Jump to content

מלחמה נושא עדכונים ללא פוליטיקה

Yoadknux

Recommended Posts

25 דקות לפני, Raumdeuter said:

ההקשפה הכללית שלי בנושא אחזקת הנשק בישראל היא כזו:

א.בדיקות מחמירות על האדם(בעיקר נפשיות)

ג.שירות צבאי מלא

ד.חידוש רשיון כל 6 חודשים מיום רכישת הנשק הראשון

ה.השימוש בנשק הוא בראש ובראשונה מיועד לנטרול המפגע ולא להריגתו

ו.כל נשק שהוא מעל אקדח(להוציא חיילים בשירות סדיר ששימוש ברובה הוא חלק מחובת השירות) יצריך וועדה למתן אישור שימוש.

התחלה טובה תהיה להעביר את המשרד לביטחון פנים מידיים של בן אדם שהורשע בתמיכה בארגון טרור. אין שום סיכוי שסיפור שמתחיל ב"בן גביר מחלק נשק" לא ייגמר רע.

48 דקות לפני, Omer said:

התחלה טובה תהיה להעביר את המשרד לביטחון פנים מידיים של בן אדם שהורשע בתמיכה בארגון טרור. אין שום סיכוי שסיפור שמתחיל ב"בן גביר מחלק נשק" לא ייגמר רע.

בזה אני לא חולק עליך.

לפני4 שעות , Raumdeuter said:

ההקשפה הכללית שלי בנושא אחזקת הנשק בישראל היא כזו:

א.בדיקות מחמירות על האדם(בעיקר נפשיות)

ג.שירות צבאי מלא

ד.חידוש רשיון כל 6 חודשים מיום רכישת הנשק הראשון

ה.השימוש בנשק הוא בראש ובראשונה מיועד לנטרול המפגע ולא להריגתו

ו.כל נשק שהוא מעל אקדח(להוציא חיילים בשירות סדיר ששימוש ברובה הוא חלק מחובת השירות) יצריך וועדה למתן אישור שימוש.

ההשקפה שלי היא שאם נגיע לרגע שבו אזרחים יצטרכו לשאת נשק בשביל להגן על עצמם ביומיום, זו כבר לא תהיה מדינה שראוי לגור בה

אסור שהמערב הפרוע שיש בגדה יתפשט לארץ, צריך שהצבא יעשה את מה שהוא יודע לעשות, ובמקרים שבהם הצבא לא מגיע שתהיה משטרה

כל היום אנחנו שומעים על הודעות של נחטפים שנרצחו והלב מתכווץ.
אבל איך יודעים בעצם? האם זה עדויות מחטופים? מודיעין? או שפספסתי איזו פעולה של צה"ל?
ואיפה הגופות שלהם? עדיין שם?

15 דקות לפני, אקיטה said:

מנסור עבאס > כל הממשלה הנוכחית.

בית ספר עושה להם.

ביצים של בת יענה. זוכרים שהלכנו לבחירות כי סיפרו לנו שהוא תומך טרור?

החטופים שחזרו דרשו להיפגש עם הקבינט.

למה יש לי הרגשה שבסוף פגישה עם גלנט וגנץ הם יקבלו, אבל לא עם ראש הממשלה? שיסתכל להם בעיניים.

לפני6 שעות , אקיטה said:

מנסור עבאס > כל הממשלה הנוכחית.

בית ספר עושה להם.

גבר קח לך טיפ קטן לחיים שאנשי הקיבוצים בדרום לא הבינו לפני..

כל יהודי> ערבי/מוסלמי עם דם שחור(לא נוצרי,בדואי או דרוזי)!!

הדם השחור רוצים אותך מתחת לאדמה..ואם לא תפנים את זה אתה בבעיה לכל החיים.

חרא על עבאס ועל כל הערבים, בחיים אל תשווה את הנבלה לשום יהודי יקר.

נסיים בשבוע טוב

נאחל בריאות והצלחה לכל חיילי צה"ל ..וכמובן הצלחה למכבי שלנו.

לפני2 שעות , hen34 said:

גבר קח לך טיפ קטן לחיים שאנשי הקיבוצים בדרום לא הבינו לפני..

כל יהודי> ערבי/מוסלמי עם דם שחור(לא נוצרי,בדואי או דרוזי)!!

