Jump to content

מלחמה נושא עדכונים ללא פוליטיקה

Yoadknux

Recommended Posts

34 דקות לפני, שי123 said:

פחח

עריכה: במחשבה שניה אני מסכים.

הוא אכן עשה כל מה שהוא יכול - פשוט יש לו 0 יכולת עגולה ושלמה.

הדבר היחיד שהוא עושה טוב זה לרוץ להתראיין ולזיין ת'שכל.

לכן עדיף להשאיר אותו כמה שיותר רחוק מהקבינט 

בוא אני אספר לך (וגם ל @אקיטה) כל מה שהוא עשה ב-10 חודשים שהוא במשרד לביטחון פנים (או לביטחון לאומי איך שבא לכם לקרוא לזה):

שחרר פקק של עשרות אלפי זכאים לנשק שחיכו לאישור

פתר בעיה אחרת של אלפים אחרים שרישיון הנשק שלהם היה אמור לפוג בכלל עניין טכני מפגר. 

החיל משילות במזרח ירושלים שזה כולל מתן דו"חות והוצאה לפועל של הריסות בתים שזה אף אחד לא עשה אלוהים יודע כמה זמן

הגביר את כמות הפשיטות נגד עבירות הפרוטקשן והנשק הבלתי חוקי עם אלפי אירועים של תפיסת אמל"ח ועשרות סיכולים של אירועי ירי

חוקק חוק נגד עבירות הפרוטקשן והנשק הבלתי חוקי כדי שלמשטרה ולבתי המשפט יהיה קל יותר להתמודד איתם ולהעיף מהרחוב

כל זה בזמן שהוא מסתובב בכל הארץ מדבר עם כל החקלאים ואנשי העסקים לעזאזל אפילו העיתונאי הזה בוקר אמר שמרגישים שינוי בדרום. 

הגדיל והנגיש את כמות הזכאים לנשק, שלא לדבר שמתחילת המלחמה הזאת המשרד בהנהגתו הקים וחימש עוד מאות כיתות כוננות, חלק מהכיתות כוננות האלה שהיו בכלל באחריות משרד הביטחון שהפקיר אותם ולקח מהם את הנשקים. 

בתקופתו לראשונה מזה שנתיים יש יותר מתגייסים למשטרה מאשר פורשים

הגדיל את התקציב של המשטרה וגם את שכר השוטרים (לא את של כולם עדיין, אבל זה אמור להגיע בפעימות הבאות, כמו גם הגדלות נוספות). 

התחיל את הקמתו של המשמר הלאומי (שאם היו נותנים לו להקים קודם, אולי היינו סופגים פחות אבידות בטבח הזה)

הפסיק (חלקית אמנם) את הקייטנה של המחבלים בבתי הכלא וגם הפסיק את השירות של סוהרות בבתי כלא עם אסירים בטחוניים (בשעה טובה)

הפעיל מסלול של מעצר מנהלי נגד מסתננים בלתי חוקיים שחשודים בביצוע פשע כולל צעדים אחרים למלחמה נגד המסתננים והחזרתם חזרה לארץ מוצאם

זינוק במלחמה נגד בניה בלתי חוקית בנגב

העביר את חוק מצלמות זיהוי פנים

וכל זה רק רשימה חלקית, יש עוד דברים שאני כבר לא זוכר. זה המשרד שעשה הכי הרבה עבודה במינימום זמן שהיה בהיסטוריה שלנו נראה לי. אם זה תלוי בי אני מצביע לו ורק לו עוד אלף פעם. 

לפני2 שעות , שי123 said:

דיבורי רהב זה של פוליטיקאים זה בולשיט.

היחיד ברשימה הזאת שבאמת גם התנהג בהתאם זה ליברמן.

כן, עד היום מתאבלים בחמאס על החיסול של איסמעיל הניה ועל כל המחבלים שהוצאו להורג ביוזמתו

בן גביר לא ממש קשור למחדל של השבעה באוקטובר, אבל את הליצן הזה לא צריך לראות יום אחד בחיים הציבוריים, וזו אמירה שרלוונטית מהרגע שדרך בכנסת.

