?

תנו לצה"ל לנצח. בשקט. בלי לפמפם יותר מדי.

לפני8 שעות , Raumdeuter said:

אמא של ליפשיץ שבדית, מי שהשתחרר זו סבתא מצד אבא שלו. אני מאמין שהם מחזיקים בישראלים בעלי אזרחות זרה הרבה יותר מובהקים מזה

48 דקות לפני, החתול הצהוב said:

יהיה משהו מינורי לדעתי.

אני יותר ויותר מרגיש שמי שחושב שזה יגמר בהשמדת שלטון חמאס ברצועה יתבדה

אז מה כן? לעשות לנו עוד צוק איתן אחרי השואה השנייה שחוו בעוטף זה גזר דין מוות למדינה הזאת. מי שיכול לברוח מכאן יברח, תושבי העוטף בחיים לא יחזרו לשם. אין שום ייתכנות להמשך קיומה של מדינת ישראל בלי מבצע רציני שיראה להם שהיהודים כבר לא אותם יהודים

מכיוון שזאת התאבדות פוליטית מטורפת לא להיכנס לעזה ולמוטט את החמאס, זה גם יקרה.

אני מהמר שהכניסה תהיה בשבוע הבא, אלא אם כן יהיה שוב עיכוב שקשור לחטופים.

סדרת ניסים בלתי נתפסת מהשבת השחורה - הוכחה לכל מי שעוד פקפק שיש אלוקים:

1. שמרית מקיבוץ בארי נכנסה לממד עם עוד 5 מחבריה כשהמחבלים נכנסו לממד היא התפללה לאלוהים ובזמן שטבחו בכל החברים שלה כל הכדורים שכוונו אליה ופוספסו, המחבל כיוון לה מטווח 0 לפנים אבל אז היה לו מעצור בנשק. הוא ישר אמרה לה שאלוהים התערב פה והוא לא ינסה להרוג אותה יותר ויצא מהחדר. נס גלוי. 

2. שמעון שבילה במסיבה ברעים עם אשתו ו2 ילדיהם הקטנים התחבאו מתחת לעץ. אחד הילדים בכה לאלוהים שיעזור לו, האמא שלו, כופרת, גערה בו שאין אלוהים ושיהיה בשקט שלא יגיעו אליהם בזמן ששמעון הצדיק הצטרף לתפילה ואמר לבנו רק אלוהים יוכל להציל אותנו. באותו רגע טיל rpg נורה על העץ ומעך את אשתו של שמעון והילד השני. שמעון והבן הצדיק שהתפלל לאלוהים יצאו ללא פגע - נכס כפול ומכופל. 

3. יוכבד, סמבצית צעירה בבסיס אורים שבסמוך לעזה התחבאה במגורי הנשים בבסיס עם עוד 3 חברות שלה, כשנכנסו המחבלים כן סידרו אותן לפי סדר ואנסו ורצחו אותן אחת אחרי השניה, בדיוק לפני שהגיעה תורה של יוכבד שהייתה אחרונה היא התפללה לאלוהים וצעקה לשמיים שהיא בתולה. באותו הרגע שמו לב המחבלים שהם צריכים עוד ויאגרה ואיך שהם לקחו אותה הם לקו בליבם ומתו כולם. בלי לגעת ביוכבד כלל. שמירה פרטית. 

4. יהודה, הבן הצעיר במשפחה בת 5 נפשות התעורר בשבת לקול אזעקות, אבי המשפחה אמר להם לקחת רק מה שחייבים ושצריך לברוח מהר מהישוב לפני שיגיעו המחבלים. כל אחד לקח פרטים אישיים רק יהודה לקח את התפילין שלו בלבד ורץ החוצה. כל בני המשפחה נטבחו מול עיניו בזמן הריצה אך יהודה לא נפגע מאף כדור והצליח להגיע בשלום לכוחות הצבא.

לפני1 שעה , החתול הצהוב said:

יהיה משהו מינורי לדעתי.