הדם השחור רוצים אותך מתחת לאדמה..ואם לא תפנים את זה אתה בבעיה לכל החיים.

חרא על עבאס ועל כל הערבים, בחיים אל תשווה את הנבלה לשום יהודי יקר.

נסיים בשבוע טוב

נאחל בריאות והצלחה לכל חיילי צה"ל ..וכמובן הצלחה למכבי שלנו.

על מה אני מדבר ועל מה אתה מדבר.

בהתנהלות הפוליטית שלו בפרט בבינלאומי הוא עושה מהליצנים הנוכחיים חמוצים שעשו לא מעט נזק ושערוריות באמירות שלהם.

אסור גם לטעון ש"ערבי עם דם שחור" מוכשר פוליטית מ"יהודי יקר"?

55 דקות לפני, אקיטה said:

בהתנהלות הפוליטית שלו בפרט בבינלאומי הוא עושה מהליצנים הנוכחיים חמוצים שעשו לא מעט נזק ושערוריות באמירות שלהם.

אסור.

הערבוש הזה לא מעניין אותי מהסיבה הפשוטה שאני יודע את כוונותיו האמיתיות והם להשמיד אותי!

יותר חמור זה שאתה מייחס חשיבות לעוכר ישראל..

"מהרסייך ומחריביך יבואו ממך"

1 hour ago, שי123 said:

מכירים את המשחק הזה שאסור להגיד מילים מסוימות?

אז אם לביבי יהיה אסור להגיד "אני", הוא הופך לאילם.

שאלו את האפס הזה על גיבור ישראל יובל דורון קסטלמן ז״ל שנורה כשהוא מרים את ידיו באוויר.

מה הוא ענה?? ״אלה החיים״

גועל נפש

1 hour ago, hen34 said:

אסור.

הערבוש הזה לא מעניין אותי מהסיבה הפשוטה שאני יודע את כוונותיו האמיתיות והם להשמיד אותי!

יותר חמור זה שאתה מייחס חשיבות לעוכר ישראל..

"מהרסייך ומחריביך יבואו ממך"

אנסה פעם אחרונה:

מוחמד סלאח, חרא של בנאדם עוכר ישראל, מוכשר יותר בכדורגל ממנשה זלקה כנראה הכדורגלן הכי פטריוט שיש פה.

עכשיו על אותו משקל ולהבדיל אלפי הבדלות בחשיבות הנושא:

מנסור עבאס, שמייצג תנועה איסלמית שאני לא אוהב את מה שהיא מייצגת (דת קיצונית וזה) פוליטקאי אחראי יותר באמירות שלו לציבור בו הוא חי וכלפי העולם (זה חלק מהתפקיד) מרוב מי שמנהל כיום את המדינה.

אם גם אחרי זה אתה לא מבין את המשוואה, דרך צלחה.

לפני12 שעות , אקיטה said:

מוכשר פוליטית כן.

מעשית, המפלגה שלו זה סכנה קיומית למדינת ישראל. חברי הכנסת שם הם תומכי טרור על מלא שחוץ ממנו אף אחד לא דיבר על הטבח וגם הוא מחליף את הדעה שלו כל כמה ימים שזה תלוי מול איזה ציבור הוא עומד, יהודי או ערבי.

בסוף הממשלה המסוכנת שקמה כשהוא והמפלגה החולנית שלו הם האצבע ה61 לא הצליחו להעביר חוק פרוצדורלי ופשוט בנוגע להתנחלויות כי הם פשוט לא רוצים אותנו פה ולא כזה מעניין אותם חיים משותפים. ההוכחה הקלאסית שאסור להם להיות גורם מאזן באף ממשלה. גם בנגביר הטיפש עדיף עליהם כאצבע 61.

אבל כן, הוא פוליטיקאי מדהים, בעיקר כי יש סחורה למשחקים שלו ו"להבהרות" שלו. גם יאסר עראפת היה פוליטיקאי מעולה.

לפני13 שעות , הישראלי היפה said:

שאלו את האפס הזה על גיבור ישראל יובל דורון קסטלמן ז״ל שנורה כשהוא מרים את ידיו באוויר.

מה הוא ענה?? ״אלה החיים״

גועל נפש

איזה אפס וואו 

לפני5 שעות , car.garsia said:

מוכשר פוליטית כן.