בתקופתו כשר הבט"פ עלתה הפשיעה משמעותית וכמות הרצח ב-2023 היא הגבוהה ביותר בתולדות המדינה. מתפקד עלק, שרלטן גזען ומטומטם שלא מסוגל לנהל קופה של פיצוציה.

מדברים איתי פה על חרמנות הנשק שלו, שעלולה עוד להוביל לכל מיני פסיכים שירצחו את הנשים שלהם (ואגב, רוב כיתות הכוננות ממש לא ברמת המשרד שלו, יוזמה אזרחית), ועל חוקי פרוטקשן מגוחכים שקיימים רק על הנייר (כמו כל חוק על הנייר בלבד - שוד הקופה הציבורית). ככלל, שר שמחוקק שורה של חוקים בזמן קצר זה הדבר הכי מסוכן שקיים.

סוגיית הפיתות היא אקט קלאסי של מפגר שנתנו לו לנהל משהו, עושה שרירים וכותרות על נושא שולי לחלוטין ומבעיר את השטח.

על משמר לאומי וזיהוי פנים במרחב הציבורי בכלל אני לא מאמין שמתרברבים. חולצות חומות ושטאזי.

אתה באמת דביל לא נורמלי קרישי, צר לי. וזו לא הודעה שצריך למחוק, אי אפשר להתנתק מפוליטיקה.

השר היחיד בממשלה שמתנהל טוב הוא משה ארבל, וגם זה היה בעיקר כשר בריאות ואז החליטו להזיז אותו, כל השאר במקרה הטוב למל"מים ובמקרה הרע עושים נזק ופוליטיקה זולה של ג'ובים על הגב של כולנו.

הליכוד, המפלגה החשובה בתולדות המדינה, צריכה להימחק טוטאלי ביום שחוזרים פה לשגרה.

1 hour ago, Krishi said:

בוא אני אספר לך (וגם ל @אקיטה) כל מה שהוא עשה ב-10 חודשים שהוא במשרד לביטחון פנים (או לביטחון לאומי איך שבא לכם לקרוא לזה):

שחרר פקק של עשרות אלפי זכאים לנשק שחיכו לאישור

פתר בעיה אחרת של אלפים אחרים שרישיון הנשק שלהם היה אמור לפוג בכלל עניין טכני מפגר. 

החיל משילות במזרח ירושלים שזה כולל מתן דו"חות והוצאה לפועל של הריסות בתים שזה אף אחד לא עשה אלוהים יודע כמה זמן

הגביר את כמות הפשיטות נגד עבירות הפרוטקשן והנשק הבלתי חוקי עם אלפי אירועים של תפיסת אמל"ח ועשרות סיכולים של אירועי ירי

חוקק חוק נגד עבירות הפרוטקשן והנשק הבלתי חוקי כדי שלמשטרה ולבתי המשפט יהיה קל יותר להתמודד איתם ולהעיף מהרחוב

כל זה בזמן שהוא מסתובב בכל הארץ מדבר עם כל החקלאים ואנשי העסקים לעזאזל אפילו העיתונאי הזה בוקר אמר שמרגישים שינוי בדרום. 

הגדיל והנגיש את כמות הזכאים לנשק, שלא לדבר שמתחילת המלחמה הזאת המשרד בהנהגתו הקים וחימש עוד מאות כיתות כוננות, חלק מהכיתות כוננות האלה שהיו בכלל באחריות משרד הביטחון שהפקיר אותם ולקח מהם את הנשקים. 

בתקופתו לראשונה מזה שנתיים יש יותר מתגייסים למשטרה מאשר פורשים

הגדיל את התקציב של המשטרה וגם את שכר השוטרים (לא את של כולם עדיין, אבל זה אמור להגיע בפעימות הבאות, כמו גם הגדלות נוספות). 

