Jump to content

מלחמה נושא עדכונים ללא פוליטיקה

Yoadknux

Recommended Posts

19 דקות לפני, ravid said:

הממשלה פועלת הפוך ממה שאתה מציע. עוד התנחלויות, עוד התישבות, עוד תקציבים לשטחים. במקום להיפרד מהם- להיטמע בתוכם עוד.

אבל נפרדנו מהם בעזה.

מה יקרה אם ניפרד מהם ביו"ש?

18 דקות לפני, avi atias said:

אבל נפרדנו מהם בעזה.

מה יקרה אם ניפרד מהם ביו"ש?

במזרח התיכון הכל יכול לקרות בכל מקום. אם לצורך העניין לא היינו יוצאים מעזה, הטבח היה עלול להיות הרבה יותר גרוע. אין לדעת. אני לא זה שיש לו את הפתרון.

לפני1 שעה , ravid said:

במזרח התיכון הכל יכול לקרות בכל מקום. אם לצורך העניין לא היינו יוצאים מעזה, הטבח היה עלול להיות הרבה יותר גרוע. אין לדעת. אני לא זה שיש לו את הפתרון.

נו באמת.. אם לא היינו יוצאים מעזה הם לעולם לא היו מתעצמים בצורה כזאת. ההתנתקות היתה טעות (לא מדבר על פינוי המתיישבים, אלא על הסרת המשטר הצבאי)

4 דקות לפני, Zizou said:

נו באמת.. אם לא היינו יוצאים מעזה הם לעולם לא היו מתעצמים בצורה כזאת. ההתנתקות היתה טעות (לא מדבר על פינוי המתיישבים, אלא על הסרת המשטר הצבאי)

אנשים שוכחים, אבל כשיצאנו, היתה רשות פלסטינאית בעזה. ואז חמאס עשו הפיכה וטבחו בכל המתנגדים.

לפני4 שעות , Ambition said:

התוצאות האלה עוד יותר מתסכלות כשהממשלות שלנו מסרבות להכריז על הפלשתינים כאויבים שלנו.

חייבים להכות בברזל כשהוא חם ולהוציא חוקים נוקשים כבר עכשיו, כמו איסור על כל הבעת הזדהות עם סממן שלהם, איסור להניף דגל פלסטין, איסור להגיד על אדמת ישראל "אני רואה בעצמי פלסטיני" וכהנה וכהנה. להפסיק עם כל הצביעות וחוסר ההומניות הדוחה שלנו בכך שאנחנו מכירים באנשים שמעוניינים לרצוח אותנו.

פלשתיניות=נאציזם.

להתחיל לפעול חוקתית. לא נמצא הזדמנות טובה יותר להיפטר מהעול הזה של לנסות להסתדר בכוח עם הנאצים האלה.

שום דבר מההצעות שרשמת פה לא ישנה את המצב אפילו בסנטימטר.

בעצם אולי זה ישנה אותו לרעה.

אם צריך לבחור נקודה אחת, אז הייתי בוחר במלחמת חורמה בתכני החינוך של הרשות הפלסטינית.

בלי קשר, העובדה ש73% חושבים שהמלחמה תסתיים בניצחון פלסטיני מצביעה על אחוז הנשאלים העצום בסקר שמשתמשים בסמי הזיה.

לפני3 שעות , avi atias said:

אנשים שוכחים, אבל כשיצאנו, היתה רשות פלסטינאית בעזה. ואז חמאס עשו הפיכה וטבחו בכל המתנגדים

היו אינדיקציות מודיעיניות שחמאס ישתלט על הרצועה לפני ההתנתקות

28 דקות לפני, Mtamir said:

היום הפסדנו במלחמה בדרום.

מה בגלל הדלק? לדעתי זה באינטרס שלנו לספק כמות מינימלית כדי לתמוך במערכות של מים וביוב בתנאי שזה בפיקוח הדוק

הבעיה היא לא הכנסת הדלק, אלא ההתייבויות של מנהיגים על דברים שהם לא יכולים לקיים.

עדיף פשוט להגיד לציבור את האמת.

היה ברור שאי אפשר למנוע הכנסת דלק לאורך זמן, וזה אינטרנס של ישראל שלא יהיה משבר הומניטרי חמור ברצועה.

אנחנו צריכים לעזור לביידן להמשיך לתמוך בנו בצורה כל כך מדהימה.

לפני14 שעות , שי123 said:

שום דבר מההצעות שרשמת פה לא ישנה את המצב אפילו בסנטימטר.

בעצם אולי זה ישנה אותו לרעה.

אם צריך לבחור נקודה אחת, אז הייתי בוחר במלחמת חורמה בתכני החינוך של הרשות הפלסטינית.