מעשית, המפלגה שלו זה סכנה קיומית למדינת ישראל. חברי הכנסת שם הם תומכי טרור על מלא שחוץ ממנו אף אחד לא דיבר על הטבח וגם הוא מחליף את הדעה שלו כל כמה ימים שזה תלוי מול איזה ציבור הוא עומד, יהודי או ערבי.

בסוף הממשלה המסוכנת שקמה כשהוא והמפלגה החולנית שלו הם האצבע ה61 לא הצליחו להעביר חוק פרוצדורלי ופשוט בנוגע להתנחלויות כי הם פשוט לא רוצים אותנו פה ולא כזה מעניין אותם חיים משותפים. ההוכחה הקלאסית שאסור להם להיות גורם מאזן באף ממשלה. גם בנגביר הטיפש עדיף עליהם כאצבע 61.

אבל כן, הוא פוליטיקאי מדהים, בעיקר כי יש סחורה למשחקים שלו ו"להבהרות" שלו. גם יאסר עראפת היה פוליטיקאי מעולה.

הדרך היחידה להעלים את הערבושים מהכנסת היא שינוי שיטת ממשל, 3-4 מפלגות של ימין שמאל, מרכז עם פריימריז, אין סיכוי שהם נבחרים שוב וגם זה יעלים לא רק את התומכי טרור אלא את רוב 120 הכלומניקים שהביאו אותנו למצב הזה. אפשר לעשות אפליה מתקנת עם שריונים לבני מיעוטים ומי שמדבר נגד המדינה לא ימצא את עצמו בכנסת בבחירות הבאות כי הוא פשוט לא יבחר ברשימה. 

1 hour ago, הנדון said:

הדרך היחידה להעלים את הערבושים מהכנסת היא שינוי שיטת ממשל, 3-4 מפלגות של ימין שמאל, מרכז עם פריימריז, אין סיכוי שהם נבחרים שוב וגם זה יעלים לא רק את התומכי טרור אלא את רוב 120 הכלומניקים שהביאו אותנו למצב הזה. אפשר לעשות אפליה מתקנת עם שריונים לבני מיעוטים ומי שמדבר נגד המדינה לא ימצא את עצמו בכנסת בבחירות הבאות כי הוא פשוט לא יבחר ברשימה. 

למעט מקרים נקודתיים בעיניי לא ריאלי להעיף אותם מהכנסת. הם בוודאי לא אמורים להיות בממשלה, בטח לא האצבע ה61 שלה.

זה שהקימו פה ממשלה מטומטמת זה לא אומר שהעיוות הזה היה הגיוני באיזה צורה. שניהם פתרונות די מטורללים לפלונטר הפוליטי שהמדינה הזאת נכנסה אליו.

מאמין שהממשלה הבאה תכלול את הרוב הנורמלי במדינה ומקווה לראות אנשים חדשים בפוליטיקה עם מצע מאחוריהם באופן יוצא דופן ומפתיע.

השיטה שבה מפלגה קטנה מהווה לשון מאזניים היא דפוקה בכל מצב.

החרדים כתבו על זה פטנט.

כל עוד לא שונתה השיטה, זה מבורך שבאה מפלגה שמפסיקה להתעסק בפלשתינים ומנסה לטפל בבעיות היום יום של המצביעים שלה.

בהחלט יש מקום למפלגה כזאת בקואליציה.

אם אנשים ישימו על עצמם כובע של אזרח חמוש זה כמו ללכת עם מטרה על הראש לפני שהמחבלים יתחילו את הפיגוע.

אפשר גם להגיד להם איפה יש כיתות כוננות ולסמן נשקייה צבאית או אזרחית. 

17 דקות לפני, הנדון said:

אם אנשים ישימו על עצמם כובע של אזרח חמוש זה כמו ללכת עם מטרה על הראש לפני שהמחבלים יתחילו את הפיגוע.

אפשר גם להגיד להם איפה יש כיתות כוננות ולסמן נשקייה צבאית או אזרחית. 

אל תגיד לי שזה אמיתי וזה כאילו הפתרון שחושבים עליו?

בנוגע לרצף התגובות האחרונות על שינוי שיטת בחירות, אני בטילט על זה כבר מעונה 2.