התחיל את הקמתו של המשמר הלאומי (שאם היו נותנים לו להקים קודם, אולי היינו סופגים פחות אבידות בטבח הזה)

הפסיק (חלקית אמנם) את הקייטנה של המחבלים בבתי הכלא וגם הפסיק את השירות של סוהרות בבתי כלא עם אסירים בטחוניים (בשעה טובה)

הפעיל מסלול של מעצר מנהלי נגד מסתננים בלתי חוקיים שחשודים בביצוע פשע כולל צעדים אחרים למלחמה נגד המסתננים והחזרתם חזרה לארץ מוצאם

זינוק במלחמה נגד בניה בלתי חוקית בנגב

העביר את חוק מצלמות זיהוי פנים

וכל זה רק רשימה חלקית, יש עוד דברים שאני כבר לא זוכר. זה המשרד שעשה הכי הרבה עבודה במינימום זמן שהיה בהיסטוריה שלנו נראה לי. אם זה תלוי בי אני מצביע לו ורק לו עוד אלף פעם. 

אל תשכח צמצם את כמות הרציחות במגזר ל-200 ומשהו ב-3 רבעונים

10 דקות לפני, סלבה said:

בן גביר לא ממש קשור למחדל של השבעה באוקטובר, אבל את הליצן הזה לא צריך לראות יום אחד בחיים הציבוריים, וזו אמירה שרלוונטית מהרגע שדרך בכנסת.

בתקופתו כשר הבט"פ עלתה הפשיעה משמעותית וכמות הרצח ב-2023 היא הגבוהה ביותר בתולדות המדינה. מתפקד עלק, שרלטן גזען ומטומטם שלא מסוגל לנהל קופה של פיצוציה.

מדברים איתי פה על חרמנות הנשק שלו, שעלולה עוד להוביל לכל מיני פסיכים שירצחו את הנשים שלהם (ואגב, רוב כיתות הכוננות ממש לא ברמת המשרד שלו, יוזמה אזרחית), ועל חוקי פרוטקשן מגוחכים שקיימים רק על הנייר (כמו כל חוק על הנייר בלבד - שוד הקופה הציבורית). ככלל, שר שמחוקק שורה של חוקים בזמן קצר זה הדבר הכי מסוכן שקיים.

סוגיית הפיתות היא אקט קלאסי של מפגר שנתנו לו לנהל משהו, עושה שרירים וכותרות על נושא שולי לחלוטין ומבעיר את השטח.

על משמר לאומי וזיהוי פנים במרחב הציבורי בכלל אני לא מאמין שמתרברבים. חולצות חומות ושטאזי.

אתה באמת דביל לא נורמלי קרישי, צר לי. וזו לא הודעה שצריך למחוק, אי אפשר להתנתק מפוליטיקה.

השר היחיד בממשלה שמתנהל טוב הוא משה ארבל, וגם זה היה בעיקר כשר בריאות ואז החליטו להזיז אותו, כל השאר במקרה הטוב למל"מים ובמקרה הרע עושים נזק ופוליטיקה זולה של ג'ובים על הגב של כולנו.

הליכוד, המפלגה החשובה בתולדות המדינה, צריכה להימחק טוטאלי ביום שחוזרים פה לשגרה.

כצפוי לא ציפיתי באמת לתגובה בוגרת או חכמה כלשהי מאנשים שטופי שנאה ודעות קדומות.

הייתי מגיב גם על השטויות שרשמת אבל באמת שזה בזבוז של זמן. תמשיך לחיות בבועת השנאה והדביליות שלך אם זה מה שעושה לך טוב בחיים

2 דקות לפני, ravid said:

אותי אישית לא מעניין שיש רציחות במגזר, הבנתי כבר מזמן שאין אפשר להילחם בחלאות האלה, הם בדיוק כמו חמאס.

ערבי = פלסטיני = ****.

זה הטבע שלהם.

1 דקה לפני, זיפו said:

אותי אישית לא מעניין שיש רציחות במגזר, הבנתי כבר מזמן שאין אפשר להילחם בחלאות האלה, הם בדיוק כמו חמאס.

ערבי = פלסטיני = ****.

זה הטבע שלהם.