בלי קשר, העובדה ש73% חושבים שהמלחמה תסתיים בניצחון פלסטיני מצביעה על אחוז הנשאלים העצום בסקר שמשתמשים בסמי הזיה.

אתם לא תתעוררו מתישהו? כמה נאצים אתם רוצים שהם יהיו איתנו כדי שנפסיק להסביר למה צריך לקבל אותם? כמה תינוקות בתנור אתם רוצים כדי להתעורר?

כמה חגיגות ברחובות שלהם אחרי הטבח אתם רוצים? כמה יריקות על הגופה השבורה של שני לוק כשאפילו אדם אחד לא מנסה להפסיק אותם אתם רוצים? כמה לינצ'ים? וזה עוד פחות אכזרי ממה שהם יכולים.

הם אומרים לך בבירור שהם נאצים, תתחילו כבר לקחת את המילים של האויב שלנו ברצינות במקום שכנועי אלף לילה ולילה של חשיבה מערבית.

מה כזה קשה בלהיות אדם מוסרי ולא להכיר בנאצים? בגלל שהם על הגבול שלנו יש חוק שמכריח אותנו להכיר בהם? למה כל דבר לחשוב פוליטיקה? אל תאבדו צלם אנוש.

זה שאנחנו נותנים לעם הנאצי הזה לגיטימציה, זה הנזק הכי עצום. יותר מכל דבר אחר. אם ישראל שנמצאת במלחמה איתם מכירה בהם ונותנת להם, לדגל ולסממנים הנאצים שלהם לגיטימציה, למה שכל העולם לא יתן?

אם נתאחד נגדם ונעמיד קו חזק וברור שהם אויבים מרים שלנו ואנחנו לא נכיר באף אחד מהם, כל השיח ה"מכיל" וה"אוי אוי אוי, איך העזתם להילחם בבית חולים שהוא בסיס של טרוריסטים", לא יקרה מלכתחילה. נתחיל להיות הרבה יותר משכנעים. הציבור העולמי לא אוהב בלופים. כל ההכלה הזו היא בלוף שלא סוחף אחריו אף אחד.

אני קורא ראיונות של אנשים שצמחו מהקהילה הזו של הפלשתינים, אני יודע שהמידע שלי מצוצמם (למרות עבר קרבי והתחככות של כמה שנים עם האוכלוסיה הזו) לכן אני מקשיב לאנשים שספגו את כל התרבות שלהם ומבינים פי אלף יותר ממני וממך איך הם חושבים.

תקשיבו לאנשים כמו ירון אברהם, דור שחר, תימור דוד עאקלין. אנשים שמכירים את הרצונות, את החינוך, את הערמומיות, את הרצחניות והאכזריות שלהם יותר מכל אלוף זחוח בדימוס.

2 דקות לפני, Ambition said:

אתם לא תתעוררו מתישהו? כמה נאצים אתם רוצים שהם יהיו איתנו כדי שנפסיק להסביר למה צריך לקבל אותם? כמה תינוקות בתנור אתם רוצים כדי להתעורר?

כמה חגיגות ברחובות שלהם אחרי הטבח אתם רוצים? כמה יריקות על הגופה השבורה של שני לוק כשאפילו אדם אחד לא מנסה להפסיק אותם אתם רוצים? כמה לינצ'ים? וזה עוד פחות אכזרי ממה שהם יכולים.

הם אומרים לך בבירור שהם נאצים, תתחילו כבר לקחת את המילים של האויב שלנו ברצינות במקום שכנועי אלף לילה ולילה של חשיבה מערבית.

מה כזה קשה בלהיות אדם מוסרי ולא להכיר בנאצים? בגלל שהם על הגבול שלנו יש חוק שמכריח אותנו להכיר בהם? למה כל דבר לחשוב פוליטיקה? אל תאבדו צלם אנוש.

זה שאנחנו נותנים לעם הנאצי הזה לגיטימציה, זה הנזק הכי עצום. יותר מכל דבר אחר. אם ישראל שנמצאת במלחמה איתם מכירה בהם ונותנת להם, לדגל ולסממנים הנאצים שלהם לגיטימציה, למה שכל העולם לא יתן?

אם נתאחד נגדם ונעמיד קו חזק וברור שהם אויבים מרים שלנו ואנחנו לא נכיר באף אחד מהם, כל השיח ה"מכיל" וה"אוי אוי אוי, איך העזתם להילחם בבית חולים שהוא בסיס של טרוריסטים", לא יקרה מלכתחילה.