אני יותר ויותר מרגיש שמי שחושב שזה יגמר בהשמדת שלטון חמאס ברצועה יתבדה

זה יגמר בהשמדת שלטון הליכוד

אני שמח שהיא חזרה מהשבי, אבל באמת היו צריכים לחכות עם הריאיון ולתת לה זמן לעכל את מה שהיא עברה ולהבין מה מצב המדינה

העולם עכשיו שומע "הם התייחסו אליי יפה, נתנו לי פיתה עם קוטג', ניקו את השירותים"

כשבמציאות בעלה עדיין בשבי, כמעט שברו לה את הצלעות בחטיפה, שרפו להם את היישוב, ויש עוד כ-200 חטופים שלא בהכרח מוחזקים באותם תנאים

לא יהיה כלום, שום כניסה. ביבי צריך להתחיל לקפל את העסק לפני שיהיה יותר גרוע ולשחרר כמה אלפי אסירים בתמורה לכל החטופים, זה המקסימום שהוא מסוגל להוציא מהסיטואציה לטובת ישראל.

5 דקות לפני, thunderbolt said:

לא יהיה כלום, שום כניסה. ביבי צריך להתחיל לקפל את העסק לפני שיהיה יותר גרוע ולשחרר כמה אלפי אסירים בתמורה לכל החטופים, זה המקסימום שהוא מסוגל להוציא מהסיטואציה לטובת ישראל.

הייתי הולך על עסקה עכשיו אם המחיר זול.

ואז עובר לטפל באירן. ראש הנחש. לא יתכן שיצאו ללא פגע. המשטר שם חייב ליפול, לא חסרים מתנגדי משטר באירן.

הזיה, הקשישה ששוחררה אתמול אמרה על חמאס שהם אדיבים וידידותיים. והרעיפה שבחים עליהם.

כל כך אדיבים, שהם רצחו אנסו וכרתו ראשים ל 70% מהקיבוץ שלה.

שמאלנות זו מחלה קשה וחשוכת מרפא.

בנזונה מטונף הביבי הזה, לא להאמין שהוא זה שמנהל את המדינה במצב הכי גרוע שהייתה מאז הקמתה.

בעצם זה מתחבר יופי עם האפס הפחדן הזה.

מדינה בהתאבדות.

1 דקה לפני, avi atias said:

הזיה, הקשישה ששוחררה אתמול אמרה על חמאס שהם אדיבים וידידותיים. והרעיפה שבחים עליהם.

כל כך אדיבים, שהם רצחו אנסו וכרתו ראשים ל 70% מהקיבוץ שלה.

שמאלנות זו מחלה קשה וחשוכת מרפא.

זה יותר טיפשות של מי שיזם את מסיבת העיתונאים הזו.

לא אוהב את כל הרכבת האווירית של הגנרלים האמריקאים האלה. אני רואה שתי סיבות אפשריות לכך, ושתיהן לא חיוביות:

1. הם באים להוריד אותנו לגמרי מהכניסה הקרקעית.

2. ההנהגה הצבאית שלנו כל כך לא מקצועית שצריך להביא יועצים מבחוץ לנהל מלחמה.

אני התאמצתי מאוד לא לראות אף סרטון זוועה, מידרתי את עצמי מהרשתות רק לא להיתקל במשהו וגם העשיה במילואים עוזרת כי היא שואבת את כמעט את כל הזמן הפנוי. ואז נתקלתי אתמול בתיאור מילולי של כתב זר. כתב זר שראה משהו מאוק מצונזר בכנס שערך דובר צהל לכתבים זרים. ורק המלל, רק המלל, מזוויע, לא יוצא מהראש. קציני ה ss הם מדריכים בצופים לעומת האכזריות הבלתי נתפסת.

ילדנו עברו זוועות, התעללות סדיסטיט ומוות שאפילו השטן לא ברא. חובתנו המוסרית היא להשמיד, להרוג, לאבד ולנקום בכל זכר של חמאס, בכל תומך ברשתות ובכל ילד שחגג ברחוב. למחות את זכר עמאלק.

אחרת אין לנו זכות קיום. זה המינימום שאנחנו חייבים לילדים ויהיו מה שיהיו ההשלכות

1 hour ago, avi atias said:

הייתי הולך על עסקה עכשיו אם המחיר זול.

ואז עובר לטפל באירן. ראש הנחש. לא יתכן שיצאו ללא פגע. המשטר שם חייב ליפול, לא חסרים מתנגדי משטר באירן.

כדי לטפל באיראן צריך לעבור קודם דרך חיזבאללה 

לפני1 שעה , thunderbolt said:

אם יוצאים מזה כשהחמאס עדיין על הרגליים אפשר לסגור את המדינה, התושבים בעוטף לא יחזרו לקיבוצים, פעם הבא נקבל את השואה באשקלון ובאר שבע.