צריך מאוד לעניין אותך שארגוני פשיעה חמושים ומסוכנים איבדו כל רסן

Just now, ravid said:

צריך מאוד לעניין אותך שארגוני פשיעה חמושים ומסוכנים איבדו כל רסן

בן גביר רצה לעצור מנהלית את הפושעים, זה הפתרון הכי טוב, למה מנעו ממנו לעשות את זה?

רוצים פתרון, הוא מציע פתרון אבל הנאורים אומרים, לא לא, זה מוגזם.

זה בדיוק מה שאמרו על חמאס ורואים את התוצאה.

אסור לרחם על מחבלים.

12 דקות לפני, סלבה said:

בן גביר לא ממש קשור למחדל של השבעה באוקטובר, 

קשור גם קשור עקב פעילותו ופעילות חבר מרעיו באיו"ש ובהר הבית. לא קשר ישיר, לא אחראי מרכזי, אבל בהחלט היווה שחקן משמעותי בהתוויית המדיניות (ואני מוסיף שלכאורה, כי עלינו לחכות לוועדת החקירה).

1 דקה לפני, ravid said:

קשור גם קשור עקב פעילותו ופעילות חבר מרעיו באיו"ש ובהר הבית. לא קשר ישיר, לא אחראי מרכזי, אבל בהחלט היווה שחקן משמעותי בהתוויית המדיניות (ואני מוסיף שלכאורה, כי עלינו לחכות לוועדת החקירה).

חמאס עשה טבח בגלל שבן גביר עלה להר הבית?

חמאס עשה טבח בגלל הפעילות של "חבריו" באיו"ש?

(אלה ששומרים על תושבי ראש העין, כפ"ס והמרכז מהמחבלים לעשות טבח)?

חמאס עשה את זה כי הוא רוצה את ארץ ישראל, כי הוא רוצה להעיף אותנו, הוא רוצה לטבוח אותנו, הוא רוצה לשחוט אותנו, לשרוף אותנו, לערוף ראשים, לזרוק אותנו לים, למה? כי אנחנו "כובשים" אותו לטענתו, הוא עושה את כל מה שהוא עושה כי אנחנו יהודים.

הוא עושה את זה בגלל כל מה שאמרתי לך למעלה, לא בגלל בן גביר.

לפי חמאס, הטבח בגללך, בגללי, בגלל שאנחנו גרים בתל אביב, "באדמה שלו".

8 דקות לפני, ravid said:

אין הסבר לעלייה רציחות במגזר הערבי מלבד אולי שזה שנת בחירות במועצות המקומיות וכולם שם רבים על הכסף (שהממשלה הקודמת חילקה להם) בכל מקרה זה לא שבן גביר הלך וירה בכולם בעצמו, מבחינת פעולות וחקיקה הוא והמשטרה עשו מעל ומעבר יותר מכל שר אחר. בל נשכח שהמגמה הייתה בעלייה עוד משנה שעברה שבחצי השני של 22 נרצחו פי 3 מבחצי הראשון (עד כאן ההצלחה המסחררת של השר הקודם בתפקיד). ובוא, רוב הנרצחים הם עבריינים אז הם לא אבידה כל כך גדולה במילא.

בכל מקרה, הרציחות במגזר (שעניינו לכולם את הביצה בערך עד שבן גביר מונה, אגב גזענות וזה) זה רק פרמטר אחד מכל תחום האחריות של המשרד שלו ופרמטר שהייתי בודק אותו בסוף כהונה מלאה. 

6 דקות לפני, ravid said:

חחחח ואחרי זה אומרים שההודעות שלי דביליות....

לפני15 שעות , Krishi said:

כצפוי לא ציפיתי באמת לתגובה בוגרת או חכמה כלשהי מאנשים שטופי שנאה ודעות קדומות.

הייתי מגיב גם על השטויות שרשמת אבל באמת שזה בזבוז של זמן. תמשיך לחיות בבועת השנאה והדביליות שלך אם זה מה שעושה לך טוב בחיים

תגובה בוגרת? האר את עיני. בסוף הנתונים בשטח מאוד מאוד מאוד לרעתו. רק שטוף מוח יטען אחרת. בכל מדינה מתוקנת אנשים מתפטרים מתפקידם על סטטיסטיקה כזו.