אני קורא ראיונות של אנשים שצמחו מהקהילה הזו של הפלשתינים, אני יודע שהמידע שלי מצוצמם (למרות עבר קרבי והתחככות של כמה שנים עם האוכלוסיה הזו) לכן אני מקשיב לאנשים שספגו את כל התרבות שלהם ומבינים פי אלף יותר ממני וממך איך הם חושבים.

תקשיבו לאנשים כמו ירון אברהם, דור שחר, תימור דוד עאקלין. אנשים שמכירים את הרצונות, את החינוך, את הערמומיות, את הרצחניות והאכזריות שלהם יותר מכל אלוף זחוח בדימוס.

זה לא קשור להתעוררות.

אתה סתם זורק סיסמאות.

הצעדים שאתה מדבר עליהם הם חסרי תוחלת.

התכחשות לבעיה לא תפתור שום דבר.

10 דקות לפני, avi atias said:

צריך לגרום לעזתים להצטער על היום שהם תקפו אותנו.

מיילא הדלק, אבל מה פשר הפסקת האש?

אתה לא חושב שאנחנו בדרך הנכונה לשם?

בערך מיליון אנשים שאיבדו את הבית שלהם + 10-20 אלף הרוגים בינתיים.

8 דקות לפני, שי123 said:

בערך מיליון אנשים שאיבדו את הבית שלהם + 10-20 אלף הרוגים.

כשאשמע שתושבים רוצחים פעילי חמאס, אבין שמשהו השתנה.

עד אז, אסור להם לקבל יום אחד של שקט.

לפני3 שעות , Keano said:

מה בגלל הדלק? לדעתי זה באינטרס שלנו לספק כמות מינימלית כדי לתמוך במערכות של מים וביוב בתנאי שזה בפיקוח הדוק

בעיניי המזרח התיכון הפסדת היום במערכה שם, זה נותן גם לאיראן וחזבאללה (ולבנון) את התחושה שגם אותם לא תגמור עד הסוף אם הם יחליטו שהם פותחים עלינו מלחמה כוללת.

לפני1 שעה , שי123 said:

בערך מיליון אנשים שאיבדו את הבית שלהם + 10-20 אלף הרוגים בינתיים.

איזו נאיביות, מדהים ומפחיד באותו זמן.

לפני1 שעה , avi atias said:

צריך לגרום לעזתים להצטער על היום שהם תקפו אותנו.

מיילא הדלק, אבל מה פשר הפסקת האש?

יחזירו גופות בתמורה

19 דקות לפני, Mtamir said:

בעיניי המזרח התיכון הפסדת היום במערכה שם, זה נותן גם לאיראן וחזבאללה (ולבנון) את התחושה שגם אותם לא תגמור עד הסוף אם הם יחליטו שהם פותחים עלינו מלחמה כוללת.

כשהכל ייגמר נראה אם גמרנו אותם עד הסוף או לא

28 דקות לפני, Mtamir said:

איזו נאיביות, מדהים ומפחיד באותו זמן.

מדהים איזה ניתוק מהמציאות.

איך מפסידים במלחמה שעדיין מתנהלת?

1 hour ago, ravid said:

יש חשש שחטפנו היום כהוגן בצפון הרצועה. נקווה לא להתעורר לחדשות קשות.

מה התרומה של ההודעה הזאת חוץ מלהלחיץ אנשים שחברים ובני משפחה שלהם בעזה? 

Yemen’s Houthis say they will target all ships owned, operated by Israeli companies

A spokesperson for Yemen’s Iran-aligned Houthi military, Yahya Sarea, says the group will target all ships owned or operated by Israeli companies or carrying the Israeli flag, according to the group’s Telegram channel.

The spokesperson called on all countries to withdraw their citizens working on the crews of any such ships.

לא משאירים לנו הרבה ברירות כאן

לפני3 שעות , פנחס שוף said:

הסיפור הכי בעייתי פה זה החטופים, באמת לא יודע מה הפתרון הנכון למצב הזה

אין פתרון.

להמשיך ולחסל את חמאס עד שימצאו אותם. בתקווה שחלקם יהיו חיים.

אי אפשר לחיות לצד החמאס יותר.

גם לדעתי רוב החטופים לא אצל החמאס, אלא אצל אזרחים עזתים.

מכחיש השואה אבו מאזן, מכחיש כעת את הרצח בעוטף עזה.

טוען שמסוקי צה"ל הם שחיסלו את החוגגים בנובה ובקיבוצים.

ואת זה רוצים להמליך בעזה?

בשביל זה החיילים שלנו נהרגים?

בשביל טרוריסט חדש?

רק טרנספר מרצון, אחרי שירדו על הברכיים ויבקשו לעזוב.