שינוי שיטת הבחירות היא *קריטית* בשביל שלמדינה הזו יהיה סיכוי לשרוד בעתיד (לשרוד כלומר לא להפוך ללבנון כזה), קריטית. זה הדבר הראשון שיש לעשות, זה לא יבוא מה120 הנוכחיים, שיעשו רויאל ראמבל בתוכנית ריאליטי סטייל האח הגדול וישחררו לנו את העתיד.

28 דקות לפני, אקיטה said:

אל תגיד לי שזה אמיתי וזה כאילו הפתרון שחושבים עליו?

בנוגע לרצף התגובות האחרונות על שינוי שיטת בחירות, אני בטילט על זה כבר מעונה 2.

שינוי שיטת הבחירות היא *קריטית* בשביל שלמדינה הזו יהיה סיכוי לשרוד בעתיד (לשרוד כלומר לא להפוך ללבנון כזה), קריטית. זה הדבר הראשון שיש לעשות, זה לא יבוא מה120 הנוכחיים, שיעשו רויאל ראמבל בתוכנית ריאליטי סטייל האח הגדול וישחררו לנו את העתיד.

הגיוני שיהיה רשמי אבל הפעם עוד לא, ראיתי איזה חכמולוג שמתחיל למכור כאלה כובעים ועוד נראה לו שזה חכם, גם הוסיף ושם את הכובע בכתום שיהיה יותר בולט לעין. 

כובע זיהוי זה לא רעיון חדש, והרעיון זה לא להסתובב עם איתו כל היום על הראש כמו ליצן אלא רק כשקורה אירוע. 

אף אחד גם לא מצפה שיסתובבו אנשים עם כובע בכיס, יותר שישב באוטו ואם יש הזדמנות לשים על הראש. 

לי אישית זה נשמע רעיון לא רע, לא הכי ישים אבל להזיק זה בטח לא יכול להזיק. 

אני בכל זאת חושב שהדרך היחידה לצמצם את האירועים האלה זה חינוך טוב יותר לירי, מתי/איך/כמה/למה יורים.

אגב, אחד החיילים (לא זה שנקרא לחקירה) לכאורה, עלה לראיון בערוץ 14 ואמר שכל אחד רוצה איקסים על הנשק ומלמל עוד כמה שטויות, בקיצור בול כמו שחשבתי, האירוע הזה מתברר כמו אירוע של חייל גרוע, צריך לחקור.

חחחח לא מאמין שחשבתם שהרעיון הוא לשים את הכובע ביומיום ולא לאחר תחילת אירוע...דיי להיות פה עדר שחושב מהתחת.

אגב יכולתם לדעת שאפילו מסתערבים שדופקים מכות לכמה עצורים שולפים כובעי משטרה (מקופלים היטב) בפנים של ערבים מחבלים כדי שחיילים שלנו שגם מהימס/דובדבן לרוב, ונמצאים כמה מאות מטרים מהם (ויודעים שהם הולכים לפעול) לא יטעו בזיהוי...אם אני לא טועה גם בפיגוע בחדרה שהיה לפני לא הרבה זמן אלה היו 2 חבר'ה מהימס שניטרלו את המחבלים והם היו עם כובעי משטרה על הראש באירוע, רעיון לא רע כל כך הכובע דווקא.

עריכה לגבי הפיגוע בחדרה, לא טעיתי

https://www.israelhayom.co.il/news/defense/article/9484588

"רפ"ק י' שחזר בשיחה עם "ישראל היום": "שמענו את הירי. הגענו לאכול במסעדה ועוד לפני שהצלחנו להיכנס שמענו קולות ירי. בעל המקום חשב שזה כיסאות זזים. הבנו שזה ירי יצאנו מהחנות שמתי עלי כובע לזיהוי והתחלתי לרוץ. פחדנו מדוצ"ים (ירי דו-צדדי; א.ס). זה החשש הראשון - שכוחותינו לא ירו עליי" "

לפני2 שעות , Ambition said:

מארק לוין נלחם עבורנו חזק במיוחד בימים האחרונים. גם הוא מרגיש שהאמריקאים הגזימו.

התייאשתי אחרי 10 דק' של תעמולה לטראמפ. מה אומרים שם על ישראל?