לפני15 שעות , זיפו said:

ערבי = פלסטיני = ****.

זה הטבע שלהם.

לא מעניין שיש רציחות בקרב אוכלוסיה של 20% מהמדינה שחיה גם בקרבנו ועלולה להפוך לזרוע טרור מבפנים. הגיוני וסביר, אין ספק.

אני גם אספר לך סוד - לא כל הערבים הם נאצים תומכי חמאס. יש, לא מעט אפילו, כאלה שמשתלבים בשוק העבודה הישראלי, לא תומכים בשום צורה בטרור, משלמים מיסים, אפילו כאלה בצבא. אלימות היא בהחלט נורמה באוכלוסיה מוסלמית דתית, זו בעיה עולמית, אבל יש גם ערבים נוצרים ומוסלמים חילוניים, שהם אנשים לגמרי רגילים, ובחיפה למשל יש להם שכונה שהייתה חודש בסגר עצמאי (לא בהוראת הרשויות, פשוט המציאות) כי בן גביר התותח ששולט במשטרה הזניח לגמרי את הלחימה במשפחות הפשע שם שהפכו את החיים שם לסרט אימה. הוא לא מסוגל לנהל שום דבר החלאה הזה.

לפני15 שעות , Keano said:

קרעי למשל זה טאפ מטומטמים שדרכו בכנסת

מייצג יפה את התדרדרות הליכוד

ליצן על, כל החלטה שלו וכל התבטאות שלו הן מבוכה עצומה למדינה. הדחיפה שלו לערוץ 14 והסוגייה ההזויה והמבאישה סביב יו"ר הדואר הן ביזיון שאי אפשר לתאר.

למי שלא יודע - קודמו של קרעי, הנדל, שעשה עבודה מצוינת כשר תקשורת, מינה יו"ר חדש לדואר ישראל, מישאל וקנין. לפני כניסת וקנין לתפקיד הדואר היה בהפסדים קבוע, כמעט 2 מיליארד שקל בשנתיים - תחת וקנין עברו לרווח של עשרות מיליונים בשני רבעונים - תותח על, עבודה מצוינת, ייעול חסר תקדים במהירותו של גוף ציבורי שהיה קן של ג'ובים לעסקני הליכוד ששדדו את המדינה, אין הגדרה אחרת.

קרעי ודודי אמסלם החליטו להדיח אותו אחרי חצי שנה של הממשלה, כשהרקע הוא, כנראה, חוסר הנכונות לחלק ג'ובים שוב. וקנין עתר לבג"צ וההדחה הוקפאה בינתיים, הממשלה צריכה לספק נימוקים.

ולא תגידו שמדובר באיזה סמולן - ימני, דתי, מזרחי יליד אשדוד, על פניו כל מה שהליכוד מחפשים. פשוט לא מושחת דוחה אלא איש עשייה ומצוינות שמחזיק ברזומה איכותי.

לפני15 שעות , זיפו said:

בן גביר רצה לעצור מנהלית את הפושעים, זה הפתרון הכי טוב, למה מנעו ממנו לעשות את זה?

אסור לרחם על מחבלים.

כי מעצר מנהלי המוני בשטחים בריבונות ישראלית מלאה זה אסון מסוכן (מי אמר שלא יופעל על אזרחים מהשורה?) וכלי עצלני שמעיד יותר מהכל על חוסר היכולת לנהל בצורה נאותה. שליטה בהפגנת כוח היא מפלטו של הנבל, כחלק מציבור שממש לפני המלחמה מחה על דבר כזה אתה אמור לדעת.

10 דקות לפני, nirnir20 said:

אולי תפתחו נושא פוליטיקה ושם תוכלו לשלשל אחד על השני את השטויות שיוצאות לכם מהפה? 

לא הייתה בתולדות המדינה מלחמה עם יותר עירוב פוליטיקה, אי אפשר להימנע מזה וזה חלק מאוד משמעותי בכל המצב הזה. הרצון להתנתק מזה לא ברור, זה חלק מהעניין.

27 דקות לפני, זיפו said:

אסור לרחם על מחבלים.

איזה פושעים תעצור בדיוק? ב-90 אחוז מהתיקים לא נעצר אפילו חשוד

21 דקות לפני, זיפו said:

חמאס עשה טבח בגלל שבן גביר עלה להר הבית?

חמאס עשה טבח בגלל הפעילות של "חבריו" באיו"ש?

(אלה ששומרים על תושבי ראש העין, כפ"ס והמרכז מהמחבלים לעשות טבח)?

חמאס עשה את זה כי הוא רוצה את ארץ ישראל, כי הוא רוצה להעיף אותנו, הוא רוצה לטבוח אותנו, הוא רוצה לשחוט אותנו, לשרוף אותנו, לערוף ראשים, לזרוק אותנו לים, למה? כי אנחנו "כובשים" אותו לטענתו, הוא עושה את כל מה שהוא עושה כי אנחנו יהודים.

הוא עושה את זה בגלל כל מה שאמרתי לך למעלה, לא בגלל בן גביר.

לפי חמאס, הטבח בגללך, בגללי, בגלל שאנחנו גרים בתל אביב, "באדמה שלו".

התכוונתי לזה מהכיוון של נוכחות הצבא שהוסתה לאיו"ש, וספציפית לחווארה לאבטח את האדיוט מהמפלגה שלו שהחליט להקים שם סוכה

7 דקות לפני, ravid said:

איזה פושעים תעצור בדיוק? ב-90 אחוז מהתיקים לא נעצר אפילו חשוד

התכוונתי לזה מהכיוון של נוכחות הצבא שהוסתה לאיו"ש, וספציפית לחווארה לאבטח את האדיוט מהמפלגה שלו שהחליט להקים שם סוכה

אבל זה פייק, צה"ל כבר התייחס לזה ואמר שלא הוזז שום כוח מאגודת עזה לאיו"ש.

לפני4 שעות , סלבה said:

תגובה בוגרת? האר את עיני. בסוף הנתונים בשטח מאוד מאוד מאוד לרעתו. רק שטוף מוח יטען אחרת. בכל מדינה מתוקנת אנשים מתפטרים מתפקידם על סטטיסטיקה כזו.

הבאתי פה מלא דוגמאות של עשיה. הנתון היחיד שלרעתו זה הרציחות במגזר. וגם על זה הגבתי אחר כך. כל שאר הנתונים מבחינת כמויות של פשיטות,מעצרים, אמל"ח שהוחרם, עשיה חקיקתית, הוצאה לפועל של צוי בית משפט להרוס בניה לא חוקית בנגב ובמזרח ירושלים, תקציבית ועוד שלל פרמטרים אחרים הנתונים מאוד לטובתו. אתה מדבר איתי על מירוץ החימוש שלו כאילו זה דבר רע בוא תספר את זה ליו"ר איגוד הרבש"צים שממש בכה באולפן על זה שלקחו מהם את כל הנשקים והרכבים ודברים אחרים שיכלו לעזור נגד המחבלים ובן גביר דאג לחמש אותם (ולא רק אותם). נשק אזרחי (אצל אנשים שעברו סינון מתאים) במדינה כמו ישראל מציל חיים. זאת לא סיסמה זאת עובדה.

לפני4 שעות , ravid said:

לא היה שום שינוי בסד"כ באוגדת עזה בתקופה האחרונה. זה פייק מוחלט. בטח לא בגלל שום סוכה (שאגב פירקו אחרי שעתיים)

12 דקות לפני, Krishi said:

הבאתי פה מלא דוגמאות של עשיה. הנתון היחיד שלרעתו זה הרציחות במגזר. וגם על הגבתי אחר כך. כל שאר הנתונים מבחינת כמויות של פשיטות,מעצרים, אמל"ח שהוחרם, עשיה חקיקתית, הוצאה לפועל של צוי בית משפט להרוס בניה לא חוקית בנגב ובמזרח ירושלים, תקציבית ועוד שלל פרמטרים אחרים הנתונים מאוד לטובתו. אתה מדבר איתי על זה מירוץ החימוש שלו כאילו זה דבר רע בוא תספר את זה ליו"ר איגוד הרבש"צים שממש בכה באולפן על זה שלקחו מהם את כל הנשקים והרכבים ודברים אחרים שיכלו לעזור נגד המחבלים ובן גביר דאג לחמש אותם (ולא רק אותם). נשק אזרחי (אצל אנשים שעברו סינון מתאים) במדינה כמו ישראל מציל חיים. זאת לא סיסמה זאת עובדה.

לא היה שום שינוי בסד"כ באוגדת עזה בתקופה האחרונה. זה פייק מוחלט. בטח לא בגלל שום סוכה (שאגב פירקו אחרי שעתיים)

הוא חימש את כיתות הכוננות לפני או אחרי שנרצחו 1,400? שואל בשביל לדעת לא להתריס

לגבי הכוחות באוגדת עזה: השאלה היא מה היתה המגמה הכללית של תעדוף הכוחות מאז המבצע האחרון בעזה לפני שנתיים. גם פה אני לא יודע ולכן נחכה לועדת החקירה.

53 דקות לפני, סלבה said:

לא הייתה בתולדות המדינה מלחמה עם יותר עירוב פוליטיקה, אי אפשר להימנע מזה וזה חלק מאוד משמעותי בכל המצב הזה. הרצון להתנתק מזה לא ברור, זה חלק מהעניין.

קודם כל, אתה יודע, יש פה רצון לנושא בפורום בלי פוליטיקה, זה ממש בכותרת, הרצון שלך להקציף מהפה על בן גביר שאנחנו ממש בחיתוליה של המלחמה הזאת זה לא ברור, יהיו לך שנים להקצפות האלה, מבטיח. 
עזוב את זה שכל בנאדם עם אייקו תלת ספרתי מבין שיש עוד ערמות של אישי ציבור שאפשר לבוא אליהם הרבה לפני שבאים לשר שנמצא פחות משנה בתפקיד ציבורי מומצא, ואני אחד שלא סובל אותו.
אייזנקוט, למשל, שאני מאמין שאתה הרבה יותר מתחבר לדעותיו, לא רצה להפציץ מפריחי בלונים או יחידות תיזוז וקידם קו מאוד ברור של הכלה לפעולות של חמאס בעזה. 

"אי אפשר להימנע מזה" כי אתה יושב בבית עכשיו ומקשקש בפורום השחקן, אנשים בשטח מתכוננים עכשיו למלחמה ואתה עסוק בהקצפות על בן גביר ופילוג. 
מדבר איתי על שכונה בחיפה עם נרצחים מהחברה הערבית באמצע המלחמה הכי קשה שידענו מקום המדינה, כאילו מעניין מישהו עכשיו ש"לא כל הערבים רעים".
לטובתך ולטובתנו כולנו ממליץ לכם פחות להתעסק במי אשם ויותר להתעסק באיך אפשר לעזור. 

39 דקות לפני, ravid said:

הוא חימש את כיתות הכוננות לפני או אחרי שנרצחו 1,400? שואל בשביל לדעת לא להתריס

לגבי הכוחות באוגדת עזה: השאלה היא מה היתה המגמה הכללית של תעדוף הכוחות מאז המבצע האחרון בעזה לפני שנתיים. גם פה אני לא יודע ולכן נחכה לועדת החקירה.

הוא חימש אחרי, למרות שרוב כיתות הכוננות זה לא באחריות שלו בכלל. 

לגבי כוחות באוגדת עזה, זה לא באמת משנה אם היה פה תיעדוף כזה או אחר של כוחות מאז המבצע האחרון, כי גם לתושבי יהודה ושומרון מגיע לחיות בביטחון, ואם יש שם התגברות של טרור אז צריך להגן על התושבים. ומשרד הביטחון שלנו צריך לדאוג לביטחון של כל התושבים בכל הגזרות כל הזמן. 

לא הבנתי כל היום חפרו על זה שעומדים לשחרר רק חטופים עם אזרחות זרה ובסוף משחררים שתי חטופות בלי אזרחות זרה? 

כמה פייק מריצים במצב כזה זה מדהים.